Rozpis utkání
ID Kategorie Skup. Datum Čas Hala Domácí Hosté Skore
11310101 BU13-3 A 25.5.2018 10:00 Arena 1 BLACK ANGELS I FBK Fat Pipe Vosy Praha 5 : 2
31110101 MU11 A 25.5.2018 10:00 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLACK FBC Liberec 3 : 5
11310201 BU13-3 B 25.5.2018 10:00 Arena 3 BLACK ANGELS II TJ Sokol Královské Vinohrady 2 : 6
11310301 BU13-3 C 25.5.2018 10:00 Home Credit 1 FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci Floorball Club FALCON 7 : 14
31110301 MU11 C 25.5.2018 10:00 Home Credit 2 ACEMA Sparta Praha Pink DDM Liberec A 8 : 2
30910101 MU9 A 25.5.2018 10:00 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha FBC Liberec Black 6 : 11
31110102 MU11 A 25.5.2018 10:25 Arena 2 Wizards DDM Praha 10 BLACK Kanonýři Kladno Jezdci 2 : 8
31110201 MU11 B 25.5.2018 10:25 Arena 4 ACEMA Sparta Praha BLUE FBC PANTHERS Liberec Black 8 : 4
31110602 MU11 F 25.5.2018 10:25 Arena 7 SK Florbal Benešov - MODŘÍ Flobo Jílovská 15 : 1
31110302 MU11 C 25.5.2018 10:25 Home Credit 2 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ FLOBO elévové 1 : 13
30910102 MU9 A 25.5.2018 10:25 Home Credit 3 FBC PANTHERS Liberec Orange FbŠ Bohemians 5 : 4
11310102 BU13-3 A 25.5.2018 10:30 Arena 1 TJ Turnov FbC Hradec Králové černí 6 : 4
11310202 BU13-3 B 25.5.2018 10:30 Arena 3 FBC PANTHERS Liberec FbC Sokol Předměřice 1 : 11
11310302 BU13-3 C 25.5.2018 10:30 Home Credit 1 DDM Liberec FbC Hradec Králové 1 : 17
31110103 MU11 A 25.5.2018 10:50 Arena 2 FBŠ SLAVIA Plzeň Orange 101. Sportovní klub 3 : 4
31110203 MU11 B 25.5.2018 10:50 Arena 4 Florbal Tachov TJ Sokol Královské Vinohrady 7 : 0
31110603 MU11 F 25.5.2018 10:50 Arena 7 Gorily Plzeň Bílí FBK Kobra Tatran Hostinné 0 : 10
31110303 MU11 C 25.5.2018 10:50 Home Credit 2 USK Akademik Cheb Animals DDM Praha 2 5 : 8
11310103 BU13-3 A 25.5.2018 11:00 Arena 1 FBC Dobruška USK Akademik Cheb 3 : 5
11310203 BU13-3 B 25.5.2018 11:00 Arena 3 FBC Peaksport Litomyšl Gorily Plzeň Bílí 6 : 6
30910201 MU9 B 25.5.2018 11:00 Arena 5 ACEMA Sparta Praha RED SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 8 : 0
11310303 BU13-3 C 25.5.2018 11:00 Home Credit 1 ASK Bystřice n.P. Orli TJ Tlučná 6 : 4
31110104 MU11 A 25.5.2018 11:15 Arena 2 FBC Dobruška FBC Vipers Most 2 : 1
31110204 MU11 B 25.5.2018 11:15 Arena 4 FbC Hradec Králové bílí Florbal Ústí 8 : 0
31110604 MU11 F 25.5.2018 11:15 Arena 7 TJ Turnov FA Mladá Boleslav - červení 1 : 13
31110304 MU11 C 25.5.2018 11:15 Home Credit 2 FBC Peaksport Litomyšl SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 10 : 1
30910104 MU9 A 25.5.2018 11:15 Home Credit 3 Florbal Tachov SCC SEMILY 9 : 0
30910202 MU9 B 25.5.2018 11:25 Arena 5 FBC Liberec Grey FBC Lomnice 1 : 7
11310104 BU13-3 A 25.5.2018 11:30 Arena 1 FBC Kati Kadaň Black trutnovští draci 1 : 9
11310204 BU13-3 B 25.5.2018 11:30 Arena 3 FBC Kati Kadaň White Florbal Teplice 0 : 19
11310304 BU13-3 C 25.5.2018 11:30 Home Credit 1 Florbal Ústí Red Harmonie Chomutov 2 : 7
31110402 MU11 D 25.5.2018 11:40 Arena 2 Wizards DDM Praha 10 GREY Floorball Club FALCON 1 : 9
31110403 MU11 D 25.5.2018 11:40 Arena 4 Florbal Tachov blue FBC Slavia Praha 2 : 2
31110404 MU11 D 25.5.2018 11:40 Arena 7 FbC Sokol Předměřice ASK Lovosice - LFP Black 4 : 6
31110401 MU11 D 25.5.2018 11:40 Home Credit 2 ACEMA Sparta Praha RED FBC PANTHERS Liberec Orange 2 : 3
30910301 MU9 C 25.5.2018 11:40 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha Yellow FA Mladá Boleslav 0 : 9
30910203 MU9 B 25.5.2018 11:50 Arena 5 Floorball Club FALCON FbC Skuteč 1 : 9
11310402 BU13-3 D 25.5.2018 12:00 Arena 1 FA Mladá Boleslav FBK Piráti Sokol Chrudim 3 : 3
11310401 BU13-3 D 25.5.2018 12:00 Arena 3 FC Bučis team Animals DDM Praha 2 4 : 5
11310403 BU13-3 D 25.5.2018 12:00 Home Credit 1 ASK Bystřice n.P. Zubři Gorily Plzeň Oranžoví 2 : 6
31110205 MU11 B 25.5.2018 12:05 Arena 2 BLACK ANGELS 2007 ACEMA Sparta Praha BLUE 11 : 2
31110305 MU11 C 25.5.2018 12:05 Arena 4 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ ACEMA Sparta Praha Pink 2 : 7
31110105 MU11 A 25.5.2018 12:05 Home Credit 2 Wizards DDM Praha 10 BLACK ACEMA Sparta Praha BLACK 5 : 6
30910302 MU9 C 25.5.2018 12:05 Home Credit 3 FBC Liberec Pink FBC PANTHERS Liberec Black 4 : 10
30910204 MU9 B 25.5.2018 12:15 Arena 5 Florbal Ústí Gorily Plzeň 4 : 4
31110606 MU11 F 25.5.2018 12:25 Arena 6 FBC PANTHERS Liberec white Flobo Jílovská 7 : 2
31110702 MU11 G 25.5.2018 12:25 ZŠ U Školy Wizards DDM Praha 10 ORANGE Kanonýři Kladno Stíhači 1 : 7
11310205 BU13-3 B 25.5.2018 12:30 Arena 1 FBC PANTHERS Liberec BLACK ANGELS II 4 : 7
31110206 MU11 B 25.5.2018 12:30 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec Black FC Bučis team Black 2 : 4
11310309 BU13-3 C 25.5.2018 12:30 Arena 3 FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci FbC Hradec Králové 1 : 11
31110306 MU11 C 25.5.2018 12:30 Arena 4 DDM Liberec A FLOBO elévové 3 : 8
31110502 MU11 E 25.5.2018 12:30 Arena 7 Wizards DDM Praha 10 WHITE Flobo Academy 17 : 0
11310404 BU13-3 D 25.5.2018 12:30 Home Credit 1 Florbal Ústí White PSKC Okříšky 2 : 11
31110106 MU11 A 25.5.2018 12:30 Home Credit 2 FBC Liberec Kanonýři Kladno Jezdci 7 : 3
30910304 MU9 C 25.5.2018 12:30 Home Credit 3 TJ Sokol Koberovy SK Florbal Benešov - MODŘÍ 6 : 8
31110607 MU11 F 25.5.2018 12:50 Arena 6 Gorily Plzeň Bílí TJ Turnov 5 : 7
31110703 MU11 G 25.5.2018 12:50 ZŠ U Školy FBŠ SLAVIA Plzeň ASK Lovosice - LFP White 4 : 2
31110207 MU11 B 25.5.2018 12:55 Arena 2 Florbal Tachov FbC Hradec Králové bílí 7 : 2
31110307 MU11 C 25.5.2018 12:55 Arena 4 USK Akademik Cheb FBC Peaksport Litomyšl 1 : 6
31110503 MU11 E 25.5.2018 12:55 Arena 7 FBC Plzeň Sokol Rudná 1 : 5
31110107 MU11 A 25.5.2018 12:55 Home Credit 2 FBŠ SLAVIA Plzeň Orange FBC Dobruška 1 : 7
30910205 MU9 B 25.5.2018 12:55 Home Credit 3 FBC Liberec Grey ACEMA Sparta Praha RED 2 : 12
11310206 BU13-3 B 25.5.2018 13:00 Arena 1 TJ Sokol Královské Vinohrady FbC Sokol Předměřice 2 : 7
11310310 BU13-3 C 25.5.2018 13:00 Arena 3 Floorball Club FALCON DDM Liberec 11 : 2
11310109 BU13-3 A 25.5.2018 13:00 Home Credit 1 BLACK ANGELS I FbC Hradec Králové černí 8 : 2
30910105 MU9 A 25.5.2018 13:05 Arena 5 FBC PANTHERS Liberec Orange ACEMA Sparta Praha 7 : 5
31110608 MU11 F 25.5.2018 13:15 Arena 6 FBK Kobra Tatran Hostinné FA Mladá Boleslav - červení 4 : 5
31110704 MU11 G 25.5.2018 13:15 ZŠ U Školy FBK Piráti Sokol Chrudim TJ Sokol Koberovy 4 : 10
31110208 MU11 B 25.5.2018 13:20 Arena 2 TJ Sokol Královské Vinohrady ASK Bystřice n.P. 0 : 4
31110308 MU11 C 25.5.2018 13:20 Arena 4 Animals DDM Praha 2 SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 12 : 4
31110504 MU11 E 25.5.2018 13:20 Arena 7 FbC Hradec Králové žlutí SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW 1 : 10
31110108 MU11 A 25.5.2018 13:20 Home Credit 2 101. Sportovní klub STŘELCI Unhošť 1 : 9
30910206 MU9 B 25.5.2018 13:20 Home Credit 3 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ FBC Lomnice 2 : 9
11310207 BU13-3 B 25.5.2018 13:30 Arena 1 FBC Peaksport Litomyšl FBC Kati Kadaň White 13 : 2
11310311 BU13-3 C 25.5.2018 13:30 Arena 3 TJ Tlučná Harmonie Chomutov 12 : 7
30910106 MU9 A 25.5.2018 13:30 Arena 5 FBC Liberec Black FbŠ Bohemians 5 : 4
11310110 BU13-3 A 25.5.2018 13:30 Home Credit 1 FBK Fat Pipe Vosy Praha TJ Turnov 6 : 3
31110801 MU11 H 25.5.2018 13:40 Arena 6 FbŠ Bohemians SCC SEMILY 1 : 1
31110408 MU11 D 25.5.2018 13:45 Arena 2 FBC Slavia Praha TJ Tlučná 2 : 4
