Zaregistrované týmy
Animals DDM Praha 2
1
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
ASK Bystřice n.P. Orli
2
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
ASK Bystřice n.P. Zubři
3
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
DDM Liberec
4
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBC Dobruška
5
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FbC Hradec Králové Lions
6
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FbC Hradec Králové Sharks
7
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FbC Hradec Králové Tigers
8
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBC Lomnice
9
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBC PANTHERS LIBEREC - black
10
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBC PANTHERS LIBEREC - orange
11
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBC Peaksport Litomyšl A
12
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBC Peaksport Litomyšl B
13
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FbC Sokol Předměřice
14
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
15
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FbC Vlci Skuteč
16
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FbK Orlicko-Třebovsko
17
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBK Piráti Sokol Chrudim
18
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FBK Vosy Praha
19
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FbŠ Bohemians
20
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FC Bučis Team Black
21
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
FC Bučis Team Yellow
22
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
Flobo Praha
23
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
Floorball Club FALCON
24
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
Florbal Tachov
25
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
Florbalová škola Plzeň
26
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
Harmonie Florbal PIRATES Chomutov
27
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI
28
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005
29
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
PSKC Okříšky
30
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
SCC SEMILY
31
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
SCC SEMILY - Tigers
32
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
33
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
Start98
34
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
TJ Sokol Koberovy
35
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
TJ Tlučná
36
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
TJ Turnov
37
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
UKS Jedynka Orzysz
38
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
USK Akademik Cheb
39
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-3), 3+1
ACEMA Sparta Praha
40
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
BLACK ANGELS BLACK
41
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
BLACK ANGELS WHITE
42
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
FA Mladá Boleslav
43
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
FBC Dobruška
44
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
45
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
FbŠ Bohemians bílé
46
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
FbŠ Bohemians zelené
47
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
Florbal Ústí
48
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
49
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
TJ Turnov
50
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
UKS Jedynka Orzysz
51
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
WSU Wierzchowo
52
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Mladší žákyně (GU13-3), 3+1
101. Sportovní blue
53
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
101. Sportovní red
54
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ACEMA Sparta Praha BLACK
55
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ACEMA Sparta Praha BLUE
56
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ACEMA Sparta Praha RED
57
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ACEMA Sparta Praha YELLOW
58
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ASK Bystřice n.P.
59
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ASK Lovosice - LFP White
60
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ASK Lovosice-LFP Black
61
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
BLACK ANGELS 2008
62
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
BLACK ANGELS 2009
63
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
BLACK ANGELS ELÉVKY
64
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
DDM Liberec
65
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FA Mladá Boleslav - červení
66
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FA Mladá Boleslav - modří
67
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Česká Lipa
68
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Dobruška
69
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Došwich Milevsko
70
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FbC Hradec Králové bílí
71
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FbC Hradec Králové černí
72
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Liberec black
73
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Liberec white
74
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Lomnice
75
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC PANTHERS LIBEREC - black
76
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC PANTHERS LIBEREC - orange
77
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Peaksport Litomyšl
78
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Plzeň
79
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Slavia Praha bílí
80
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC Slavia Praha červení
81
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
82
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FbC Vlci Skuteč
83
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBK Harvard Partizánske
84
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FbK Orlicko-Třebovsko
85
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBK Piráti Sokol Chrudim
86
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBK Vosy Praha
87
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FbŠ Bohemians
88
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBŠ SLAVIA Plzeň red
89
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FBŠ SLAVIA Plzeň white
90
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FC Bučis Team Black
91
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FC Bučis Team Yellow
92
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Flobo Praha (academy)
93
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Flobo Praha (elévové)
94
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Floorball Club FALCON
95
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
FLORBAL JABLONEC
96
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Florbal Tachov
97
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Florbal Ústí red
98
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Florbal Ústí white
99
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Florbalová škola Plzeň
100
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
IBF Falun academy
101
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
102
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
103
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
PSKC Okříšky
104
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
SK Florbal Benešov - MODŘÍ
105
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
106
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Sokol Rudná - Black
107
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Sokol Rudná - Green
108
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Start98
