Salming Nisaopen 2020 - Přehled registrovaných družstev
Počet registrovaných družstev: 262
Přehled registrovaných družstev
2. termín (21.8. - 23.8.2020)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha BU13-5 - ACEMA Sparta Praha Blue ACEMA Sparta Praha Blue
2 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha BU13-5 - ACEMA Sparta Praha Red ACEMA Sparta Praha Red
3 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha BU13-5 - ACEMA Sparta Praha White ACEMA Sparta Praha White
4 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ASK Bystřice n.P. BU13-5 - ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
5 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ASK Lovosice-LFP BU13-5 - ASK Lovosice-LFP Black ASK Lovosice-LFP Black
6 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ASK Lovosice-LFP BU13-5 - ASK Lovosice-LFP Yellow ASK Lovosice-LFP Yellow
7 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC DDM Kati Kadaň BU13-5 - FBC DDM Kati Kadaň FBC DDM Kati Kadaň
8 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC Lions team BU13-5 - FBC Lions team FBC Lions team
9 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC Slavia Praha BU13-5 - FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha
10 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Florbal Dačice BU13-5 - Florbal Dačice Florbal Dačice
11 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Florbal Jablonec mladší žáci BLUE BU13-5 - Florbal Jablonec mladší žáci BLUE Florbal Jablonec mladší žáci BLUE
12 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Florbalová akademie MB BU13-5 - Florbalová akademie MB Florbalová akademie MB
13 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU13-5 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
14 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Mývalové Starý Harcov BU13-5 - Mývalové Starý Harcov Mývalové Starý Harcov
15 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC UNHOŠŤ BU13-5 - PISTOLEROS Niños PISTOLEROS Niños
16 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) SCC SEMILY, z.s. BU13-5 - SCC SEMILY - Predators SCC SEMILY - Predators
17 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) SK Alien Nation Černošice BU13-5 - SK Alien Nation Černošice SK Alien Nation Černošice
18 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Starý pardálové BU13-5 - Starý pardálové Starý pardálové
19 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ŠK Lido BU13-5 - ŠK Lido ŠK Lido
20 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Uks Floorball Gorzów BU13-5 - UKS FLOORBALL GORZÓW UKS FLOORBALL GORZÓW
21 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Wizards DDM Praha 10 BU13-5 - Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
22 GU15 - Starší žákyně (5+1) Florbal Chrastava GU15 - Florbal Chrastava Florbal Chrastava
23 GU15 - Starší žákyně (5+1) Florbalová akademie MB GU15 - Florbalová akademie MB Florbalová akademie MB
24 GU15 - Starší žákyně (5+1) SK BIVOJ LITVÍNOV GU15 - ITM SK BIVOJKY LITVINOV ITM SK BIVOJKY LITVINOV
25 GU15 - Starší žákyně (5+1) FBC UNHOŠŤ GU15 - PISTOLEROS Chicas PISTOLEROS Chicas
26 BU15 - Starší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha BU15 - ACEMA Sparta Praha Blue ACEMA Sparta Praha Blue
27 BU15 - Starší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha BU15 - ACEMA Sparta Praha Red ACEMA Sparta Praha Red
28 BU15 - Starší žáci (5+1) Animals DDM Praha 2 BU15 - Animals DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
29 BU15 - Starší žáci (5+1) ASK Bystřice n.P. BU15 - ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