31110405 MU11 D 25.5.2018 13:45 Arena 4 Wizards DDM Praha 10 GREY ACEMA Sparta Praha RED 2 : 11
31110406 MU11 D 25.5.2018 13:45 Arena 7 FBC PANTHERS Liberec Orange Floorball Club FALCON 5 : 4
31110407 MU11 D 25.5.2018 13:45 Home Credit 2 Florbal Tachov blue FbC Sokol Předměřice 1 : 10
30910207 MU9 B 25.5.2018 13:45 Home Credit 3 Floorball Club FALCON Florbal Ústí 1 : 9
30910107 MU9 A 25.5.2018 13:55 Arena 5 STŘELCI Unhošť Florbal Tachov 4 : 8
11310208 BU13-3 B 25.5.2018 14:00 Arena 1 Gorily Plzeň Bílí SK Florbal Benešov 6 : 8
11310312 BU13-3 C 25.5.2018 14:00 Arena 3 M Florbal Family ASK Bystřice n.P. Orli 0 : 20
11310111 BU13-3 A 25.5.2018 14:00 Home Credit 1 USK Akademik Cheb trutnovští draci 5 : 0 k
31110802 MU11 H 25.5.2018 14:05 Arena 6 FC Bučis team Yellow Kanonýři Kladno Střelci 1 : 12
31110610 MU11 F 25.5.2018 14:05 ZŠ U Školy FBC PANTHERS Liberec white SK Florbal Benešov - MODŘÍ 7 : 12
31110109 MU11 A 25.5.2018 14:10 Arena 4 ACEMA Sparta Praha BLACK Kanonýři Kladno Jezdci 0 : 5
31110309 MU11 C 25.5.2018 14:10 Arena 7 ACEMA Sparta Praha Pink FLOBO elévové 2 : 3
31110209 MU11 B 25.5.2018 14:10 Home Credit 2 ACEMA Sparta Praha BLUE FC Bučis team Black 4 : 5
30910208 MU9 B 25.5.2018 14:10 Home Credit 3 FbC Skuteč Gorily Plzeň 5 : 8
30910108 MU9 A 25.5.2018 14:20 Arena 5 FBC Kati Kadaň BLACK ANGELS 2009 1 : 15
11310407 BU13-3 D 25.5.2018 14:30 Arena 1 ASK Bystřice n.P. Zubři Florbal Ústí White 6 : 5
11310406 BU13-3 D 25.5.2018 14:30 Arena 3 Animals DDM Praha 2 FBK Piráti Sokol Chrudim 9 : 1
31110803 MU11 H 25.5.2018 14:30 Arena 6 Gorily Plzeň Oranžoví UKS FLOORBALL GORZÓW 10 : 3
11310112 BU13-3 A 25.5.2018 14:30 Home Credit 1 101. Sportovní klub FBC Dobruška 4 : 8
31110611 MU11 F 25.5.2018 14:30 ZŠ U Školy Gorily Plzeň Bílí FA Mladá Boleslav - červení 0 : 18
31110706 MU11 G 25.5.2018 14:35 Arena 2 DDM Liberec B Kanonýři Kladno Stíhači 2 : 13
31110110 MU11 A 25.5.2018 14:35 Arena 4 FBC Liberec Wizards DDM Praha 10 BLACK 7 : 2
31110310 MU11 C 25.5.2018 14:35 Arena 7 DDM Liberec A SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 11 : 2
31110210 MU11 B 25.5.2018 14:35 Home Credit 2 FBC PANTHERS Liberec Black BLACK ANGELS 2007 2 : 14
30910305 MU9 C 25.5.2018 14:35 Home Credit 3 FBC Liberec Pink ACEMA Sparta Praha Yellow 7 : 2
30910209 MU9 B 25.5.2018 14:45 Arena 5 ACEMA Sparta Praha RED FBC Lomnice 4 : 4
31110804 MU11 H 25.5.2018 14:55 Arena 6 PSKC Okříšky FbC Skuteč 7 : 3
31110612 MU11 F 25.5.2018 14:55 ZŠ U Školy FBK Kobra Tatran Hostinné TJ Turnov 8 : 5
11310408 BU13-3 D 25.5.2018 15:00 Arena 1 Gorily Plzeň Oranžoví STŘELCI Unhošť 7 : 9
31110707 MU11 G 25.5.2018 15:00 Arena 2 FBŠ SLAVIA Plzeň FBK Piráti Sokol Chrudim 8 : 4
11310105 BU13-3 A 25.5.2018 15:00 Arena 3 TJ Turnov BLACK ANGELS I 7 : 7
31110111 MU11 A 25.5.2018 15:00 Arena 4 101. Sportovní klub FBC Vipers Most 0 : 9
31110311 MU11 C 25.5.2018 15:00 Arena 7 USK Akademik Cheb SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 9 : 2
11310405 BU13-3 D 25.5.2018 15:00 Home Credit 1 FA Mladá Boleslav FC Bučis team 3 : 11
31110211 MU11 B 25.5.2018 15:00 Home Credit 2 TJ Sokol Královské Vinohrady Florbal Ústí 7 : 3
30910306 MU9 C 25.5.2018 15:00 Home Credit 3 FA Mladá Boleslav FBC PANTHERS Liberec Black 7 : 2
30910210 MU9 B 25.5.2018 15:10 Arena 5 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ FBC Liberec Grey 3 : 4
31110805 MU11 H 25.5.2018 15:20 ZŠ U Školy FC Bučis team Yellow FbŠ Bohemians 1 : 9
31110708 MU11 G 25.5.2018 15:25 Arena 2 ASK Lovosice - LFP White FA Mladá Boleslav - modří 3 : 9
31110112 MU11 A 25.5.2018 15:25 Arena 4 STŘELCI Unhošť FBŠ SLAVIA Plzeň Orange 9 : 4
31110312 MU11 C 25.5.2018 15:25 Arena 7 Animals DDM Praha 2 FBC Peaksport Litomyšl 2 : 4
31110212 MU11 B 25.5.2018 15:25 Home Credit 2 ASK Bystřice n.P. Florbal Tachov 2 : 6
30910103 MU9 A 25.5.2018 15:25 Home Credit 3 STŘELCI Unhošť FBC Kati Kadaň 10 : 2
11310305 BU13-3 C 25.5.2018 15:30 Arena 1 DDM Liberec FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci 6 : 11
11310106 BU13-3 A 25.5.2018 15:30 Arena 3 FBK Fat Pipe Vosy Praha FbC Hradec Králové černí 11 : 5
11310209 BU13-3 B 25.5.2018 15:30 Home Credit 1 BLACK ANGELS II FbC Sokol Předměřice 0 : 8
30910211 MU9 B 25.5.2018 15:35 Arena 5 Floorball Club FALCON Gorily Plzeň 4 : 12
31110506 MU11 E 25.5.2018 15:45 Arena 6 FBC Lomnice Flobo Academy 8 : 2
31110806 MU11 H 25.5.2018 15:45 ZŠ U Školy SCC SEMILY Kanonýři Kladno Střelci 4 : 11
31110410 MU11 D 25.5.2018 15:50 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec Orange Wizards DDM Praha 10 GREY 8 : 2
31110411 MU11 D 25.5.2018 15:50 Arena 4 FBC Slavia Praha ASK Lovosice - LFP Black 1 : 8
31110412 MU11 D 25.5.2018 15:50 Arena 7 TJ Tlučná Florbal Tachov blue 1 : 3
31110409 MU11 D 25.5.2018 15:50 Home Credit 2 ACEMA Sparta Praha RED Floorball Club FALCON 1 : 5
30910308 MU9 C 25.5.2018 15:50 Home Credit 3 SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 SK Florbal Benešov - MODŘÍ 5 : 6
11310306 BU13-3 C 25.5.2018 16:00 Arena 1 Floorball Club FALCON FbC Hradec Králové 5 : 5
11310107 BU13-3 A 25.5.2018 16:00 Arena 3 FBC Dobruška FBC Kati Kadaň Black 10 : 2
30910212 MU9 B 25.5.2018 16:00 Arena 5 FbC Skuteč Florbal Ústí 6 : 6
21310102 GU13-3 A 25.5.2018 16:00 Home Credit 1 FBC Dobruška TJ Tlučná 1 : 8
31110507 MU11 E 25.5.2018 16:10 Arena 6 FBC Plzeň FbC Hradec Králové žlutí 8 : 2
31110807 MU11 H 25.5.2018 16:10 ZŠ U Školy Gorily Plzeň Oranžoví PSKC Okříšky 5 : 6
31110213 MU11 B 25.5.2018 16:15 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE Florbal Ústí 9 : 4
31110508 MU11 E 25.5.2018 16:15 Arena 4 Sokol Rudná SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW 3 : 0
31110113 MU11 A 25.5.2018 16:15 Arena 7 ACEMA Sparta Praha BLACK FBC Vipers Most 3 : 11
30910110 MU9 A 25.5.2018 16:15 Home Credit 3 FBC Liberec Black FBC PANTHERS Liberec Orange 6 : 3
30910309 MU9 C 25.5.2018 16:25 Arena 5 ACEMA Sparta Praha Yellow FBC PANTHERS Liberec Black 2 : 16
11310308 BU13-3 C 25.5.2018 16:30 Arena 1 TJ Tlučná M Florbal Family 15 : 1
11310108 BU13-3 A 25.5.2018 16:30 Arena 3 USK Akademik Cheb 101. Sportovní klub 8 : 3
21310101 GU13-3 A 25.5.2018 16:30 Home Credit 1 FA Mladá Boleslav Dračice FA Mladá Boleslav Tygřice 7 : 0
31110605 MU11 F 25.5.2018 16:35 Arena 6 SK Florbal Benešov - MODŘÍ Start98 Kunratice 2 8 : 2
31110808 MU11 H 25.5.2018 16:35 ZŠ U Školy UKS FLOORBALL GORZÓW FA Mladá Boleslav Dračice 6 : 3
31110214 MU11 B 25.5.2018 16:40 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec Black FbC Hradec Králové bílí 5 : 9
31110509 MU11 E 25.5.2018 16:40 Arena 4 Start98 Kunratice 1 Flobo Academy 20 : 0
31110114 MU11 A 25.5.2018 16:40 Arena 7 FBC Liberec FBC Dobruška 7 : 8
31110710 MU11 G 25.5.2018 16:40 Home Credit 2 DDM Liberec B Wizards DDM Praha 10 ORANGE 2 : 10
30910111 MU9 A 25.5.2018 16:40 Home Credit 3 FBC Kati Kadaň SCC SEMILY 11 : 6
30910310 MU9 C 25.5.2018 16:50 Arena 5 FA Mladá Boleslav FBC Liberec Pink 7 : 0
11310307 BU13-3 C 25.5.2018 17:00 Arena 1 ASK Bystřice n.P. Orli Florbal Ústí Red 21 : 3
11310409 BU13-3 D 25.5.2018 17:00 Arena 3 FC Bučis team FBK Piráti Sokol Chrudim 12 : 1
11310210 BU13-3 B 25.5.2018 17:00 Home Credit 1 TJ Sokol Královské Vinohrady FBC PANTHERS Liberec 10 : 3
31110709 MU11 G 25.5.2018 17:00 ZŠ U Školy Start98 Táborská Kanonýři Kladno Stíhači 4 : 2
31110216 MU11 B 25.5.2018 17:05 Arena 2 ASK Bystřice n.P. BLACK ANGELS 2007 0 : 4
31110510 MU11 E 25.5.2018 17:05 Arena 4 FBC Lomnice Wizards DDM Praha 10 WHITE 5 : 3
31110116 MU11 A 25.5.2018 17:05 Arena 7 STŘELCI Unhošť Wizards DDM Praha 10 BLACK 8 : 3