109
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Start98 Black
110
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
TJ Sokol Koberovy
111
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
TJ Turnov
112
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
UKS FLOORBALL GORZÓW
113
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Wizards DDM Praha 10 BLUE
114
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Wizards DDM Praha 10 RED
115
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
Wizards DDM Praha 10 YELLOW
116
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Elévové (MU11), 3+1
ACEMA Sparta Praha BLUE
117
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
ACEMA Sparta Praha GIRLS
118
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
ACEMA Sparta Praha RED
119
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
ASK Lovosice - LFP Black
120
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
ASK Lovosice - LFP White
121
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
BLACK ANGELS 2010
122
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
BLACK ANGELS 2011
123
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FA Mladá Boleslav
124
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FbC Hradec Králové
125
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC Liberec black
126
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC Liberec blue
127
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC Liberec gray
128
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC Liberec white
129
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC Lomnice
130
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC PANTHERS LIBEREC - black
131
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC PANTHERS LIBEREC - orange
132
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC STŘELCI UNHOŠŤ black
133
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBC STŘELCI UNHOŠŤ yellow
134
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FbC Vlci Skuteč
135
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBK Piráti Sokol Chrudim
136
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FbŠ Bohemians girls
137
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FBŠ SLAVIA Plzeň white
138
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
FC Bučis Team
139
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
Floorball Club FALCON
140
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
Florbal Tachov
141
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
142
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV FUTURE
143
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
SCC SEMILY
144
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
SK Florbal Benešov - MODŘÍ
145
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
146
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod
147
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
TJ Tlučná
148
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
TJ Turnov
149
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
Wizards DDM Praha 10
150
Termín: 1. termín (31.5. - 2.6.2019)
Kategorie: Přípravka (MU9), 3+1
ACEMA Sparta Praha BLUE
151
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
ACEMA Sparta Praha UNYP
152
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
DDM Horní Počernice Orka
153
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
DDM Liberec
154
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
FB Hurrican Karlovy Vary
155
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
FBC Došwich Milevsko
156
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
FBC Pitbulls Kolín
157
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
FbK Orlicko-Třebovsko
158
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
FBK Vosy Praha
159
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
Florbal Letovice
160
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
Florbal Teplice
161
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
IBF Tuppar Střešbörg 02
162
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
IBF Tuppar Střešbörg 03
163
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
IBK Dřeváci
164
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
Ibk Fräjeris
165
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
IBK Gatorade
166
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
IBK jELITA
167
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
IBK Vøcäsove
168
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
PISTOLEROS
169
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
Plecky IBK
170
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
SCC SEMILY
171
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
Sokol Rudná
172
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
TJ Turnov
173
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
Vidláci
174
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
Žlutá Fabie
175
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenci (BU17), 5+1
1. SFK Havířov
176
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
ACEMA Sparta Praha BLACK
177
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
ACEMA Sparta Praha BLUE
178
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
ACEMA Sparta Praha RED
179
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
ASK Bystřice n.P.
180
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
ASK Lovosice - LFP
181
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Bogdau Stupava
182
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBC DDM kati Kadaň
183
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBC Dobruška
184
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FbC Hradec Králové black
185
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FbC Hradec Králové white
186
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBC Lomnice
187
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBC PANTHERS LIBEREC
188
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBC Pitbulláci Kolín
189
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FbC Skuteč
190
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FbC Sokol Předměřice
191
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBC Trutnov
192
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBC WEREWOLFS JABLONEC
193
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FBK Piráti Sokol Chrudim
194
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FC Bučis Team
195
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
FHC Lopaťáci
196
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Florbal Chomutov
197
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Florbal Roudnice n/L
198
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Florbal Sokolov
199
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
IBF Tuppar Střešbörg 05
200
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
IBK Drak
201
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
IBK Pink Yogurts
202
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
203
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Orka Čelákovice
204
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
PISTOLEROS
205
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
SCC SEMILY
206
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Sokol Rudná
207
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
T-rexbo
208
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
TJ Turnov
209
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
USK Akademik Cheb
210
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Wizards DDM Praha 10 black
211
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
Wizards DDM Praha 10 orange
212
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žáci (BU15), 5+1
ACEMA Sparta Praha BLACK
213
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
ACEMA Sparta Praha BLUE
214
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
ASK Bystřice n.P.
