Salming Nisaopen 2020 - Přehled registrovaných družstev
Počet registrovaných družstev: 141
Přehled registrovaných družstev
1. termín (21.8. - 23.8.2020)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ASK Bystřice n.P. BU13-5 - ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
2 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ASK Lovosice-LFP BU13-5 - ASK Lovosice-LFP Black ASK Lovosice-LFP Black
3 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) ASK Lovosice-LFP BU13-5 - ASK Lovosice-LFP Yellow ASK Lovosice-LFP Yellow
4 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC Liberec BU13-5 - FBC Liberec FBC Liberec
5 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC Lions team BU13-5 - FBC Lions team FBC Lions team
6 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC Pitbulls Kolín BU13-5 - FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
7 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) FBC Plzeň BU13-5 - FBC Plzeň FBC Plzeň
8 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Florbalová akademie MB BU13-5 - Florbalová akademie MB Florbalová akademie MB
9 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) IBF Falun Academy BU13-5 - IBF Falun Academy IBF Falun Academy
10 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) SK Alien Nation Černošice BU13-5 - SK Alien Nation Černošice SK Alien Nation Černošice
11 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Starý pardálové BU13-5 - Starý pardálové Starý pardálové
12 BU13-5 - Mladší žáci (5+1) Uks Floorball Gorzów BU13-5 - UKS FLOORBALL GORZÓW UKS FLOORBALL GORZÓW
13 BU15 - Starší žáci (5+1) ASK Bystřice n.P. BU15 - ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
14 BU15 - Starší žáci (5+1) BK REAL Roudnice nad Labem BU15 - BK REAL Roudnice nad Labem BK REAL Roudnice nad Labem
15 BU15 - Starší žáci (5+1) BLACK ANGELS BU15 - BLACK ANGELS BLACK ANGELS
16 BU15 - Starší žáci (5+1) Florbal Dačice BU15 - Cenťáček Dačice Cenťáček Dačice
17 BU15 - Starší žáci (5+1) FbC Skuteč BU15 - FbC Skuteč FbC Skuteč
18 BU15 - Starší žáci (5+1) FBK Piráti Sokol Chrudim BU15 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
19 BU15 - Starší žáci (5+1) Floorball Club Písek BU15 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
20 BU15 - Starší žáci (5+1) Florbal Dačice BU15 - Florbal Dačice Florbal Dačice
21 BU15 - Starší žáci (5+1) Florbal Litomyšl BU15 - Florbal Litomyšl Florbal Litomyšl
22 BU15 - Starší žáci (5+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU15 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
23 BU15 - Starší žáci (5+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU15 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
24 GU17 - Dorostenky (5+1) 1BK FORMULE GU17 - 1BK Formule 1BK Formule
25 GU17 - Dorostenky (5+1) Bráškové GU17 - Bráškové Bráškové
26 GU17 - Dorostenky (5+1) FbC Skuteč GU17 - FbC Skuteč FbC Skuteč
27 GU17 - Dorostenky (5+1) IBK PIKACHU GU17 - IBK PIKACHU IBK PIKACHU
28 GU17 - Dorostenky (5+1) Rýmička GU17 - Rýmička Rýmička
29 GU17 - Dorostenky (5+1) Spartak Pelhřimov GU17 - Spartak Pelhřimov Spartak Pelhřimov
30 BU17 - Dorostenci (5+1) Orka florbal, z.s. BU17 - 4EVA 4EVA
31 BU17 - Dorostenci (5+1) Ber to s rezervou BU17 - Ber to s rezervou Ber to s rezervou
32 BU17 - Dorostenci (5+1) BK REAL Roudnice nad Labem BU17 - BK REAL Roudnice nad Labem BK REAL Roudnice nad Labem
33 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC Chábros Sportcentrum BU17 - FBC CHABROS SPORTCENTRUM FBC CHABROS SPORTCENTRUM