31110711 MU11 G 25.5.2018 17:05 Home Credit 2 ASK Lovosice - LFP White TJ Sokol Koberovy 2 : 5
30910112 MU9 A 25.5.2018 17:05 Home Credit 3 BLACK ANGELS 2009 STŘELCI Unhošť 8 : 3
30910311 MU9 C 25.5.2018 17:15 Arena 5 Start98 Táborská SK Florbal Benešov - MODŘÍ 11 : 10
31110624 MU11 F 25.5.2018 17:25 ZŠ U Školy FA Mladá Boleslav - červení Flobo Jílovská 19 : 0
11310412 BU13-3 D 25.5.2018 17:30 Arena 1 STŘELCI Unhošť ASK Bystřice n.P. Zubři 9 : 4
31110413 MU11 D 25.5.2018 17:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha RED ASK Lovosice - LFP Black 3 : 8
11310410 BU13-3 D 25.5.2018 17:30 Arena 3 Animals DDM Praha 2 FA Mladá Boleslav 10 : 4
31110511 MU11 E 25.5.2018 17:30 Arena 4 FBC Plzeň SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW 3 : 6
31110809 MU11 H 25.5.2018 17:30 Arena 7 FbŠ Bohemians Kanonýři Kladno Střelci 3 : 3
11310211 BU13-3 B 25.5.2018 17:30 Home Credit 1 Gorily Plzeň Bílí Florbal Teplice 6 : 5
31110712 MU11 G 25.5.2018 17:30 Home Credit 2 FA Mladá Boleslav - modří FBŠ SLAVIA Plzeň 7 : 4
30910109 MU9 A 25.5.2018 17:30 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians 6 : 10
30910312 MU9 C 25.5.2018 17:40 Arena 5 SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 TJ Sokol Koberovy 8 : 1
31110414 MU11 D 25.5.2018 17:55 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec Orange FbC Sokol Předměřice 4 : 6
31110512 MU11 E 25.5.2018 17:55 Arena 4 Sokol Rudná FbC Hradec Králové žlutí 5 : 2
31110810 MU11 H 25.5.2018 17:55 Arena 7 SCC SEMILY FC Bučis team Yellow 8 : 0
31110811 MU11 H 25.5.2018 17:55 Home Credit 2 UKS FLOORBALL GORZÓW FbC Skuteč 1 : 11
30910114 MU9 A 25.5.2018 17:55 Home Credit 3 FBC Liberec Black Florbal Tachov 5 : 7
11310313 BU13-3 C 25.5.2018 18:00 Arena 1 FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci Harmonie Chomutov 7 : 5
11310113 BU13-3 A 25.5.2018 18:00 Arena 3 BLACK ANGELS I trutnovští draci 8 : 3
11310212 BU13-3 B 25.5.2018 18:00 Home Credit 1 SK Florbal Benešov FBC Peaksport Litomyšl 5 : 4
31110416 MU11 D 25.5.2018 18:20 Arena 2 TJ Tlučná Wizards DDM Praha 10 GREY 10 : 0
11310131 BU13-3 A 25.5.2018 18:20 Arena 4 USK Akademik Cheb FBC Kati Kadaň Black 9 : 2
31110714 MU11 G 25.5.2018 18:20 Arena 7 DDM Liberec B FBK Piráti Sokol Chrudim 0 : 13
31110812 MU11 H 25.5.2018 18:20 Home Credit 2 FA Mladá Boleslav Dračice Gorily Plzeň Oranžoví 0 : 7
30910124 MU9 A 25.5.2018 18:20 Home Credit 3 SCC SEMILY BLACK ANGELS 2009 0 : 10
11310316 BU13-3 C 25.5.2018 18:30 Arena 1 M Florbal Family DDM Liberec 1 : 11
21310104 GU13-3 A 25.5.2018 18:30 Arena 3 FA Mladá Boleslav Dračice FBC Dobruška 3 : 4
11310411 BU13-3 D 25.5.2018 18:30 Home Credit 1 Gorily Plzeň Oranžoví PSKC Okříšky 3 : 13
31110601 MU11 F 25.5.2018 18:45 Arena 2 Start98 Kunratice 2 FBC PANTHERS Liberec white 7 : 1
31110202 MU11 B 25.5.2018 18:45 Arena 7 BLACK ANGELS 2007 FC Bučis team Black 8 : 2
31110705 MU11 G 25.5.2018 18:45 Home Credit 2 Wizards DDM Praha 10 ORANGE Start98 Táborská 6 : 3
11310213 BU13-3 B 26.5.2018 08:00 Arena 1 BLACK ANGELS II Florbal Teplice 6 : 8
31110713 MU11 G 26.5.2018 08:00 Arena 2 Start98 Táborská TJ Sokol Koberovy 3 : 2
11310413 BU13-3 D 26.5.2018 08:00 Arena 3 FC Bučis team PSKC Okříšky 9 : 7
11310331 BU13-3 C 26.5.2018 08:00 Arena 4 TJ Tlučná Florbal Ústí Red 15 : 0
30910116 MU9 A 26.5.2018 08:00 Arena 6 BLACK ANGELS 2009 FBC PANTHERS Liberec Orange 7 : 2
31110415 MU11 D 26.5.2018 08:00 Arena 7 Floorball Club FALCON Florbal Tachov blue 12 : 0
11310114 BU13-3 A 26.5.2018 08:00 Home Credit 1 FBK Fat Pipe Vosy Praha FBC Kati Kadaň Black 11 : 1
31110832 MU11 H 26.5.2018 08:00 Home Credit 2 FA Mladá Boleslav Dračice FbŠ Bohemians 1 : 9
30910113 MU9 A 26.5.2018 08:00 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha SCC SEMILY 8 : 0
31110715 MU11 G 26.5.2018 08:25 Arena 2 Kanonýři Kladno Stíhači FBŠ SLAVIA Plzeň 1 : 4
30710114 MU7 A 26.5.2018 08:25 Arena 6 BLACK ANGELS MINI SCC SEMILY 16 : 0
31110417 MU11 D 26.5.2018 08:25 Arena 7 FbC Sokol Předměřice ACEMA Sparta Praha RED 6 : 1
31110833 MU11 H 26.5.2018 08:25 Home Credit 2 SCC SEMILY Gorily Plzeň Oranžoví 0 : 11
30710116 MU7 A 26.5.2018 08:25 Home Credit 3 FBC Lomnice FBC PANTHERS Liberec 9 : 5
11310214 BU13-3 B 26.5.2018 08:30 Arena 1 TJ Sokol Královské Vinohrady FBC Kati Kadaň White 9 : 1
11310414 BU13-3 D 26.5.2018 08:30 Arena 3 Animals DDM Praha 2 Florbal Ústí White 5 : 2
11310335 BU13-3 C 26.5.2018 08:30 Arena 4 Harmonie Chomutov DDM Liberec 8 : 4
11310115 BU13-3 A 26.5.2018 08:30 Home Credit 1 FbC Hradec Králové černí FBC Dobruška 3 : 7
30710113 MU7 A 26.5.2018 08:45 Arena 6 ACEMA Sparta Praha STŘELCI Unhošť 2 : 9
30710115 MU7 A 26.5.2018 08:45 Home Credit 3 FBC Liberec FbŠ Bohemians girls 0 : 1
31110716 MU11 G 26.5.2018 08:50 Arena 2 FA Mladá Boleslav - modří Wizards DDM Praha 10 ORANGE 11 : 1
31110418 MU11 D 26.5.2018 08:50 Arena 7 ASK Lovosice - LFP Black FBC PANTHERS Liberec Orange 3 : 1
31110834 MU11 H 26.5.2018 08:50 Home Credit 2 Kanonýři Kladno Střelci UKS FLOORBALL GORZÓW 12 : 2
11310215 BU13-3 B 26.5.2018 09:00 Arena 1 FbC Sokol Předměřice FBC Peaksport Litomyšl 7 : 3
11310415 BU13-3 D 26.5.2018 09:00 Arena 3 FBK Piráti Sokol Chrudim ASK Bystřice n.P. Zubři 6 : 4
31110313 MU11 C 26.5.2018 09:00 Arena 4 ACEMA Sparta Praha Pink SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 5 : 0
30910313 MU9 C 26.5.2018 09:00 Arena 5 ACEMA Sparta Praha Yellow SK Florbal Benešov - MODŘÍ 0 : 14
11310116 BU13-3 A 26.5.2018 09:00 Home Credit 1 101. Sportovní klub TJ Turnov 4 : 6
31110215 MU11 B 26.5.2018 09:00 ZŠ U Školy FC Bučis team Black Florbal Tachov 0 : 6
30910122 MU9 A 26.5.2018 09:05 Arena 6 FBC Kati Kadaň FBC Liberec Black 3 : 13
30910115 MU9 A 26.5.2018 09:05 Home Credit 3 FbŠ Bohemians STŘELCI Unhošť 6 : 6
31110722 MU11 G 26.5.2018 09:15 Arena 2 ASK Lovosice - LFP White DDM Liberec B 9 : 1
31110420 MU11 D 26.5.2018 09:15 Arena 7 Wizards DDM Praha 10 GREY FBC Slavia Praha 6 : 4
31110835 MU11 H 26.5.2018 09:15 Home Credit 2 FbC Skuteč FC Bučis team Yellow 11 : 2
31110314 MU11 C 26.5.2018 09:25 Arena 4 DDM Liberec A FBC Peaksport Litomyšl 2 : 10
30910314 MU9 C 26.5.2018 09:25 Arena 5 FA Mladá Boleslav TJ Sokol Koberovy 7 : 3
31110217 MU11 B 26.5.2018 09:25 ZŠ U Školy FbC Hradec Králové bílí ACEMA Sparta Praha BLUE 8 : 4
11310216 BU13-3 B 26.5.2018 09:30 Arena 1 SK Florbal Benešov FBC PANTHERS Liberec 10 : 4
11310416 BU13-3 D 26.5.2018 09:30 Arena 3 STŘELCI Unhošť FA Mladá Boleslav 2 : 1
30710101 MU7 A 26.5.2018 09:30 Arena 6 ACEMA Sparta Praha BLACK ANGELS MINI 1 : 17
11310315 BU13-3 C 26.5.2018 09:30 Home Credit 1 FbC Hradec Králové ASK Bystřice n.P. Orli 4 : 6
30710103 MU7 A 26.5.2018 09:30 Home Credit 3 FBC PANTHERS Liberec FbŠ Bohemians girls 5 : 2
31110115 MU11 A 26.5.2018 09:40 Arena 2 Kanonýři Kladno Jezdci FBŠ SLAVIA Plzeň Orange 9 : 1
31110613 MU11 F 26.5.2018 09:40 Arena 7 Start98 Kunratice 2 FA Mladá Boleslav - červení 0 : 16
31110513 MU11 E 26.5.2018 09:40 Home Credit 2 Start98 Kunratice 1 SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW 10 : 4
31110315 MU11 C 26.5.2018 09:50 Arena 4 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ Animals DDM Praha 2 2 : 12
30910315 MU9 C 26.5.2018 09:50 Arena 5 FBC Liberec Pink SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 3 : 9
30710102 MU7 A 26.5.2018 09:50 Arena 6 FBC Liberec FBC Lomnice 0 : 6
30710104 MU7 A 26.5.2018 09:50 Home Credit 3 SCC SEMILY STŘELCI Unhošť 1 : 8
