IDKateg.Skup.DatumČasHalaDomácíHostéSkoreRozhodčí
11310101BU13-3A26.5.201710:00Arena 1FbC Hradec Králové SnipersFBC Liberec11:3Jansová Le.
21310103GU13-3A26.5.201710:00Arena 2FBC DDM Kati Kadaň - whiteFBC Liberec8:0Recht Lu.
31110401MU11D26.5.201710:00Arena 4Wizards DDM Praha 10 orangeFBC Lomnice Yellow4:3Fišer Da.
31110113MU11A26.5.201710:00Arena 5FbC Sokol PředměřiceStart98 Yellow6:0Soukup Mi.
30910201MU9B26.5.201710:00Arena 7ACEMA Sparta Praha girlsStart98 - Yellow7:5Machů Ja.
31110501MU11E26.5.201710:00ZŠ U ŠkolyFalcon blueSCC Semily9:4Balla Ka.
31110202MU11B26.5.201710:25Arena 3Florbal Tachov blueFlorbal Primátor Náchod-červe..13:0Pochop Ji.
31110402MU11D26.5.201710:25Arena 4USK Akademik ChebFBC PANTHERS LIBEREC12:2Fišer Da.
31110114MU11A26.5.201710:25Arena 5FBŠ Gorily Plzeň 2007Wizards DDM Praha 10 black3:6Soukup Mi.
30910202MU9B26.5.201710:25Arena 7FBC PANTHERS LIBEREC blackFBŠ SLAVIA Plzeň2:3Machů Ja.
31110502MU11E26.5.201710:25ZŠ U ŠkolyFBC DobruškaSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW6:5Balla Ka.
11310102BU13-3A26.5.201710:30Arena 1FBC DobruškaFbC Sokol Předměřice3:7Jansová Le.
21310104GU13-3A26.5.201710:30Arena 2FBC Texas BLUEFBC Texas YELLOW14:5Recht Lu.
31110203MU11B26.5.201710:50Arena 3FBC LomniceSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK6:11Pochop Ji.
31110403MU11D26.5.201710:50Arena 4FbC Hradec KrálovéFlorbal Ústí Black5:0Fišer Da.
31110115MU11A26.5.201710:50Arena 5FBC Girls DobruškaFlorbal Ústí White2:3Soukup Mi.
30910203MU9B26.5.201710:50Arena 7Florbal Ústí RedBLACK ANGELS 20084:5Krejčí Lu.
31110615MU11F26.5.201710:50Arena 6Florbal Primátor Náchod-černí..TJ Sokol Koberovy2:5Střecha Ja.
31110503MU11E26.5.201710:50ZŠ U ŠkolyFBC PANTHERS LIBEREC blackFlorbal Tachov red11:1Balla Ka.
11310103BU13-3A26.5.201711:00Arena 1TJ Turnov greenFlorbal Ústí7:4Jansová Le.
11310201BU13-3B26.5.201711:00Arena 2FbC Hradec Králové ČerníTJ Turnov8:3Recht Lu.
31110204MU11B26.5.201711:15Arena 3BLACK ANGELS 2006 IFBC STŘELCI UNHOŠŤ11:2Pochop Ji.
31110404MU11D26.5.201711:15Arena 4DDM Praha 2SK Florbal Benešov B5:2Fišer Da.
31110120MU11A26.5.201711:15Arena 5DDM Liberec AKanonýři Kladno modří0:5Soukup Mi.
30910204MU9B26.5.201711:15Arena 7SK Florbal Benešov BFBC Dobruška1:0Krejčí Lu.
31110616MU11F26.5.201711:15Arena 6ASK Bystřice n.P. OrlíciFBŠ Gorily Plzeň 20065:11Střecha Ja.
31110504MU11E26.5.201711:15ZŠ U ŠkolyFbŠ BohemiansKanonýři Kladno bílí1:11Balla Ka.
11310104BU13-3A26.5.201711:30Arena 1SK Florbal BenešovTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY8:5Jansa Al.
11310202BU13-3B26.5.201711:30Arena 2Šelmy LiberecFlorbal Primátor Náchod-červe..14:0Měsíček Mi.
31110405MU11D26.5.201711:40Arena 3USK Akademik ChebWizards DDM Praha 10 orange5:2Pochop Ji.
31110205MU11B26.5.201711:40Arena 4Florbal Tachov blueASK Lovosice-LFP WHITE21:0Trávníčková Te.
30910101MU9A26.5.201711:40Arena 5Start98 - TáborskáACEMA Sparta Praha Blue3:5Tilgner Ad.
30910301MU9C26.5.201711:40Arena 7ACEMA Sparta Praha YellowStart98 - Black2:14Krejčí Lu.
31110505MU11E26.5.201711:40Arena 6FBC DobruškaFalcon blue7:0Střecha Ja.
31110321MU11C26.5.201711:40ZŠ U ŠkolySK Florbal BenešovFBC Liberec13:2Machů Ja.
11310301BU13-3C26.5.201712:00Arena 1FbC Hradec Králové DevilsSCC Semily10:3Jansa Al.
11310203BU13-3B26.5.201712:00Arena 2ASK Bystřice n.P.SK BIVOJ LITVÍNOV9:4Měsíček Mi.
31110406MU11D26.5.201712:05Arena 3FBC Lomnice YellowFBC PANTHERS LIBEREC6:2Kellermann Er.
31110206MU11B26.5.201712:05Arena 4DDM Liberec BFlorbal Primátor Náchod-červe..3:5Trávníčková Te.
30910102MU9A26.5.201712:05Arena 5FBC PANTHERS LIBEREC orangeFlorbal Tachov black2:7Tilgner Ad.
30910302MU9C26.5.201712:05Arena 7Florbal Tachov redFBC Lomnice5:10Hrdý Pe.
31110506MU11E26.5.201712:05Arena 6SCC SemilySK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW2:16Lehečka Kr.
31110322MU11C26.5.201712:05ZŠ U ŠkolyBLACK ANGELS 2006 IIFbC Tlučná4:4Machů Ja.
11310302BU13-3C26.5.201712:30Arena 1Florbal Primátor Náchod-černí..FBC DDM Kati Kadaň11:5Jansa Al.
11310204BU13-3B26.5.201712:30Arena 2FbŠ BohemiansFBŠ Gorily Plzeň 20042:17Měsíček Mi.
31110407MU11D26.5.201712:30Arena 3FbC Hradec KrálovéDDM Praha 26:4Kellermann Er.
31110207MU11B26.5.201712:30Arena 4FBC LomniceBLACK ANGELS 2006 I1:6Trávníčková Te.
30910103MU9A26.5.201712:30Arena 5FBŠ Gorily PlzeňBLACK ANGELS 20096:3Tilgner Ad.
30910303MU9C26.5.201712:30Arena 7Florbal Ústí WhiteFbŠ Bohemians3:5Hrdý Pe.
31110507MU11E26.5.201712:30Arena 6FBC PANTHERS LIBEREC blackFbŠ Bohemians13:2Lehečka Kr.
31110601MU11F26.5.201712:30ZŠ U ŠkolyFBC PANTHERS LIBEREC OrangeFBC Slavia Praha8:3Machů Ja.
31110408MU11D26.5.201712:55Arena 3Florbal Ústí Blackuks floorball gorzów5:7Kellermann Er.
31110208MU11B26.5.201712:55Arena 4SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKASK Bystřice n.P. Zubříci7:3Fišer Da.
30910104MU9A26.5.201712:55Arena 5SKV PtáčataFalcon5:2Tilgner Ad.
30910304MU9C26.5.201712:55Arena 7SK Florbal BenešovFBC STŘELCI UNHOŠŤ6:10Hrdý Pe.
31110508MU11E26.5.201712:55Arena 6Florbal Tachov redPSKC Okříšky2:8Lehečka Kr.
31110602MU11F26.5.201712:55ZŠ U ŠkolyFBŠ Gorily Plzeň 2006Florbal Primátor Náchod-černí..25:0Balla Ka.
11310105BU13-3A26.5.201713:00Arena 1FBC DobruškaFbC Hradec Králové Snipers5:2Jansa Al.
11310303BU13-3C26.5.201713:00Arena 2FBC LomniceFalcon5:4Měsíček Mi.
31110105MU11A26.5.201713:20Arena 3DDM Liberec AFbC Sokol Předměřice0:15Pochop Ji.
31110307MU11C26.5.201713:20Arena 4SK Florbal BenešovFalcon2:2Fišer Da.
31110209MU11B26.5.201713:20Arena 5ASK Lovosice-LFP WHITEFlorbal Primátor Náchod-červe..0:3Soukup Mi.
30910205MU9B26.5.201713:20Arena 7FBC PANTHERS LIBEREC blackACEMA Sparta Praha girls3:2Krejčí Lu.
31110509MU11E26.5.201713:20Arena 6Falcon blueSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW2:7Střecha Ja.
31110603MU11F26.5.201713:20ZŠ U ŠkolyTJ Sokol KoberovyACEMA Sparta Praha BLUE0:9Balla Ka.
11310106BU13-3A26.5.201713:30Arena 1FBC LiberecFbC Sokol Předměřice8:5Jansa Al.
11310304BU13-3C26.5.201713:30Arena 2SK Florbal Benešov BFBŠ Gorily Plzeň 20052:7Měsíček Mi.
31110106MU11A26.5.201713:45Arena 3FBŠ Gorily Plzeň 2007FBC Girls Dobruška6:6Pochop Ji.
21310107GU13-3A26.5.201713:45Arena 4FBC DDM Kati Kadaň - whiteFBC Texas BLUE5:3Fišer Da.
31110210MU11B26.5.201713:45Arena 5DDM Liberec BFlorbal Tachov blue0:13Soukup Mi.
30910206MU9B26.5.201713:45Arena 7Start98 - YellowFBŠ SLAVIA Plzeň0:7Krejčí Lu.
31110510MU11E26.5.201713:45Arena 6SCC SemilyFBC Dobruška1:8Střecha Ja.
31110604MU11F26.5.201713:45ZŠ U ŠkolyASK Lovosice-LFP BLACKTJ Sokol Rudná2:4Balla Ka.
11310107BU13-3A26.5.201714:00Arena 1TJ Turnov greenSK Florbal Benešov6:4Jansová Le.
11310205BU13-3B26.5.201714:00Arena 2Šelmy LiberecFbC Hradec Králové Černí6:3Recht Lu.
31110107MU11A26.5.201714:10Arena 3Florbal Ústí WhiteWizards DDM Praha 10 black3:7Pochop Ji.
31110211MU11B26.5.201714:10Arena 5SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFBC STŘELCI UNHOŠŤ12:1Soukup Mi.
30910207MU9B26.5.201714:10Arena 7Florbal Ústí RedSK Florbal Benešov B10:1Krejčí Lu.
31110511MU11E26.5.201714:10Arena 6Florbal Tachov redKanonýři Kladno bílí4:7Střecha Ja.
31110409MU11D26.5.201714:10ZŠ U ŠkolyWizards DDM Praha 10 orangeFBC PANTHERS LIBEREC9:2Machů Ja.
21310108GU13-3A26.5.201714:15Arena 4FBC LiberecFBC Texas YELLOW7:7Trávníčková Te.
11310108BU13-3A26.5.201714:30Arena 1Florbal ÚstíTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY4:9Jansová Le.
11310206BU13-3B26.5.201714:30Arena 2TJ TurnovFlorbal Primátor Náchod-červe..12:3Recht Lu.
31110111MU11A26.5.201714:35Arena 3Kanonýři Kladno modříStart98 Yellow4:3Kellermann Er.
31110212MU11B26.5.201714:35Arena 5ASK Bystřice n.P. ZubříciFBC Lomnice2:11Tilgner Ad.
30910211MU9B26.5.201714:35Arena 7BLACK ANGELS 2008FBC Dobruška14:0Hrdý Pe.
31110512MU11E26.5.201714:35Arena 6PSKC OkříškyFBC PANTHERS LIBEREC black4:12Lehečka Kr.
31110410MU11D26.5.201714:35ZŠ U ŠkolyFBC Lomnice YellowUSK Akademik Cheb5:11Machů Ja.
31110305MU11C26.5.201714:45Arena 4FBK Kobra Tatran HostinnéFBC Liberec7:1Trávníčková Te.
11310305BU13-3C26.5.201715:00Arena 1Florbal Primátor Náchod-černí..FbC Hradec Králové Devils6:4Jansová Le.
11310207BU13-3B26.5.201715:00Arena 2ASK Bystřice n.P.FbŠ Bohemians13:0Recht Lu.
31110101MU11A26.5.201715:00Arena 3FbC Sokol PředměřiceFBŠ Gorily Plzeň 200711:0Kellermann Er.
30910105MU9A26.5.201715:00Arena 5FBC PANTHERS LIBEREC orangeStart98 - Táborská2:7Tilgner Ad.
30910305MU9C26.5.201715:00Arena 7Florbal Tachov redACEMA Sparta Praha Yellow3:4Hrdý Pe.
31110605MU11F26.5.201715:00Arena 6FBŠ Gorily Plzeň 2006FBC PANTHERS LIBEREC Orange8:3Lehečka Kr.
31110411MU11D26.5.201715:00ZŠ U ŠkolyFlorbal Ústí BlackSK Florbal Benešov B7:2Machů Ja.
31110306MU11C26.5.201715:10Arena 4FbC TlučnáASK Lovosice-LFP SILVER6:2Trávníčková Te.
31110102MU11A26.5.201715:25Arena 3DDM Liberec AFBC Girls Dobruška2:7Kellermann Er.
30910106MU9A26.5.201715:25Arena 5ACEMA Sparta Praha BlueFlorbal Tachov black6:2Tilgner Ad.
30910306MU9C26.5.201715:25Arena 7Start98 - BlackFBC Lomnice7:4Hrdý Pe.
31110606MU11F26.5.201715:25Arena 6FBC Slavia PrahaFlorbal Primátor Náchod-černí..10:1Lehečka Kr.
31110412MU11D26.5.201715:25ZŠ U Školyuks floorball gorzówFbC Hradec Králové2:7Balla Ka.
11310306BU13-3C26.5.201715:30Arena 1SCC SemilyFBC DDM Kati Kadaň7:8Měsíček Mi.
11310208BU13-3B26.5.201715:30Arena 2SK BIVOJ LITVÍNOVFBŠ Gorily Plzeň 20041:11Recht Lu.
31110303MU11C26.5.201715:35Arena 4SK Florbal BenešovBLACK ANGELS 2006 II5:1Eliáš Ja.
31110103MU11A26.5.201715:50Arena 3Florbal Ústí WhiteKanonýři Kladno modří1:6Kellermann Er.
30910107MU9A26.5.201715:50Arena 5FBŠ Gorily PlzeňSKV Ptáčata5:5Tilgner Ad.
30910307MU9C26.5.201715:50Arena 7Florbal Ústí WhiteSK Florbal Benešov4:11Krejčí Lu.
31110607MU11F26.5.201715:50Arena 6TJ Sokol KoberovyASK Lovosice-LFP BLACK2:6Střecha Ja.
31110213MU11B26.5.201715:50ZŠ U ŠkolyASK Lovosice-LFP WHITEFBC STŘELCI UNHOŠŤ5:9Balla Ka.
11310109BU13-3A26.5.201716:00Arena 1FbC Hradec Králové SnipersFbC Sokol Předměřice4:8Měsíček Mi.
11310307BU13-3C26.5.201716:00Arena 2FBC LomniceSK Florbal Benešov B8:2Soukup Mi.
31110513MU11E26.5.201716:00Arena 4Falcon blueKanonýři Kladno bílí1:10Eliáš Ja.
31110104MU11A26.5.201716:15Arena 3Wizards DDM Praha 10 blackStart98 Yellow3:1Pochop Ji.
30910111MU9A26.5.201716:15Arena 5BLACK ANGELS 2009Falcon1:4Hrdý Pe.
30910311MU9C26.5.201716:15Arena 7FbŠ BohemiansFBC STŘELCI UNHOŠŤ4:4Krejčí Lu.
31110608MU11F26.5.201716:15Arena 6ACEMA Sparta Praha BLUEASK Bystřice n.P. Orlíci6:7Střecha Ja.
