Aktuality
Nisaopen 2018 se opět hlásí ke slovu

Tradiční letní florbalový turnaj s mezinárodní účastí proběhne opět na přelomu května a v červnu. Letos se plánuje otevřít více než 15 kategorií. Hlavní novinkou bude neudělování výjimek ve starších kategoriích. Na své si přijdou nejen děti, ale také dospělí.

Svou kompaktností na všechny věkové kategorie zaujímá své významné místo na mapě letních turnajů. Letos napíše již svou 19.kapitolu. „I letos se těšíme zejména na dětské týmy. Jsou to pro nás nejlepší a nejzajímavější kategorie. Pozitivně hodnotíme počet zápasů a rozmanitost týmů, které mohou kluby na turnaji potkat. Snažíme se, aby si užili i prostředí Liberce, a tak se chystáme i nadále rozšiřovat doprovodný program. Navíc se nám letos podaří uspořádat některé zápasy i na zimním stadionu, kde hraji Bílí Tygři Liberec, takže si to snad všichni účastníci náležitě užijí,“ dodává hlavní pořadatel turnaje Vladimír Ježek.

Nisaopen letos přivítá na turnaji přes 210 týmů, a tak se i letos posune hranice účastníků. Do Liberce by mělo přivítat více než 3000 hráčů a funkcionářů. Prostě, Liberec bude patřit florbalu. „Turnaj si vybudoval své místo a my chceme, aby byl co nejkvalitnější. Bez problémů s rozhodčími, příjemná atmosféra a dobré sportovní výkony. Letos se chceme zaměřit na co nejkvalitnější průběh. Růst moc nemáme kam, takže je potřeba dobré věci ještě zlepšit a vychytat ty, které nejdou úplně hladce,“ dodává Ježek s úsměvem.

Nejmenší kategorie od 5 – 13ti let odehrají svůj turnaj 25. – 27. května, mládež 12 – 17 v termínu 1. – 3. června a dospělí následující víkend od 8. – 10. června. Týmy se mohou hlásit  do 30. dubna, kdy proběhne uzávěrka. Rozlosování týmů proběhne do 20. května.

Více informací lze získat na www.nisaopen.cz.

Všechny aktuality
Partneři
Generální partner
Partneři
Facebook