31110218 MU11 B 26.5.2018 09:50 ZŠ U Školy Florbal Ústí FBC PANTHERS Liberec Black 1 : 10
11310417 BU13-3 D 26.5.2018 10:00 Arena 1 Florbal Ústí White FC Bučis team 3 : 6
21310103 GU13-3 A 26.5.2018 10:00 Arena 3 FbŠ Bohemians bílé FbŠ Bohemians zelené 2 : 13
11310314 BU13-3 C 26.5.2018 10:00 Home Credit 1 Floorball Club FALCON Florbal Ústí Red 13 : 3
31110117 MU11 A 26.5.2018 10:05 Arena 2 FBC Dobruška ACEMA Sparta Praha BLACK 4 : 3
31110614 MU11 F 26.5.2018 10:05 Arena 7 FBC PANTHERS Liberec white TJ Turnov 7 : 5
31110514 MU11 E 26.5.2018 10:05 Home Credit 2 FBC Lomnice FbC Hradec Králové žlutí 12 : 4
30910215 MU9 B 26.5.2018 10:10 Arena 6 FBC Liberec Grey FbC Skuteč 3 : 12
30910213 MU9 B 26.5.2018 10:10 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha RED Gorily Plzeň 2 : 7
31110316 MU11 C 26.5.2018 10:15 Arena 4 FLOBO elévové USK Akademik Cheb 7 : 5
30910316 MU9 C 26.5.2018 10:15 Arena 5 FBC PANTHERS Liberec Black Start98 Táborská 0 : 3
31110220 MU11 B 26.5.2018 10:15 ZŠ U Školy BLACK ANGELS 2007 TJ Sokol Královské Vinohrady 8 : 2
11310418 BU13-3 D 26.5.2018 10:30 Arena 1 PSKC Okříšky Animals DDM Praha 2 7 : 5
31110118 MU11 A 26.5.2018 10:30 Arena 2 FBC Vipers Most FBC Liberec 4 : 1
11310227 BU13-3 B 26.5.2018 10:30 Arena 3 BLACK ANGELS II Gorily Plzeň Bílí 3 : 7
31110615 MU11 F 26.5.2018 10:30 Arena 7 SK Florbal Benešov - MODŘÍ FBK Kobra Tatran Hostinné 3 : 6
11310117 BU13-3 A 26.5.2018 10:30 Home Credit 1 FBC Kati Kadaň Black BLACK ANGELS I 1 : 11
31110515 MU11 E 26.5.2018 10:30 Home Credit 2 Wizards DDM Praha 10 WHITE Sokol Rudná 6 : 1
30910216 MU9 B 26.5.2018 10:35 Arena 6 FBC Lomnice Floorball Club FALCON 3 : 2
30910214 MU9 B 26.5.2018 10:35 Home Credit 3 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ Florbal Ústí 1 : 13
31110419 MU11 D 26.5.2018 10:40 Arena 4 Floorball Club FALCON TJ Tlučná 7 : 1
30910117 MU9 A 26.5.2018 10:40 Arena 5 Florbal Tachov ACEMA Sparta Praha 7 : 4
31110717 MU11 G 26.5.2018 10:40 ZŠ U Školy FBK Piráti Sokol Chrudim Start98 Táborská 6 : 12
31110120 MU11 A 26.5.2018 10:55 Arena 2 Wizards DDM Praha 10 BLACK 101. Sportovní klub 7 : 2
31110616 MU11 F 26.5.2018 10:55 Arena 7 Flobo Jílovská Gorily Plzeň Bílí 3 : 8
31110516 MU11 E 26.5.2018 10:55 Home Credit 2 Flobo Academy FBC Plzeň 2 : 12
11310420 BU13-3 D 26.5.2018 11:00 Arena 1 FA Mladá Boleslav Gorily Plzeň Oranžoví 9 : 1
11310226 BU13-3 B 26.5.2018 11:00 Arena 3 FBC Peaksport Litomyšl Florbal Teplice 6 : 4
30710107 MU7 A 26.5.2018 11:00 Arena 6 FBC PANTHERS Liberec SCC SEMILY 6 : 3
11310118 BU13-3 A 26.5.2018 11:00 Home Credit 1 trutnovští draci FBK Fat Pipe Vosy Praha 4 : 11
30710105 MU7 A 26.5.2018 11:00 Home Credit 3 FBC Liberec ACEMA Sparta Praha 3 : 11
31110421 MU11 D 26.5.2018 11:05 Arena 4 Florbal Tachov blue ACEMA Sparta Praha RED 0 : 5
30910118 MU9 A 26.5.2018 11:05 Arena 5 SCC SEMILY FBC Liberec Black 0 : 13
31110718 MU11 G 26.5.2018 11:05 ZŠ U Školy TJ Sokol Koberovy DDM Liberec B 14 : 0
31110813 MU11 H 26.5.2018 11:20 Arena 2 FbŠ Bohemians FbC Skuteč 1 : 3
30710108 MU7 A 26.5.2018 11:20 Arena 6 FbŠ Bohemians girls STŘELCI Unhošť 6 : 11
31110119 MU11 A 26.5.2018 11:20 Arena 7 Kanonýři Kladno Jezdci STŘELCI Unhošť 7 : 0
31110219 MU11 B 26.5.2018 11:20 Home Credit 2 FC Bučis team Black ASK Bystřice n.P. 4 : 6
30710106 MU7 A 26.5.2018 11:20 Home Credit 3 BLACK ANGELS MINI FBC Lomnice 8 : 0
11310419 BU13-3 D 26.5.2018 11:30 Arena 1 FBK Piráti Sokol Chrudim STŘELCI Unhošť 3 : 13
11310228 BU13-3 B 26.5.2018 11:30 Arena 3 FbC Sokol Předměřice FBC Kati Kadaň White 21 : 0
31110422 MU11 D 26.5.2018 11:30 Arena 4 FBC Slavia Praha FBC PANTHERS Liberec Orange 3 : 10
30910119 MU9 A 26.5.2018 11:30 Arena 5 FbŠ Bohemians BLACK ANGELS 2009 5 : 7
11310119 BU13-3 A 26.5.2018 11:30 Home Credit 1 FbC Hradec Králové černí 101. Sportovní klub 4 : 9
31110719 MU11 G 26.5.2018 11:30 ZŠ U Školy Kanonýři Kladno Stíhači FA Mladá Boleslav - modří 1 : 10
30910317 MU9 C 26.5.2018 11:40 Arena 6 TJ Sokol Koberovy ACEMA Sparta Praha Yellow 8 : 0
30910319 MU9 C 26.5.2018 11:40 Home Credit 3 FBC Liberec Pink Start98 Táborská 1 : 7
31110814 MU11 H 26.5.2018 11:45 Arena 2 SCC SEMILY PSKC Okříšky 0 : 5
31110121 MU11 A 26.5.2018 11:45 Arena 7 FBŠ SLAVIA Plzeň Orange ACEMA Sparta Praha BLACK 4 : 8
31110221 MU11 B 26.5.2018 11:45 Home Credit 2 Florbal Tachov ACEMA Sparta Praha BLUE 10 : 1
31110423 MU11 D 26.5.2018 11:55 Arena 4 FbC Sokol Předměřice Wizards DDM Praha 10 GREY 9 : 5
30910120 MU9 A 26.5.2018 11:55 Arena 5 FBC PANTHERS Liberec Orange FBC Kati Kadaň 10 : 1
31110720 MU11 G 26.5.2018 11:55 ZŠ U Školy Wizards DDM Praha 10 ORANGE ASK Lovosice - LFP White 5 : 2
11310421 BU13-3 D 26.5.2018 12:00 Arena 1 ASK Bystřice n.P. Zubři FC Bučis team 4 : 8
11310334 BU13-3 C 26.5.2018 12:00 Arena 3 FbC Hradec Králové TJ Tlučná 5 : 1
11310120 BU13-3 A 26.5.2018 12:00 Home Credit 1 TJ Turnov USK Akademik Cheb 4 : 7
30910318 MU9 C 26.5.2018 12:05 Arena 6 SK Florbal Benešov - MODŘÍ FA Mladá Boleslav 5 : 3
30910320 MU9 C 26.5.2018 12:05 Home Credit 3 FBC PANTHERS Liberec Black SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 1 : 8
31110815 MU11 H 26.5.2018 12:10 Arena 2 Kanonýři Kladno Střelci Gorily Plzeň Oranžoví 9 : 3
31110317 MU11 C 26.5.2018 12:10 Arena 7 FBC Peaksport Litomyšl ACEMA Sparta Praha Pink 5 : 1
31110222 MU11 B 26.5.2018 12:10 Home Credit 2 TJ Sokol Královské Vinohrady FBC PANTHERS Liberec Black 3 : 8
31110122 MU11 A 26.5.2018 12:20 Arena 4 101. Sportovní klub FBC Liberec 0 : 5
30910217 MU9 B 26.5.2018 12:20 Arena 5 Florbal Ústí ACEMA Sparta Praha RED 5 : 3
31110518 MU11 E 26.5.2018 12:20 ZŠ U Školy SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW FBC Lomnice 11 : 4
11310317 BU13-3 C 26.5.2018 12:30 Arena 1 Florbal Ústí Red FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci 2 : 3
11310225 BU13-3 B 26.5.2018 12:30 Arena 3 SK Florbal Benešov TJ Sokol Královské Vinohrady 7 : 6
30710111 MU7 A 26.5.2018 12:30 Arena 6 FBC PANTHERS Liberec STŘELCI Unhošť 2 : 4
21310105 GU13-3 A 26.5.2018 12:30 Home Credit 1 FA Mladá Boleslav Tygřice FbŠ Bohemians bílé 4 : 6
30710109 MU7 A 26.5.2018 12:30 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha FBC Lomnice 2 : 8
31110816 MU11 H 26.5.2018 12:35 Arena 2 FA Mladá Boleslav Dračice FC Bučis team Yellow 2 : 1
31110318 MU11 C 26.5.2018 12:35 Arena 7 SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK DDM Liberec A 1 : 3
31110223 MU11 B 26.5.2018 12:35 Home Credit 2 FbC Hradec Králové bílí BLACK ANGELS 2007 4 : 6
31110123 MU11 A 26.5.2018 12:45 Arena 4 FBC Dobruška Wizards DDM Praha 10 BLACK 3 : 3
30910218 MU9 B 26.5.2018 12:45 Arena 5 Gorily Plzeň SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 10 : 0
31110517 MU11 E 26.5.2018 12:45 ZŠ U Školy FbC Hradec Králové žlutí Start98 Kunratice 1 0 : 15
30710112 MU7 A 26.5.2018 12:50 Arena 6 FbŠ Bohemians girls SCC SEMILY 2 : 1
30710110 MU7 A 26.5.2018 12:50 Home Credit 3 BLACK ANGELS MINI FBC Liberec 12 : 0
11310318 BU13-3 C 26.5.2018 13:00 Arena 1 Harmonie Chomutov Floorball Club FALCON 1 : 4
31110426 MU11 D 26.5.2018 13:00 Arena 2 Florbal Tachov blue ASK Lovosice - LFP Black 0 : 6
11310121 BU13-3 A 26.5.2018 13:00 Arena 3 FBC Dobruška BLACK ANGELS I 2 : 10
31110319 MU11 C 26.5.2018 13:00 Arena 7 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ USK Akademik Cheb 3 : 6
21310106 GU13-3 A 26.5.2018 13:00 Home Credit 1 TJ Tlučná FbŠ Bohemians zelené 5 : 7
31110617 MU11 F 26.5.2018 13:00 Home Credit 2 TJ Turnov Start98 Kunratice 2 5 : 4