31110214MU11B26.5.201716:15ZŠ U ŠkolyDDM Liberec BBLACK ANGELS 2006 I0:11Balla Ka.
31110514MU11E26.5.201716:25Arena 4SCC SemilyFbŠ Bohemians6:2Eliáš Ja.
11310110BU13-3A26.5.201716:30Arena 1FBC LiberecFBC Dobruška7:6Měsíček Mi.
11310308BU13-3C26.5.201716:30Arena 2FalconFBŠ Gorily Plzeň 20055:5Soukup Mi.
31110308MU11C26.5.201716:40Arena 3BLACK ANGELS 2006 IIFBC PEAKSPORT LITOMYŠL1:7Pochop Ji.
31110413MU11D26.5.201716:40Arena 5Wizards DDM Praha 10 orangeSK Florbal Benešov B10:2Hrdý Pe.
30910209MU9B26.5.201716:40Arena 7ACEMA Sparta Praha girlsFBŠ SLAVIA Plzeň3:4Krejčí Lu.
31110301MU11C26.5.201716:40Arena 6FBC LiberecFbC Tlučná0:3Střecha Ja.
31110216MU11B26.5.201716:40ZŠ U ŠkolyASK Bystřice n.P. ZubříciFlorbal Tachov blue1:12Balla Ka.
21310111GU13-3A26.5.201716:50Arena 4FBC DDM Kati Kadaň - whiteFBC Texas YELLOW13:1Eliáš Ja.
11310111BU13-3A26.5.201717:00Arena 1TJ Turnov greenTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY6:2Jansová Le.
11310209BU13-3B26.5.201717:00Arena 2FbC Hradec Králové ČerníFlorbal Primátor Náchod-červe..19:3Soukup Mi.
31110304MU11C26.5.201717:05Arena 3FalconFA Elévové modří7:5Pochop Ji.
31110414MU11D26.5.201717:05Arena 5FBC Lomnice YellowDDM Praha 27:6Tilgner Ad.
30910208MU9B26.5.201717:05Arena 7BLACK ANGELS 2008FA elévky Dračice5:0Krejčí Lu.
31110302MU11C26.5.201717:05Arena 6FBK Kobra Tatran HostinnéASK Lovosice-LFP SILVER12:3Střecha Ja.
21310105GU13-3A26.5.201717:05ZŠ U ŠkolyFA MŽ Dračice 06FA FREINDLIES5:3Machů Ja.
21310112GU13-3A26.5.201717:20Arena 4FBC LiberecFBC Texas BLUE2:6Fišer Da.
11310112BU13-3A26.5.201717:30Arena 1Florbal ÚstíSK Florbal Benešov2:13Jansová Le.
11310210BU13-3B26.5.201717:30Arena 2TJ TurnovŠelmy Liberec3:7Soukup Mi.
31110108MU11A26.5.201717:30Arena 3Kanonýři Kladno modříFA Elévové červení2:7Král Ja.
31110415MU11D26.5.201717:30Arena 5FBC PANTHERS LIBERECFbC Hradec Králové2:5Tilgner Ad.
30910308MU9C26.5.201717:30Arena 7FbŠ BohemiansFA elévky Tygřice1:3Ráček Da.
31110611MU11F26.5.201717:30Arena 6ACEMA Sparta Praha BLUETJ Sokol Rudná6:5Lehečka Kr.
21310106GU13-3A26.5.201717:35ZŠ U ŠkolyFA MLŽKYFA MŽ modré4:1Machů Ja.
31110515MU11E26.5.201717:50Arena 4SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFBC PANTHERS LIBEREC black2:8Fišer Da.
30910108MU9A26.5.201717:55Arena 3BLACK ANGELS 2009FA přípravka0:9Král Ja.
31110416MU11D26.5.201717:55Arena 5uks floorball gorzówUSK Akademik Cheb0:13Tilgner Ad.
30910210MU9B26.5.201717:55Arena 7Start98 - YellowFBC PANTHERS LIBEREC black5:8Ráček Da.
31110612MU11F26.5.201717:55Arena 6ASK Bystřice n.P. OrlíciTJ Sokol Koberovy12:0Lehečka Kr.
11310309BU13-3C26.5.201718:00Arena 1FbC Hradec Králové DevilsFBC DDM Kati Kadaň10:0Jansová Le.
11310211BU13-3B26.5.201718:00Arena 2ASK Bystřice n.P.FBŠ Gorily Plzeň 20047:5Recht Lu.
31110215MU11B26.5.201718:05ZŠ U ŠkolyFlorbal Primátor Náchod-červe..FBC Lomnice8:15Machů Ja.
31110516MU11E26.5.201718:15Arena 4PSKC OkříškyFBC Dobruška3:6Fišer Da.
30910109MU9A26.5.201718:20Arena 3Start98 - TáborskáFlorbal Tachov black4:1Král Ja.
31110309MU11C26.5.201718:20Arena 5FBC LiberecASK Lovosice-LFP SILVER8:1Trávníčková Te.
30910309MU9C26.5.201718:20Arena 7ACEMA Sparta Praha YellowFBC Lomnice5:8Ráček Da.
31110609MU11F26.5.201718:20Arena 6FBC PANTHERS LIBEREC OrangeFlorbal Primátor Náchod-černí..16:1Lehečka Kr.
11310310BU13-3C26.5.201718:30Arena 1SCC SemilyFlorbal Primátor Náchod-černí..3:14Měsíček Mi.
11310212BU13-3B26.5.201718:30Arena 2SK BIVOJ LITVÍNOVFbŠ Bohemians11:1Recht Lu.
31110224MU11B26.5.201718:30ZŠ U ŠkolyFBC STŘELCI UNHOŠŤASK Bystřice n.P. Zubříci5:2Hrdý Pe.
31110109MU11A26.5.201718:40Arena 4FbC Sokol PředměřiceFBC Girls Dobruška5:3Eliáš Ja.
30910110MU9A26.5.201718:45Arena 3ACEMA Sparta Praha BlueFBC PANTHERS LIBEREC orange9:3Král Ja.
31110310MU11C26.5.201718:45Arena 5FbC TlučnáFBK Kobra Tatran Hostinné3:5Trávníčková Te.
30910310MU9C26.5.201718:45Arena 7Start98 - BlackFlorbal Tachov red12:0Ráček Da.
31110610MU11F26.5.201718:45Arena 6FBC Slavia PrahaFBŠ Gorily Plzeň 20061:11Lehečka Kr.
31110231MU11B26.5.201718:55ZŠ U ŠkolySK BIVOJ LITVÍNOV BLACKBLACK ANGELS 2006 I7:7Hrdý Pe.
11310311BU13-3C26.5.201719:00Arena 1FBC LomniceFBŠ Gorily Plzeň 20055:11Měsíček Mi.
21310101GU13-3A26.5.201719:00Arena 2FA FREINDLIESFA MLŽKY0:1Recht Lu.
31110110MU11A26.5.201719:05Arena 4FBŠ Gorily Plzeň 2007DDM Liberec A6:1Eliáš Ja.
30910112MU9A26.5.201719:10Arena 3FA přípravkaFBŠ Gorily Plzeň12:3Král Ja.
31110424MU11D26.5.201719:10Arena 5SK Florbal Benešov Buks floorball gorzów6:6Trávníčková Te.
30910212MU9B26.5.201719:10Arena 7FA elévky DračiceFlorbal Ústí Red5:4Ráček Da.
31110631MU11F26.5.201719:10Arena 6ACEMA Sparta Praha BLUEASK Lovosice-LFP BLACK4:0Kellermann Er.
31110312MU11C26.5.201719:20ZŠ U ŠkolyFBC PEAKSPORT LITOMYŠLSK Florbal Benešov4:2Hrdý Pe.
11310312BU13-3C26.5.201719:30Arena 1FalconSK Florbal Benešov B6:6Měsíček Mi.
21310102GU13-3A26.5.201719:30Arena 2FA MŽ Dračice 06FA MŽ modré0:1Recht Lu.
31110112MU11A26.5.201719:30Arena 4FA Elévové červeníFlorbal Ústí White12:1Eliáš Ja.
31110311MU11C26.5.201719:35Arena 3BLACK ANGELS 2006 IIFA Elévové modří3:4Král Ja.
31110431MU11D26.5.201719:35Arena 5Florbal Ústí BlackDDM Praha 20:10Trávníčková Te.
30910312MU9C26.5.201719:35Arena 7FA elévky TygřiceFlorbal Ústí White3:4Ráček Da.
31110624MU11F26.5.201719:35Arena 6TJ Sokol RudnáASK Bystřice n.P. Orlíci4:1Kellermann Er.
31110201MU11B26.5.201719:55Arena 4ASK Lovosice-LFP WHITEDDM Liberec B0:8Eliáš Ja.
31110614MU11F26.5.201720:00Arena 6FBC Slavia PrahaASK Lovosice-LFP BLACK2:4Kellermann Er.
11310113BU13-3A27.5.20178:00Arena 1FbC Hradec Králové SnipersTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY6:3Jansová Le.
21310109GU13-3A27.5.20178:00Arena 2FA FREINDLIESFA MŽ modré3:6Měsíček Mi.
31110217MU11B27.5.20178:00Arena 3BLACK ANGELS 2006 IASK Lovosice-LFP WHITE16:0Tilgner Ad.
31110329MU11C27.5.20178:00Arena 4FBK Kobra Tatran HostinnéSK Florbal Benešov1:8Eliáš Ja.
30910313MU9C27.5.20178:00Arena 5ACEMA Sparta Praha YellowFBC STŘELCI UNHOŠŤ1:14Trávníčková Te.
30910113MU9A27.5.20178:00Arena 7Start98 - TáborskáFalcon6:2Hrdý Pe.
31110517MU11E27.5.20178:00Arena 6FbŠ BohemiansFalcon blue0:4Kellermann Er.
31110119MU11A27.5.20178:00ZŠ U ŠkolyFBC Girls DobruškaFA Elévové červení3:9Machů Ja.
31110218MU11B27.5.20178:25Arena 3FBC STŘELCI UNHOŠŤDDM Liberec B7:1Tilgner Ad.
31110330MU11C27.5.20178:25Arena 4FA Elévové modříASK Lovosice-LFP SILVER7:0Eliáš Ja.
30910314MU9C27.5.20178:25Arena 5Start98 - BlackSK Florbal Benešov7:7Trávníčková Te.
30910114MU9A27.5.20178:25Arena 7ACEMA Sparta Praha BlueSKV Ptáčata9:2Hrdý Pe.
31110518MU11E27.5.20178:25Arena 6Kanonýři Kladno bílíSCC Semily12:0Kellermann Er.
31110126MU11A27.5.20178:25ZŠ U ŠkolyFlorbal Ústí WhiteStart98 Yellow3:4Machů Ja.
11310114BU13-3A27.5.20178:30Arena 1FBC LiberecSK Florbal Benešov1:8Jansová Le.
21310110GU13-3A27.5.20178:30Arena 2FA MLŽKYFA MŽ Dračice 065:3Měsíček Mi.
31110331MU11C27.5.20178:50Arena 3BLACK ANGELS 2006 IIFalcon5:8Tilgner Ad.
30910315MU9C27.5.20178:50Arena 4FBC LomniceFlorbal Ústí White8:0Eliáš Ja.
30910115MU9A27.5.20178:50Arena 5Florbal Tachov blackFBŠ Gorily Plzeň3:2Trávníčková Te.
31110519MU11E27.5.20178:50Arena 6SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWPSKC Okříšky6:1Kellermann Er.
31110219MU11B27.5.20178:50ZŠ U ŠkolyFlorbal Primátor Náchod-červe..ASK Bystřice n.P. Zubříci6:3Machů Ja.
11310115BU13-3A27.5.20179:00Arena 1FBC DobruškaFlorbal Ústí2:0Jansová Le.
11310213BU13-3B27.5.20179:00Arena 2FbC Hradec Králové ČerníFBŠ Gorily Plzeň 200411:6Měsíček Mi.
30710101MU7A27.5.20179:00Arena 7ACEMA Sparta PrahaBLACK ANGELS MINI II3:4Hrdý Pe.
31110332MU11C27.5.20179:15Arena 3FBC PEAKSPORT LITOMYŠLFBC Liberec13:1Tilgner Ad.
30910316MU9C27.5.20179:15Arena 4FA elévky TygřiceFlorbal Tachov red1:4Krejčí Lu.
30910116MU9A27.5.20179:15Arena 5FA přípravkaFBC PANTHERS LIBEREC orange9:1Trávníčková Te.
31110520MU11E27.5.20179:15Arena 6FBC DobruškaFlorbal Tachov red7:0Kellermann Er.
31110220MU11B27.5.20179:15ZŠ U ŠkolyFlorbal Tachov blueSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK7:5Machů Ja.
30710102MU7A27.5.20179:20Arena 7FBC LiberecFBŠ SLAVIA Plzeň0:6Hrdý Pe.
11310116BU13-3A27.5.20179:30Arena 1FbC Sokol PředměřiceTJ Turnov green2:1Jansová Le.
11310214BU13-3B27.5.20179:30Arena 2TJ TurnovFbŠ Bohemians8:0Měsíček Mi.
31110116MU11A27.5.20179:40Arena 3FA Elévové červeníDDM Liberec A9:2Soukup Mi.
31110619MU11F27.5.20179:40Arena 4Florbal Primátor Náchod-černí..ASK Bystřice n.P. Orlíci2:16Krejčí Lu.
30910213MU9B27.5.20179:40Arena 5ACEMA Sparta Praha girlsFBC Dobruška3:3Král Ja.
30710201MU7B27.5.20179:40Arena 7BLACK ANGELS MINI IFBC PANTHERS LIBEREC1:6Lehečka Kr.
31110617MU11F27.5.20179:40Arena 6ASK Lovosice-LFP BLACKFBC PANTHERS LIBEREC Orange5:2Ráček Da.
31110417MU11D27.5.20179:40ZŠ U ŠkolyDDM Praha 2Wizards DDM Praha 10 orange3:4Fišer Da.
11310313BU13-3C27.5.201710:00Arena 1FbC Hradec Králové DevilsFBŠ Gorily Plzeň 20059:1Jansa Al.
11310215BU13-3B27.5.201710:00Arena 2Šelmy LiberecSK BIVOJ LITVÍNOV10:2Balla Ka.
30710202MU7B27.5.201710:00Arena 7FbŠ BohemiansSK BIVOJ LITVÍNOV2:14Lehečka Kr.
31110117MU11A27.5.201710:05Arena 3Wizards DDM Praha 10 blackFbC Sokol Předměřice5:6Soukup Mi.
31110620MU11F27.5.201710:05Arena 4FBŠ Gorily Plzeň 2006ACEMA Sparta Praha BLUE5:5Krejčí Lu.
30910214MU9B27.5.201710:05Arena 5Start98 - YellowSK Florbal Benešov B2:1Král Ja.
31110618MU11F27.5.201710:05Arena 6TJ Sokol RudnáFBC Slavia Praha5:0Ráček Da.
31110418MU11D27.5.201710:05ZŠ U ŠkolySK Florbal Benešov BFBC Lomnice Yellow1:7Fišer Da.
30710103MU7A27.5.201710:20Arena 7SCC SemilyACEMA Sparta Praha1:7Lehečka Kr.
11310314BU13-3C27.5.201710:30Arena 1SCC SemilySK Florbal Benešov B8:2Jansa Al.
11310216BU13-3B27.5.201710:30Arena 2Florbal Primátor Náchod-červe..ASK Bystřice n.P.9:9Balla Ka.
31110118MU11A27.5.201710:30Arena 3Start98 YellowFBŠ Gorily Plzeň 20075:3Soukup Mi.
31110524MU11E27.5.201710:30Arena 4Kanonýři Kladno bílíPSKC Okříšky10:4Krejčí Lu.
30910215MU9B27.5.201710:30Arena 5FBŠ SLAVIA PlzeňFlorbal Ústí Red2:6Král Ja.
31110521MU11E27.5.201710:30Arena 6FBC PANTHERS LIBEREC blackFalcon blue9:6Ráček Da.
