# Termín Kategorie Název klubu Název družstva
1 3. termín Ženy #BangTeam #BangTeam
2 1. termín Elévové 101. Sportovní klub 101. Sportovní blue
3 1. termín Elévové 101. Sportovní klub 101. Sportovní red
4 1. termín Mladší žákyně ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
5 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
6 2. termín Mladší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
7 2. termín Starší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
8 1. termín Přípravka ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
9 2. termín Mladší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
10 2. termín Starší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
11 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
12 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha GIRLS
13 1. termín Přípravka ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
14 2. termín Starší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
15 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
16 2. termín Dorostenci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha UNYP
17 1. termín Mladší žáci DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
18 1. termín Mladší žáci ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
19 2. termín Mladší žáci ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
20 2. termín Starší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP
21 1. termín Přípravka ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP Black
22 2. termín Mladší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP Black
23 1. termín Elévové ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP White
24 2. termín Mladší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP White
25 1. termín Přípravka ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP White
26 2. termín Mladší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP Yellow
27 1. termín Elévové ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice-LFP Black
28 2. termín Dorostenky Banánci Banánci
29 3. termín Muži Bezmozci Bezmozci
30 3. termín Muži BK Zmijozel BK Zmijozel
31 2. termín Starší žákyně BLACK ANGELS BLACK ANGELS
32 2. termín Mladší žáci BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2006
33 1. termín Elévové BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2009
34 1. termín Přípravka BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2010
35 1. termín Přípravka BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2011
36 1. termín Mladší žákyně BLACK ANGELS BLACK ANGELS BLACK
37 1. termín Elévové BLACK ANGELS BLACK ANGELS ELÉVKY
38 1. termín Mladší žáci BLACK ANGELS BLACK ANGELS WHITE
39 1. termín Mladší žákyně BLACK ANGELS BLACK ANGELS WHITE
40 2. termín Dorostenky Black Devils Black Devils
41 3. termín Junioři DANN Autistic DANN Autistic
42 2. termín Dorostenci Orka florbal DDM Horní Počernice Orka
43 2. termín Starší žáci Orka florbal DDM Horní Počernice Orka
44 1. termín Mladší žáci DDM Liberec DDM Liberec
45 2. termín Starší žáci DDM Liberec DDM Liberec
46 3. termín Ženy DLAŽEBNÍ KOSTKY DLAŽEBNÍ KOSTKY !
47 3. termín Muži Do příjemna Do příjemna
48 3. termín Muži DRACI Draci !!!
49 3. termín Muži Drobci GKS Drobci GKS
50 1. termín Mladší žákyně FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
51 1. termín Elévové FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
52 2. termín Starší žákyně FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
53 2. termín Dorostenci FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary
54 3. termín Muži Fbc DMNC Fbc DMNC Cheb
55 1. termín Elévové FBC Došwich Milevsko FBC Došwich Milevsko
56 3. termín Junioři FBC Duha FBC Duha
57 1. termín Přípravka FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové
58 2. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové
59 1. termín Elévové FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové bílí
60 2. termín Starší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové black
61 1. termín Elévové FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové černí
62 1. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové Lions
63 1. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové Sharks
64 1. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové Tigers
65 2. termín Starší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové white
66 3. termín Muži FBC Mobydick Praha FBC Mobydick Praha
67 3. termín Ženy FBC Ovešky FBC Ovešky
68 1. termín Elévové FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl
69 3. termín Junioři FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl
70 1. termín Mladší žáci FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl A
71 1. termín Mladší žáci FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl B
72 1. termín Elévové FBC Plzeň FBC Plzeň
73 2. termín Dorostenci FbC Rakeťáci FbC Rakeťáci
74 1. termín Elévové FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha bílí
75 1. termín Elévové FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha červení
76 1. termín Elévové FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
77 1. termín Přípravka FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
78 1. termín Mini přípravka FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
79 1. termín Mladší žákyně FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
80 1. termín Mladší žáci FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ black
81 1. termín Mladší žáci FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ yellow
82 1. termín Přípravka FbC Skuteč FbC Vlci Skuteč
83 1. termín Elévové FbC Skuteč FbC Vlci Skuteč
84 1. termín Mladší žáci FbC Skuteč FbC Vlci Skuteč
85 2. termín Starší žáci FBC WEREWOLFS JABLONEC FBC WEREWOLFS JABLONEC
86 3. termín Junioři FBK JokerZ ČB FBK JokerZ ČB
87 1. termín Elévové FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
88 1. termín Elévové FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň red
89 1. termín Elévové FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň white
90 1. termín Přípravka FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň white
91 3. termín Muži Benátky FG Benátky
92 1. termín Mladší žáci Flobo Praha Flobo Praha
93 1. termín Elévové Flobo Praha Flobo Praha (academy)
94 1. termín Elévové Flobo Praha Flobo Praha (elévové)
95 2. termín Dorostenci TJ Sokol Letovice Florbal Letovice
96 1. termín Přípravka Florbal Tachov Florbal Tachov