11310229 BU13-3 B 26.5.2018 13:10 Arena 4 FBC PANTHERS Liberec FBC Peaksport Litomyšl 2 : 6
30910219 MU9 B 26.5.2018 13:10 Arena 5 FBC Liberec Grey Floorball Club FALCON 2 : 4
30910321 MU9 C 26.5.2018 13:10 Arena 6 Start98 Táborská ACEMA Sparta Praha Yellow 5 : 0
30910323 MU9 C 26.5.2018 13:10 Home Credit 3 TJ Sokol Koberovy FBC Liberec Pink 6 : 2
31110519 MU11 E 26.5.2018 13:10 ZŠ U Školy Wizards DDM Praha 10 WHITE FBC Plzeň 5 : 6
31110427 MU11 D 26.5.2018 13:25 Arena 2 ACEMA Sparta Praha RED FBC Slavia Praha 3 : 2
31110320 MU11 C 26.5.2018 13:25 Arena 7 FLOBO elévové Animals DDM Praha 2 2 : 8
31110618 MU11 F 26.5.2018 13:25 Home Credit 2 FA Mladá Boleslav - červení FBC PANTHERS Liberec white 14 : 3
11310319 BU13-3 C 26.5.2018 13:30 Arena 1 FbC Hradec Králové M Florbal Family 20 : 1
11310124 BU13-3 A 26.5.2018 13:30 Arena 3 trutnovští draci 101. Sportovní klub 9 : 8
11310217 BU13-3 B 26.5.2018 13:30 Home Credit 1 FBC Kati Kadaň White BLACK ANGELS II 1 : 13
30910220 MU9 B 26.5.2018 13:35 Arena 5 FBC Lomnice FbC Skuteč 6 : 2
30710118 MU7 A 26.5.2018 13:35 Arena 6 STŘELCI Unhošť BLACK ANGELS MINI 3 : 7
30710119 MU7 A 26.5.2018 13:35 Home Credit 3 FBC Liberec FBC PANTHERS Liberec 0 : 5
31110520 MU11 E 26.5.2018 13:35 ZŠ U Školy Flobo Academy Sokol Rudná 1 : 11
31110721 MU11 G 26.5.2018 13:40 Arena 4 FBŠ SLAVIA Plzeň Start98 Táborská 1 : 4
31110428 MU11 D 26.5.2018 13:50 Arena 2 Floorball Club FALCON FbC Sokol Předměřice 5 : 8
31110125 MU11 A 26.5.2018 13:50 Arena 7 STŘELCI Unhošť FBC Liberec 10 : 3
31110619 MU11 F 26.5.2018 13:50 Home Credit 2 SK Florbal Benešov - MODŘÍ Gorily Plzeň Bílí 9 : 5
30710117 MU7 A 26.5.2018 13:55 Arena 6 SCC SEMILY ACEMA Sparta Praha 0 : 5
30710120 MU7 A 26.5.2018 13:55 Home Credit 3 FBC Lomnice FbŠ Bohemians girls 8 : 2
11310320 BU13-3 C 26.5.2018 14:00 Arena 1 DDM Liberec TJ Tlučná 4 : 5
11310122 BU13-3 A 26.5.2018 14:00 Arena 3 USK Akademik Cheb FBK Fat Pipe Vosy Praha 3 : 4
30910121 MU9 A 26.5.2018 14:00 Arena 5 STŘELCI Unhošť ACEMA Sparta Praha 12 : 6
11310218 BU13-3 B 26.5.2018 14:00 Home Credit 1 Florbal Teplice TJ Sokol Královské Vinohrady 5 : 4
31110817 MU11 H 26.5.2018 14:00 ZŠ U Školy PSKC Okříšky FbŠ Bohemians 7 : 7
31110723 MU11 G 26.5.2018 14:05 Arena 4 FBK Piráti Sokol Chrudim Wizards DDM Praha 10 ORANGE 9 : 5
31110425 MU11 D 26.5.2018 14:15 Arena 2 TJ Tlučná FBC PANTHERS Liberec Orange 2 : 7
30910322 MU9 C 26.5.2018 14:15 Arena 6 SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 FA Mladá Boleslav 7 : 5
31110126 MU11 A 26.5.2018 14:15 Arena 7 FBŠ SLAVIA Plzeň Orange FBC Vipers Most 0 : 8
31110620 MU11 F 26.5.2018 14:15 Home Credit 2 Flobo Jílovská FBK Kobra Tatran Hostinné 1 : 15
30910324 MU9 C 26.5.2018 14:15 Home Credit 3 SK Florbal Benešov - MODŘÍ FBC PANTHERS Liberec Black 9 : 2
30910123 MU9 A 26.5.2018 14:25 Arena 5 Florbal Tachov FBC PANTHERS Liberec Orange 7 : 1
31110818 MU11 H 26.5.2018 14:25 ZŠ U Školy FbC Skuteč SCC SEMILY 11 : 4
11310321 BU13-3 C 26.5.2018 14:30 Arena 1 ASK Bystřice n.P. Orli FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci 13 : 4
11310123 BU13-3 A 26.5.2018 14:30 Arena 3 FBC Kati Kadaň Black TJ Turnov 2 : 10
31110725 MU11 G 26.5.2018 14:30 Arena 4 FA Mladá Boleslav - modří DDM Liberec B 14 : 0
11310219 BU13-3 B 26.5.2018 14:30 Home Credit 1 FbC Sokol Předměřice SK Florbal Benešov 11 : 5
31110225 MU11 B 26.5.2018 14:40 Arena 2 ASK Bystřice n.P. FBC PANTHERS Liberec Black 5 : 5
30710123 MU7 A 26.5.2018 14:40 Arena 6 SCC SEMILY FBC Liberec 5 : 2
31110127 MU11 A 26.5.2018 14:40 Arena 7 ACEMA Sparta Praha BLACK 101. Sportovní klub 6 : 2
31110521 MU11 E 26.5.2018 14:40 Home Credit 2 FBC Plzeň Start98 Kunratice 1 3 : 6
30710121 MU7 A 26.5.2018 14:40 Home Credit 3 FBC PANTHERS Liberec ACEMA Sparta Praha 7 : 0
30910125 MU9 A 26.5.2018 14:50 Arena 5 BLACK ANGELS 2009 FBC Liberec Black 9 : 5
31110819 MU11 H 26.5.2018 14:50 ZŠ U Školy Kanonýři Kladno Střelci FA Mladá Boleslav Dračice 7 : 3
31110730 MU11 G 26.5.2018 14:55 Arena 4 TJ Sokol Koberovy Kanonýři Kladno Stíhači 8 : 4
11310424 BU13-3 D 26.5.2018 15:00 Arena 1 PSKC Okříšky STŘELCI Unhošť 8 : 7
11310126 BU13-3 A 26.5.2018 15:00 Arena 3 FBC Dobruška trutnovští draci 5 : 3
30710124 MU7 A 26.5.2018 15:00 Arena 6 STŘELCI Unhošť FBC Lomnice 2 : 2
11310220 BU13-3 B 26.5.2018 15:00 Home Credit 1 FBC PANTHERS Liberec Gorily Plzeň Bílí 4 : 8
30710122 MU7 A 26.5.2018 15:00 Home Credit 3 FbŠ Bohemians girls BLACK ANGELS MINI 0 : 12
31110226 MU11 B 26.5.2018 15:05 Arena 2 Florbal Tachov Florbal Ústí 10 : 0
31110128 MU11 A 26.5.2018 15:05 Arena 7 Kanonýři Kladno Jezdci FBC Dobruška 10 : 3
31110522 MU11 E 26.5.2018 15:05 Home Credit 2 Sokol Rudná FBC Lomnice 9 : 7
30910130 MU9 A 26.5.2018 15:15 Arena 5 SCC SEMILY FbŠ Bohemians 1 : 13
31110831 MU11 H 26.5.2018 15:15 ZŠ U Školy UKS FLOORBALL GORZÓW PSKC Okříšky 8 : 9
11310336 BU13-3 C 26.5.2018 15:20 Arena 4 Florbal Ústí Red M Florbal Family 7 : 5
30910307 MU9 C 26.5.2018 15:20 Arena 6 Start98 Táborská TJ Sokol Koberovy 5 : 2
30910223 MU9 B 26.5.2018 15:20 Home Credit 3 Florbal Ústí FBC Liberec Grey 7 : 0
11310423 BU13-3 D 26.5.2018 15:30 Arena 1 Florbal Ústí White FA Mladá Boleslav 5 : 5
31110227 MU11 B 26.5.2018 15:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE TJ Sokol Královské Vinohrady 6 : 5
11310132 BU13-3 A 26.5.2018 15:30 Arena 3 101. Sportovní klub BLACK ANGELS I 4 : 8
31110523 MU11 E 26.5.2018 15:30 Arena 7 FbC Hradec Králové žlutí Wizards DDM Praha 10 WHITE 1 : 11
21310107 GU13-3 A 26.5.2018 15:30 Home Credit 1 FbŠ Bohemians bílé FBC Dobruška 3 : 4
31110729 MU11 G 26.5.2018 15:30 Home Credit 2 Wizards DDM Praha 10 ORANGE FBŠ SLAVIA Plzeň 2 : 5
30910221 MU9 B 26.5.2018 15:40 Arena 5 Floorball Club FALCON ACEMA Sparta Praha RED 3 : 5
31110424 MU11 D 26.5.2018 15:40 ZŠ U Školy ASK Lovosice - LFP Black TJ Tlučná 5 : 1
30910129 MU9 A 26.5.2018 15:45 Arena 6 FBC PANTHERS Liberec Orange STŘELCI Unhošť 5 : 8
30910224 MU9 B 26.5.2018 15:45 Home Credit 3 Gorily Plzeň FBC Lomnice 7 : 2
11310230 BU13-3 B 26.5.2018 15:50 Arena 4 Florbal Teplice FbC Sokol Předměřice 4 : 8
31110228 MU11 B 26.5.2018 15:55 Arena 2 FC Bučis team Black FbC Hradec Králové bílí 3 : 3
31110524 MU11 E 26.5.2018 15:55 Arena 7 SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW Flobo Academy 24 : 0
31110731 MU11 G 26.5.2018 15:55 Home Credit 2 ASK Lovosice - LFP White FBK Piráti Sokol Chrudim 7 : 4
11310422 BU13-3 D 26.5.2018 16:00 Arena 1 Gorily Plzeň Oranžoví Animals DDM Praha 2 4 : 5
11310134 BU13-3 A 26.5.2018 16:00 Arena 3 FbC Hradec Králové černí USK Akademik Cheb 1 : 7
21310108 GU13-3 A 26.5.2018 16:00 Home Credit 1 FbŠ Bohemians zelené FA Mladá Boleslav Dračice 5 : 6
30910222 MU9 B 26.5.2018 16:05 Arena 5 FbC Skuteč SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 9 : 2
31110429 MU11 D 26.5.2018 16:05 ZŠ U Školy Wizards DDM Praha 10 GREY Florbal Tachov blue 3 : 4
30910127 MU9 A 26.5.2018 16:10 Arena 6 ACEMA Sparta Praha FBC Kati Kadaň 9 : 0
30710125 MU7 A 26.5.2018 16:10 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians girls 5 : 11
31110321 MU11 C 26.5.2018 16:20 Arena 2 USK Akademik Cheb ACEMA Sparta Praha Pink 5 : 6
11310133 BU13-3 A 26.5.2018 16:20 Arena 4 FBK Fat Pipe Vosy Praha FBC Dobruška 8 : 2
31110621 MU11 F 26.5.2018 16:20 Arena 7 Gorily Plzeň Bílí Start98 Kunratice 2 3 : 8
31110124 MU11 A 26.5.2018 16:20 Home Credit 2 FBC Vipers Most STŘELCI Unhošť 3 : 5
11310426 BU13-3 D 26.5.2018 16:30 Arena 1 ASK Bystřice n.P. Zubři PSKC Okříšky 2 : 11