31110419MU11D27.5.201710:30ZŠ U ŠkolyFBC PANTHERS LIBERECuks floorball gorzów4:5Fišer Da.
30710104MU7A27.5.201710:40Arena 7BLACK ANGELS MINI IIFBC Liberec5:3Lehečka Kr.
31110134MU11A27.5.201710:55Arena 3FBC Girls DobruškaKanonýři Kladno modří0:7Soukup Mi.
31110523MU11E27.5.201710:55Arena 4FbŠ BohemiansFBC Dobruška1:8Tilgner Ad.
30910216MU9B27.5.201710:55Arena 5FA elévky DračiceFBC PANTHERS LIBEREC black4:2Král Ja.
31110522MU11E27.5.201710:55Arena 6Florbal Tachov redSCC Semily4:1Ráček Da.
31110420MU11D27.5.201710:55ZŠ U ŠkolyUSK Akademik ChebFlorbal Ústí Black6:1Fišer Da.
11310315BU13-3C27.5.201711:00Arena 1Florbal Primátor Náchod-černí..Falcon10:2Jansa Al.
21310113GU13-3A27.5.201711:00Arena 2FA FREINDLIESFBC Texas YELLOW13:1Balla Ka.
30710108MU7A27.5.201711:10Arena 7FBŠ SLAVIA PlzeňACEMA Sparta Praha2:3Hrdý Pe.
31110333MU11C27.5.201711:20Arena 3FbC TlučnáSK Florbal Benešov0:1Eliáš Ja.
30910317MU9C27.5.201711:20Arena 4SK Florbal BenešovACEMA Sparta Praha Yellow7:2Tilgner Ad.
30910117MU9A27.5.201711:20Arena 5SKV PtáčataStart98 - Táborská2:2Kellermann Er.
31110621MU11F27.5.201711:20Arena 6TJ Sokol KoberovyFBC PANTHERS LIBEREC Orange5:7Trávníčková Te.
31110221MU11B27.5.201711:20ZŠ U ŠkolyFBC LomniceASK Lovosice-LFP WHITE11:1Recht Lu.
11310316BU13-3C27.5.201711:30Arena 1FBC DDM Kati KadaňFBC Lomnice4:4Jansová Le.
21310114GU13-3A27.5.201711:30Arena 2FA MLŽKYFBC Texas BLUE7:2Balla Ka.
30710203MU7B27.5.201711:30Arena 7BLACK ANGELS MINI IFbŠ Bohemians12:0Hrdý Pe.
31110622MU11F27.5.201711:45Arena 3ACEMA Sparta Praha BLUEFBC Slavia Praha9:4Eliáš Ja.
30910318MU9C27.5.201711:45Arena 4FBC STŘELCI UNHOŠŤStart98 - Black7:14Tilgner Ad.
30910118MU9A27.5.201711:45Arena 5FalconACEMA Sparta Praha Blue6:7Kellermann Er.
31110222MU11B27.5.201711:45Arena 6SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKDDM Liberec B12:5Trávníčková Te.
31110334MU11C27.5.201711:45ZŠ U ŠkolyASK Lovosice-LFP SILVERBLACK ANGELS 2006 II4:3Recht Lu.
30710204MU7B27.5.201711:50Arena 7FBC PANTHERS LIBERECSK BIVOJ LITVÍNOV3:7Hrdý Pe.
11310117BU13-3A27.5.201712:00Arena 1SK Florbal BenešovFbC Hradec Králové Snipers7:3Jansová Le.
21310115GU13-3A27.5.201712:00Arena 2FA MŽ Dračice 06FBC Liberec3:2Měsíček Mi.
31110335MU11C27.5.201712:10Arena 3FA Elévové modříFBK Kobra Tatran Hostinné3:6Eliáš Ja.
30910319MU9C27.5.201712:10Arena 4FBC LomniceFA elévky Tygřice11:1Střecha Ja.
30910119MU9A27.5.201712:10Arena 5Florbal Tachov blackFA přípravka3:6Kellermann Er.
30710105MU7A27.5.201712:10Arena 7FBŠ SLAVIA PlzeňSCC Semily15:3Lehečka Kr.
31110223MU11B27.5.201712:10Arena 6BLACK ANGELS 2006 IFlorbal Tachov blue5:2Trávníčková Te.
31110623MU11F27.5.201712:10ZŠ U ŠkolyASK Lovosice-LFP BLACKFBŠ Gorily Plzeň 20062:6Recht Lu.
11310118BU13-3A27.5.201712:30Arena 1TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYFBC Liberec4:3Jansová Le.
21310116GU13-3A27.5.201712:30Arena 2FA MŽ modréFBC DDM Kati Kadaň - white1:3Měsíček Mi.
30710106MU7A27.5.201712:30Arena 7ACEMA Sparta PrahaFBC Liberec8:3Lehečka Kr.
31110336MU11C27.5.201712:35Arena 3FalconFBC PEAKSPORT LITOMYŠL4:6Pochop Ji.
30910320MU9C27.5.201712:35Arena 4Florbal Tachov redFbŠ Bohemians1:1Střecha Ja.
30910120MU9A27.5.201712:35Arena 5FBC PANTHERS LIBEREC orangeBLACK ANGELS 20092:4Kellermann Er.
31110421MU11D27.5.201712:35Arena 6FbC Hradec KrálovéWizards DDM Praha 10 orange3:7Trávníčková Te.
31110525MU11E27.5.201712:35ZŠ U ŠkolyPSKC OkříškySCC Semily11:4Recht Lu.
11310119BU13-3A27.5.201713:00Arena 1FBC DobruškaTJ Turnov green2:3Jansa Al.
11310217BU13-3B27.5.201713:00Arena 2FbŠ BohemiansFbC Hradec Králové Černí1:9Měsíček Mi.
31110121MU11A27.5.201713:00Arena 3Florbal Ústí WhiteFbC Sokol Předměřice3:10Pochop Ji.
30910219MU9B27.5.201713:00Arena 4FBŠ SLAVIA PlzeňFA elévky Dračice3:2Střecha Ja.
30910217MU9B27.5.201713:00Arena 5SK Florbal Benešov BACEMA Sparta Praha girls2:7Ráček Da.
30710107MU7A27.5.201713:00Arena 7SCC SemilyBLACK ANGELS MINI II2:11Lehečka Kr.
31110422MU11D27.5.201713:00Arena 6Florbal Ústí BlackFBC Lomnice Yellow3:5Král Ja.
31110526MU11E27.5.201713:00ZŠ U ŠkolyFBC PANTHERS LIBEREC blackKanonýři Kladno bílí6:4Machů Ja.
30710205MU7B27.5.201713:20Arena 7SK BIVOJ LITVÍNOVBLACK ANGELS MINI I5:5Lehečka Kr.
31110122MU11A27.5.201713:25Arena 3Kanonýři Kladno modříFBŠ Gorily Plzeň 20076:1Pochop Ji.
30910220MU9B27.5.201713:25Arena 4FBC PANTHERS LIBEREC blackBLACK ANGELS 20080:11Krejčí Lu.
30910218MU9B27.5.201713:25Arena 5FBC DobruškaStart98 - Yellow7:0Ráček Da.
31110423MU11D27.5.201713:25Arena 6DDM Praha 2USK Akademik Cheb3:7Král Ja.
31110527MU11E27.5.201713:25ZŠ U ŠkolyFalcon blueFlorbal Tachov red6:1Machů Ja.
11310120BU13-3A27.5.201713:30Arena 1FbC Sokol PředměřiceFlorbal Ústí8:1Jansa Al.
11310218BU13-3B27.5.201713:30Arena 2FBŠ Gorily Plzeň 2004TJ Turnov4:4Balla Ka.
30710206MU7B27.5.201713:40Arena 7FbŠ BohemiansFBC PANTHERS LIBEREC1:14Hrdý Pe.
31110123MU11A27.5.201713:50Arena 3Wizards DDM Praha 10 blackDDM Liberec A8:3Eliáš Ja.
30910123MU9A27.5.201713:50Arena 4SKV PtáčataFBC PANTHERS LIBEREC orange7:4Krejčí Lu.
30910121MU9A27.5.201713:50Arena 5FBŠ Gorily PlzeňStart98 - Táborská2:6Ráček Da.
31110528MU11E27.5.201713:50Arena 6SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFbŠ Bohemians11:0Král Ja.
31110225MU11B27.5.201713:50ZŠ U ŠkolyASK Bystřice n.P. ZubříciDDM Liberec B4:4Machů Ja.
11310317BU13-3C27.5.201714:00Arena 1SK Florbal Benešov BFbC Hradec Králové Devils2:7Jansa Al.
11310219BU13-3B27.5.201714:00Arena 2Šelmy LiberecASK Bystřice n.P.10:5Balla Ka.
30710109MU7A27.5.201714:00Arena 7FBC LiberecSCC Semily7:7Hrdý Pe.
31110124MU11A27.5.201714:15Arena 3Start98 YellowFA Elévové červení1:6Eliáš Ja.
30910124MU9A27.5.201714:15Arena 4FalconFA přípravka2:8Krejčí Lu.
30910122MU9A27.5.201714:15Arena 5BLACK ANGELS 2009ACEMA Sparta Praha Blue0:8Ráček Da.
31110625MU11F27.5.201714:15Arena 6ASK Bystřice n.P. OrlíciFBC Slavia Praha14:0Král Ja.
31110226MU11B27.5.201714:15ZŠ U ŠkolyFBC LomniceFBC STŘELCI UNHOŠŤ9:5Fišer Da.
30710110MU7A27.5.201714:20Arena 7BLACK ANGELS MINI IIFBŠ SLAVIA Plzeň3:5Hrdý Pe.
11310318BU13-3C27.5.201714:30Arena 1FBŠ Gorily Plzeň 2005SCC Semily8:2Jansa Al.
11310220BU13-3B27.5.201714:30Arena 2Florbal Primátor Náchod-červe..SK BIVOJ LITVÍNOV3:11Balla Ka.
31110227MU11B27.5.201714:40Arena 3ASK Lovosice-LFP WHITESK BIVOJ LITVÍNOV BLACK2:9Eliáš Ja.
30910321MU9C27.5.201714:40Arena 4Florbal Ústí WhiteACEMA Sparta Praha Yellow3:4Střecha Ja.
30910221MU9B27.5.201714:40Arena 5Florbal Ústí RedACEMA Sparta Praha girls8:3Trávníčková Te.
31110626MU11F27.5.201714:40Arena 6TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Rudná1:8Kellermann Er.
31110313MU11C27.5.201714:40ZŠ U ŠkolyFBC LiberecFA Elévové modří1:3Fišer Da.
11310319BU13-3C27.5.201715:00Arena 1Florbal Primátor Náchod-černí..FBC Lomnice14:6Recht Lu.
21310117GU13-3A27.5.201715:00Arena 2FBC Texas BLUEFA FREINDLIES5:6Balla Ka.
30719601MU7ČF27.5.201715:00Arena 7FBŠ SLAVIA PlzeňFbŠ Bohemians10:2Hrdý Pe.
31110228MU11B27.5.201715:05Arena 3Florbal Primátor Náchod-červe..BLACK ANGELS 2006 I1:8Soukup Mi.
30910322MU9C27.5.201715:05Arena 4FbŠ BohemiansStart98 - Black0:9Střecha Ja.
30910222MU9B27.5.201715:05Arena 5BLACK ANGELS 2008Start98 - Yellow3:1Trávníčková Te.
31110627MU11F27.5.201715:05Arena 6FBC PANTHERS LIBEREC OrangeACEMA Sparta Praha BLUE1:2Kellermann Er.
31110314MU11C27.5.201715:05ZŠ U ŠkolyFbC TlučnáFalcon3:9Fišer Da.
30719604MU7ČF27.5.201715:20Arena 7FBC PANTHERS LIBERECBLACK ANGELS MINI II9:4Pochop Ji.
11310320BU13-3C27.5.201715:30Arena 1FBC DDM Kati KadaňFalcon4:3Recht Lu.
21310118GU13-3A27.5.201715:30Arena 2FBC Texas YELLOWFA MLŽKY1:21Měsíček Mi.
31110425MU11D27.5.201715:30Arena 3uks floorball gorzówFBC Lomnice Yellow5:7Soukup Mi.
30910323MU9C27.5.201715:30Arena 4SK Florbal BenešovFlorbal Tachov red6:1Střecha Ja.
30910224MU9B27.5.201715:30Arena 5FBC DobruškaFA elévky Dračice3:6Trávníčková Te.
31110628MU11F27.5.201715:30Arena 6Florbal Primátor Náchod-černí..ASK Lovosice-LFP BLACK2:8Kellermann Er.
31110315MU11C27.5.201715:30ZŠ U ŠkolyASK Lovosice-LFP SILVERSK Florbal Benešov2:13Fišer Da.
30719602MU7ČF27.5.201715:40Arena 7SK BIVOJ LITVÍNOVFBC Liberec11:1Pochop Ji.
31110426MU11D27.5.201715:55Arena 3FbC Hradec KrálovéSK Florbal Benešov B5:1Soukup Mi.
30910324MU9C27.5.201715:55Arena 4FBC STŘELCI UNHOŠŤFA elévky Tygřice17:0Střecha Ja.
30910223MU9B27.5.201715:55Arena 5SK Florbal Benešov BFBC PANTHERS LIBEREC black0:11Král Ja.
31110529MU11E27.5.201715:55Arena 6FBC DobruškaFBC PANTHERS LIBEREC black4:3Ráček Da.
31110316MU11C27.5.201715:55ZŠ U ŠkolyFBC PEAKSPORT LITOMYŠLFBK Kobra Tatran Hostinné5:4Lehečka Kr.
11310121BU13-3A27.5.201716:00Arena 1TJ Turnov greenFbC Hradec Králové Snipers3:5Recht Lu.
21310119GU13-3A27.5.201716:00Arena 2FA MŽ Dračice 06FBC DDM Kati Kadaň - white3:3Měsíček Mi.
30719603MU7ČF27.5.201716:00Arena 7ACEMA Sparta PrahaBLACK ANGELS MINI I4:3Pochop Ji.
31110427MU11D27.5.201716:20Arena 3Wizards DDM Praha 10 orangeFlorbal Ústí Black5:1Soukup Mi.
30910127MU9A27.5.201716:20Arena 4Start98 - TáborskáBLACK ANGELS 200910:1Tilgner Ad.
30910126MU9A27.5.201716:20Arena 5FBŠ Gorily PlzeňFalcon5:7Král Ja.
30719701MU7SF27.5.201716:20Arena 7FBŠ SLAVIA PlzeňFBC PANTHERS LIBEREC2:10Pochop Ji.
31110530MU11E27.5.201716:20Arena 6Kanonýři Kladno bílíSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW6:3Ráček Da.
31110125MU11A27.5.201716:20ZŠ U ŠkolyFA Elévové červeníFBŠ Gorily Plzeň 200711:1Lehečka Kr.
11310122BU13-3A27.5.201716:30Arena 1Florbal ÚstíFBC Liberec5:9Jansová Le.
21310120GU13-3A27.5.201716:30Arena 2FA MŽ modréFBC Liberec7:0Měsíček Mi.
30719702MU7SF27.5.201716:40Arena 7SK BIVOJ LITVÍNOVACEMA Sparta Praha7:3Machů Ja.
31110428MU11D27.5.201716:45Arena 3FBC PANTHERS LIBERECDDM Praha 24:9Eliáš Ja.
30910128MU9A27.5.201716:45Arena 4Florbal Tachov blackSKV Ptáčata2:4Tilgner Ad.
30910125MU9A27.5.201716:45Arena 5FA přípravkaACEMA Sparta Praha Blue8:9Král Ja.
31110531MU11E27.5.201716:45Arena 6Florbal Tachov redFbŠ Bohemians7:1Ráček Da.
31110128MU11A27.5.201716:45ZŠ U ŠkolyFBC Girls DobruškaWizards DDM Praha 10 black2:4Lehečka Kr.
11310123BU13-3A27.5.201717:00Arena 1SK Florbal BenešovFBC Dobruška7:7Jansová Le.