97 1. termín Elévové Florbal Tachov Florbal Tachov
98 1. termín Mladší žáci Florbal Tachov Florbal Tachov
99 2. termín Mladší žáci Florbal Teplice Florbal Teplice
100 2. termín Dorostenci Florbal Teplice Florbal Teplice
101 2. termín Dorostenky Florbal Ústí Florbal Ústí
102 1. termín Elévové Florbal Ústí Florbal Ústí
103 2. termín Mladší žáci Florbal Ústí Florbal Ústí
104 1. termín Mladší žákyně Florbal Ústí Florbal Ústí
105 3. termín Junioři Gucci Legends Gucci Legends
106 3. termín Junioři Hegešáci Hegešáci
107 3. termín Muži Chalapeños Chalapeños
108 3. termín Muži CHKO Žandov CHKO Žandov
109 3. termín Muži IBF Točky IBF Točky
110 3. termín Junioři IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg
111 2. termín Dorostenci IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 03
112 2. termín Starší žáci IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 05
113 3. termín Muži IBK Borovička IBK Borovička
114 2. termín Dorostenci IBK Dřeváci IBK Dřeváci
115 3. termín Muži IBK Floor&Beer IBK Floor&Beer
116 2. termín Dorostenci Ibk Fräjeris Ibk Fräjeris
117 2. termín Dorostenky IBK Hradec Králové IBK Hradec Králové
118 2. termín Dorostenci IBK jELITA IBK jELITA
119 3. termín Muži IBK Kotelníci IBK Kotelníci
120 3. termín Muži IBK NEPIJEM IBK NEPIJEM
121 3. termín Junioři IBK Poblitos IBK Poblitos
122 3. termín Muži IBK RODEO 42 PRAHA IBK RODEO 42
123 3. termín Muži IBK Täpec Vaalec IBK Täpec Vaalec
124 3. termín Junioři IBK Wodr IBK Wodr
125 3. termín Ženy Invalidní single ladies Invalidní single ladies
126 1. termín Mladší žáci SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
127 2. termín Mladší žáci SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
128 1. termín Přípravka SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
129 1. termín Elévové SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
130 1. termín Elévové SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV GRAY
131 1. termín Elévové SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
132 1. termín Mladší žákyně SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
133 2. termín Dorostenky SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
134 3. termín Ženy Jeleni Jeleni
135 3. termín Juniorky Kájova Republika Kájova Republika
136 3. termín Juniorky Kinder Kinder
137 3. termín Muži Klobásy na grilu Klobásy na grilu
138 2. termín Dorostenky Lila Stjärnor Lila Stjärnor
139 3. termín Ženy Lineárně Nezávislé Lineárně Nezávislé
140 3. termín Muži McNugetky McNugetky
141 3. termín Muži Neratovické obludárium Neratovické obludárium
142 2. termín Mladší žáci onnik IBK Plommon onnik IBK Plommon
143 2. termín Starší žáci Orka florbal Orka Čelákovice
144 2. termín Mladší žáci Orka florbal Orka Čelákovice
145 3. termín Ženy PANTHER´S CATS PANTHER´S CATS
146 3. termín Ženy Panthers Moms Panthers Moms
147 3. termín Junioři Pavoučci Pavoučci
148 3. termín Muži FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
149 3. termín Junioři FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
150 2. termín Dorostenci FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
151 2. termín Starší žáci FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
152 2. termín Mladší žáci FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
153 2. termín Starší žákyně FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS Niñas
154 2. termín Dorostenci Plecky IBK Plecky IBK
155 3. termín Muži Pobřeží kocoviny Pobřeží kocoviny
156 3. termín Junioři Pohodapes Pohodapes
157 3. termín Muži Propaganda Propaganda
158 3. termín Junioři Pštrosí Marmeláda Pštrosí Marmeláda
159 3. termín Muži RS Tygří stádo RS Tygří stádo
160 3. termín Junioři Rybičky jsou fajn Rybičky jsou fajn
161 3. termín Muži Saláming Saláming
162 1. termín Přípravka SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
163 1. termín Mladší žáci SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
164 2. termín Starší žáci SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
165 2. termín Dorostenci SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
166 3. termín Junioři Sibiřští medvědi Sibiřští medvědi
167 2. termín Mladší žáci SK Alien Nation Černošice SK Alien Nation Černošice
168 2. termín Mladší žáci Sokol Rudná Sokol Rudná
169 2. termín Starší žáci Sokol Rudná Sokol Rudná
170 2. termín Dorostenci Sokol Rudná Sokol Rudná
171 1. termín Elévové Sokol Rudná Sokol Rudná - Black
172 1. termín Elévové Sokol Rudná Sokol Rudná - Green
173 3. termín Junioři Späckhuggare IBK Späckhuggare IBK
174 2. termín Dorostenky Spartak Plehřimov Spartak Pelhřimov
175 3. termín Muži Štěňátka k nakousnutí Štěňátka k nakousnutí
176 2. termín Dorostenky TatraTEAm TatraTEAm
177 1. termín Mini přípravka TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
178 3. termín Junioři TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
179 1. termín Přípravka Tj Draci Havličkuv Brod TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod
180 1. termín Elévové TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
181 1. termín Mladší žáci TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
182 1. termín Přípravka TJ Tlučná TJ Tlučná
183 1. termín Mladší žáci TJ Tlučná TJ Tlučná
184 2. termín Dorostenci TJ Turnov TJ Turnov
185 2. termín Starší žáci TJ Turnov TJ Turnov
186 1. termín Mladší žákyně TJ Turnov TJ Turnov
187 2. termín Dorostenky TJ Turnov TJ Turnov
188 1. termín Elévové TJ Turnov TJ Turnov
189 1. termín Mladší žáci USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
190 2. termín Starší žáci USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
191 1. termín Elévové USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
192 2. termín Dorostenci Vidláci Vidláci
193 3. termín Muži WARRIORS WARRIORS
194 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
195 1. termín Přípravka Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
196 2. termín Mladší žáci Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
197 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 B
198 2. termín Mladší žáci Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 B
199 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 C
200 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 D
201 3. termín Juniorky Zandáme Zandáme
202 3. termín Muži Zanzibar Team Zanzibar Team
203 3. termín Ženy Zařaď dvojku Zařaď dvojku
204 2. termín Dorostenci Žlutá Fabie Žlutá Fabie
Partneři
Generální partner
Partneři