215
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
ASK Lovosice - LFP Black
216
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
ASK Lovosice - LFP White
217
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
ASK Lovosice - LFP Yellow
218
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
BLACK ANGELS 2006
219
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FBC Halušky
220
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FbC Hradec Králové
221
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FBC Liberec black
222
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FBC Liberec white
223
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FBC PANTHERS LIBEREC - black
224
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FBC PANTHERS LIBEREC - orange
225
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FBC Slavia Praha
226
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
FBK Vosy Praha
227
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Florbal Sokolov
228
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Florbal Teplice
229
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Florbal Ústí
230
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Florbal Ústí RED
231
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Florbalová škola Plzeň
232
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
IBK SHARKS LIBEREC
233
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
234
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
onnik IBK Plommon
235
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Orka Čelákovice
236
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
SK Alien Nation Černošice
237
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
SK Florbal Benešov - MODŘÍ
238
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
239
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Sokol Rudná
240
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Spartak Smržovka
241
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
TJ Mývalové Starý Harcov
242
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Wizards DDM Praha 10 black
243
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
Wizards DDM Praha 10 orange
244
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Mladší žáci (BU13-5), 5+1
ACEMA Sparta Praha
245
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
Banánci
246
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
FBC DDM Kati Kadaň
247
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
FBC Dobruška
248
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
FBC Liberec
249
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
FBC Pitbullky Kolín
250
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
Florbal Ústí
251
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
IBK Hradec Králové
252
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
253
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
Lila Stjärnor
254
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
MLUKS Jedynka Trzebiatów
255
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
SK Florbal Benešov
256
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
Spartak Pelhřimov
257
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
Spartak Smržovka MIKS
258
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
TatraTEAm
259
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
TJ Turnov
260
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Dorostenky (GU17), 5+1
BLACK ANGELS
261
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žákyně (GU15), 5+1
FA Mladá Boleslav
262
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žákyně (GU15), 5+1
Florbal Sokolov
263
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žákyně (GU15), 5+1
IBK FORMULE
264
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žákyně (GU15), 5+1
PISTOLEROS Niñas
265
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žákyně (GU15), 5+1
Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
266
Termín: 2. termín (7.6. - 9.6.2019)
Kategorie: Starší žákyně (GU15), 5+1
Bezmozci
267
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
BK Zmijozel
268
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Bodavé včely ze Senohrab
269
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Do příjemna
270
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Draci !!!
271
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Drobci GKS
272
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Džusto
273
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Fbc DMNC Cheb
274
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
FBC Mobydick Praha
275
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
FBC PANTHERS LIBEREC
276
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
FbC Sokol Předměřice
277
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
FBK Bobrky
278
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
FG Benátky
279
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Group de La Zkurv
280
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Gymnázium Chomutov
281
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Chalapeños
282
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
CHKO Žandov
283
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
IBK Floor&Beer by FLORBALMERCH.CZ
284
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
IBK Kotelníci
285
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
IBK NALEJ MI
286
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
IBK NEPIJEM
287
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Ibk Orangutan
288
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
IBK RODEO 42
289
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
IBK Södra Böhmen
290
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
IBK Täpec Vaalec
291
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Kati Kadaň
292
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Klobásy na grilu
293
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Neratovické obludárium
294
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
PISTOLEROS
295
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Pobřeží kocoviny
296
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Propaganda
297
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Rehab Tour
298
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
RS Tygří stádo
299
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Saláming
300
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Štěňátka k nakousnutí
301
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Tak dort jo
302
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
WARRIORS
303
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
Zanzibar Team
304
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Muži (M), 5+1
#BangTeam
305
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
#CoDůmDal
306
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
Bolkaskills
307
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
DLAŽEBNÍ KOSTKY !