11310221BU13-3B27.5.201717:00Arena 2ASK Bystřice n.P.FbC Hradec Králové Černí2:10Měsíček Mi.
31110229MU11B27.5.201717:10Arena 3Florbal Tachov blueFBC Lomnice6:5Eliáš Ja.
30910334MU9C27.5.201717:10Arena 4FBC LomniceFbŠ Bohemians10:8Tilgner Ad.
30910226MU9B27.5.201717:10Arena 5Florbal Ústí RedFBC Dobruška15:2Král Ja.
31110629MU11F27.5.201717:10Arena 6FBŠ Gorily Plzeň 2006TJ Sokol Koberovy10:0Ráček Da.
31110127MU11A27.5.201717:10ZŠ U ŠkolyFbC Sokol PředměřiceKanonýři Kladno modří5:4Lehečka Kr.
30719801MU7o 3.27.5.201717:20Arena 7FBŠ SLAVIA PlzeňACEMA Sparta Praha0:7Machů Ja.
11310124BU13-3A27.5.201717:30Arena 1TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYFbC Sokol Předměřice3:12Jansová Le.
11310222BU13-3B27.5.201717:30Arena 2SK BIVOJ LITVÍNOVTJ Turnov4:5Recht Lu.
31110230MU11B27.5.201717:35Arena 3FBC STŘELCI UNHOŠŤFlorbal Primátor Náchod-červe..7:8Eliáš Ja.
30910333MU9C27.5.201717:35Arena 4Start98 - BlackFlorbal Ústí White12:0Krejčí Lu.
30910225MU9B27.5.201717:35Arena 5FA elévky DračiceStart98 - Yellow6:1Pochop Ji.
31110630MU11F27.5.201717:35Arena 6TJ Sokol RudnáFlorbal Primátor Náchod-černí..10:0Střecha Ja.
31110129MU11A27.5.201717:35ZŠ U ŠkolyDDM Liberec AFlorbal Ústí White3:6Fišer Da.
30719901MU7FIN27.5.201717:50Arena 7FBC PANTHERS LIBERECSK BIVOJ LITVÍNOV3:4snMachů Ja.
11310321BU13-3C27.5.201718:00Arena 1FBC LomniceFbC Hradec Králové Devils4:7Balla Ka.
11310223BU13-3B27.5.201718:00Arena 2FbŠ BohemiansŠelmy Liberec4:14Recht Lu.
31110317MU11C27.5.201718:00Arena 3FalconFBC Liberec13:4Soukup Mi.
30910335MU9C27.5.201718:00Arena 4FBC STŘELCI UNHOŠŤFlorbal Tachov red9:0Krejčí Lu.
30910227MU9B27.5.201718:00Arena 5ACEMA Sparta Praha girlsBLACK ANGELS 20084:8Pochop Ji.
31110319MU11C27.5.201718:00Arena 6ASK Lovosice-LFP SILVERFBC PEAKSPORT LITOMYŠL1:8Střecha Ja.
31110429MU11D27.5.201718:00ZŠ U ŠkolyUSK Akademik ChebFbC Hradec Králové12:2Fišer Da.
30910129MU9A27.5.201718:25Arena 3FBC PANTHERS LIBEREC orangeFBŠ Gorily Plzeň5:8Soukup Mi.
30910336MU9C27.5.201718:25Arena 4SK Florbal BenešovFA elévky Tygřice7:2Krejčí Lu.
30910228MU9B27.5.201718:25Arena 5FBŠ SLAVIA PlzeňSK Florbal Benešov B10:1Pochop Ji.
31110320MU11C27.5.201718:25Arena 6FBK Kobra Tatran HostinnéBLACK ANGELS 2006 II11:1Střecha Ja.
31110430MU11D27.5.201718:25ZŠ U ŠkolySK Florbal Benešov BFBC PANTHERS LIBEREC2:4Fišer Da.
11310322BU13-3C27.5.201718:30Arena 1FalconSCC Semily6:2Balla Ka.
11310224BU13-3B27.5.201718:30Arena 2FBŠ Gorily Plzeň 2004Florbal Primátor Náchod-červe..16:0Recht Lu.
31110613MU11F27.5.201718:40Arena 7FBC PANTHERS LIBEREC OrangeTJ Sokol Rudná4:5Machů Ja.
30910130MU9A27.5.201718:50Arena 3FalconFlorbal Tachov black6:4Soukup Mi.
30910131MU9A27.5.201718:50Arena 4BLACK ANGELS 2009SKV Ptáčata3:3Krejčí Lu.
30910229MU9B27.5.201718:50Arena 5FBC PANTHERS LIBEREC blackFlorbal Ústí Red0:9Pochop Ji.
31110136MU11A27.5.201718:50Arena 6Wizards DDM Praha 10 blackFA Elévové červení2:8Střecha Ja.
31110318MU11C27.5.201718:50ZŠ U ŠkolyFA Elévové modříFbC Tlučná0:4Fišer Da.
11310323BU13-3C27.5.201719:00Arena 1SK Florbal Benešov BFlorbal Primátor Náchod-černí..0:10Balla Ka.
11310324BU13-3C27.5.201719:00Arena 2FBŠ Gorily Plzeň 2005FBC DDM Kati Kadaň7:2Recht Lu.
11310125BU13-3A28.5.20178:00Arena 1FbC Hradec Králové SnipersFlorbal Ústí11:1Střecha Ja.
11310127BU13-3A28.5.20178:00Arena 2TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYFBC Dobruška1:4Pochop Ji.
11310225BU13-3B28.5.20178:00Arena 3FbC Hradec Králové ČerníSK BIVOJ LITVÍNOV13:5Lehečka Kr.
30910132MU9A28.5.20178:00Arena 4FA přípravkaStart98 - Táborská5:4Krejčí Lu.
30910230MU9B28.5.20178:00Arena 5FBC DobruškaFBŠ SLAVIA Plzeň1:5Kellermann Er.
30910231MU9B28.5.20178:00Arena 7BLACK ANGELS 2008SK Florbal Benešov B9:0Ráček Da.
30910232MU9B28.5.20178:00Arena 6FA elévky DračiceACEMA Sparta Praha girls4:3Trávníčková Te.
31110432MU11D28.5.20178:00ZŠ U Školyuks floorball gorzówWizards DDM Praha 10 orange1:11Král Ja.
30910325MU9C28.5.20178:25Arena 4FA elévky TygřiceStart98 - Black1:8Krejčí Lu.
30910326MU9C28.5.20178:25Arena 5Florbal Ústí WhiteFBC STŘELCI UNHOŠŤ1:14Kellermann Er.
30910327MU9C28.5.20178:25Arena 7ACEMA Sparta Praha YellowFbŠ Bohemians3:3Ráček Da.
30910328MU9C28.5.20178:25Arena 6FBC LomniceSK Florbal Benešov5:7Trávníčková Te.
31110130MU11A28.5.20178:25ZŠ U ŠkolyStart98 YellowFBC Girls Dobruška3:1Král Ja.
11310126BU13-3A28.5.20178:30Arena 1FBC LiberecTJ Turnov green4:6Střecha Ja.
11310128BU13-3A28.5.20178:30Arena 2FbC Sokol PředměřiceSK Florbal Benešov4:9Pochop Ji.
11310226BU13-3B28.5.20178:30Arena 3TJ TurnovASK Bystřice n.P.5:5Lehečka Kr.
31110236MU11B28.5.20178:50Arena 4BLACK ANGELS 2006 IASK Bystřice n.P. Zubříci8:2Krejčí Lu.
31110235MU11B28.5.20178:50Arena 5FBC STŘELCI UNHOŠŤFlorbal Tachov blue0:7Kellermann Er.
31110234MU11B28.5.20178:50Arena 7Florbal Primátor Náchod-červe..SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK5:8Soukup Mi.
31110233MU11B28.5.20178:50Arena 6DDM Liberec BFBC Lomnice3:6Trávníčková Te.
31110433MU11D28.5.20178:50ZŠ U ŠkolyFBC Lomnice YellowFbC Hradec Králové6:4Král Ja.
11310325BU13-3C28.5.20179:00Arena 1FbC Hradec Králové DevilsFalcon8:1Střecha Ja.
11310327BU13-3C28.5.20179:00Arena 2FBŠ Gorily Plzeň 2005Florbal Primátor Náchod-černí..2:16Pochop Ji.
11310227BU13-3B28.5.20179:00Arena 3FBŠ Gorily Plzeň 2004Šelmy Liberec9:4Lehečka Kr.
31110323MU11C28.5.20179:15Arena 4FalconFBK Kobra Tatran Hostinné4:6Fišer Da.
31110324MU11C28.5.20179:15Arena 5FA Elévové modříFBC PEAKSPORT LITOMYŠL2:3Machů Ja.
31110632MU11F28.5.20179:15Arena 7ASK Bystřice n.P. OrlíciFBC PANTHERS LIBEREC Orange5:1Soukup Mi.
31110532MU11E28.5.20179:15Arena 6PSKC OkříškyFalcon blue8:5Hrdý Pe.
31110434MU11D28.5.20179:15ZŠ U ŠkolyFBC PANTHERS LIBERECFlorbal Ústí Black3:3Ráček Da.
11310326BU13-3C28.5.20179:30Arena 1SCC SemilyFBC Lomnice3:7Jansová Le.
11310328BU13-3C28.5.20179:30Arena 2FBC DDM Kati KadaňSK Florbal Benešov B9:5Eliáš Ja.
11310228BU13-3B28.5.20179:30Arena 3Florbal Primátor Náchod-červe..FbŠ Bohemians3:5Recht Lu.
30910136MU9A28.5.20179:40Arena 4SKV PtáčataFA přípravka3:7Fišer Da.
30910135MU9A28.5.20179:40Arena 5FalconFBC PANTHERS LIBEREC orange10:4Machů Ja.
30910134MU9A28.5.20179:40Arena 7Florbal Tachov blackBLACK ANGELS 20093:1Tilgner Ad.
30910133MU9A28.5.20179:40Arena 6ACEMA Sparta Praha BlueFBŠ Gorily Plzeň10:2Hrdý Pe.
31110435MU11D28.5.20179:40ZŠ U ŠkolySK Florbal Benešov BUSK Akademik Cheb3:11Ráček Da.
21310125GU13-3A28.5.201710:00Arena 1FA FREINDLIESFBC Liberec6:0Jansová Le.
21310127GU13-3A28.5.201710:00Arena 2FBC Texas YELLOWFA MŽ Dračice 062:11Eliáš Ja.
31110436MU11D28.5.201710:00Arena 3DDM Praha 2uks floorball gorzów5:7Recht Lu.
30910235MU9B28.5.201710:05Arena 4FBC DobruškaFBC PANTHERS LIBEREC black0:5Fišer Da.
30910236MU9B28.5.201710:05Arena 5SK Florbal Benešov BFA elévky Dračice2:11Machů Ja.
30910329MU9C28.5.201710:05Arena 7Florbal Tachov redFlorbal Ústí White3:5Tilgner Ad.
30910330MU9C28.5.201710:05Arena 6FBC STŘELCI UNHOŠŤFBC Lomnice10:9Hrdý Pe.
31110633MU11F28.5.201710:05ZŠ U ŠkolyFBC Slavia PrahaTJ Sokol Koberovy4:3Král Ja.
30910233MU9B28.5.201710:25Arena 3Start98 - YellowFlorbal Ústí Red1:8Recht Lu.
21310126GU13-3A28.5.201710:30Arena 1FA MLŽKYFBC DDM Kati Kadaň - white3:2Jansová Le.
21310128GU13-3A28.5.201710:30Arena 2FA MŽ modréFBC Texas BLUE2:1Eliáš Ja.
30910234MU9B28.5.201710:30Arena 4FBŠ SLAVIA PlzeňBLACK ANGELS 20082:8Střecha Ja.
30910331MU9C28.5.201710:30Arena 5FbŠ BohemiansSK Florbal Benešov2:9Krejčí Lu.
30910332MU9C28.5.201710:30Arena 7FA elévky TygřiceACEMA Sparta Praha Yellow2:4Tilgner Ad.
31110133MU11A28.5.201710:30Arena 6FBŠ Gorily Plzeň 2007Florbal Ústí White3:7Kellermann Er.
31110634MU11F28.5.201710:30ZŠ U ŠkolyFlorbal Primátor Náchod-černí..ACEMA Sparta Praha BLUE1:19Král Ja.
31110131MU11A28.5.201710:50Arena 3Kanonýři Kladno modříWizards DDM Praha 10 black3:4Soukup Mi.
31110132MU11A28.5.201710:55Arena 4FA Elévové červeníFbC Sokol Předměřice3:3Střecha Ja.
31110232MU11B28.5.201710:55Arena 5ASK Bystřice n.P. ZubříciASK Lovosice-LFP WHITE3:2Krejčí Lu.
31110536MU11E28.5.201710:55Arena 7FbŠ BohemiansPSKC Okříšky1:10Trávníčková Te.
31110135MU11A28.5.201710:55Arena 6Start98 YellowDDM Liberec A2:2Kellermann Er.
11319203BU13-3OF28.5.201711:00Arena 1TJ Turnov greenFbC Hradec Králové Snipers1:3Jansa Al.
11319204BU13-3OF28.5.201711:00Arena 2FBŠ Gorily Plzeň 2004FBŠ Gorily Plzeň 200512:2Balla Ka.
31110533MU11E28.5.201711:15Arena 3SCC SemilyFBC PANTHERS LIBEREC black2:10Soukup Mi.
31110534MU11E28.5.201711:20Arena 4SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Tachov red5:1Pochop Ji.
31110535MU11E28.5.201711:20Arena 5Kanonýři Kladno bílíFBC Dobruška5:2Machů Ja.
31110328MU11C28.5.201711:20Arena 7ASK Lovosice-LFP SILVERFalcon4:3Trávníčková Te.
31110636MU11F28.5.201711:20Arena 6ASK Lovosice-LFP BLACKASK Bystřice n.P. Orlíci4:4Ráček Da.
11319201BU13-3OF28.5.201711:35Arena 1FbC Hradec Králové DevilsFBC Lomnice4:5snJansa Al.
11319202BU13-3OF28.5.201711:35Arena 2FbC Sokol PředměřiceTJ Turnov4:9Balla Ka.
31110325MU11C28.5.201711:40Arena 3FBC PEAKSPORT LITOMYŠLFbC Tlučná5:1Soukup Mi.
31110326MU11C28.5.201711:45Arena 4SK Florbal BenešovFA Elévové modří4:3Pochop Ji.
31110327MU11C28.5.201711:45Arena 5FBC LiberecBLACK ANGELS 2006 II0:7Machů Ja.
31110635MU11F28.5.201711:45Arena 6TJ Sokol RudnáFBŠ Gorily Plzeň 20064:8Ráček Da.
21310121GU13-3A28.5.201712:10Arena 1FBC DDM Kati Kadaň - whiteFA FREINDLIES4:1Jansa Al.
21310123GU13-3A28.5.201712:10Arena 2FBC Texas BLUEFA MŽ Dračice 064:5Balla Ka.
30919201MU9OF28.5.201712:10Arena 3FBC STŘELCI UNHOŠŤSKV Ptáčata5:2Měsíček Mi.
30919202MU9OF28.5.201712:10Arena 4Florbal Ústí RedFBC Lomnice11:2Střecha Ja.
30919203MU9OF28.5.201712:10Arena 5SK Florbal BenešovFBŠ SLAVIA Plzeň5:6snTilgner Ad.
30919204MU9OF28.5.201712:10Arena 6FA elévky DračiceStart98 - Táborská4:0Hrdý Pe.
21310122GU13-3A28.5.201712:40Arena 1FBC LiberecFA MLŽKY0:7Jansová Le.
21310124GU13-3A28.5.201712:40Arena 2FBC Texas YELLOWFA MŽ modré1:15Recht Lu.
31119201MU11OF28.5.201712:50Arena 3FA Elévové červeníSK Florbal Benešov7:5Měsíček Mi.
31119202MU11OF28.5.201712:50Arena 4FBC PANTHERS LIBEREC blackACEMA Sparta Praha BLUE9:4Pochop Ji.