34 BU17 - Dorostenci (5+1) FBC Pitbulls Kolín BU17 - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
35 BU17 - Dorostenci (5+1) FbK Orlicko-Třebovsko BU17 - FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
36 BU17 - Dorostenci (5+1) FBK Piráti Sokol Chrudim BU17 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
37 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Pink Yogurts BU17 - IBK Pink Yogurts IBK Pink Yogurts
38 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Södra Böhmen BU17 - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
39 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Surikaty BU17 - IBK Surikaty IBK Surikaty
40 BU17 - Dorostenci (5+1) IBK Widr BU17 - IBK Wodr IBK Wodr
41 BU17 - Dorostenci (5+1) Orka florbal, z.s. BU17 - Orka Čelákovice Orka Čelákovice
42 GU19 - Juniorky (5+1) Na zdraví GU19 - Na zdraví Na zdraví
43 BU19 - Junioři (5+1) FBC Došwich Milevsko BU19 - FBC DOŠWICH Milevsko FBC DOŠWICH Milevsko
44 BU19 - Junioři (5+1) FBC Pitbulls Kolín BU19 - FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbulls Kolín
45 BU19 - Junioři (5+1) FbC Skuteč BU19 - FbC Skuteč FbC Skuteč
46 BU19 - Junioři (5+1) Fbk jokerz cb BU19 - Fbk jokerz cb Fbk jokerz cb
47 BU19 - Junioři (5+1) IBF Chadíci BU19 - IBF Chadíci IBF Chadíci
48 BU19 - Junioři (5+1) IBK Kokosy na hřišti BU19 - IBK Kokosy na hřišti IBK Kokosy na hřišti
49 BU19 - Junioři (5+1) IBK Södra Böhmen BU19 - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
50 BU19 - Junioři (5+1) IBK ŠÍDLOS tygřík BU19 - IBK ŠÍDLOS tygřík IBK ŠÍDLOS tygřík
51 BU19 - Junioři (5+1) IBK Widr BU19 - IBK Wodr IBK Wodr
52 BU19 - Junioři (5+1) Plëckÿ IBK BU19 - Plëckÿ IBK Plëckÿ IBK
53 BU19 - Junioři (5+1) vidláci BU19 - Vidláci Vidláci
54 W - Ženy (5+1) BolkaSkills W - BolkaSkills BolkaSkills
55 W - Ženy (5+1) FBC Fusky W - FBC Fusky (GU19) FBC Fusky (GU19)
56 W - Ženy (5+1) FBC Pitbulls Kolín W - FBC Pitbullky Kolín (GU19) FBC Pitbullky Kolín (GU19)
57 W - Ženy (5+1) FBC Trutnov W - FBC Trutnov FBC Trutnov
58 W - Ženy (5+1) Hoši W - Hoši Hoši
59 W - Ženy (5+1) Kájova republika W - Kájova Republika Kájova Republika
60 W - Ženy (5+1) FBC PANTHERS Liberec W - PANTHER'S Cats PANTHER'S Cats
61 W - Ženy (5+1) TJ Turnov W - Pivní pupek Pivní pupek
62 W - Ženy (5+1) Rumové víly W - Rumové víly Rumové víly
63 W - Ženy (5+1) SELEBRITÝS W - SELEBRITÝS SELEBRITÝS
64 W - Ženy (5+1) TJ Turnov W - TJ Turnov (GU19) TJ Turnov (GU19)
65 M - Muži (5+1) Drobci GKS M - Drobci GKS Drobci GKS
66 M - Muži (5+1) Džusto M - Džusto Džusto
67 M - Muži (5+1) FBC Duha M - FBC Duha FBC Duha
68 M - Muži (5+1) FBC Sokol Předměřice nad Labem M - FBC Sokol Předměřice nad Labem FBC Sokol Předměřice nad Labem
69 M - Muži (5+1) FBC Trutnov M - FBC Trutnov FBC Trutnov
70 M - Muži (5+1) FC jablonecké legendy M - FC Jablonecké legendy FC Jablonecké legendy
71 M - Muži (5+1) Hegešáci M - Hegešáci Hegešáci
72 M - Muži (5+1) IBK Södra Böhmen M - IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
73 M - Muži (5+1) Uks Floorball Gorzów M - ILO UKS FLOORBALL GORZÓW ILO UKS FLOORBALL GORZÓW
74 M - Muži (5+1) Pobřeží Kocoviny M - Pobřeží Kocoviny Pobřeží Kocoviny
75 M - Muži (5+1) Primitivové M - Primitivové Primitivové
76 M - Muži (5+1) ZŠ Radhošť nad Metují M - ZŠ Radhošť nad Metují ZŠ Radhošť nad Metují
2. termín (28.8. - 30.8.2020)
# Kategorie Název klubu Družstvo Název družstva
1 MU9 - Přípravka (3+1) BLACK ANGELS MU9 - BLACK ANGELS 2011 BLACK ANGELS 2011
2 MU9 - Přípravka (3+1) BLACK ANGELS MU9 - BLACK ANGELS 2012 BLACK ANGELS 2012