308
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
Dobrá taktika je základ!
309
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
ENIGMA
310
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
FBC Ovešky
311
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
G&T
312
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
Helemese
313
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
Invalidní single ladies
314
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
Jeleni
315
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
Lineárně Nezávislé
316
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
PANTHER´S CATS
317
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Ženy (W), 5+1
DANN Autistic
318
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
DDM Praha 2
319
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
FBC Dobré
320
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
FBC Duha
321
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
FBC CHÁBRS
322
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
FbC Sokol Předměřice
323
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
FBK JokerZ ČB
324
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
Hegešáci
325
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
IBF Tuppar Střešbörg
326
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
IBK Banáni
327
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
IBK Kozlí Mládež
328
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
IBK Poblitos
329
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
IBK Södra Böhmen
330
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
IBK Wodr
331
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
Pavoučci
332
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
PISTOLEROS
333
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
PIVO4LIFE
334
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
Pohodapes
335
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
Pštrosí Marmeláda
336
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
Rybičky jsou fajn
337
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
Späckhuggare IBK
338
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
339
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Junioři (BU19), 5+1
FA Mladá Boleslav
340
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Juniorky (GU19), 5+1
FBC Liberec
341
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Juniorky (GU19), 5+1
Kájova Republika
342
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Juniorky (GU19), 5+1
Kinder
343
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Juniorky (GU19), 5+1
Krysy zpocený
344
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Juniorky (GU19), 5+1
Vesnický kopyta
345
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Juniorky (GU19), 5+1
Zandáme
346
Termín: 3. termín (14.6. - 16.6.2019)
Kategorie: Juniorky (GU19), 5+1
# Termín Kategorie Název družstva
1 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 Animals DDM Praha 2
2 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 ASK Bystřice n.P. Orli
3 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 ASK Bystřice n.P. Zubři
4 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 DDM Liberec
5 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBC Dobruška
6 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FbC Hradec Králové Lions
7 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FbC Hradec Králové Sharks
8 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FbC Hradec Králové Tigers
9 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBC Lomnice
10 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBC PANTHERS LIBEREC - black
11 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBC PANTHERS LIBEREC - orange
12 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBC Peaksport Litomyšl A
13 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBC Peaksport Litomyšl B
14 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FbC Sokol Předměřice
15 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBC STŘELCI UNHOŠŤ
16 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FbC Vlci Skuteč
17 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FbK Orlicko-Třebovsko
18 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBK Piráti Sokol Chrudim
19 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FBK Vosy Praha
20 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FbŠ Bohemians
21 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FC Bučis Team Black
22 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 FC Bučis Team Yellow
23 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 Flobo Praha
24 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 Floorball Club FALCON
25 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 Florbal Tachov
26 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 Florbalová škola Plzeň
27 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 Harmonie Florbal PIRATES Chomutov
28 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI
29 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005
30 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 PSKC Okříšky
31 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 SCC SEMILY
32 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 SCC SEMILY - Tigers
33 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
34 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 Start98
35 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 TJ Sokol Koberovy
36 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 TJ Tlučná
37 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 TJ Turnov
38 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 UKS Jedynka Orzysz
39 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žáci (BU13-3), 3+1 USK Akademik Cheb
40 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 ACEMA Sparta Praha
41 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 BLACK ANGELS BLACK
42 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 BLACK ANGELS WHITE
43 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 FA Mladá Boleslav
44 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 FBC Dobruška
45 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 FBC STŘELCI UNHOŠŤ
46 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 FbŠ Bohemians bílé
47 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 FbŠ Bohemians zelené
48 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 Florbal Ústí
49 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
50 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 TJ Turnov
51 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 UKS Jedynka Orzysz
52 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Mladší žákyně (GU13-3), 3+1 WSU Wierzchowo
53 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 101. Sportovní blue
54 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 101. Sportovní red
55 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ACEMA Sparta Praha BLACK
56 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ACEMA Sparta Praha BLUE
57 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ACEMA Sparta Praha RED
58 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ACEMA Sparta Praha YELLOW
59 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ASK Bystřice n.P.