11310221 BU13-3 B 26.5.2018 16:30 Arena 3 FBC Peaksport Litomyšl BLACK ANGELS II 7 : 4
21310109 GU13-3 A 26.5.2018 16:30 Home Credit 1 FA Mladá Boleslav Tygřice TJ Tlučná 1 : 6
30710126 MU7 A 26.5.2018 16:30 Home Credit 3 BLACK ANGELS MINI FBC PANTHERS Liberec 7 : 2
31110431 MU11 D 26.5.2018 16:30 ZŠ U Školy FBC Slavia Praha FbC Sokol Předměřice 1 : 13
30910128 MU9 A 26.5.2018 16:35 Arena 6 FbŠ Bohemians Florbal Tachov 2 : 9
31110322 MU11 C 26.5.2018 16:45 Arena 2 Animals DDM Praha 2 DDM Liberec A 4 : 1
31110501 MU11 E 26.5.2018 16:45 Arena 7 Start98 Kunratice 1 FBC Lomnice 9 : 2
31110129 MU11 A 26.5.2018 16:45 Home Credit 2 Wizards DDM Praha 10 BLACK FBŠ SLAVIA Plzeň Orange 8 : 0
31110224 MU11 B 26.5.2018 16:50 Arena 4 Florbal Ústí ASK Bystřice n.P. 2 : 5
30710127 MU7 A 26.5.2018 16:50 Home Credit 3 STŘELCI Unhošť FBC Liberec 6 : 1
31110701 MU11 G 26.5.2018 16:55 ZŠ U Školy Start98 Táborská DDM Liberec B 22 : 1
11310432 BU13-3 D 26.5.2018 17:00 Arena 1 STŘELCI Unhošť FC Bučis team 9 : 7
11310236 BU13-3 B 26.5.2018 17:00 Arena 3 FBC Kati Kadaň White SK Florbal Benešov 0 : 16
30910303 MU9 C 26.5.2018 17:00 Arena 6 Start98 Táborská SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 7 : 6
11310322 BU13-3 C 26.5.2018 17:00 Home Credit 1 TJ Tlučná Floorball Club FALCON 2 : 5
31110323 MU11 C 26.5.2018 17:10 Arena 2 FBC Peaksport Litomyšl SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 10 : 2
31110622 MU11 F 26.5.2018 17:10 Arena 7 FBK Kobra Tatran Hostinné FBC PANTHERS Liberec white 10 : 4
31110131 MU11 A 26.5.2018 17:10 Home Credit 2 101. Sportovní klub FBC Dobruška 0 : 7
30710128 MU7 A 26.5.2018 17:10 Home Credit 3 FBC Lomnice SCC SEMILY 8 : 1
31110229 MU11 B 26.5.2018 17:15 Arena 4 BLACK ANGELS 2007 Florbal Tachov 5 : 5
31110821 MU11 H 26.5.2018 17:20 ZŠ U Školy Gorily Plzeň Oranžoví FbŠ Bohemians 6 : 4
11310431 BU13-3 D 26.5.2018 17:30 Arena 1 Gorily Plzeň Oranžoví Florbal Ústí White 2 : 4
11310136 BU13-3 A 26.5.2018 17:30 Arena 3 FBC Kati Kadaň Black 101. Sportovní klub 1 : 10
11310323 BU13-3 C 26.5.2018 17:30 Home Credit 1 Florbal Ústí Red DDM Liberec 0 : 17
31110324 MU11 C 26.5.2018 17:35 Arena 2 SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK FLOBO elévové 3 : 10
31110623 MU11 F 26.5.2018 17:35 Arena 7 TJ Turnov SK Florbal Benešov - MODŘÍ 2 : 9
31110726 MU11 G 26.5.2018 17:35 Home Credit 2 FBŠ SLAVIA Plzeň TJ Sokol Koberovy 3 : 3
31110231 MU11 B 26.5.2018 17:40 Arena 4 TJ Sokol Královské Vinohrady FbC Hradec Králové bílí 1 : 9
31110822 MU11 H 26.5.2018 17:45 ZŠ U Školy UKS FLOORBALL GORZÓW SCC SEMILY 8 : 1
30910126 MU9 A 26.5.2018 17:50 Home Credit 3 STŘELCI Unhošť SCC SEMILY 13 : 7
21310110 GU13-3 A 26.5.2018 18:00 Arena 1 FA Mladá Boleslav Dračice TJ Tlučná 1 : 5
31110609 MU11 F 26.5.2018 18:00 Arena 2 Start98 Kunratice 2 Flobo Jílovská 3 : 2
11310222 BU13-3 B 26.5.2018 18:00 Arena 3 Gorily Plzeň Bílí TJ Sokol Královské Vinohrady 6 : 3
31110505 MU11 E 26.5.2018 18:00 Arena 7 Wizards DDM Praha 10 WHITE Start98 Kunratice 1 0 : 3
11310326 BU13-3 C 26.5.2018 18:00 Home Credit 1 ASK Bystřice n.P. Orli Harmonie Chomutov 5 : 0 k
31110727 MU11 G 26.5.2018 18:00 Home Credit 2 Start98 Táborská ASK Lovosice - LFP White 10 : 2
31110824 MU11 H 26.5.2018 18:05 Arena 4 FbC Skuteč FA Mladá Boleslav Dračice 11 : 0
31110823 MU11 H 26.5.2018 18:10 ZŠ U Školy PSKC Okříšky FC Bučis team Yellow 7 : 3
31110736 MU11 G 26.5.2018 18:25 Home Credit 2 FBK Piráti Sokol Chrudim FA Mladá Boleslav - modří 7 : 8
21310111 GU13-3 A 26.5.2018 18:30 Arena 1 FBC Dobruška FbŠ Bohemians zelené 5 : 10
11310235 BU13-3 B 26.5.2018 18:30 Arena 3 Florbal Teplice FBC PANTHERS Liberec 8 : 9
11310430 BU13-3 D 26.5.2018 18:30 Arena 4 PSKC Okříšky FBK Piráti Sokol Chrudim 6 : 2
11310332 BU13-3 C 26.5.2018 18:30 Home Credit 1 M Florbal Family FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci 2 : 17
11310130 BU13-3 A 27.5.2018 08:00 Arena 1 trutnovští draci FbC Hradec Králové černí 8 : 2
31110430 MU11 D 27.5.2018 08:00 Arena 2 ASK Lovosice - LFP Black Floorball Club FALCON 5 : 3
11310333 BU13-3 C 27.5.2018 08:00 Arena 3 Floorball Club FALCON ASK Bystřice n.P. Orli 5 : 2
11310231 BU13-3 B 27.5.2018 08:00 Arena 4 Gorily Plzeň Bílí FBC Kati Kadaň White 15 : 0
30910325 MU9 C 27.5.2018 08:00 Arena 5 ACEMA Sparta Praha Yellow SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 0 : 10
31110233 MU11 B 27.5.2018 08:00 Arena 6 FBC PANTHERS Liberec Black Florbal Tachov 1 : 8
31110826 MU11 H 27.5.2018 08:00 Arena 7 Gorily Plzeň Oranžoví FbC Skuteč 5 : 4
11310429 BU13-3 D 27.5.2018 08:00 Home Credit 1 FA Mladá Boleslav ASK Bystřice n.P. Zubři 2 : 2
31110230 MU11 B 27.5.2018 08:00 Home Credit 2 Florbal Ústí FC Bučis team Black 5 : 3
30910131 MU9 A 27.5.2018 08:00 Home Credit 3 FBC Kati Kadaň Florbal Tachov 0 : 10
31110820 MU11 H 27.5.2018 08:00 ZŠ U Školy FC Bučis team Yellow UKS FLOORBALL GORZÓW 4 : 13
31110432 MU11 D 27.5.2018 08:25 Arena 2 TJ Tlučná ACEMA Sparta Praha RED 3 : 2
30910326 MU9 C 27.5.2018 08:25 Arena 5 FA Mladá Boleslav Start98 Táborská 10 : 6
31110133 MU11 A 27.5.2018 08:25 Arena 6 FBC Liberec FBŠ SLAVIA Plzeň Orange 3 : 2
31110828 MU11 H 27.5.2018 08:25 Arena 7 Kanonýři Kladno Střelci PSKC Okříšky 5 : 3
31110232 MU11 B 27.5.2018 08:25 Home Credit 2 ASK Bystřice n.P. ACEMA Sparta Praha BLUE 4 : 5
30910132 MU9 A 27.5.2018 08:25 Home Credit 3 BLACK ANGELS 2009 ACEMA Sparta Praha 9 : 2
31110825 MU11 H 27.5.2018 08:25 ZŠ U Školy FA Mladá Boleslav Dračice SCC SEMILY 5 : 0 k
21310112 GU13-3 A 27.5.2018 08:30 Arena 1 TJ Tlučná FbŠ Bohemians bílé 12 : 1
11310324 BU13-3 C 27.5.2018 08:30 Arena 3 Harmonie Chomutov M Florbal Family 0 : 5 k
11310224 BU13-3 B 27.5.2018 08:30 Arena 4 Florbal Teplice SK Florbal Benešov 4 : 7
11310434 BU13-3 D 27.5.2018 08:30 Home Credit 1 FBK Piráti Sokol Chrudim Gorily Plzeň Oranžoví 1 : 8
31110724 MU11 G 27.5.2018 08:50 Arena 2 TJ Sokol Koberovy FA Mladá Boleslav - modří 5 : 3
30910327 MU9 C 27.5.2018 08:50 Arena 5 SK Florbal Benešov - MODŘÍ FBC Liberec Pink 12 : 0
31110433 MU11 D 27.5.2018 08:50 Arena 6 FBC PANTHERS Liberec Orange Florbal Tachov blue 6 : 3
31110527 MU11 E 27.5.2018 08:50 Arena 7 SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW Wizards DDM Praha 10 WHITE 6 : 1
31110130 MU11 A 27.5.2018 08:50 Home Credit 2 FBC Vipers Most Kanonýři Kladno Jezdci 6 : 5
30910225 MU9 B 27.5.2018 08:50 Home Credit 3 ACEMA Sparta Praha RED FbC Skuteč 0 : 6
31110525 MU11 E 27.5.2018 08:50 ZŠ U Školy Start98 Kunratice 1 Sokol Rudná 6 : 5
21310113 GU13-3 A 27.5.2018 09:00 Arena 1 FA Mladá Boleslav Tygřice FBC Dobruška 0 : 2
11310327 BU13-3 C 27.5.2018 09:00 Arena 3 FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci TJ Tlučná 3 : 6
11310233 BU13-3 B 27.5.2018 09:00 Arena 4 TJ Sokol Královské Vinohrady FBC Peaksport Litomyšl 5 : 6
11310436 BU13-3 D 27.5.2018 09:00 Home Credit 1 Florbal Ústí White STŘELCI Unhošť 3 : 5
31110728 MU11 G 27.5.2018 09:15 Arena 2 Kanonýři Kladno Stíhači FBK Piráti Sokol Chrudim 1 : 4
30910328 MU9 C 27.5.2018 09:15 Arena 5 FBC PANTHERS Liberec Black TJ Sokol Koberovy 3 : 5
31110733 MU11 G 27.5.2018 09:15 Arena 6 DDM Liberec B FBŠ SLAVIA Plzeň 0 : 13
31110528 MU11 E 27.5.2018 09:15 Arena 7 Flobo Academy FbC Hradec Králové žlutí 0 : 5 k
31110132 MU11 A 27.5.2018 09:15 Home Credit 2 STŘELCI Unhošť ACEMA Sparta Praha BLACK 5 : 2
30910226 MU9 B 27.5.2018 09:15 Home Credit 3 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ Floorball Club FALCON 2 : 2
31110526 MU11 E 27.5.2018 09:15 ZŠ U Školy FBC Lomnice FBC Plzeň 8 : 5