30 BU15 - Starší žáci (5+1) BLACK ANGELS BU15 - BLACK ANGELS BLACK ANGELS
31 BU15 - Starší žáci (5+1) BLACK ANGELS BU15 - BLACK ANGELS white BLACK ANGELS white
32 BU15 - Starší žáci (5+1) Florbal Dačice BU15 - Cenťáček Dačice Cenťáček Dačice
33 BU15 - Starší žáci (5+1) DDM Liberec BU15 - DDM Liberec DDM Liberec
34 BU15 - Starší žáci (5+1) FBC DDM Kati Kadaň BU15 - FBC DDM Kati Kadaň FBC DDM Kati Kadaň
35 BU15 - Starší žáci (5+1) FBC Halušky BU15 - FBC Halušky FBC Halušky
36 BU15 - Starší žáci (5+1) FBC PANTHERS Liberec BU15 - FBC PANTHERS Liberec FBC PANTHERS Liberec
37 BU15 - Starší žáci (5+1) FbC Skuteč BU15 - FbC Skuteč FbC Skuteč
38 BU15 - Starší žáci (5+1) FBC Slavia Praha BU15 - FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha
39 BU15 - Starší žáci (5+1) FBK Piráti Sokol Chrudim BU15 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
40 BU15 - Starší žáci (5+1) Flobo Praha BU15 - Flobo Praha Flobo Praha
41 BU15 - Starší žáci (5+1) Floorball Club Písek BU15 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
42 BU15 - Starší žáci (5+1) IBF Klobaňa BU15 - IBF Klobaňa IBF Klobaňa
43 BU15 - Starší žáci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg BU15 - IBF Tuppar Střešbörg 05 IBF Tuppar Střešbörg 05
44 BU15 - Starší žáci (5+1) IBF U Palečků BU15 - IBF U Palečků IBF U Palečků
45 BU15 - Starší žáci (5+1) IBK Lopaty BU15 - IBK Lopaty IBK Lopaty
46 BU15 - Starší žáci (5+1) IBK Södra Böhmen BU15 - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
47 BU15 - Starší žáci (5+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU15 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
48 BU15 - Starší žáci (5+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU15 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
49 BU15 - Starší žáci (5+1) FBC UNHOŠŤ BU15 - PISTOLEROS Chicos PISTOLEROS Chicos
50 BU15 - Starší žáci (5+1) ŠK Lido BU15 - ŠK Lido ŠK Lido
51 BU15 - Starší žáci (5+1) USK Akademik Cheb BU15 - USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
52 BU15 - Starší žáci (5+1) Wizards DDM Praha 10 BU15 - Wizards DDM Praha 10 black Wizards DDM Praha 10 black
53 BU15 - Starší žáci (5+1) Wizards DDM Praha 10 BU15 - Wizards DDM Praha 10 orange Wizards DDM Praha 10 orange
54 GU17 - Dorostenky (5+1) 1BK FORMULE GU17 - 1BK Formule 1BK Formule
55 GU17 - Dorostenky (5+1) ACEMA Sparta Praha GU17 - ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
56 GU17 - Dorostenky (5+1) FBC DDM Kati Kadaň GU17 - FBC DDM Kati Kadaň FBC DDM Kati Kadaň
57 GU17 - Dorostenky (5+1) FbC Skuteč GU17 - FbC Skuteč FbC Skuteč
58 GU17 - Dorostenky (5+1) IBK PIKACHU GU17 - IBK PIKACHU IBK PIKACHU
59 GU17 - Dorostenky (5+1) Rýmička GU17 - Rýmička Rýmička
60 GU17 - Dorostenky (5+1) Spartak Pelhřimov GU17 - Spartak Pelhřimov Spartak Pelhřimov
61 BU17 - Dorostenci (5+1) Orka florbal, z.s. BU17 - 4EVA 4EVA
62 BU17 - Dorostenci (5+1) ACEMA Sparta Praha BU17 - ACEMA Sparta Praha Blue ACEMA Sparta Praha Blue
63 BU17 - Dorostenci (5+1) ACS bots BU17 - ACS bots ACS bots
64 BU17 - Dorostenci (5+1) DDM Liberec BU17 - DDM Liberec DDM Liberec
65 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC DDM Kati Kadaň BU17 - FBC DDM Kati Kadaň FBC DDM Kati Kadaň
66 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC Chábros Sportcentrum BU17 - FBC CHABROS SPORTCENTRUM FBC CHABROS SPORTCENTRUM
67 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC PANTHERS Liberec BU17 - Fbc Panhters Liberec Fbc Panhters Liberec
68 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC WEREWOLFS BU17 - FBC WEREWOLFS FBC WEREWOLFS