60 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ASK Lovosice - LFP White
61 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ASK Lovosice-LFP Black
62 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 BLACK ANGELS 2008
63 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 BLACK ANGELS 2009
64 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 BLACK ANGELS ELÉVKY
65 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 DDM Liberec
66 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FA Mladá Boleslav - červení
67 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FA Mladá Boleslav - modří
68 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Česká Lipa
69 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Dobruška
70 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Došwich Milevsko
71 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FbC Hradec Králové bílí
72 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FbC Hradec Králové černí
73 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Liberec black
74 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Liberec white
75 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Lomnice
76 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC PANTHERS LIBEREC - black
77 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC PANTHERS LIBEREC - orange
78 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Peaksport Litomyšl
79 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Plzeň
80 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Slavia Praha bílí
81 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC Slavia Praha červení
82 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBC STŘELCI UNHOŠŤ
83 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FbC Vlci Skuteč
84 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBK Harvard Partizánske
85 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FbK Orlicko-Třebovsko
86 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBK Piráti Sokol Chrudim
87 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBK Vosy Praha
88 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FbŠ Bohemians
89 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBŠ SLAVIA Plzeň red
90 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FBŠ SLAVIA Plzeň white
91 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FC Bučis Team Black
92 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FC Bučis Team Yellow
93 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Flobo Praha (academy)
94 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Flobo Praha (elévové)
95 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Floorball Club FALCON
96 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 FLORBAL JABLONEC
97 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Florbal Tachov
98 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Florbal Ústí red
99 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Florbal Ústí white
100 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Florbalová škola Plzeň
101 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 IBF Falun academy
102 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
103 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
104 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 PSKC Okříšky
105 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 SK Florbal Benešov - MODŘÍ
106 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
107 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Sokol Rudná - Black
108 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Sokol Rudná - Green
109 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Start98
110 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Start98 Black
111 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 TJ Sokol Koberovy
112 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 TJ Turnov
113 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 UKS FLOORBALL GORZÓW
114 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Wizards DDM Praha 10 BLUE
115 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Wizards DDM Praha 10 RED
116 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Elévové (MU11), 3+1 Wizards DDM Praha 10 YELLOW
117 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 ACEMA Sparta Praha BLUE
118 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 ACEMA Sparta Praha GIRLS
119 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 ACEMA Sparta Praha RED
120 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 ASK Lovosice - LFP Black
121 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 ASK Lovosice - LFP White
122 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 BLACK ANGELS 2010
123 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 BLACK ANGELS 2011
124 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FA Mladá Boleslav
125 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FbC Hradec Králové
126 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC Liberec black
127 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC Liberec blue
128 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC Liberec gray
129 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC Liberec white
130 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC Lomnice
131 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC PANTHERS LIBEREC - black
132 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC PANTHERS LIBEREC - orange
133 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC STŘELCI UNHOŠŤ black
134 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBC STŘELCI UNHOŠŤ yellow
135 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FbC Vlci Skuteč
136 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBK Piráti Sokol Chrudim
137 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FbŠ Bohemians girls
138 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FBŠ SLAVIA Plzeň white
139 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 FC Bučis Team
140 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 Floorball Club FALCON
141 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 Florbal Tachov
142 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
143 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV FUTURE
144 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 SCC SEMILY
145 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 SK Florbal Benešov - MODŘÍ
146 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
147 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod
148 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 TJ Tlučná
149 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 TJ Turnov
150 1. termín (31.5. - 2.6.2019) Přípravka (MU9), 3+1 Wizards DDM Praha 10
151 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 ACEMA Sparta Praha BLUE
152 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 ACEMA Sparta Praha UNYP
153 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 DDM Horní Počernice Orka
154 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 DDM Liberec
155 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 FB Hurrican Karlovy Vary
156 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 FBC Došwich Milevsko
157 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 FBC Pitbulls Kolín
158 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 FbK Orlicko-Třebovsko
159 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 FBK Vosy Praha
160 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 Florbal Letovice
161 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 Florbal Teplice
162 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 IBF Tuppar Střešbörg 02
163 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 IBF Tuppar Střešbörg 03
164 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 IBK Dřeváci
165 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 Ibk Fräjeris
166 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 IBK Gatorade