11310129 BU13-3 A 27.5.2018 09:30 Arena 1 TJ Turnov FBC Dobruška 6 : 3
11310328 BU13-3 C 27.5.2018 09:30 Arena 3 FbC Hradec Králové Florbal Ústí Red 14 : 1
11310223 BU13-3 B 27.5.2018 09:30 Arena 4 FBC Kati Kadaň White FBC PANTHERS Liberec 2 : 14
11310435 BU13-3 D 27.5.2018 09:30 Home Credit 1 PSKC Okříšky FA Mladá Boleslav 14 : 3
31110234 MU11 B 27.5.2018 09:40 Arena 2 FC Bučis team Black TJ Sokol Královské Vinohrady 5 : 5
30910133 MU9 A 27.5.2018 09:40 Arena 5 FBC Liberec Black STŘELCI Unhošť 4 : 6
31110236 MU11 B 27.5.2018 09:40 Arena 6 FbC Hradec Králové bílí ASK Bystřice n.P. 4 : 3
31110625 MU11 F 27.5.2018 09:40 Arena 7 Start98 Kunratice 2 FBK Kobra Tatran Hostinné 0 : 9
31110434 MU11 D 27.5.2018 09:40 Home Credit 2 Floorball Club FALCON FBC Slavia Praha 6 : 2
30910227 MU9 B 27.5.2018 09:40 Home Credit 3 Gorily Plzeň FBC Liberec Grey 10 : 0
31110325 MU11 C 27.5.2018 09:40 ZŠ U Školy ACEMA Sparta Praha Pink Animals DDM Praha 2 4 : 9
11310125 BU13-3 A 27.5.2018 10:00 Arena 1 101. Sportovní klub FBK Fat Pipe Vosy Praha 7 : 5
11310329 BU13-3 C 27.5.2018 10:00 Arena 3 DDM Liberec ASK Bystřice n.P. Orli 5 : 17
11310234 BU13-3 B 27.5.2018 10:00 Arena 4 FbC Sokol Předměřice Gorily Plzeň Bílí 7 : 6
11310433 BU13-3 D 27.5.2018 10:00 Home Credit 1 Animals DDM Praha 2 ASK Bystřice n.P. Zubři 8 : 1
31110235 MU11 B 27.5.2018 10:05 Arena 2 Florbal Ústí BLACK ANGELS 2007 1 : 12
30910135 MU9 A 27.5.2018 10:05 Arena 5 SCC SEMILY FBC PANTHERS Liberec Orange 0 : 5 k
31110136 MU11 A 27.5.2018 10:05 Arena 6 FBC Dobruška STŘELCI Unhošť 3 : 10
31110626 MU11 F 27.5.2018 10:05 Arena 7 FBC PANTHERS Liberec white Gorily Plzeň Bílí 6 : 6
31110435 MU11 D 27.5.2018 10:05 Home Credit 2 ASK Lovosice - LFP Black Wizards DDM Praha 10 GREY 5 : 2
30910228 MU9 B 27.5.2018 10:05 Home Credit 3 FBC Lomnice Florbal Ústí 0 : 8
31110326 MU11 C 27.5.2018 10:05 ZŠ U Školy DDM Liberec A USK Akademik Cheb 5 : 6
11310127 BU13-3 A 27.5.2018 10:30 Arena 1 BLACK ANGELS I USK Akademik Cheb 4 : 8
31110134 MU11 A 27.5.2018 10:30 Arena 2 Kanonýři Kladno Jezdci 101. Sportovní klub 8 : 2
11310325 BU13-3 C 27.5.2018 10:30 Arena 3 M Florbal Family Floorball Club FALCON 0 : 13
11310232 BU13-3 B 27.5.2018 10:30 Arena 4 SK Florbal Benešov BLACK ANGELS II 6 : 5
30910134 MU9 A 27.5.2018 10:30 Arena 5 FbŠ Bohemians FBC Kati Kadaň 10 : 0
31110436 MU11 D 27.5.2018 10:30 Arena 6 FbC Sokol Předměřice TJ Tlučná 9 : 0
31110627 MU11 F 27.5.2018 10:30 Arena 7 FA Mladá Boleslav - červení SK Florbal Benešov - MODŘÍ 9 : 4
21310114 GU13-3 A 27.5.2018 10:30 Home Credit 1 FbŠ Bohemians bílé FA Mladá Boleslav Dračice 4 : 10
31110732 MU11 G 27.5.2018 10:30 Home Credit 2 FA Mladá Boleslav - modří Start98 Táborská 3 : 3
30910136 MU9 A 27.5.2018 10:30 Home Credit 3 Florbal Tachov BLACK ANGELS 2009 7 : 2
31110327 MU11 C 27.5.2018 10:30 ZŠ U Školy SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 5 : 3
31110135 MU11 A 27.5.2018 10:55 Arena 2 FBC Vipers Most Wizards DDM Praha 10 BLACK 4 : 2
31110735 MU11 G 27.5.2018 10:55 Arena 6 TJ Sokol Koberovy Wizards DDM Praha 10 ORANGE 9 : 5
31110628 MU11 F 27.5.2018 10:55 Arena 7 Flobo Jílovská TJ Turnov 2 : 12
31110734 MU11 G 27.5.2018 10:55 Home Credit 2 Kanonýři Kladno Stíhači ASK Lovosice - LFP White 4 : 3
31110328 MU11 C 27.5.2018 10:55 ZŠ U Školy FLOBO elévové FBC Peaksport Litomyšl 2 : 5
11310128 BU13-3 A 27.5.2018 11:00 Arena 1 FbC Hradec Králové černí FBC Kati Kadaň Black 7 : 5
11310330 BU13-3 C 27.5.2018 11:00 Arena 3 Harmonie Chomutov FbC Hradec Králové 0 : 5 k
11310428 BU13-3 D 27.5.2018 11:00 Arena 4 FBK Piráti Sokol Chrudim Florbal Ústí White 1 : 9
21310115 GU13-3 A 27.5.2018 11:00 Home Credit 1 FbŠ Bohemians zelené FA Mladá Boleslav Tygřice 10 : 2
31110827 MU11 H 27.5.2018 11:20 Arena 2 FbŠ Bohemians UKS FLOORBALL GORZÓW 7 : 6
31199205 MU11 OF 27.5.2018 11:20 Arena 6 Start98 Kunratice 1 FbC Sokol Předměřice 3 : 4
31199204 MU11 OF 27.5.2018 11:20 Arena 7 ASK Lovosice - LFP Black Sokol Rudná 7 : 1
31110829 MU11 H 27.5.2018 11:20 Home Credit 2 FC Bučis team Yellow Gorily Plzeň Oranžoví 1 : 11
11310135 BU13-3 A 27.5.2018 11:30 Arena 1 trutnovští draci TJ Turnov 6 : 4
11310425 BU13-3 D 27.5.2018 11:30 Arena 4 STŘELCI Unhošť Animals DDM Praha 2 10 : 7
11310427 BU13-3 D 27.5.2018 11:30 Home Credit 1 FC Bučis team Gorily Plzeň Oranžoví 12 : 3
30999602 MU9 ČF 27.5.2018 11:40 Arena 5 SK Florbal Benešov - MODŘÍ BLACK ANGELS 2009 3 : 6
30999601 MU9 ČF 27.5.2018 11:40 Home Credit 3 Start98 Táborská Florbal Ústí 5 : 4
31110830 MU11 H 27.5.2018 11:45 Arena 2 FbC Skuteč Kanonýři Kladno Střelci 3 : 4
31110836 MU11 H 27.5.2018 11:45 Home Credit 2 PSKC Okříšky FA Mladá Boleslav Dračice 10 : 3
31199207 MU11 OF 27.5.2018 11:50 Arena 6 TJ Sokol Koberovy Florbal Tachov 1 : 6
31199202 MU11 OF 27.5.2018 11:50 Arena 7 BLACK ANGELS 2007 Start98 Táborská 10 : 1
11399603 BU13-3 ČF 27.5.2018 12:00 Arena 1 Floorball Club FALCON SK Florbal Benešov 8 : 2
11399602 BU13-3 ČF 27.5.2018 12:00 Home Credit 1 FbC Sokol Předměřice ASK Bystřice n.P. Orli 5 : 7
31199203 MU11 OF 27.5.2018 12:10 Arena 2 FBC Peaksport Litomyšl FBK Kobra Tatran Hostinné 3 : 5
31199206 MU11 OF 27.5.2018 12:10 Home Credit 2 FA Mladá Boleslav - červení Animals DDM Praha 2 10 : 3
11399604 BU13-3 ČF 27.5.2018 12:35 Arena 1 PSKC Okříšky BLACK ANGELS I 0 : 10
11399601 BU13-3 ČF 27.5.2018 12:35 Home Credit 1 USK Akademik Cheb STŘELCI Unhošť 10 : 2
31199201 MU11 OF 27.5.2018 12:40 Arena 2 STŘELCI Unhošť PSKC Okříšky 13 : 12
30999702 MU9 SF 27.5.2018 12:40 Arena 5 Gorily Plzeň Start98 Táborská 8 : 5
31199208 MU11 OF 27.5.2018 12:40 Home Credit 2 Kanonýři Kladno Střelci FBC Vipers Most 10 : 1
30999701 MU9 SF 27.5.2018 12:40 Home Credit 3 Florbal Tachov BLACK ANGELS 2009 4 : 2
21399701 GU13-3 SF 27.5.2018 13:10 Arena 1 FbŠ Bohemians zelené FA Mladá Boleslav Dračice 8 : 6
31199604 MU11 ČF 27.5.2018 13:10 Arena 2 FA Mladá Boleslav - červení Florbal Tachov 1 : 3
21399702 GU13-3 SF 27.5.2018 13:10 Home Credit 1 TJ Tlučná FBC Dobruška 5 : 0
31199602 MU11 ČF 27.5.2018 13:10 Home Credit 2 BLACK ANGELS 2007 FBK Kobra Tatran Hostinné 9 : 4
30999801 MU9 o 3. 27.5.2018 13:30 Home Credit 3 BLACK ANGELS 2009 Start98 Táborská 9 : 4
31199603 MU11 ČF 27.5.2018 13:40 Arena 2 FbC Sokol Předměřice Kanonýři Kladno Střelci 4 : 5
31199601 MU11 ČF 27.5.2018 13:40 Home Credit 2 STŘELCI Unhošť ASK Lovosice - LFP Black 3 : 4
11399702 BU13-3 SF 27.5.2018 13:45 Arena 1 ASK Bystřice n.P. Orli Floorball Club FALCON 6 : 4
11399701 BU13-3 SF 27.5.2018 13:45 Home Credit 1 USK Akademik Cheb BLACK ANGELS I 7 : 6 sn
30999901 MU9 FIN 27.5.2018 14:00 Home Credit 3 Florbal Tachov Gorily Plzeň 7 : 4
21399801 GU13-3 o 3. 27.5.2018 14:20 Arena 1 FA Mladá Boleslav Dračice FBC Dobruška 4 : 0
21399901 GU13-3 FIN 27.5.2018 14:20 Home Credit 1 FbŠ Bohemians zelené TJ Tlučná 7 : 5
31199701 MU11 SF 27.5.2018 14:30 Arena 2 ASK Lovosice - LFP Black Florbal Tachov 1 : 3
31199702 MU11 SF 27.5.2018 14:30 Home Credit 2 BLACK ANGELS 2007 Kanonýři Kladno Střelci 5 : 4
11399801 BU13-3 o 3. 27.5.2018 14:55 Arena 1 BLACK ANGELS I Floorball Club FALCON 10 : 8
11399901 BU13-3 FIN 27.5.2018 14:55 Home Credit 1 USK Akademik Cheb ASK Bystřice n.P. Orli 5 : 8
31199801 MU11 o 3. 27.5.2018 15:20 Arena 2 ASK Lovosice - LFP Black Kanonýři Kladno Střelci 3 : 4
31199901 MU11 FIN 27.5.2018 15:20 Home Credit 2 Florbal Tachov BLACK ANGELS 2007 3 : 8
11710101 BU17 A 1.6.2018 10:00 Arena 1 ACEMA Sparta Praha Vosí Garda 4 : 1
11410201 BU13-5 B 1.6.2018 10:00 Arena 2 SK Florbal Benešov A Kanonýři Kladno Jezdci 4 : 2