69 BU17 - Dorostenci (5+1) FbK Orlicko-Třebovsko BU17 - FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
70 BU17 - Dorostenci (5+1) FBK Piráti Sokol Chrudim BU17 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
71 BU17 - Dorostenci (5+1) Fhc Lopaty BU17 - Fhc Lopaty Fhc Lopaty
72 BU17 - Dorostenci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg BU17 - IBF Tuppar Střešbörg 03 IBF Tuppar Střešbörg 03
73 BU17 - Dorostenci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg BU17 - IBF Tuppar Střešbörg 04 IBF Tuppar Střešbörg 04
74 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Fräjaris BU17 - Ibk Fräjeris Ibk Fräjeris
75 BU17 - Dorostenci (5+1) Ibk Gingerbread BU17 - IBK Gingerbread IBK Gingerbread
76 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Horynovi čábři BU17 - IBK Horynovi Čábři IBK Horynovi Čábři
77 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK jELITA BU17 - IBK jELITA IBK jELITA
78 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Södra Böhmen BU17 - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
79 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Surikaty BU17 - IBK Surikaty IBK Surikaty
80 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Widr BU17 - IBK Wodr IBK Wodr
81 BU17 - Dorostenci (5+1) Orka florbal, z.s. BU17 - Orka Čelákovice Orka Čelákovice
82 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC UNHOŠŤ BU17 - PISTOLEROS Muchachos PISTOLEROS Muchachos
83 BU17 - Dorostenci (5+1) ŠK Lido BU17 - ŠK Lido ŠK Lido
84 BU17 - Dorostenci (5+1) Trutnovská Šlechta BU17 - Trutnovká Šlechta Trutnovká Šlechta
85 BU17 - Dorostenci (5+1) Včelaři ze Senohrab BU17 - Včelaři ze Senohrab Včelaři ze Senohrab
86 BU17 - Dorostenci (5+1) Wizards DDM Praha 10 BU17 - Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
3. termín (21.8. - 23.8.2020)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 GU19 - Juniorky (5+1) ACEMA Sparta Praha GU19 - ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
2 GU19 - Juniorky (5+1) Family GU19 - Brouci Pivíci Brouci Pivíci
3 GU19 - Juniorky (5+1) Černý mamby GU19 - Černý mamby Černý mamby
4 GU19 - Juniorky (5+1) FBC Fusky GU19 - FBC Fusky FBC Fusky
5 GU19 - Juniorky (5+1) Florbalová akademie MB GU19 - Florbalová akademie MB Florbalová akademie MB
6 GU19 - Juniorky (5+1) KOPETO ŠLAPETO GU19 - KOPETO ŠLAPETO KOPETO ŠLAPETO
7 GU19 - Juniorky (5+1) Krysy zpocený GU19 - Krysy Zpocený Krysy Zpocený
8 GU19 - Juniorky (5+1) Na zdraví GU19 - Na zdraví Na zdraví
9 GU19 - Juniorky (5+1) RuličkyDoRučky GU19 - RuličkyDoRučky RuličkyDoRučky
10 BU19 - Junioři (5+1) Bakers BU19 - Bakers Bakers
11 BU19 - Junioři (5+1) Family BU19 - Family 1 Family 1
12 BU19 - Junioři (5+1) Family BU19 - Family 2 Family 2
13 BU19 - Junioři (5+1) FbC Skuteč BU19 - FbC Skuteč FbC Skuteč
14 BU19 - Junioři (5+1) FBC WEREWOLFS BU19 - FBC WEREWOLFS FBC WEREWOLFS
15 BU19 - Junioři (5+1) Fbk jokerz cb BU19 - Fbk jokerz cb Fbk jokerz cb
16 BU19 - Junioři (5+1) Florbalová škola Jeseník B BU19 - Florbalová škola Jeseník B Florbalová škola Jeseník B
17 BU19 - Junioři (5+1) IBF Tuppar Střešbörg BU19 - IBF Tuppar Střešbörg 01 IBF Tuppar Střešbörg 01
18 BU19 - Junioři (5+1) IBK Bejros BU19 - IBK Bejros IBK Bejros
19 BU19 - Junioři (5+1) IBK Kokosy na hřišti BU19 - IBK Kokosy na hřišti IBK Kokosy na hřišti
20 BU19 - Junioři (5+1) IBK Omítky BU19 - IBK Omítky IBK Omítky
21 BU19 - Junioři (5+1) IBK Siberia Tigers BU19 - IBK Siberia Tigers IBK Siberia Tigers
22 BU19 - Junioři (5+1) IBK Södra Böhmen BU19 - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
23 BU19 - Junioři (5+1) IBK ŠÍDLOS tygřík BU19 - IBK ŠÍDLOS tygřík IBK ŠÍDLOS tygřík