31119203MU11OF28.5.201712:50Arena 5FbC Sokol PředměřiceWizards DDM Praha 10 orange5:3Tilgner Ad.
31119204MU11OF28.5.201712:50Arena 6Florbal Tachov blueKanonýři Kladno bílí3:4snHrdý Pe.
11319601BU13-3ČF28.5.201713:10Arena 1Florbal Primátor Náchod-černí..FBŠ Gorily Plzeň 20048:4Jansová Le.
11319602BU13-3ČF28.5.201713:10Arena 2Šelmy LiberecFbC Hradec Králové Snipers11:1Recht Lu.
30919601MU9ČF28.5.201713:20Arena 3BLACK ANGELS 2008FA elévky Dračice4:1Fišer Da.
30919602MU9ČF28.5.201713:20Arena 4ACEMA Sparta Praha BlueFBŠ SLAVIA Plzeň8:1Lehečka Kr.
30919603MU9ČF28.5.201713:20Arena 5Start98 - BlackFlorbal Ústí Red6:2Tilgner Ad.
30919604MU9ČF28.5.201713:20Arena 6FA přípravkaFBC STŘELCI UNHOŠŤ6:2Trávníčková Te.
11319604BU13-3ČF28.5.201713:45Arena 1FbC Hradec Králové ČerníFBC Lomnice15:0Jansa Al.
11319603BU13-3ČF28.5.201713:45Arena 2SK Florbal BenešovTJ Turnov5:6Měsíček Mi.
31119601MU11ČF28.5.201713:50Arena 3USK Akademik ChebKanonýři Kladno bílí2:4Fišer Da.
31119602MU11ČF28.5.201713:50Arena 4FBC PEAKSPORT LITOMYŠLFbC Sokol Předměřice3:8Lehečka Kr.
31119603MU11ČF28.5.201713:50Arena 5FBŠ Gorily Plzeň 2006FBC PANTHERS LIBEREC black7:4Machů Ja.
31119604MU11ČF28.5.201713:50Arena 6BLACK ANGELS 2006 IFA Elévové červení8:1Kellermann Er.
21319701GU13-3SF28.5.201714:20Arena 1FA MLŽKYFA MŽ Dračice 068:4Jansa Al.
21319702GU13-3SF28.5.201714:20Arena 2FBC DDM Kati Kadaň - whiteFA MŽ modré0:2Měsíček Mi.
30919701MU9SF28.5.201714:20Arena 3BLACK ANGELS 2008FA přípravka7:4Balla Ka.
30919702MU9SF28.5.201714:20Arena 4ACEMA Sparta Praha BlueStart98 - Black5:3Eliáš Ja.
31119701MU11SF28.5.201714:50Arena 3Kanonýři Kladno bílíBLACK ANGELS 2006 I1:7Balla Ka.
31119702MU11SF28.5.201714:50Arena 4FbC Sokol PředměřiceFBŠ Gorily Plzeň 20062:7Eliáš Ja.
11319701BU13-3SF28.5.201714:55Arena 1Florbal Primátor Náchod-černí..FbC Hradec Králové Černí0:6Jansa Al.
11319702BU13-3SF28.5.201714:55Arena 2Šelmy LiberecTJ Turnov9:2Měsíček Mi.
30919901MU9FIN28.5.201715:30Arena 1BLACK ANGELS 2008ACEMA Sparta Praha Blue2:4Lehečka Kr.
30919801MU9o 3.28.5.201715:30Arena 2FA přípravkaStart98 - Black10:5Král Ja.
31119901MU11FIN28.5.201716:00Arena 1BLACK ANGELS 2006 IFBŠ Gorily Plzeň 20064:3snRecht Lu.
31119801MU11o 3.28.5.201716:00Arena 2Kanonýři Kladno bílíFbC Sokol Předměřice2:5Soukup Mi.
21319901GU13-3FIN28.5.201716:35Arena 1FA MLŽKYFA MŽ modré4:2Fišer Da.
21319801GU13-3o 3.28.5.201716:35Arena 2FA MŽ Dračice 06FBC DDM Kati Kadaň - white1:5Eliáš Ja.
11319901BU13-3FIN28.5.201717:10Arena 1FbC Hradec Králové ČerníŠelmy Liberec7:1Balla Ka.
11319801BU13-3o 3.28.5.201717:10Arena 2Florbal Primátor Náchod-černí..TJ Turnov8:6Měsíček Mi.
11510202BU15B2.6.20179:30Arena 1SCC SemilySK Florbal Benešov B1:6Fišer Da. Nejedlo Da.
21510101GU15A2.6.20179:30Arena 3Spartak SmržovkaACEMA Sparta Praha0:0Kozlík Da. Přibil Da.
11510201BU15B2.6.201710:00Arena 1ACEMA Sparta PrahaFbO Florpédo Bratislava3:0Fišer Da. Nejedlo Da.
11410301BU13-5C2.6.201710:00Arena 2101. Sportovní klubFBC Liberec black4:7Hátlová Ka. Jansová Le.
21510102GU15A2.6.201710:00Arena 3TJ TurnovFBC DDM Kati Kadaň4:1Kozlík Da. Přibil Da.
11510301BU15C2.6.201710:30Arena 1FbC Hradec Králové BFBC TJ Jablonné nad Orlicí6:1Fišer Da. Nejedlo Da.
11410401BU13-5D2.6.201710:30Arena 2FBC DobruškaFBC PANTHERS LIBEREC black0:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11410302BU13-5C2.6.201710:30Arena 3FBC Trutnov (DTJ)PSKC Okříšky4:1Kozlík Da. Přibil Da.
11510302BU15C2.6.201711:00Arena 1Florbalová akademie MBIBF Tuppar Střešbörg - young ..2:7Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510401BU15D2.6.201711:00Arena 2FBC DDM Kati KadaňFbC Hradec Králové A1:10Hátlová Ka. Jansová Le.
11410402BU13-5D2.6.201711:00Arena 3FBŠ SLAVIA PlzeňSK Florbal Benešov1:1Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11710201BU17B2.6.201711:30Arena 1DDM Praha 2Drobci GKS1:5Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510102BU15A2.6.201711:30Arena 2FBC LiberecIBK DŘEVÁCI0:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11410101BU13-5A2.6.201711:30Arena 3ASK Bystřice n.P.FBC PANTHERS LIBEREC Orange6:1Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11510205BU15B2.6.201712:00Arena 2SK Florbal Benešov BSokol Pardubice5:0Herman Pe. Oriš Ja.
11410102BU13-5A2.6.201712:00Arena 3FbO Florpédo BratislavaKanonýři Kladno1:2Fišer Da. Nejedlo Da.
11710202BU17B2.6.201712:05Arena 1FBC DDM Kati KadaňFbC Hradec Králové1:2Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
21510104GU15A2.6.201712:30Arena 2ACEMA Sparta PrahaFBC DDM Kati Kadaň3:1Herman Pe. Oriš Ja.
11410103BU13-5A2.6.201712:30Arena 3USK Akademik ChebOrka Čelákovice3:1Fišer Da. Nejedlo Da.
11710203BU17B2.6.201712:40Arena 1FbO Florpédo BratislavaRybičky jsou fajn2:1Kešner Lu. Pekárek Lu.
21510105GU15A2.6.201713:00Arena 2FBC Pitbullačky KolínFbŠ Bohemians0:4Hátlová Ka. Jansová Le.
11410303BU13-5C2.6.201713:00Arena 3SK Florbal Benešov B101. Sportovní klub0:5k--- ---
11510303BU15C2.6.201713:15Arena 1IBK PilsenLandFbC Hradec Králové B4:1Kešner Lu. Pekárek Lu.
21510106GU15A2.6.201713:30Arena 2PUKS TRZEBINIASpartak Smržovka3:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11410304BU13-5C2.6.201713:30Arena 3FBC Liberec blackFBC Trutnov (DTJ)0:2Kozlík Da. Přibil Da.
11510103BU15A2.6.201713:45Arena 1Orka ČelákoviceSK Florbal Benešov3:0Kešner Lu. Pekárek Lu.
11410403BU13-5D2.6.201714:00Arena 2Wizards DDM Praha 10 II.FBC Dobruška0:1Hátlová Ka. Jansová Le.
11410201BU13-5B2.6.201714:00Arena 3FBC Liberec whiteFBC Pitbulláčci Kolín3:0Kozlík Da. Přibil Da.
11710301BU17C2.6.201714:15Arena 1FBC LiberecFbC Sokol Předměřice4:0Herman Pe. Oriš Ja.
11410404BU13-5D2.6.201714:30Arena 2FBC PANTHERS LIBEREC blackFBŠ SLAVIA Plzeň6:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11410202BU13-5B2.6.201714:30Arena 3IBK MetropoleWizards DDM Praha 107:1Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11710302BU17C2.6.201714:50Arena 1IBF FlamingóKanonýři Kladno1:5Herman Pe. Oriš Ja.
11510101BU15A2.6.201715:00Arena 2FbC Hradec Králové CFBC JELENI UNHOŠŤ3:0Kešner Lu. Pekárek Lu.
21710201GU17B2.6.201715:00Arena 3ACEMA Sparta PrahaFBC Dobré4:0Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11710303BU17C2.6.201715:25Arena 1Sokol HodkoviceOrka Čelákovice4:2Herman Pe. Oriš Ja.
11510304BU15C2.6.201715:30Arena 2FBC TJ Jablonné nad OrlicíFlorbalová akademie MB0:5kKešner Lu. Pekárek Lu.
21710202GU17B2.6.201715:35Arena 3FBC LiberecFbK Orlicko-Třebovsko3:1Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11710402BU17D2.6.201716:00Arena 1FBC DobruškaFBC Pitbullové Kolín0:1Herman Pe. Oriš Ja.
11510402BU15D2.6.201716:00Arena 2FBC Liberec GirlsFBC Pitbulláci Kolín5:1Cimrman To. Kostinek To.
21710101GU17A2.6.201716:10Arena 3FBC TJ Jablonné nad OrlicíFBK Vosy Praha1:6Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11410104BU13-5A2.6.201716:30Arena 2ASK Bystřice n.P.FbO Florpédo Bratislava2:1Cimrman To. Kostinek To.
11510203BU15B2.6.201716:30DobiášovaSokol PardubiceACEMA Sparta Praha0:3Jansa Al. Vlček Ja.
11710101BU17A2.6.201716:35Arena 1FBC JELENI UNHOŠŤFBC TJ Jablonné nad Orlicí0:2Baloun Mi. Šuvada Ro.
21710102GU17A2.6.201716:45Arena 3FbO Florpédo BratislavaFlorbal Ústí1:5Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11410105BU13-5A2.6.201717:00Arena 2FBC PANTHERS LIBEREC OrangeUSK Akademik Cheb2:4Cimrman To. Kostinek To.
11510204BU15B2.6.201717:00DobiášovaFbO Florpédo BratislavaSCC Semily5:0kJansa Al. Vlček Ja.
11710102BU17A2.6.201717:10Arena 1Florbal ÚstíHurikán Bratislava5:3Baloun Mi. Šuvada Ro.
21710103GU17A2.6.201717:20Arena 3Florbalová akademie MBSklo Bohemia Světlá n/S2:1Fišer Da. Nejedlo Da.
11410106BU13-5A2.6.201717:30Arena 2Kanonýři KladnoOrka Čelákovice4:0Cimrman To. Kostinek To.
11510104BU15A2.6.201717:30DobiášovaFbC Hradec Králové CFBC Liberec0:1Jansa Al. Vlček Ja.
11710103BU17A2.6.201717:45Arena 1Klub SPV PardubiceSK Florbal Benešov0:7Baloun Mi. Šuvada Ro.
21510110GU15A2.6.201717:55Arena 3FBC Pitbullačky KolínTJ Turnov1:0Fišer Da. Nejedlo Da.
11410203BU13-5B2.6.201718:00Arena 2FBC PlzeňFBC Liberec white3:2Kešner Lu. Pekárek Lu.
11510105BU15A2.6.201718:00DobiášovaFBC JELENI UNHOŠŤOrka Čelákovice3:5Herman Pe. Oriš Ja.
11710403BU17D2.6.201718:20Arena 1FbK Orlicko-TřebovskoAgresivní hovada0:3Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510403BU15D2.6.201718:25Arena 3IBF Tuppar StřešbörgFBC DDM Kati Kadaň15:0Kozlík Da. Přibil Da.
11410204BU13-5B2.6.201718:30Arena 2FBC Pitbulláčci KolínIBK Metropole1:8Kešner Lu. Pekárek Lu.
11510106BU15A2.6.201718:30DobiášovaIBK DŘEVÁCISK Florbal Benešov8:0Herman Pe. Oriš Ja.
11710404BU17D2.6.201718:55Arena 1BLACK ANGELSFBC Dobruška3:1Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510404BU15D2.6.201718:55Arena 3FbC Hradec Králové AFBC Liberec Girls4:1Kozlík Da. Přibil Da.
21710203GU17B2.6.201719:00Arena 2PUKS TRZEBINIAACEMA Sparta Praha4:0Cimrman To. Kostinek To.
11710204BU17B2.6.201719:00DobiášovaDDM Praha 2FBC DDM Kati Kadaň3:2Jansa Al. Vlček Ja.
21710104GU17A2.6.201719:25Arena 3FBC TJ Jablonné nad OrlicíFbO Florpédo Bratislava0:2Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11710104BU17A2.6.201719:30Arena 1FBC JELENI UNHOŠŤFlorbal Ústí1:2Baloun Mi. Šuvada Ro.
21710204GU17B2.6.201719:35Arena 2FBC DobréFBC Liberec0:2Cimrman To. Kostinek To.
11710205BU17B2.6.201719:35DobiášovaDrobci GKSFbO Florpédo Bratislava10:2Jansa Al. Vlček Ja.
21710105GU17A2.6.201720:00Arena 3FBK Vosy PrahaFlorbalová akademie MB0:2Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11710105BU17A2.6.201720:05Arena 1FBC TJ Jablonné nad OrlicíKlub SPV Pardubice6:3Baloun Mi. Šuvada Ro.
11710305BU17C2.6.201720:10Arena 2FbC Sokol PředměřiceSokol Hodkovice6:2Cimrman To. Kostinek To.
11710206BU17B2.6.201720:10DobiášovaFbC Hradec KrálovéRybičky jsou fajn3:3Jansa Al. Vlček Ja.
21710106GU17A2.6.201720:35Arena 3Florbal ÚstíSklo Bohemia Světlá n/S2:4Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11710106BU17A2.6.201720:40Arena 1Hurikán BratislavaSK Florbal Benešov0:2Baloun Mi. Šuvada Ro.
11710306BU17C2.6.201720:45Arena 2Kanonýři KladnoOrka Čelákovice9:3Cimrman To. Kostinek To.
11710304BU17C2.6.201720:45DobiášovaFBC LiberecIBF Flamingó3:6Jansa Al. Vlček Ja.
11710107BU17A3.6.20178:00Arena 1Klub SPV PardubiceFlorbal Ústí1:6Baloun Mi. Šuvada Ro.
21510103GU15A3.6.20178:00Arena 2PUKS TRZEBINIAFbŠ Bohemians1:1Fišer Da. Nejedlo Da.
11410208BU13-5B3.6.20178:00Arena 3Wizards DDM Praha 10FBC Liberec white2:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11410307BU13-5C3.6.20178:00DobiášovaSK Florbal Benešov BFBC Liberec black0:5k--- ---
11510207BU15B3.6.20178:30Arena 2Sokol PardubiceFbO Florpédo Bratislava2:4Fišer Da. Nejedlo Da.
11410209BU13-5B3.6.20178:30Arena 3IBK MetropoleFBC Plzeň5:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11410306BU13-5C3.6.20178:30Dobiášova101. Sportovní klubFBC Trutnov (DTJ)1:3Cimrman To. Kostinek To.
11710108BU17A3.6.20178:35Arena 1SK Florbal BenešovFBC JELENI UNHOŠŤ6:0Baloun Mi. Šuvada Ro.
11510107BU15A3.6.20179:00Arena 2Orka ČelákoviceFBC Liberec1:3Fišer Da. Nejedlo Da.