3 MU9 - Přípravka (3+1) BLACK ANGELS MU9 - BLACK ANGELS 2013 BLACK ANGELS 2013
4 MU9 - Přípravka (3+1) FBC Liberec MU9 - FBC Liberec Black FBC Liberec Black
5 MU9 - Přípravka (3+1) FBC Liberec MU9 - FBC Liberec White FBC Liberec White
6 MU9 - Přípravka (3+1) FbC Skuteč MU9 - FbC Vlčata Skuteč FbC Vlčata Skuteč
7 MU9 - Přípravka (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim MU9 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
8 MU9 - Přípravka (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň MU9 - FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň
9 MU9 - Přípravka (3+1) Florbal Tachov MU9 - Florbal Tachov Florbal Tachov
10 MU9 - Přípravka (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU9 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV black ITM SK BIVOJ LITVÍNOV black
11 MU9 - Přípravka (3+1) PSKC Okříšky MU9 - PSKC Okříšky PSKC Okříšky
12 MU9 - Přípravka (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU9 - SK BIVOJ LITVÍNOV yellow SK BIVOJ LITVÍNOV yellow
13 MU9 - Přípravka (3+1) SK Florbal Benešov MU9 - SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov
14 MU9 - Přípravka (3+1) TJ Sokol Hodkovice MU9 - TJ Sokol Hodkovice TJ Sokol Hodkovice
15 MU11 - Elévové (3+1) ASK Lovosice-LFP MU11 - ASK Lovosice-LFP Black ASK Lovosice-LFP Black
16 MU11 - Elévové (3+1) ASK Lovosice-LFP MU11 - ASK Lovosice-LFP White ASK Lovosice-LFP White
17 MU11 - Elévové (3+1) BLACK ANGELS MU11 - BLACK ANGELS 2009 BLACK ANGELS 2009
18 MU11 - Elévové (3+1) BLACK ANGELS MU11 - BLACK ANGELS 2010 BLACK ANGELS 2010
19 MU11 - Elévové (3+1) FBC Česká Lípa - elévové MU11 - FBC Česká Lípa FBC Česká Lípa
20 MU11 - Elévové (3+1) FBC Liberec MU11 - FBC Liberec Avengers FBC Liberec Avengers
21 MU11 - Elévové (3+1) FBC Liberec MU11 - FBC Liberec Brawlers FBC Liberec Brawlers
22 MU11 - Elévové (3+1) FBC Liberec MU11 - FBC Liberec Transformers FBC Liberec Transformers
23 MU11 - Elévové (3+1) FBC Plzeň MU11 - FBC Plzeň BLUE FBC Plzeň BLUE
24 MU11 - Elévové (3+1) FbC Skuteč MU11 - FbC Skuteč FbC Skuteč
25 MU11 - Elévové (3+1) FbK Orlicko-Třebovsko MU11 - FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
26 MU11 - Elévové (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim MU11 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
27 MU11 - Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň MU11 - FBŠ SLAVIA Plzeň red FBŠ SLAVIA Plzeň red
28 MU11 - Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň MU11 - FBŠ SLAVIA Plzeň white FBŠ SLAVIA Plzeň white
29 MU11 - Elévové (3+1) Floorball Club Písek MU11 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
30 MU11 - Elévové (3+1) Florbal Tachov MU11 - Florbal Tachov Florbal Tachov
31 MU11 - Elévové (3+1) Florbalová akademie MB MU11 - Florbalová akademie MB - červení Florbalová akademie MB - červení
32 MU11 - Elévové (3+1) Florbalová akademie MB MU11 - Florbalová akademie MB - modří Florbalová akademie MB - modří
33 MU11 - Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU11 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2009 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2009
34 MU11 - Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU11 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
35 MU11 - Elévové (3+1) PANTHERS OTROKOVICE MU11 - PANTHERS OTROKOVICE PANTHERS OTROKOVICE
36 MU11 - Elévové (3+1) PSKC Okříšky MU11 - PSKC Okříšky PSKC Okříšky
37 MU11 - Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV MU11 - SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
