# Termín Kategorie Název klubu Název družstva
1 1. termín Elévové 101. Sportovní klub 101. Sportovní blue
2 1. termín Elévové 101. Sportovní klub 101. Sportovní red
3 1. termín Mladší žákyně ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
4 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
5 1. termín Přípravka ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
6 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
7 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha GIRLS
8 1. termín Přípravka ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
9 1. termín Elévové ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
10 1. termín Mladší žáci DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
11 1. termín Mladší žáci ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
12 1. termín Přípravka ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP Black
13 1. termín Elévové ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP White
14 1. termín Přípravka ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP White
15 1. termín Elévové ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice-LFP Black
16 1. termín Elévové BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2009
17 1. termín Přípravka BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2010
18 1. termín Přípravka BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2011
19 1. termín Mladší žákyně BLACK ANGELS BLACK ANGELS BLACK
20 1. termín Elévové BLACK ANGELS BLACK ANGELS ELÉVKY
21 1. termín Mladší žáci BLACK ANGELS BLACK ANGELS WHITE
22 1. termín Mladší žákyně BLACK ANGELS BLACK ANGELS WHITE
23 1. termín Mladší žáci DDM Liberec DDM Liberec
24 1. termín Mladší žákyně FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
25 1. termín Elévové FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
26 1. termín Elévové FBC Došwich Milevsko FBC Došwich Milevsko
27 1. termín Přípravka FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové
28 1. termín Elévové FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové bílí
29 1. termín Elévové FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové černí
30 1. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové Lions
31 1. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové Sharks
32 1. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové Tigers
33 1. termín Elévové FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl
34 1. termín Mladší žáci FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl A
35 1. termín Mladší žáci FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl B
36 1. termín Elévové FBC Plzeň FBC Plzeň
37 1. termín Elévové FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha bílí
38 1. termín Elévové FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha červení
39 1. termín Elévové FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
40 1. termín Přípravka FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
41 1. termín Mini přípravka FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
42 1. termín Mladší žákyně FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
43 1. termín Mladší žáci FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ black
44 1. termín Mladší žáci FBC UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ yellow
45 1. termín Přípravka FbC Skuteč FbC Vlci Skuteč
46 1. termín Elévové FbC Skuteč FbC Vlci Skuteč
47 1. termín Mladší žáci FbC Skuteč FbC Vlci Skuteč
48 1. termín Elévové FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
49 1. termín Elévové FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň red
50 1. termín Elévové FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň white
51 1. termín Přípravka FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň white
52 1. termín Mladší žáci Flobo Praha Flobo Praha
53 1. termín Elévové Flobo Praha Flobo Praha (academy)
54 1. termín Elévové Flobo Praha Flobo Praha (elévové)
55 1. termín Přípravka Florbal Tachov Florbal Tachov
56 1. termín Elévové Florbal Tachov Florbal Tachov
57 1. termín Mladší žáci Florbal Tachov Florbal Tachov
58 1. termín Elévové Florbal Ústí Florbal Ústí
59 1. termín Mladší žákyně Florbal Ústí Florbal Ústí
60 1. termín Mladší žáci SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
61 1. termín Přípravka SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
62 1. termín Elévové SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
63 1. termín Elévové SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV GRAY
64 1. termín Elévové SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
65 1. termín Mladší žákyně SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
66 1. termín Přípravka SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
67 1. termín Mladší žáci SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
68 1. termín Elévové Sokol Rudná Sokol Rudná - Black
69 1. termín Elévové Sokol Rudná Sokol Rudná - Green
70 1. termín Mini přípravka TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
71 1. termín Přípravka Tj Draci Havličkuv Brod TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod
72 1. termín Elévové TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
73 1. termín Mladší žáci TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
74 1. termín Přípravka TJ Tlučná TJ Tlučná
75 1. termín Mladší žáci TJ Tlučná TJ Tlučná
76 1. termín Mladší žákyně TJ Turnov TJ Turnov
77 1. termín Elévové TJ Turnov TJ Turnov
78 1. termín Mladší žáci USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
79 1. termín Elévové USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
80 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
81 1. termín Přípravka Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
82 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 B
83 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 C
84 1. termín Elévové Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 D
Partneři
Generální partner
Partneři