167 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 IBK jELITA
168 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 IBK Vøcäsove
169 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 PISTOLEROS
170 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 Plecky IBK
171 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 SCC SEMILY
172 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 Sokol Rudná
173 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 TJ Turnov
174 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 Vidláci
175 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenci (BU17), 5+1 Žlutá Fabie
176 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 1. SFK Havířov
177 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 ACEMA Sparta Praha BLACK
178 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 ACEMA Sparta Praha BLUE
179 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 ACEMA Sparta Praha RED
180 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 ASK Bystřice n.P.
181 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 ASK Lovosice - LFP
182 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Bogdau Stupava
183 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBC DDM kati Kadaň
184 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBC Dobruška
185 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FbC Hradec Králové black
186 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FbC Hradec Králové white
187 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBC Lomnice
188 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBC PANTHERS LIBEREC
189 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBC Pitbulláci Kolín
190 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FbC Skuteč
191 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FbC Sokol Předměřice
192 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBC Trutnov
193 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBC WEREWOLFS JABLONEC
194 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FBK Piráti Sokol Chrudim
195 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FC Bučis Team
196 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 FHC Lopaťáci
197 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Florbal Chomutov
198 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Florbal Roudnice n/L
199 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Florbal Sokolov
200 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 IBF Tuppar Střešbörg 05
201 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 IBK Drak
202 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 IBK Pink Yogurts
203 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
204 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Orka Čelákovice
205 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 PISTOLEROS
206 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 SCC SEMILY
207 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Sokol Rudná
208 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 T-rexbo
209 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 TJ Turnov
210 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 USK Akademik Cheb
211 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Wizards DDM Praha 10 black
212 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žáci (BU15), 5+1 Wizards DDM Praha 10 orange
213 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 ACEMA Sparta Praha BLACK
214 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 ACEMA Sparta Praha BLUE
215 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 ASK Bystřice n.P.
216 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 ASK Lovosice - LFP Black
217 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 ASK Lovosice - LFP White
218 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 ASK Lovosice - LFP Yellow
219 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 BLACK ANGELS 2006
220 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FBC Halušky
221 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FbC Hradec Králové
222 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FBC Liberec black
223 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FBC Liberec white
224 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FBC PANTHERS LIBEREC - black
225 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FBC PANTHERS LIBEREC - orange
226 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FBC Slavia Praha
227 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 FBK Vosy Praha
228 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Florbal Sokolov
229 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Florbal Teplice
230 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Florbal Ústí
231 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Florbal Ústí RED
232 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Florbalová škola Plzeň
233 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 IBK SHARKS LIBEREC
234 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV
235 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 onnik IBK Plommon
236 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Orka Čelákovice
237 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 SK Alien Nation Černošice
238 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 SK Florbal Benešov - MODŘÍ
239 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
240 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Sokol Rudná
241 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Spartak Smržovka
242 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 TJ Mývalové Starý Harcov
243 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Wizards DDM Praha 10 black
244 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Mladší žáci (BU13-5), 5+1 Wizards DDM Praha 10 orange
245 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 ACEMA Sparta Praha
246 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 Banánci
247 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 FBC DDM Kati Kadaň
248 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 FBC Dobruška
249 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 FBC Liberec
250 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 FBC Pitbullky Kolín
251 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 Florbal Ústí
252 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 IBK Hradec Králové
253 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV
254 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 Lila Stjärnor
255 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 MLUKS Jedynka Trzebiatów
256 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 SK Florbal Benešov
257 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 Spartak Pelhřimov
258 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 Spartak Smržovka MIKS
259 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 TatraTEAm
260 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Dorostenky (GU17), 5+1 TJ Turnov
261 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žákyně (GU15), 5+1 BLACK ANGELS
262 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žákyně (GU15), 5+1 FA Mladá Boleslav
263 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žákyně (GU15), 5+1 Florbal Sokolov
264 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žákyně (GU15), 5+1 IBK FORMULE
265 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žákyně (GU15), 5+1 PISTOLEROS Niñas
266 2. termín (7.6. - 9.6.2019) Starší žákyně (GU15), 5+1 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
267 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Bezmozci
268 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 BK Zmijozel
269 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Bodavé včely ze Senohrab
270 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Do příjemna
271 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Draci !!!