38 MU11 - Elévové (3+1) SK Florbal Benešov MU11 - SK Florbal Benešov I. SK Florbal Benešov I.
39 MU11 - Elévové (3+1) SK Florbal Benešov MU11 - SK Florbal Benešov II. SK Florbal Benešov II.
40 MU11 - Elévové (3+1) Start98 MU11 - Start 98 Start 98
41 MU11 - Elévové (3+1) Tj Sokol Dragons Havlíčkuv Brod MU11 - TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod
42 MU11 - Elévové (3+1) TJ Sokol Hodkovice MU11 - TJ Sokol Hodkovice TJ Sokol Hodkovice
43 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) ASK Lovosice-LFP GU13-3 - ASK Lovosice-LFP ASK Lovosice-LFP
44 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) BLACK ANGELS GU13-3 - BLACK ANGELS black BLACK ANGELS black
45 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) BLACK ANGELS GU13-3 - BLACK ANGELS white BLACK ANGELS white
46 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) FBC Liberec GU13-3 - FBC Liberec FBC Liberec
47 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) Floorball Club Písek GU13-3 - Floorball Club Písek Floorball Club Písek
48 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) TJ Turnov GU13-3 - TJ Turnov TJ Turnov
49 GU13-3 - Mladší žákyně (3+1) UKS Jedynka Orzysz GU13-3 - UKS "Jedynka" Orzysz UKS "Jedynka" Orzysz
50 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FBC Liberec BU13-3 - FBC Liberec purple FBC Liberec purple
51 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FbC Skuteč BU13-3 - FbC Skuteč FbC Skuteč
52 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FbC Sokol Chlumec nad Cidlinou BU13-3 - Fbc Sokol Chlumec n/C Fbc Sokol Chlumec n/C
53 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FBC Sokol Předměřice nad Labem BU13-3 - FBC Sokol Přeměřice nad Labem FBC Sokol Přeměřice nad Labem
54 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FBC Trutnov BU13-3 - FBC Trutnov FBC Trutnov
55 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim BU13-3 - FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
56 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Florbal Tachov BU13-3 - Florbal Tachov Florbal Tachov
57 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Harmonie Florbal PIRATES Chomutov BU13-3 - Harmonie Florbal PIRATES Chomutov Harmonie Florbal PIRATES Chomutov
58 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU13-3 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
59 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK BIVOJ LITVÍNOV BU13-3 - ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
60 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) PSKC Okříšky BU13-3 - PSKC Okříšky PSKC Okříšky
61 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) SK Florbal Benešov BU13-3 - SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov
62 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Start98 BU13-3 - Start98 Start98
63 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) UKS Jedynka Orzysz BU13-3 - UKS "Jedynka" Orzysz UKS "Jedynka" Orzysz
64 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) Uks Floorball Gorzów BU13-3 - UKS FLOORBALL GORZÓW UKS FLOORBALL GORZÓW
65 BU13-3 - Mladší žáci (3+1) UKS Jedynka Orzysz BU13-3 - ULKS Józefina ULKS Józefina
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM

Generální partner


Salming Nisaopen
  • Místo konání: Liberec, Česká republika
  • Organizátor: Žijeme a sportujeme z.s.
O turnaji

Salming Nisaopen je florbalový turnaj pro mládež i dospělé, konaný již jako 21. ročník v Liberci. Ve třech víkendech se setkají hráči a hráčky a krom zážitků z florbalových zápasů získají i vzpomínky na mimoflorbalové akce! Neváhejte a buďte u toho!

Důležité odkazy