11410107BU13-5A3.6.20179:00Arena 3USK Akademik ChebFbO Florpédo Bratislava6:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11410406BU13-5D3.6.20179:00DobiášovaFBC DobruškaFBŠ SLAVIA Plzeň3:1Cimrman To. Kostinek To.
11710109BU17A3.6.20179:10Arena 1FBC TJ Jablonné nad OrlicíHurikán Bratislava4:0Baloun Mi. Šuvada Ro.
11510108BU15A3.6.20179:30Arena 2SK Florbal BenešovFbC Hradec Králové C2:0Fišer Da. Nejedlo Da.
11410108BU13-5A3.6.20179:30Arena 3Orka ČelákoviceASK Bystřice n.P.2:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11410407BU13-5D3.6.20179:30DobiášovaWizards DDM Praha 10 II.FBC PANTHERS LIBEREC black3:1Cimrman To. Kostinek To.
11710207BU17B3.6.20179:45Arena 1FbO Florpédo BratislavaFBC DDM Kati Kadaň4:2Baloun Mi. Šuvada Ro.
11510109BU15A3.6.201710:00Arena 2FBC JELENI UNHOŠŤIBK DŘEVÁCI0:6Herman Pe. Oriš Ja.
11410109BU13-5A3.6.201710:00Arena 3FBC PANTHERS LIBEREC OrangeKanonýři Kladno0:7Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11510306BU15C3.6.201710:00DobiášovaFbC Hradec Králové BFlorbalová akademie MB2:1Kozlík Da. Přibil Da.
11710208BU17B3.6.201710:20Arena 1Rybičky jsou fajnDDM Praha 21:1Jansa Al. Vlček Ja.
11710401BU17D3.6.201710:30Arena 2Agresivní hovadaBLACK ANGELS2:2Herman Pe. Oriš Ja.
21510107GU15A3.6.201710:30Arena 3ACEMA Sparta PrahaFBC Pitbullačky Kolín2:0Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11510307BU15C3.6.201710:30DobiášovaIBK PilsenLandFBC TJ Jablonné nad Orlicí6:0Kozlík Da. Přibil Da.
11710209BU17B3.6.201710:55Arena 1Drobci GKSFbC Hradec Králové6:1Jansa Al. Vlček Ja.
21510108GU15A3.6.201711:00Arena 3FBC DDM Kati KadaňPUKS TRZEBINIA1:4Čubová Ve. Stejskalová Lu.
21710112GU17A3.6.201711:00DobiášovaFlorbal ÚstíFlorbalová akademie MB2:2Kešner Lu. Pekárek Lu.
11710405BU17D3.6.201711:05Arena 2FBC Pitbullové KolínFbK Orlicko-Třebovsko3:1Herman Pe. Oriš Ja.
11710312BU17C3.6.201711:30Arena 1Kanonýři KladnoSokol Hodkovice7:0Jansa Al. Vlček Ja.
21510109GU15A3.6.201711:30Arena 3Spartak SmržovkaTJ Turnov1:3Čubová Ve. Stejskalová Lu.
21710113GU17A3.6.201711:35DobiášovaFBK Vosy PrahaFbO Florpédo Bratislava2:2Kešner Lu. Pekárek Lu.
11510408BU15D3.6.201711:40Arena 2FBC Pitbulláci KolínFBC DDM Kati Kadaň4:1Herman Pe. Oriš Ja.
11410210BU13-5B3.6.201712:00Arena 3FBC Pitbulláčci KolínWizards DDM Praha 101:7Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11710313BU17C3.6.201712:05Arena 1FbC Sokol PředměřiceIBF Flamingó2:4Baloun Mi. Šuvada Ro.
11510209BU15B3.6.201712:10Arena 2SCC SemilySokol Pardubice2:2Hátlová Ka. Jansová Le.
21710108GU17A3.6.201712:10DobiášovaSklo Bohemia Světlá n/SFBC TJ Jablonné nad Orlicí0:0Kešner Lu. Pekárek Lu.
11410112BU13-5A3.6.201712:30Arena 3Kanonýři KladnoUSK Akademik Cheb4:1Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11710406BU17D3.6.201712:40Arena 1Agresivní hovadaFBC Dobruška8:4Baloun Mi. Šuvada Ro.
11510208BU15B3.6.201712:40Arena 2SK Florbal Benešov BACEMA Sparta Praha2:1Hátlová Ka. Jansová Le.
21710208GU17B3.6.201712:45DobiášovaFbK Orlicko-TřebovskoACEMA Sparta Praha1:4Cimrman To. Kostinek To.
11410113BU13-5A3.6.201713:00Arena 3FBC PANTHERS LIBEREC OrangeFbO Florpédo Bratislava2:4Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510112BU15A3.6.201713:10Arena 2IBK DŘEVÁCIOrka Čelákovice7:3Hátlová Ka. Jansová Le.
11710114BU17A3.6.201713:15Arena 1Klub SPV PardubiceFBC JELENI UNHOŠŤ2:2Baloun Mi. Šuvada Ro.
21710207GU17B3.6.201713:20DobiášovaPUKS TRZEBINIAFBC Dobré8:0Cimrman To. Kostinek To.
11410308BU13-5C3.6.201713:30Arena 3PSKC Okříšky101. Sportovní klub1:5Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510113BU15A3.6.201713:40Arena 2FBC JELENI UNHOŠŤFBC Liberec0:5Hátlová Ka. Jansová Le.
11710115BU17A3.6.201713:50Arena 1SK Florbal BenešovFBC TJ Jablonné nad Orlicí8:0Baloun Mi. Šuvada Ro.
11510407BU15D3.6.201713:55DobiášovaIBF Tuppar StřešbörgFbC Hradec Králové A3:6Cimrman To. Kostinek To.
11410309BU13-5C3.6.201714:00Arena 3FBC Trutnov (DTJ)SK Florbal Benešov B5:0k--- ---
21510111GU15A3.6.201714:10Arena 2TJ TurnovACEMA Sparta Praha3:1Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11710214BU17B3.6.201714:25Arena 1FbO Florpédo BratislavaDDM Praha 24:3Jansa Al. Vlček Ja.
11510406BU15D3.6.201714:25DobiášovaFBC DDM Kati KadaňFBC Liberec Girls1:2Kešner Lu. Pekárek Lu.
11410408BU13-5D3.6.201714:30Arena 3SK Florbal BenešovFBC Dobruška0:0Fišer Da. Nejedlo Da.
21510112GU15A3.6.201714:40Arena 2FbŠ BohemiansFBC DDM Kati Kadaň1:0Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11410206BU13-5B3.6.201714:55DobiášovaFBC Liberec whiteIBK Metropole0:4Kešner Lu. Pekárek Lu.
11710215BU17B3.6.201715:00Arena 1Rybičky jsou fajnDrobci GKS0:4Jansa Al. Vlček Ja.
11410409BU13-5D3.6.201715:00Arena 3FBŠ SLAVIA PlzeňWizards DDM Praha 10 II.2:4Fišer Da. Nejedlo Da.
21510113GU15A3.6.201715:10Arena 2FBC Pitbullačky KolínPUKS TRZEBINIA1:3Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11410207BU13-5B3.6.201715:25DobiášovaFBC PlzeňFBC Pitbulláčci Kolín8:0Kešner Lu. Pekárek Lu.
21710206GU17B3.6.201715:30Arena 3ACEMA Sparta PrahaFBC Liberec0:5Fišer Da. Nejedlo Da.
11710314BU17C3.6.201715:35Arena 1Sokol HodkoviceFBC Liberec1:6Jansa Al. Vlček Ja.
11510210BU15B3.6.201715:40Arena 2FbO Florpédo BratislavaSK Florbal Benešov B3:6Herman Pe. Oriš Ja.
11410115BU13-5A3.6.201715:55DobiášovaOrka ČelákoviceFBC PANTHERS LIBEREC Orange3:2Cimrman To. Kostinek To.
21710205GU17B3.6.201716:05Arena 3FbK Orlicko-TřebovskoPUKS TRZEBINIA0:5Kozlík Da. Přibil Da.
21710110GU17A3.6.201716:10Arena 1FBC TJ Jablonné nad OrlicíFlorbal Ústí0:7Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510114BU15A3.6.201716:10Arena 2Orka ČelákoviceFbC Hradec Králové C4:2Herman Pe. Oriš Ja.
11410114BU13-5A3.6.201716:25DobiášovaUSK Akademik ChebASK Bystřice n.P.3:3Cimrman To. Kostinek To.
11510115BU15A3.6.201716:40Arena 2SK Florbal BenešovFBC JELENI UNHOŠŤ1:3Baloun Mi. Šuvada Ro.
11410310BU13-5C3.6.201716:40Arena 3FBC Liberec blackPSKC Okříšky8:1Kozlík Da. Přibil Da.
21710111GU17A3.6.201716:45Arena 1FbO Florpédo BratislavaSklo Bohemia Světlá n/S1:2Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510206BU15B3.6.201716:55DobiášovaACEMA Sparta PrahaSCC Semily6:0Cimrman To. Kostinek To.
11510308BU15C3.6.201717:10Arena 2IBF Tuppar Střešbörg - young ..FbC Hradec Králové B6:2Baloun Mi. Šuvada Ro.
21510114GU15A3.6.201717:10Arena 3FbŠ BohemiansACEMA Sparta Praha1:0Kozlík Da. Přibil Da.
11710315BU17C3.6.201717:20Arena 1Orka ČelákoviceFbC Sokol Předměřice2:2Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11710110BU17A3.6.201717:25DobiášovaFBC JELENI UNHOŠŤHurikán Bratislava1:5Kešner Lu. Pekárek Lu.
11510309BU15C3.6.201717:40Arena 2Florbalová akademie MBIBK PilsenLand0:9Baloun Mi. Šuvada Ro.
21510115GU15A3.6.201717:40Arena 3Spartak SmržovkaFBC Pitbullačky Kolín2:0Kozlík Da. Přibil Da.
11710407BU17D3.6.201717:55Arena 1FbK Orlicko-TřebovskoBLACK ANGELS1:4Jansa Al. Vlček Ja.
11710111BU17A3.6.201718:00DobiášovaFlorbal ÚstíSK Florbal Benešov2:0Kešner Lu. Pekárek Lu.
11510110BU15A3.6.201718:10Arena 2FbC Hradec Králové CIBK DŘEVÁCI2:5Čubová Ve. Stejskalová Lu.
21510116GU15A3.6.201718:10Arena 3PUKS TRZEBINIATJ Turnov1:1Fišer Da. Nejedlo Da.
11710408BU17D3.6.201718:30Arena 1FBC Pitbullové KolínAgresivní hovada0:7Jansa Al. Vlček Ja.
11710210BU17B3.6.201718:35DobiášovaDDM Praha 2FbC Hradec Králové2:10Kešner Lu. Pekárek Lu.
21710107GU17A3.6.201718:40Arena 2Florbalová akademie MBFbO Florpédo Bratislava0:0Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11410410BU13-5D3.6.201718:40Arena 3FBC PANTHERS LIBEREC blackSK Florbal Benešov9:0Fišer Da. Nejedlo Da.
11510409BU15D3.6.201719:05Arena 1FBC Liberec GirlsIBF Tuppar Střešbörg0:2Jansa Al. Vlček Ja.
21710209GU17B3.6.201719:10Arena 3FBC LiberecPUKS TRZEBINIA0:6Fišer Da. Nejedlo Da.
11710211BU17B3.6.201719:10DobiášovaFBC DDM Kati KadaňRybičky jsou fajn2:3Kešner Lu. Pekárek Lu.
21710109GU17A3.6.201719:15Arena 2FBK Vosy PrahaFlorbal Ústí1:1Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11510410BU15D3.6.201719:35Arena 1FbC Hradec Králové AFBC Pitbulláci Kolín6:1Jansa Al. Vlček Ja.
21710210GU17B3.6.201719:45Arena 3FBC DobréFbK Orlicko-Třebovsko1:6Herman Pe. Oriš Ja.
11510111BU15A3.6.201719:50Arena 2FBC LiberecSK Florbal Benešov6:1Kozlík Da. Přibil Da.
11710307BU17C3.6.201720:05Arena 1Sokol HodkoviceIBF Flamingó1:10Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11510310BU15C3.6.201720:20Arena 2FBC TJ Jablonné nad OrlicíIBF Tuppar Střešbörg - young ..0:9Kozlík Da. Přibil Da.
21710114GU17A3.6.201720:20Arena 3Florbalová akademie MBFBC TJ Jablonné nad Orlicí8:0Herman Pe. Oriš Ja.
11710308BU17C3.6.201720:40Arena 1Orka ČelákoviceFBC Liberec1:7Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11710409BU17D3.6.201720:50Arena 2FBC DobruškaFbK Orlicko-Třebovsko3:0Kozlík Da. Přibil Da.
21710115GU17A3.6.201720:55Arena 3Sklo Bohemia Světlá n/SFBK Vosy Praha3:4Herman Pe. Oriš Ja.
11710309BU17C3.6.201721:15Arena 1FbC Sokol PředměřiceKanonýři Kladno5:5Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11710410BU17D3.6.201721:25Arena 2BLACK ANGELSFBC Pitbullové Kolín11:2Kozlík Da. Přibil Da.
11710112BU17A4.6.20178:00Arena 1Hurikán BratislavaKlub SPV Pardubice4:1Baloun Mi. Šuvada Ro.
21510117GU15A4.6.20178:00Arena 2FBC DDM Kati KadaňFBC Pitbullačky Kolín1:1Čubová Ve. Stejskalová Lu.
21510118GU15A4.6.20178:00Arena 3ACEMA Sparta PrahaPUKS TRZEBINIA2:2Kozlík Da. Přibil Da.
11410305BU13-5C4.6.20178:30Arena 2PSKC OkříškySK Florbal Benešov B5:0k--- ---
21510119GU15A4.6.20178:30Arena 3FbŠ BohemiansSpartak Smržovka1:2Kozlík Da. Přibil Da.
11710113BU17A4.6.20178:35Arena 1FBC TJ Jablonné nad OrlicíFlorbal Ústí2:6Baloun Mi. Šuvada Ro.
11410110BU13-5A4.6.20179:00Arena 2ASK Bystřice n.P.Kanonýři Kladno1:6Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11410205BU13-5B4.6.20179:00Arena 3Wizards DDM Praha 10FBC Plzeň6:1Kozlík Da. Přibil Da.
11710212BU17B4.6.20179:10Arena 1FbC Hradec KrálovéFbO Florpédo Bratislava1:0Baloun Mi. Šuvada Ro.
11410111BU13-5A4.6.20179:30Arena 2FbO Florpédo BratislavaOrka Čelákovice1:1Kešner Lu. Pekárek Lu.
11410405BU13-5D4.6.20179:30Arena 3SK Florbal BenešovWizards DDM Praha 10 II.0:1Hátlová Ka. Jansová Le.
11710213BU17B4.6.20179:45Arena 1Drobci GKSFBC DDM Kati Kadaň11:0Cimrman To. Kostinek To.
11510305BU15C4.6.201710:00Arena 2IBF Tuppar Střešbörg - young ..IBK PilsenLand1:4Kešner Lu. Pekárek Lu.
11510405BU15D4.6.201710:00Arena 3FBC Pitbulláci KolínIBF Tuppar Střešbörg0:12Hátlová Ka. Jansová Le.
11710310BU17C4.6.201710:20Arena 1FBC LiberecKanonýři Kladno3:3Cimrman To. Kostinek To.
21510121GU15A4.6.201710:30Arena 2TJ TurnovFbŠ Bohemians5:0Herman Pe. Oriš Ja.
21510120GU15A4.6.201710:30Arena 3FBC DDM Kati KadaňSpartak Smržovka1:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11710311BU17C4.6.201710:55Arena 1IBF FlamingóOrka Čelákovice2:2Baloun Mi. Šuvada Ro.
11419601BU13-5ČF4.6.201711:00Arena 2Kanonýři KladnoWizards DDM Praha 102:0Herman Pe. Oriš Ja.
11419602BU13-5ČF4.6.201711:00Arena 3IBK MetropoleUSK Akademik Cheb3:2Kozlík Da. Přibil Da.
11719601BU17ČF4.6.201711:30Arena 1Florbal ÚstíFbC Hradec Králové4:3snBaloun Mi. Šuvada Ro.