272 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Drobci GKS
273 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Džusto
274 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Fbc DMNC Cheb
275 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 FBC Mobydick Praha
276 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 FBC PANTHERS LIBEREC
277 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 FbC Sokol Předměřice
278 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 FBK Bobrky
279 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 FG Benátky
280 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Group de La Zkurv
281 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Gymnázium Chomutov
282 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Chalapeños
283 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 CHKO Žandov
284 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 IBK Floor&Beer by FLORBALMERCH.CZ
285 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 IBK Kotelníci
286 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 IBK NALEJ MI
287 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 IBK NEPIJEM
288 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Ibk Orangutan
289 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 IBK RODEO 42
290 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 IBK Södra Böhmen
291 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 IBK Täpec Vaalec
292 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Kati Kadaň
293 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Klobásy na grilu
294 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Neratovické obludárium
295 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 PISTOLEROS
296 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Pobřeží kocoviny
297 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Propaganda
298 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Rehab Tour
299 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 RS Tygří stádo
300 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Saláming
301 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Štěňátka k nakousnutí
302 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Tak dort jo
303 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 WARRIORS
304 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Muži (M), 5+1 Zanzibar Team
305 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 #BangTeam
306 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 #CoDůmDal
307 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 Bolkaskills
308 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 DLAŽEBNÍ KOSTKY !
309 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 Dobrá taktika je základ!
310 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 ENIGMA
311 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 FBC Ovešky
312 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 G&T
313 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 Helemese
314 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 Invalidní single ladies
315 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 Jeleni
316 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 Lineárně Nezávislé
317 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Ženy (W), 5+1 PANTHER´S CATS
318 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 DANN Autistic
319 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 DDM Praha 2
320 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 FBC Dobré
321 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 FBC Duha
322 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 FBC CHÁBRS
323 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 FbC Sokol Předměřice
324 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 FBK JokerZ ČB
325 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 Hegešáci
326 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 IBF Tuppar Střešbörg
327 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 IBK Banáni
328 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 IBK Kozlí Mládež
329 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 IBK Poblitos
330 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 IBK Södra Böhmen
331 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 IBK Wodr
332 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 Pavoučci
333 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 PISTOLEROS
334 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 PIVO4LIFE
335 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 Pohodapes
336 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 Pštrosí Marmeláda
337 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 Rybičky jsou fajn
338 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 Späckhuggare IBK
339 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Junioři (BU19), 5+1 TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
340 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Juniorky (GU19), 5+1 FA Mladá Boleslav
341 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Juniorky (GU19), 5+1 FBC Liberec
342 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Juniorky (GU19), 5+1 Kájova Republika
343 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Juniorky (GU19), 5+1 Kinder
344 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Juniorky (GU19), 5+1 Krysy zpocený
345 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Juniorky (GU19), 5+1 Vesnický kopyta
346 3. termín (14.6. - 16.6.2019) Juniorky (GU19), 5+1 Zandáme
Partneři
Generální partner
Partneři