24 BU19 - Junioři (5+1) IBK Widr BU19 - IBK Wodr IBK Wodr
25 BU19 - Junioři (5+1) LosKýblos BU19 - LosKýblos LosKýblos
26 BU19 - Junioři (5+1) Pavoučci BU19 - Pavoučci Pavoučci
27 BU19 - Junioři (5+1) FBC UNHOŠŤ BU19 - PISTOLEROS Inmortales PISTOLEROS Inmortales
28 BU19 - Junioři (5+1) PIVO4LIFEE BU19 - PIVO4LIFEE PIVO4LIFEE
29 BU19 - Junioři (5+1) Plëckÿ IBK BU19 - Plëckÿ IBK Plëckÿ IBK
30 BU19 - Junioři (5+1) Pohoda Pes BU19 - Pohoda Pes Pohoda Pes
31 BU19 - Junioři (5+1) Pštrosí Marmeláda BU19 - Pštrosí Marmeláda Pštrosí Marmeláda
32 BU19 - Junioři (5+1) Štěňátka k nakousnutí BU19 - Štěňátka U19 Štěňátka U19
33 BU19 - Junioři (5+1) Animals DDM Praha 2 BU19 - Vosy DDM Praha 2 Vosy DDM Praha 2
34 W - Ženy (5+1) BolkaSkills W - BolkaSkills BolkaSkills
35 W - Ženy (5+1) Bylo nás pět W - Bylo nás pět Bylo nás pět
36 W - Ženy (5+1) Dobrá taktika je základ! W - Dobrá taktika je základ! Dobrá taktika je základ!
37 W - Ženy (5+1) FBC Trutnov W - FBC Trutnov FBC Trutnov
38 W - Ženy (5+1) Florbalová akademie MB W - Florbalová akademie MB Florbalová akademie MB
39 W - Ženy (5+1) Hoši W - Hoši Hoši
40 W - Ženy (5+1) Jeleni W - Jeleni Jeleni
41 W - Ženy (5+1) Kájova republika W - Kájova Republika Kájova Republika
42 W - Ženy (5+1) Kinder W - Kinder Kinder
43 W - Ženy (5+1) Lineárně Nezávislé W - Lineárně Nezávislé Lineárně Nezávislé
44 W - Ženy (5+1) FBC PANTHERS Liberec W - PANTHER'S Cats PANTHER'S Cats
45 W - Ženy (5+1) Plačky W - Plačky Plačky
46 W - Ženy (5+1) Rumové víly W - Rumové víly Rumové víly
47 W - Ženy (5+1) Siesta W - Siesta Siesta
48 W - Ženy (5+1) Ty Namyšlený W - Ty Namyšlený Ty Namyšlený
49 W - Ženy (5+1) ZANDÁME W - ZANDÁME ZANDÁME
50 M - Muži (5+1) BK ZMIJOZEL M - BK ZMIJOZEL BK ZMIJOZEL
51 M - Muži (5+1) Blitzkrieg M - Der Blitzkrieg Der Blitzkrieg
52 M - Muži (5+1) Do příjemna M - Do Příjemna Do Příjemna
53 M - Muži (5+1) Drobci GKS M - Drobci GKS Drobci GKS
54 M - Muži (5+1) Džusto M - Džusto Džusto
55 M - Muži (5+1) Family M - Family Family
56 M - Muži (5+1) FBC Duha M - FBC Duha FBC Duha
57 M - Muži (5+1) FBC Trutnov M - FBC Trutnov FBC Trutnov
58 M - Muži (5+1) Fbc hulíme jen Thc M - Fbc_ThC Fbc_ThC
59 M - Muži (5+1) Fbk jokerz cb M - Fbk jokerz cb Fbk jokerz cb
60 M - Muži (5+1) Hegešáci M - Hegešáci Hegešáci
61 M - Muži (5+1) Chalapeños M - Chalapeños Chalapeños
62 M - Muži (5+1) IBK Floor&Beer M - IBK Floor&Beer IBK Floor&Beer
63 M - Muži (5+1) IBK Kotelníci M - IBK Kotelníci IBK Kotelníci
64 M - Muži (5+1) IBK NEPIJEM M - IBK NEPIJEM IBK NEPIJEM
65 M - Muži (5+1) IBK Orangutan M - IBK Orangutan IBK Orangutan
66 M - Muži (5+1) IBK Rodeo 42 Praha M - IBK Rodeo 42 Praha IBK Rodeo 42 Praha
67 M - Muži (5+1) IBK Södra Böhmen M - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
68 M - Muži (5+1) IBK Täpec Vaalec M - IBK Täpec Vaalec IBK Täpec Vaalec
69 M - Muži (5+1) JägerBomb M - JägerBomb JägerBomb
70 M - Muži (5+1) Kati Kadaň M - Kati Kadaň Kati Kadaň
71 M - Muži (5+1) Kings United M - Kings United Kings United
72 M - Muži (5+1) FBC UNHOŠŤ M - PISTOLEROS Negros PISTOLEROS Negros
73 M - Muži (5+1) FBC UNHOŠŤ M - PISTOLEROS Rochos PISTOLEROS Rochos
74 M - Muži (5+1) PIXbro M - Pixbro Pixbro
75 M - Muži (5+1) Pobřeží Kocoviny M - Pobřeží Kocoviny Pobřeží Kocoviny
76 M - Muži (5+1) RS Tygří stádo M - RS Tygří stádo RS Tygří stádo
77 M - Muži (5+1) Saláming M - Saláming Saláming
78 M - Muži (5+1) Štěňátka k nakousnutí M - Štěňátka k nakousnutí Štěňátka k nakousnutí
79 M - Muži (5+1) TJ Brashus Team M - TJ Brashus Team TJ Brashus Team
80 M - Muži (5+1) USK Akademik Cheb M - USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