11419603BU13-5ČF4.6.201711:35Arena 2FBC Trutnov (DTJ)FBC PANTHERS LIBEREC black3:4Herman Pe. Oriš Ja.
11419604BU13-5ČF4.6.201711:35Arena 3Wizards DDM Praha 10 II.FBC Liberec black0:2Kozlík Da. Přibil Da.
11719604BU17ČF4.6.201712:10Arena 1BLACK ANGELSIBF Flamingó1:6Fišer Da. Nejedlo Da.
11519604BU15ČF4.6.201712:10Arena 2FbC Hradec Králové AIBF Tuppar Střešbörg - young ..2:3snKešner Lu. Pekárek Lu.
11519601BU15ČF4.6.201712:10Arena 3IBK DŘEVÁCIACEMA Sparta Praha2:1Jansa Al. Vlček Ja.
11719602BU17ČF4.6.201712:45Arena 2Drobci GKSSK Florbal Benešov2:5Kešner Lu. Pekárek Lu.
11519603BU15ČF4.6.201712:45Arena 3IBK PilsenLandIBF Tuppar Střešbörg5:2Jansa Al. Vlček Ja.
21719701GU17SF4.6.201712:50Arena 1Florbalová akademie MBFBC Liberec2:1Fišer Da. Nejedlo Da.
11519602BU15ČF4.6.201713:20Arena 3SK Florbal Benešov BFBC Liberec3:1Jansa Al. Vlček Ja.
11719603BU17ČF4.6.201713:25Arena 2Kanonýři KladnoAgresivní hovada0:1Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
21719702GU17SF4.6.201713:30Arena 1PUKS TRZEBINIAFlorbal Ústí3:4snČubová Ve. Stejskalová Lu.
11419702BU13-5SF4.6.201713:55Arena 3IBK MetropoleFBC PANTHERS LIBEREC black1:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11419701BU13-5SF4.6.201714:05Arena 2Kanonýři KladnoFBC Liberec black5:1Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
11519701BU15SF4.6.201714:10Arena 1IBK DŘEVÁCIIBF Tuppar Střešbörg - young ..3:0Cimrman To. Kostinek To.
21519702GU15SF4.6.201714:30Arena 3PUKS TRZEBINIAFbŠ Bohemians0:3Hátlová Ka. Jansová Le.
21519701GU15SF4.6.201714:40Arena 2TJ TurnovACEMA Sparta Praha3:4Čubová Ve. Stejskalová Lu.
11719701BU17SF4.6.201714:45Arena 1Florbal ÚstíIBF Flamingó0:2Herman Pe. Oriš Ja.
11519702BU15SF4.6.201715:05Arena 3SK Florbal Benešov BIBK PilsenLand4:3snJansa Al. Vlček Ja.
11419801BU13-5o 3.4.6.201715:15Arena 2FBC Liberec blackIBK Metropole1:6Fišer Da. Nejedlo Da.
11419901BU13-5FIN4.6.201715:25Arena 1Kanonýři KladnoFBC PANTHERS LIBEREC black2:6Kešner Lu. Pekárek Lu.
11719702BU17SF4.6.201715:40Arena 3SK Florbal BenešovAgresivní hovada4:3snJansa Al. Vlček Ja.
21519801GU15o 3.4.6.201715:50Arena 2TJ TurnovPUKS TRZEBINIA3:2Čubová Ve. Stejskalová Lu.
21519901GU15FIN4.6.201716:00Arena 1ACEMA Sparta PrahaFbŠ Bohemians2:4Cimrman To. Kostinek To.
21719801GU17o 3.4.6.201716:25Arena 2FBC LiberecPUKS TRZEBINIA3:1Hejzlar Da. Weissgráb Lu.
21719901GU17FIN4.6.201716:35Arena 1Florbalová akademie MBFlorbal Ústí1:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11519801BU15o 3.4.6.201717:05Arena 2IBF Tuppar Střešbörg - young ..IBK PilsenLand0:1Fišer Da. Nejedlo Da.
11519901BU15FIN4.6.201717:15Arena 1IBK DŘEVÁCISK Florbal Benešov B2:3snHerman Pe. Oriš Ja.
11719801BU17o 3.4.6.201717:40Arena 2Florbal ÚstíAgresivní hovada2:3Cimrman To. Kostinek To.
11719901BU17FIN4.6.201717:50Arena 1IBF FlamingóSK Florbal Benešov2:1snHejzlar Da. Weissgráb Lu.
12010101MA9.6.201710:00Arena 1AbsinthentiDo Příjemna1:6Herman Pe. Husák Lu.
11910201BU19B9.6.201710:00Arena 2ExpendablesJägermistři2:0Jansa Al. Taufmann Mi.
11910301BU19C9.6.201710:00Arena 3IBK Södra BöhmenLokomotiv Koťátka5:1Balla Ka. Soukup Mi.
12010501ME9.6.201710:30DuklaHruška TeamIBK TurboSkunk2:3Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010102MA9.6.201710:35Arena 1FBC Pitbulls KolínIBK Snus Time3:3Herman Pe. Husák Lu.
11910202BU19B9.6.201710:35Arena 2PodsemKamdesTractor club Luštěnice2:6Jansa Al. Taufmann Mi.
11910302BU19C9.6.201710:35Arena 3SépiáciZŠ Radhošť nad Metují2:4Balla Ka. Soukup Mi.
12010502ME9.6.201711:05DuklaOldCrew Start98Tak dort jo1:9Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010301MC9.6.201711:10Arena 1FBC Young boys LiberecIBK CasaBLANKA2:8Herman Pe. Husák Lu.
11910401BU19D9.6.201711:10Arena 2Ibk Håriga BallongerPojď se Líbat3:4Jansa Al. Taufmann Mi.
22010301WC9.6.201711:10Arena 3Cirkus PrahaFbC Sokol Předměřice5:0Balla Ka. Soukup Mi.
12010601MF9.6.201711:40DuklaApolloBEZMOZCI1:4Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010302MC9.6.201711:45Arena 1IBK Condom of NationsSaláming FLK2:0Hátlová Ka. Jansová Le.
11910402BU19D9.6.201711:45Arena 2Skvadra AzzuraŠňup a si v pohodě2:2Houserek Pa. Lešák Vl.
12010602MF9.6.201712:15DuklaRadogast IndexXXX2:8Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010401MD9.6.201712:20Arena 1HC PiXBroIBK Floor&Beer4:6Hátlová Ka. Jansová Le.
11910101BU19A9.6.201712:20Arena 2BLACK ANGELSEi Stressiä Olla Seksiä1:0Houserek Pa. Lešák Vl.
12010103MA9.6.201712:50DuklaRůžový PežotciAbsinthenti11:1Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010402MD9.6.201712:55Arena 1Pražská žihadlaSuomi Třinec0:3Hátlová Ka. Jansová Le.
11910102BU19A9.6.201712:55Arena 2FBC DDM Kati KadaňIBK OCB1:2Houserek Pa. Lešák Vl.
22010102WA9.6.201712:55Arena 3Tým NevěstyZahoď dres1:4Balla Ka. Soukup Mi.
12010104MA9.6.201713:25DuklaDo PříjemnaFBC Pitbulls Kolín4:7Měsíček Mi. Trnka Ma.
11910303BU19C9.6.201713:30Arena 2IBF TočkyIBK Södra Böhmen1:2Jansa Al. Taufmann Mi.
11910203BU19B9.6.201713:30Arena 3Draci DDM Prahy 2Expendables1:4Balla Ka. Soukup Mi.
12010303MC9.6.201714:00DuklaIBK Täpec VaalecFBC Young boys Liberec4:1Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010504ME9.6.201714:05Arena 1IBK TurboSkunkOldCrew Start981:1Houserek Pa. Lešák Vl.
11910304BU19C9.6.201714:05Arena 2Lokomotiv KoťátkaSépiáci6:1Jansa Al. Taufmann Mi.
11910204BU19B9.6.201714:05Arena 3JägermistřiPodsemKamdes3:4Balla Ka. Soukup Mi.
12010304MC9.6.201714:35DuklaIBK CasaBLANKAIBK Condom of Nations3:3Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010603MF9.6.201714:40Arena 1Zalejvám to konvičkouApollo3:2Herman Pe. Husák Lu.
12010701MG9.6.201714:40Arena 2OneGirlShowGoldea team5:0kJansa Al. Taufmann Mi.
11910403BU19D9.6.201714:40Arena 3uks floorball gorzówIbk Håriga Ballonger3:2Cimrman To. Gross Ja.
12010801MH9.6.201715:10DuklaFBC DMNCE CHEBFBC Rakeťáci5:0kKešner Lu. Pekárek Lu.
12010604MF9.6.201715:15Arena 1BEZMOZCIRadogast Index2:0Herman Pe. Husák Lu.
12010702MG9.6.201715:15Arena 2Group de La ZkurvGymnázium Chomutov2:6Jansa Al. Taufmann Mi.
11910404BU19D9.6.201715:15Arena 3Pojď se LíbatSkvadra Azzura6:2Cimrman To. Gross Ja.
12010802MH9.6.201715:45DuklaŠpica teamŠtěňátka k nakousnutí2:2Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010105MA9.6.201715:50Arena 1IBK Snus TimeRůžový Pežotci0:12Balla Ka. Soukup Mi.
11910104BU19A9.6.201715:50Arena 2Ei Stressiä Olla SeksiäFBC DDM Kati Kadaň4:2Houserek Pa. Lešák Vl.
21910101GU19A9.6.201715:50Arena 3„Legendy“Jeleni0:13Cimrman To. Gross Ja.
12010403MD9.6.201716:20DuklaZanzibar teamHC PiXBro5:4Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010201MB9.6.201716:25Arena 1FBC JELENI UNHOŠŤPOBŘEŽÍ KOCOVINY4:1Herman Pe. Husák Lu.
22010104WA9.6.201716:25Arena 2TJ Bad Bed GirlsTým Nevěsty4:2Houserek Pa. Lešák Vl.
21910102GU19A9.6.201716:25Arena 3SK Florbal BenešovIBK Apor åsnor1:4Hátlová Ka. Jansová Le.
12010404MD9.6.201716:55DuklaIBK Floor&BeerPražská žihadla11:0Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010202MB9.6.201717:00Arena 1R.U.M. - Alkohol mocGumak Team2:6Herman Pe. Husák Lu.
22010103WA9.6.201717:00Arena 2Panthers mumsDEJ SI DVACET1:8Houserek Pa. Lešák Vl.
22010202WB9.6.201717:00Arena 3Lineárně NezávisléUcpané uši4:1Hátlová Ka. Jansová Le.
12010803MH9.6.201717:30DuklaFBC PANTHERS LiberecFBC DMNCE CHEB6:0Měsíček Mi. Trnka Ma.
11910405BU19D9.6.201717:35Arena 1Šňup a si v pohoděuks floorball gorzów5:3Baloun Mi. Žofka Lu.
11910103BU19A9.6.201717:35Arena 2PSKC OkříškyBLACK ANGELS6:1Kostinek To. Sochůrek On.
22010201WB9.6.201717:35Arena 3LegendyACEMA Sparta Praha4:1Hátlová Ka. Jansová Le.
12010804MH9.6.201718:05DuklaFBC RakeťáciŠpica team0:5kMěsíček Mi. Trnka Ma.
12010305MC9.6.201718:10Arena 1Saláming FLKIBK Täpec Vaalec2:3Baloun Mi. Žofka Lu.
12010605MF9.6.201718:10Arena 2XXXZalejvám to konvičkou2:1Kostinek To. Sochůrek On.
21910103GU19A9.6.201718:10Arena 3FBC Ovešky„Legendy“18:0Hátlová Ka. Jansová Le.
12010703MG9.6.201718:45Arena 1ChalapeñosOneGirlShow3:2Baloun Mi. Žofka Lu.
12010204MB9.6.201718:45Arena 2POBŘEŽÍ KOCOVINYR.U.M. - Alkohol moc2:1Kostinek To. Sochůrek On.
21910104GU19A9.6.201718:45Arena 3JeleniSK Florbal Benešov1:2Cimrman To. Gross Ja.
12010704MG9.6.201719:20Arena 1Goldea teamGroup de La Zkurv0:5kBaloun Mi. Žofka Lu.
12010203MB9.6.201719:20Arena 2Privátní klub modrá ústřice..FBC JELENI UNHOŠŤ4:3Kostinek To. Sochůrek On.
22010203WB9.6.201719:20Arena 3#drinksemdrinktamLegendy0:11Cimrman To. Gross Ja.
12010405MD9.6.201719:55Arena 1Suomi TřinecZanzibar team2:4Baloun Mi. Žofka Lu.
22010105WA9.6.201719:55Arena 2Zahoď dresPanthers mums10:0Kostinek To. Sochůrek On.
22010204WB9.6.201719:55Arena 3ACEMA Sparta PrahaLineárně Nezávislé1:1Cimrman To. Gross Ja.
12010503ME9.6.201720:30Arena 1IBK BorovičkaHruška Team4:5Baloun Mi. Žofka Lu.
22010101WA9.6.201720:30Arena 2DEJ SI DVACETTJ Bad Bed Girls0:3Kostinek To. Sochůrek On.
22010302WC9.6.201720:30Arena 3Holčiny DCtatranky4:1Cimrman To. Gross Ja.
12010306MC10.6.20178:00Arena 1FBC Young boys LiberecIBK Condom of Nations4:4Kostinek To. Sochůrek On.
12010705MG10.6.20178:00Arena 2Gymnázium ChomutovChalapeños3:3Hátlová Ka. Jansová Le.
11910205BU19B10.6.20178:00Arena 3Tractor club LuštěniceDraci DDM Prahy 21:1Herman Pe. Husák Lu.
12010106MA10.6.20178:00DuklaAbsinthentiFBC Pitbulls Kolín3:1Baloun Mi. Taufmann Mi.
12010307MC10.6.20178:35Arena 1IBK Täpec VaalecIBK CasaBLANKA2:4Kostinek To. Sochůrek On.
12010706MG10.6.20178:35Arena 2OneGirlShowGroup de La Zkurv3:6Hátlová Ka. Jansová Le.
11910206BU19B10.6.20178:35Arena 3ExpendablesPodsemKamdes11:2Herman Pe. Husák Lu.
12010107MA10.6.20178:35DuklaRůžový PežotciDo Příjemna3:1Baloun Mi. Taufmann Mi.
12010505ME10.6.20179:10Arena 1Tak dort joIBK Borovička6:1Kostinek To. Sochůrek On.
22010106WA10.6.20179:10Arena 2DEJ SI DVACETTým Nevěsty0:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11910305BU19C10.6.20179:10Arena 3ZŠ Radhošť nad MetujíIBF Točky2:3Herman Pe. Husák Lu.
12010208MB10.6.20179:10DuklaGumak TeamFBC JELENI UNHOŠŤ4:5Baloun Mi. Taufmann Mi.
12010506ME10.6.20179:45Arena 1Hruška TeamOldCrew Start986:2Houserek Pa. Lešák Vl.
22010205WB10.6.20179:45Arena 2Ucpané uši#drinksemdrinktam1:1Cimrman To. Gross Ja.
11910306BU19C10.6.20179:45Arena 3IBK Södra BöhmenSépiáci5:1Jansa Al. Žofka Lu.
12010207MB10.6.20179:45DuklaPrivátní klub modrá ústřice..POBŘEŽÍ KOCOVINY5:3Balla Ka. Soukup Mi.
12010606MF10.6.201710:20Arena 1ApolloRadogast Index5:1Houserek Pa. Lešák Vl.
22010206WB10.6.201710:20Arena 2LegendyLineárně Nezávislé9:1Cimrman To. Gross Ja.
11910105BU19A10.6.201710:20Arena 3IBK OCBPSKC Okříšky4:6Jansa Al. Žofka Lu.
12010406MD10.6.201710:20DuklaHC PiXBroPražská žihadla5:0Balla Ka. Soukup Mi.
12010108MA10.6.201710:55Arena 1IBK Snus TimeAbsinthenti0:3Houserek Pa. Lešák Vl.
22010303WC10.6.201710:55Arena 2Cirkus PrahaHolčiny DC2:3Cimrman To. Gross Ja.
