# Termín Kategorie Název klubu Název družstva
1 2. termín Mladší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
2 2. termín Starší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
3 2. termín Mladší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
4 2. termín Starší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
5 2. termín Starší žáci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
6 2. termín Dorostenci ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha UNYP
7 2. termín Mladší žáci ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
8 2. termín Starší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP
9 2. termín Mladší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP Black
10 2. termín Mladší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP White
11 2. termín Mladší žáci ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice - LFP Yellow
12 2. termín Dorostenky Banánci Banánci
13 2. termín Starší žákyně BLACK ANGELS BLACK ANGELS
14 2. termín Mladší žáci BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2006
15 2. termín Dorostenky Black Devils Black Devils
16 2. termín Dorostenci Orka florbal DDM Horní Počernice Orka
17 2. termín Starší žáci Orka florbal DDM Horní Počernice Orka
18 2. termín Starší žáci DDM Liberec DDM Liberec
19 2. termín Starší žákyně FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
20 2. termín Dorostenci FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary
21 2. termín Mladší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové
22 2. termín Starší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové black
23 2. termín Starší žáci FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové white
24 2. termín Dorostenci FbC Rakeťáci FbC Rakeťáci
25 2. termín Starší žáci FBC WEREWOLFS JABLONEC FBC WEREWOLFS JABLONEC
26 2. termín Dorostenci TJ Sokol Letovice Florbal Letovice
27 2. termín Mladší žáci Florbal Teplice Florbal Teplice
28 2. termín Dorostenci Florbal Teplice Florbal Teplice
29 2. termín Dorostenky Florbal Ústí Florbal Ústí
30 2. termín Mladší žáci Florbal Ústí Florbal Ústí
31 2. termín Dorostenci IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 03
32 2. termín Starší žáci IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 05
33 2. termín Dorostenci IBK Dřeváci IBK Dřeváci
34 2. termín Dorostenci Ibk Fräjeris Ibk Fräjeris
35 2. termín Dorostenky IBK Hradec Králové IBK Hradec Králové
36 2. termín Dorostenci IBK jELITA IBK jELITA
37 2. termín Mladší žáci SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
38 2. termín Dorostenky SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
39 2. termín Dorostenky Lila Stjärnor Lila Stjärnor
40 2. termín Mladší žáci onnik IBK Plommon onnik IBK Plommon
41 2. termín Starší žáci Orka florbal Orka Čelákovice
42 2. termín Mladší žáci Orka florbal Orka Čelákovice
43 2. termín Dorostenci FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
44 2. termín Starší žáci FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
45 2. termín Mladší žáci FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
46 2. termín Starší žákyně FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS Niñas
47 2. termín Dorostenci Plecky IBK Plecky IBK
48 2. termín Starší žáci SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
49 2. termín Dorostenci SCC SEMILY, z.s. SCC SEMILY
50 2. termín Mladší žáci SK Alien Nation Černošice SK Alien Nation Černošice
51 2. termín Mladší žáci Sokol Rudná Sokol Rudná
52 2. termín Starší žáci Sokol Rudná Sokol Rudná
53 2. termín Dorostenci Sokol Rudná Sokol Rudná
54 2. termín Dorostenky Spartak Plehřimov Spartak Pelhřimov
55 2. termín Dorostenky TatraTEAm TatraTEAm
56 2. termín Dorostenci TJ Turnov TJ Turnov
57 2. termín Starší žáci TJ Turnov TJ Turnov
58 2. termín Dorostenky TJ Turnov TJ Turnov
59 2. termín Starší žáci USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
60 2. termín Dorostenci Vidláci Vidláci
61 2. termín Mladší žáci Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
62 2. termín Mladší žáci Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 B
63 2. termín Dorostenci Žlutá Fabie Žlutá Fabie
Partneři
Generální partner
Partneři