81 M - Muži (5+1) WARRIORS M - WARRIORS WARRIORS
82 M - Muži (5+1) Zanzibar Team M - Zanzibar Team Zanzibar Team
83 M - Muži (5+1) ZŠ Radhošť nad Metují M - ZŠ Radhošť nad Metují ZŠ Radhošť nad Metují
1. termín (28.8. - 30.8.2020)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 MU7 - Minipřípravka (3+1) FBC UNHOŠŤ MU7 - FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
2 MU9 - Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha MU9 - ACEMA Sparta Praha Blue ACEMA Sparta Praha Blue
3 MU9 - Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha MU9 - ACEMA Sparta Praha Red ACEMA Sparta Praha Red
4 MU9 - Přípravka (3+1) BLACK ANGELS MU9 - BLACK ANGELS 2011 BLACK ANGELS 2011
5 MU9 - Přípravka (3+1) BLACK ANGELS MU9 - BLACK ANGELS 2012 BLACK ANGELS 2012
6 MU9 - Přípravka (3+1) FbC Hradec Králové MU9 - FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové
7 MU9 - Přípravka (3+1) FBC Slavia Praha MU9 - FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha
8 MU9 - Přípravka (3+1) FBC UNHOŠŤ MU9 - FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
9 MU9 - Přípravka (3+1) FbC Skuteč MU9 - FbC Vlčata Skuteč FbC Vlčata Skuteč
10 MU9 - Přípravka (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim MU9 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
11 MU9 - Přípravka (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň MU9 - FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň
12 MU9 - Přípravka (3+1) Florbal Tachov MU9 - Florbal Tachov Florbal Tachov
13 MU9 - Přípravka (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU9 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2011 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2011
14 MU9 - Přípravka (3+1) PSKC Okříšky MU9 - PSKC Okříšky PSKC Okříšky
15 MU9 - Přípravka (3+1) SCC SEMILY, z.s. MU9 - SCC SEMILY SCC SEMILY
16 MU9 - Přípravka (3+1) TJ Sokol Hodkovice MU9 - TJ Sokol Hodkovice TJ Sokol Hodkovice
17 MU9 - Přípravka (3+1) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY MU9 - TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
18 MU9 - Přípravka (3+1) TJ Turnov MU9 - TJ Turnov TJ Turnov
19 MU9 - Přípravka (3+1) Wizards DDM Praha 10 MU9 - Wizards DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
20 MU11 - Elévové (3+1) 1. SFK Havířov MU11 - 1. SFK Havířov modří 1. SFK Havířov modří
21 MU11 - Elévové (3+1) 101. Sportovní klub, z.s. MU11 - 101.Sportovní 101.Sportovní
22 MU11 - Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha MU11 - ACEMA Sparta Praha Blue ACEMA Sparta Praha Blue
23 MU11 - Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha MU11 - ACEMA Sparta Praha Grey ACEMA Sparta Praha Grey
24 MU11 - Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha MU11 - ACEMA Sparta Praha Red ACEMA Sparta Praha Red
25 MU11 - Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha MU11 - ACEMA Sparta Praha White ACEMA Sparta Praha White
26 MU11 - Elévové (3+1) ASK Lovosice-LFP MU11 - ASK Lovosice-LFP Black ASK Lovosice-LFP Black
27 MU11 - Elévové (3+1) ASK Lovosice-LFP MU11 - ASK Lovosice-LFP White ASK Lovosice-LFP White
28 MU11 - Elévové (3+1) BLACK ANGELS MU11 - BLACK ANGELS 2009 BLACK ANGELS 2009
29 MU11 - Elévové (3+1) DDM Liberec MU11 - DDM Liberec DDM Liberec
30 MU11 - Elévové (3+1) FbC Hradec Králové MU11 - FbC Hradec Králové bílí I. FbC Hradec Králové bílí I.
31 MU11 - Elévové (3+1) FbC Hradec Králové MU11 - FbC Hradec Králové bílí II. FbC Hradec Králové bílí II.
32 MU11 - Elévové (3+1) FbC Hradec Králové MU11 - FbC Hradec Králové černí FbC Hradec Králové černí
33 MU11 - Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec MU11 - FBC Panthers Liberec black FBC Panthers Liberec black