11910106BU19A10.6.201710:55Arena 3BLACK ANGELSFBC DDM Kati Kadaň0:0Jansa Al. Žofka Lu.
12010407MD10.6.201710:55DuklaZanzibar teamIBK Floor&Beer2:2Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010109MA10.6.201711:30Arena 1FBC Pitbulls KolínRůžový Pežotci5:8Kostinek To. Sochůrek On.
22010304WC10.6.201711:30Arena 2FbC Sokol Předměřicetatranky4:1Cimrman To. Gross Ja.
11910309BU19C10.6.201711:30Arena 3SépiáciIBF Točky0:9Jansa Al. Žofka Lu.
12010310MC10.6.201711:30DuklaIBK CasaBLANKASaláming FLK1:1Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010205MB10.6.201712:05Arena 1Gumak TeamPrivátní klub modrá ústřice..1:4Kostinek To. Sochůrek On.
11910406BU19D10.6.201712:05Arena 2Ibk Håriga BallongerSkvadra Azzura0:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11910310BU19C10.6.201712:05Arena 3Lokomotiv KoťátkaZŠ Radhošť nad Metují2:3Herman Pe. Husák Lu.
12010507ME10.6.201712:05DuklaIBK BorovičkaIBK TurboSkunk3:1Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010206MB10.6.201712:40Arena 1FBC JELENI UNHOŠŤR.U.M. - Alkohol moc3:2Kostinek To. Sochůrek On.
12010805MH10.6.201712:40Arena 2Štěňátka k nakousnutíFBC PANTHERS Liberec2:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11910407BU19D10.6.201712:40Arena 3uks floorball gorzówPojď se Líbat1:7Herman Pe. Husák Lu.
12010508ME10.6.201712:40DuklaTak dort joHruška Team7:7Baloun Mi. Taufmann Mi.
12010408MD10.6.201713:15Arena 1Suomi TřinecHC PiXBro3:4Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010806MH10.6.201713:15Arena 2FBC DMNCE CHEBŠpica team4:2Hátlová Ka. Jansová Le.
11910209BU19B10.6.201713:15Arena 3PodsemKamdesDraci DDM Prahy 21:4Herman Pe. Husák Lu.
11910109BU19A10.6.201713:15DuklaFBC DDM Kati KadaňPSKC Okříšky3:1Baloun Mi. Taufmann Mi.
12010110MA10.6.201713:50Arena 1Do PříjemnaIBK Snus Time7:1Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010707MG10.6.201713:50Arena 2ChalapeñosGoldea team5:0kJansa Al. Žofka Lu.
11910210BU19B10.6.201713:50Arena 3JägermistřiTractor club Luštěnice2:3Balla Ka. Soukup Mi.
11910110BU19A10.6.201713:50DuklaEi Stressiä Olla SeksiäIBK OCB2:0Baloun Mi. Taufmann Mi.
21910107GU19A10.6.201714:25Arena 1FBC OveškyJeleni2:1Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010708MG10.6.201714:25Arena 2Gymnázium ChomutovOneGirlShow7:0Jansa Al. Žofka Lu.
22010107WA10.6.201714:25Arena 3Panthers mumsTJ Bad Bed Girls1:9Balla Ka. Soukup Mi.
12010607MF10.6.201714:25DuklaZalejvám to konvičkouBEZMOZCI1:6Kešner Lu. Pekárek Lu.
21910108GU19A10.6.201715:00Arena 1IBK Apor åsnor„Legendy“6:0Měsíček Mi. Trnka Ma.
11910408BU19D10.6.201715:00Arena 2Šňup a si v pohoděIbk Håriga Ballonger5:0Jansa Al. Žofka Lu.
22010108WA10.6.201715:00Arena 3Zahoď dresDEJ SI DVACET1:3Herman Pe. Husák Lu.
12010209MB10.6.201715:00DuklaR.U.M. - Alkohol mocPrivátní klub modrá ústřice..2:1Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010809MH10.6.201715:35Arena 1Špica teamFBC PANTHERS Liberec2:3Houserek Pa. Lešák Vl.
12010308MC10.6.201715:35Arena 2Saláming FLKFBC Young boys Liberec3:2Jansa Al. Žofka Lu.
22010207WB10.6.201715:35Arena 3#drinksemdrinktamACEMA Sparta Praha1:3Herman Pe. Husák Lu.
12010608MF10.6.201715:35DuklaXXXApollo6:0Kešner Lu. Pekárek Lu.
12010808MH10.6.201716:10Arena 1Štěňátka k nakousnutíFBC DMNCE CHEB0:0Houserek Pa. Lešák Vl.
12010309MC10.6.201716:10Arena 2IBK Condom of NationsIBK Täpec Vaalec2:2Cimrman To. Gross Ja.
22010208WB10.6.201716:10Arena 3Ucpané ušiLegendy0:9Herman Pe. Husák Lu.
11910307BU19C10.6.201716:10DuklaIBF TočkyLokomotiv Koťátka5:2Baloun Mi. Taufmann Mi.
12010210MB10.6.201716:45Arena 1POBŘEŽÍ KOCOVINYGumak Team2:17Houserek Pa. Lešák Vl.
12010710MG10.6.201716:45Arena 2Goldea teamGymnázium Chomutov0:5kCimrman To. Gross Ja.
22010305WC10.6.201716:45Arena 3tatrankyCirkus Praha1:6Hátlová Ka. Jansová Le.
11910308BU19C10.6.201716:45DuklaZŠ Radhošť nad MetujíIBK Södra Böhmen2:10Baloun Mi. Taufmann Mi.
22010109WA10.6.201717:20Arena 1Tým NevěstyPanthers mums2:0Kostinek To. Sochůrek On.
12010709MG10.6.201717:20Arena 2Group de La ZkurvChalapeños3:2Cimrman To. Gross Ja.
22010306WC10.6.201717:20Arena 3Holčiny DCFbC Sokol Předměřice2:4Hátlová Ka. Jansová Le.
11910207BU19B10.6.201717:20DuklaDraci DDM Prahy 2Jägermistři2:2Baloun Mi. Taufmann Mi.
22010110WA10.6.201717:55Arena 1TJ Bad Bed GirlsZahoď dres3:4Kostinek To. Sochůrek On.
11910107BU19A10.6.201717:55Arena 2PSKC OkříškyEi Stressiä Olla Seksiä3:2Cimrman To. Gross Ja.
21910110GU19A10.6.201717:55Arena 3JeleniIBK Apor åsnor2:1Hátlová Ka. Jansová Le.
11910208BU19B10.6.201717:55DuklaTractor club LuštěniceExpendables0:4Kešner Lu. Pekárek Lu.
22010209WB10.6.201718:30Arena 1Lineárně Nezávislé#drinksemdrinktam1:0Kostinek To. Sochůrek On.
11910108BU19A10.6.201718:30Arena 2IBK OCBBLACK ANGELS1:1Měsíček Mi. Trnka Ma.
21910109GU19A10.6.201718:30Arena 3SK Florbal BenešovFBC Ovešky0:6Balla Ka. Soukup Mi.
12010807MH10.6.201718:30DuklaFBC PANTHERS LiberecFBC Rakeťáci5:0kKešner Lu. Pekárek Lu.
22010210WB10.6.201719:05Arena 1ACEMA Sparta PrahaUcpané uši4:1Houserek Pa. Lešák Vl.
11910409BU19D10.6.201719:05Arena 2Skvadra Azzurauks floorball gorzów2:2Měsíček Mi. Trnka Ma.
11910410BU19D10.6.201719:05Arena 3Pojď se LíbatŠňup a si v pohodě4:1Balla Ka. Soukup Mi.
12010810MH10.6.201719:05DuklaFBC RakeťáciŠtěňátka k nakousnutí0:5kKešner Lu. Pekárek Lu.
12010409MD10.6.201719:40Arena 1Pražská žihadlaZanzibar team4:7Houserek Pa. Lešák Vl.
12010509ME10.6.201719:40Arena 2OldCrew Start98IBK Borovička0:5kMěsíček Mi. Trnka Ma.
12010609MF10.6.201719:40Arena 3Radogast IndexZalejvám to konvičkou1:4Balla Ka. Soukup Mi.
12010410MD10.6.201720:15Arena 1IBK Floor&BeerSuomi Třinec9:2Houserek Pa. Lešák Vl.
12010510ME10.6.201720:15Arena 2IBK TurboSkunkTak dort jo1:5Měsíček Mi. Trnka Ma.
12010610MF10.6.201720:15Arena 3BEZMOZCIXXX3:6Balla Ka. Soukup Mi.
12018401M1/1611.6.20178:00Arena 1Do PříjemnaGumak Team1:8Kešner Lu. Pekárek Lu.
12018402M1/1611.6.20178:00Arena 2FBC JELENI UNHOŠŤAbsinthenti3:2snMěsíček Mi. Trnka Ma.
12018403M1/1611.6.20178:00Arena 3IBK Täpec VaalecHC PiXBro4:2Balla Ka. Soukup Mi.
12018404M1/1611.6.20178:00DuklaZanzibar teamIBK Condom of Nations3:2Cimrman To. Gross Ja.
12018405M1/1611.6.20178:35Arena 1Hruška TeamZalejvám to konvičkou2:3Kešner Lu. Pekárek Lu.
12018406M1/1611.6.20178:35Arena 2BEZMOZCIIBK Borovička5:0kMěsíček Mi. Trnka Ma.
12018407M1/1611.6.20178:35Arena 3Group de La ZkurvŠtěňátka k nakousnutí2:0Balla Ka. Soukup Mi.
12018408M1/1611.6.20178:35DuklaFBC DMNCE CHEBChalapeños0:6Cimrman To. Gross Ja.
11919201BU19OF11.6.20179:10Arena 1Ei Stressiä Olla SeksiäDraci DDM Prahy 22:3Hátlová Ka. Jansová Le.
11919202BU19OF11.6.20179:10Arena 2Tractor club LuštěniceBLACK ANGELS2:1Měsíček Mi. Trnka Ma.
11919203BU19OF11.6.20179:10Arena 3IBF TočkySkvadra Azzura5:2Kostinek To. Sochůrek On.
11919204BU19OF11.6.20179:10DuklaŠňup a si v pohoděZŠ Radhošť nad Metují3:2snHouserek Pa. Lešák Vl.
22019201WOF11.6.20179:45Arena 1Holčiny DC#drinksemdrinktam3:0Hátlová Ka. Jansová Le.
22019202WOF11.6.20179:45Arena 2ACEMA Sparta Prahatatranky8:2Baloun Mi. Taufmann Mi.
22019203WOF11.6.20179:45Arena 3FbC Sokol PředměřiceDEJ SI DVACET2:7Kostinek To. Sochůrek On.
22019204WOF11.6.20179:45DuklaLineárně NezávisléTým Nevěsty6:0Houserek Pa. Lešák Vl.
12019204MOF11.6.201710:20Arena 1IBK Floor&BeerZalejvám to konvičkou3:1Jansa Al. Žofka Lu.
12019201MOF11.6.201710:20Arena 2Růžový PežotciChalapeños0:2Baloun Mi. Taufmann Mi.
12019202MOF11.6.201710:20Arena 3Privátní klub modrá ústřice..Group de La Zkurv1:8Kostinek To. Sochůrek On.
12019203MOF11.6.201710:20DuklaIBK CasaBLANKABEZMOZCI2:8Cimrman To. Gross Ja.
12019208MOF11.6.201710:55Arena 1FBC PANTHERS LiberecGumak Team1:3Jansa Al. Žofka Lu.
12019205MOF11.6.201710:55Arena 2Tak dort joZanzibar team3:5Herman Pe. Husák Lu.
12019206MOF11.6.201710:55Arena 3XXXIBK Täpec Vaalec3:1Balla Ka. Soukup Mi.
12019207MOF11.6.201710:55DuklaGymnázium ChomutovFBC JELENI UNHOŠŤ6:1Cimrman To. Gross Ja.
11919601BU19ČF11.6.201711:30Arena 1PSKC OkříškyŠňup a si v pohodě2:6Jansa Al. Žofka Lu.
11919602BU19ČF11.6.201711:30Arena 2ExpendablesIBF Točky6:2Kešner Lu. Pekárek Lu.
21910105GU19A11.6.201711:30Arena 3IBK Apor åsnorFBC Ovešky3:3Balla Ka. Soukup Mi.
11919603BU19ČF11.6.201711:30DuklaIBK Södra BöhmenTractor club Luštěnice3:1Houserek Pa. Lešák Vl.
22019602WČF11.6.201712:05Arena 1Cirkus PrahaDEJ SI DVACET2:7Hátlová Ka. Jansová Le.
22019601WČF11.6.201712:05Arena 2LegendyLineárně Nezávislé7:0Kešner Lu. Pekárek Lu.
21910106GU19A11.6.201712:05Arena 3„Legendy“SK Florbal Benešov0:9Herman Pe. Husák Lu.
11919604BU19ČF11.6.201712:05DuklaPojď se LíbatDraci DDM Prahy 23:0Houserek Pa. Lešák Vl.
12019604MČF11.6.201712:40Arena 1XXXGymnázium Chomutov1:5Hátlová Ka. Jansová Le.
22019603WČF11.6.201712:40Arena 2Zahoď dresACEMA Sparta Praha4:5snBaloun Mi. Taufmann Mi.
22019604WČF11.6.201712:40Arena 3TJ Bad Bed GirlsHolčiny DC13:0Herman Pe. Husák Lu.
12019601MČF11.6.201713:15Arena 1ChalapeñosIBK Floor&Beer1:6Jansa Al. Žofka Lu.
12019602MČF11.6.201713:15Arena 2Group de La ZkurvBEZMOZCI5:2Baloun Mi. Taufmann Mi.
12019603MČF11.6.201713:15Arena 3Zanzibar teamGumak Team7:5Kostinek To. Sochůrek On.
11919701BU19SF11.6.201713:50Arena 1Šňup a si v pohoděPojď se Líbat2:1Jansa Al. Žofka Lu.
11919702BU19SF11.6.201713:50Arena 2ExpendablesIBK Södra Böhmen2:3snMěsíček Mi. Trnka Ma.
21919701GU19SF11.6.201713:50Arena 3FBC OveškyJeleni3:4Kostinek To. Sochůrek On.
22019701WSF11.6.201714:30Arena 1LegendyTJ Bad Bed Girls3:0Balla Ka. Soukup Mi.
22019702WSF11.6.201714:30Arena 2DEJ SI DVACETACEMA Sparta Praha6:2Měsíček Mi. Trnka Ma.
21919702GU19SF11.6.201714:30Arena 3IBK Apor åsnorSK Florbal Benešov2:4Herman Pe. Husák Lu.
12019701MSF11.6.201715:10Arena 1IBK Floor&BeerGymnázium Chomutov1:5Jansa Al. Žofka Lu.
12019702MSF11.6.201715:10Arena 2Group de La ZkurvZanzibar team4:3snBaloun Mi. Taufmann Mi.
21919901GU19FIN11.6.201715:50Arena 1JeleniSK Florbal Benešov3:0Hátlová Ka. Jansová Le.
21919801GU19o 3.11.6.201715:50Arena 2FBC OveškyIBK Apor åsnor7:3Cimrman To. Gross Ja.
11919901BU19FIN11.6.201716:30Arena 1Šňup a si v pohoděIBK Södra Böhmen4:2Baloun Mi. Taufmann Mi.
11919801BU19o 3.11.6.201716:30Arena 2Pojď se LíbatExpendables3:1Kešner Lu. Pekárek Lu.
22019901WFIN11.6.201717:10Arena 1LegendyDEJ SI DVACET2:1Kostinek To. Sochůrek On.
22019801Wo 3.11.6.201717:10Arena 2TJ Bad Bed GirlsACEMA Sparta Praha3:0Cimrman To. Gross Ja.
12019901MFIN11.6.201717:50Arena 1Gymnázium ChomutovGroup de La Zkurv3:0Měsíček Mi. Trnka Ma.
12019801Mo 3.11.6.201717:50Arena 2IBK Floor&BeerZanzibar team4:3snHerman Pe. Husák Lu.