34 MU11 - Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec MU11 - FBC Panthers Liberec orange FBC Panthers Liberec orange
35 MU11 - Elévové (3+1) FBC Plzeň MU11 - FBC Plzeň BLUE FBC Plzeň BLUE
36 MU11 - Elévové (3+1) FBC Plzeň MU11 - FBC Plzeň WHITE FBC Plzeň WHITE
37 MU11 - Elévové (3+1) FbC Skuteč MU11 - FbC Skuteč FbC Skuteč
38 MU11 - Elévové (3+1) FBC Slavia Praha MU11 - FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha
39 MU11 - Elévové (3+1) FbC Sokol Předměřice MU11 - FbC Sokol Předměřice FbC Sokol Předměřice
40 MU11 - Elévové (3+1) FBC UNHOŠŤ MU11 - FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBC STŘELCI UNHOŠŤ
41 MU11 - Elévové (3+1) FbK Orlicko-Třebovsko MU11 - FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
42 MU11 - Elévové (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim MU11 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
43 MU11 - Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň MU11 - FBŠ SLAVIA Plzeň red FBŠ SLAVIA Plzeň red
44 MU11 - Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň MU11 - FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň white
45 MU11 - Elévové (3+1) Flobo Praha MU11 - Flobo Praha (academy) Flobo Praha (academy)
46 MU11 - Elévové (3+1) Flobo Praha MU11 - Flobo Praha (player) Flobo Praha (player)
47 MU11 - Elévové (3+1) Floorball Club Písek MU11 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
48 MU11 - Elévové (3+1) Florbal Tachov MU11 - Florbal Tachov Florbal Tachov
49 MU11 - Elévové (3+1) Florbalová akademie MB MU11 - Florbalová akademie MB - červení Florbalová akademie MB - červení
50 MU11 - Elévové (3+1) Florbalová akademie MB MU11 - Florbalová akademie MB - modří Florbalová akademie MB - modří
51 MU11 - Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU11 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2009 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2009
52 MU11 - Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU11 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
53 MU11 - Elévové (3+1) PANTHERS OTROKOVICE MU11 - PANTHERS OTROKOVICE PANTHERS OTROKOVICE
54 MU11 - Elévové (3+1) SCC SEMILY, z.s. MU11 - SCC SEMILY SCC SEMILY
55 MU11 - Elévové (3+1) Start98 MU11 - Start 98 T-Black Start 98 T-Black
56 MU11 - Elévové (3+1) Start98 MU11 - Start98 T-Yelow Start98 T-Yelow
57 MU11 - Elévové (3+1) Tj Sokol Dragons Havlíčkuv Brod MU11 - TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod
58 MU11 - Elévové (3+1) TJ Sokol Hodkovice MU11 - TJ Sokol Hodkovice TJ Sokol Hodkovice
59 MU11 - Elévové (3+1) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY MU11 - TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
60 MU11 - Elévové (3+1) TJ Turnov MU11 - TJ Turnov TJ Turnov
61 MU11 - Elévové (3+1) Wizards DDM Praha 10 MU11 - Wizards DDM Praha 10 gold Wizards DDM Praha 10 gold
62 MU11 - Elévové (3+1) Wizards DDM Praha 10 MU11 - Wizards DDM Praha 10 orange Wizards DDM Praha 10 orange
63 MU11 - Elévové (3+1) Wizards DDM Praha 10 MU11 - Wizards DDM Praha 10 white Wizards DDM Praha 10 white
64 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) ACEMA Sparta Praha GU13-3 - ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
65 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) ASK Lovosice-LFP GU13-3 - ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice-LFP
66 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) BLACK ANGELS GU13-3 - BLACK ANGELS black BLACK ANGELS black
67 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) BLACK ANGELS GU13-3 - BLACK ANGELS white BLACK ANGELS white
68 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) FBC Došwich Milevsko GU13-3 - FBC DOŠWICH Milevsko FBC DOŠWICH Milevsko
69 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) Florbalová akademie MB GU13-3 - Florbalová akademie MB Florbalová akademie MB
70 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) TJ Turnov GU13-3 - TJ Turnov TJ Turnov
71 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) WSU Wierzchowo GU13-3 - WSU Wierzchowo WSU Wierzchowo
72 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) 101. Sportovní klub, z.s. BU13-3 - 101.Sportovní 101.Sportovní
73 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Animals DDM Praha 2 BU13-3 - Animals DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
74 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) ASK Bystřice n.P. BU13-3 - ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
75 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) DDM Liberec BU13-3 - DDM Liberec DDM Liberec
76 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FbC Hradec Králové BU13-3 - FbC Hradec Králové FbC Hradec Králové
77 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FbC Skuteč BU13-3 - FbC Skuteč FbC Skuteč
78 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FbC Sokol Chlumec nad Cidlinou BU13-3 - Fbc Sokol Chlumec n/C Fbc Sokol Chlumec n/C
79 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FBC Sokol Předměřice nad Labem BU13-3 - FBC Sokol Přeměřice nad Labem FBC Sokol Přeměřice nad Labem
80 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FBC Trutnov BU13-3 - FBC Trutnov FBC Trutnov
81 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim BU13-3 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
82 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Flobo Praha BU13-3 - Flobo Praha (academy) Flobo Praha (academy)
83 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Florbal Tachov BU13-3 - Florbal Tachov Florbal Tachov
84 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Florbalová akademie MB BU13-3 - Florbalová akademie MB Florbalová akademie MB
85 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Harmonie Florbal PIRATES Chomutov BU13-3 - Harmonie Florbal PIRATES Chomutov Harmonie Florbal PIRATES Chomutov
86 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU13-3 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
87 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU13-3 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
88 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) ASK Bystřice n.P. BU13-3 - NegroBYS NegroBYS
89 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) PSKC Okříšky BU13-3 - PSKC Okříšky PSKC Okříšky
90 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Start98 BU13-3 - Start98 T Start98 T
91 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY BU13-3 - TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
92 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Uks Floorball Gorzów BU13-3 - UKS FLOORBALL GORZÓW UKS FLOORBALL GORZÓW
93 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) USK Akademik Cheb BU13-3 - USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM

Generální partner


Salming Nisaopen
  • Místo konání: Liberec, Česká republika
  • Organizátor: Žijeme a sportujeme z.s.
O turnaji

Salming Nisaopen je florbalový turnaj pro mládež i dospělé, konaný již jako 21. ročník v Liberci. Ve třech víkendech se setkají hráči a hráčky a krom zážitků z florbalových zápasů získají i vzpomínky na mimoflorbalové akce! Neváhejte a buďte u toho!

Důležité odkazy