11510601 BU15 F 1.6.2018 10:00 Arena 3 SK Florbal Benešov B IBF Tuppar Střešbörg 03 0 : 9
11410202 BU13-5 B 1.6.2018 10:30 Arena 2 TJ Starý Harcov Mývali FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 0 : 3
11510602 BU15 F 1.6.2018 10:30 Arena 3 TJ Turnov IBK Fräjeris 0 : 5
11710102 BU17 A 1.6.2018 10:35 Arena 1 SCC SEMILY FBC CHÁBŘI KALACH 1 : 4
11410203 BU13-5 B 1.6.2018 11:00 Arena 2 Florbal Ústí Floorball Club FALCON 2 : 3
11510101 BU15 A 1.6.2018 11:00 Arena 3 BLACK ANGELS BLACK 101. Sportovní klub 8 : 0
11510301 BU15 C 1.6.2018 11:00 SH Dobiášova BLACK ANGELS WHITE Sokol Rudná 1 : 2
11710103 BU17 A 1.6.2018 11:10 Arena 1 IBF Flamingó DDM Liberec 10 : 0
11410501 BU13-5 E 1.6.2018 11:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha RED Kanonýři Kladno Střelci 1 : 2
11510102 BU15 A 1.6.2018 11:30 Arena 3 PISTOLEROS FBC Kati Kadaň Black 0 : 9
11510302 BU15 C 1.6.2018 11:30 SH Dobiášova FBC Panthers Liberec FBC Kati Kadaň White 3 : 6
11710201 BU17 B 1.6.2018 11:45 Arena 1 BLACK ANGELS DDM Praha 2 1 : 0
11410502 BU13-5 E 1.6.2018 12:00 Arena 2 FBC Lomnice FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 1 : 1
11510603 BU15 F 1.6.2018 12:00 Arena 3 Unicopyta Trutnov SK Florbal Benešov B 4 : 0
11510401 BU15 D 1.6.2018 12:00 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha RED Kanonýři Kladno Jezdci 5 : 0
11710202 BU17 B 1.6.2018 12:20 Arena 1 FbC Sokol Předměřice Vidláci 3 : 4
11410503 BU13-5 E 1.6.2018 12:30 Arena 2 ASK Bystřice n.P. IBK Pink Yogurt 1 : 6
11510103 BU15 A 1.6.2018 12:30 Arena 3 Florbal Sokolov DDM Horní Počernice ORKA 2 : 2
11710302 BU17 C 1.6.2018 12:30 TU Liberec FBC Pitbulls Kolín IBK DŘEVÁCI 2 : 6
11510402 BU15 D 1.6.2018 12:30 SH Dobiášova SCC SEMILY FB Hurrican Karlovy Vary 3 : 3
11710203 BU17 B 1.6.2018 12:55 Arena 1 IBK Wodr PISTOLEROS 4 : 0
11510604 BU15 F 1.6.2018 13:00 Arena 3 IBF Tuppar Střešbörg 03 TJ Turnov 6 : 0
11510501 BU15 E 1.6.2018 13:00 SH Dobiášova SK Florbal Benešov A Wizards DDM Praha 10 BLACK 4 : 1
11710301 BU17 C 1.6.2018 13:05 TU Liberec ACEMA Sparta Praha RED IBF Tuppar Střešbörg 01 1 : 2
11410101 BU13-5 A 1.6.2018 13:20 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLACK IBF Tuppar Střešbörg 05 2 : 6
21710101 GU17 A 1.6.2018 13:30 Arena 1 FBC Dobré FBC Pitbullky Kolín 3 : 2
11510201 BU15 B 1.6.2018 13:30 Arena 3 ACEMA Sparta Praha Wizards DDM Praha 10 ORANGE 0 : 3
11510502 BU15 E 1.6.2018 13:30 SH Dobiášova FBC Liberec Fbk Jokerz 5 : 0
11710303 BU17 C 1.6.2018 13:40 TU Liberec PLECKY IBK go-go Horšovský Týn 4 : 0
11410103 BU13-5 A 1.6.2018 13:50 Arena 2 FBC Pitbulláci Kolín ORKA Čelákovice 7 : 1
11510202 BU15 B 1.6.2018 14:00 Arena 3 ASK Lovosice - LFP IBK Södra Böhmen 0 : 11
21510201 GU15 B 1.6.2018 14:00 SH Dobiášova BLACK ANGELS FBC Liberec 1 : 1
21710102 GU17 A 1.6.2018 14:05 Arena 1 SK BIVOJ LITVÍNOV Sklo Bohemia Světlá n/S 5 : 3
11710401 BU17 D 1.6.2018 14:15 TU Liberec IBF Tuppar Střešbörg 02 FbK Orlicko-Třebovsko 8 : 4
11410401 BU13-5 D 1.6.2018 14:20 Arena 2 SK Florbal Benešov B Wizards DDM Praha 10 0 : 2
11510104 BU15 A 1.6.2018 14:30 Arena 3 BLACK ANGELS BLACK PISTOLEROS 3 : 0
21510202 GU15 B 1.6.2018 14:30 SH Dobiášova SK Dvojka Praha TJ Turnov 0 : 4
21710201 GU17 B 1.6.2018 14:40 Arena 1 ACEMA Sparta Praha FBC Kati Kadaň 2 : 2
11410402 BU13-5 D 1.6.2018 14:50 Arena 2 FBC Liberec FBC Plzeň 1 : 1
11710402 BU17 D 1.6.2018 14:50 TU Liberec FBC Rakeťáci Pivo4Life 1 : 4
11510105 BU15 A 1.6.2018 15:00 Arena 3 101. Sportovní klub Florbal Sokolov 1 : 2
11410204 BU13-5 B 1.6.2018 15:00 SH Dobiášova SK Florbal Benešov A TJ Starý Harcov Mývali 1 : 4
21710202 GU17 B 1.6.2018 15:15 Arena 1 FBC Liberec FbK Orlicko-Třebovsko 1 : 1
11410403 BU13-5 D 1.6.2018 15:20 Arena 2 SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 Eden Beroun 6 : 1
11710403 BU17 D 1.6.2018 15:25 TU Liberec TJ Turnov DDM Horní Počernice ORKA 0 : 4
11510106 BU15 A 1.6.2018 15:30 Arena 3 FBC Kati Kadaň Black DDM Horní Počernice ORKA 1 : 2
11410205 BU13-5 B 1.6.2018 15:30 SH Dobiášova Kanonýři Kladno Jezdci Florbal Ústí 1 : 5
11710304 BU17 C 1.6.2018 15:50 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED FBC Pitbulls Kolín 9 : 1
11410301 BU13-5 C 1.6.2018 15:50 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE T-Rexbo 3 : 2
11510204 BU15 B 1.6.2018 16:00 Arena 3 ACEMA Sparta Praha ASK Lovosice - LFP 5 : 1
11710104 BU17 A 1.6.2018 16:00 TU Liberec ACEMA Sparta Praha SCC SEMILY 1 : 2
11410206 BU13-5 B 1.6.2018 16:00 SH Dobiášova FB Hurrican Karlovy Vary WHITE Floorball Club FALCON 1 : 5
11410102 BU13-5 A 1.6.2018 16:20 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec WSU Wierzchowo 4 : 2
11710305 BU17 C 1.6.2018 16:25 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 01 PLECKY IBK 2 : 0
11510205 BU15 B 1.6.2018 16:30 Arena 3 Wizards DDM Praha 10 ORANGE USK Akademik Cheb 4 : 2
11410504 BU13-5 E 1.6.2018 16:30 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha RED FBC Lomnice 0 : 1
11710105 BU17 A 1.6.2018 16:35 TU Liberec Vosí Garda IBF Flamingó 0 : 8
11410302 BU13-5 C 1.6.2018 16:50 Arena 2 Spartak Smržovka Florbal Sokolov 3 : 1
11710306 BU17 C 1.6.2018 17:00 Arena 1 IBK DŘEVÁCI go-go Horšovský Týn 2 : 1
21510101 GU15 A 1.6.2018 17:00 Arena 3 ACEMA Sparta Praha Spartak Smržovka 0 : 2
11410505 BU13-5 E 1.6.2018 17:00 SH Dobiášova Kanonýři Kladno Střelci ASK Bystřice n.P. 6 : 2
11710106 BU17 A 1.6.2018 17:10 TU Liberec FBC CHÁBŘI KALACH DDM Liberec 5 : 0
11410303 BU13-5 C 1.6.2018 17:20 Arena 2 ASK Lovosice - LFP Sokol Rudná 1 : 2
21510102 GU15 A 1.6.2018 17:30 Arena 3 IBK Seveřandy FA Mladá Boleslav 1 : 0
11410506 BU13-5 E 1.6.2018 17:30 SH Dobiášova FB Hurrican Karlovy Vary BLACK IBK Pink Yogurt 0 : 10
11510304 BU15 C 1.6.2018 17:35 Arena 1 BLACK ANGELS WHITE FBC Panthers Liberec 3 : 1
11710204 BU17 B 1.6.2018 17:45 TU Liberec BLACK ANGELS FbC Sokol Předměřice 1 : 4
11410404 BU13-5 D 1.6.2018 17:50 Arena 2 SK Florbal Benešov B FBC Liberec 1 : 1
11510403 BU15 D 1.6.2018 18:00 Arena 3 Orka Čelákovice ACEMA Sparta Praha RED 2 : 2
11410105 BU13-5 A 1.6.2018 18:00 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 05 FBC Pitbulláci Kolín 7 : 0
11510305 BU15 C 1.6.2018 18:05 Arena 1 Sokol Rudná FBC Plzeň 2 : 0
11410405 BU13-5 D 1.6.2018 18:20 Arena 2 Wizards DDM Praha 10 SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 1 : 1
11710406 BU17 D 1.6.2018 18:20 TU Liberec Pivo4Life DDM Horní Počernice ORKA 3 : 3
11410214 BU13-5 B 1.6.2018 18:30 Arena 3 Florbal Ústí SK Florbal Benešov A 7 : 2
11410104 BU13-5 A 1.6.2018 18:30 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha BLACK FBC PANTHERS Liberec 11 : 0
11510510 BU15 E 1.6.2018 18:35 Arena 1 Wizards DDM Praha 10 BLACK Fbk Jokerz 3 : 2
11410406 BU13-5 D 1.6.2018 18:50 Arena 2 FBC Plzeň Eden Beroun 6 : 0
11710205 BU17 B 1.6.2018 18:55 TU Liberec DDM Praha 2 IBK Wodr 0 : 5
11410106 BU13-5 A 1.6.2018 19:00 SH Dobiášova WSU Wierzchowo ORKA Čelákovice 1 : 5
11510503 BU15 E 1.6.2018 19:05 Arena 1 FbC Hradec Králové SK Florbal Benešov A 2 : 0
11410304 BU13-5 C 1.6.2018 19:20 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE Spartak Smržovka 3 : 4
11510404 BU15 D 1.6.2018 19:20 Arena 3 Kanonýři Kladno Jezdci SCC SEMILY 3 : 2
11710206 BU17 B 1.6.2018 19:30 TU Liberec Vidláci PISTOLEROS 11 : 0
11710314 BU17 C 1.6.2018 19:30 SH Dobiášova PLECKY IBK ACEMA Sparta Praha RED 2 : 1
11710404 BU17 D 1.6.2018 19:35 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 02 FBC Rakeťáci 2 : 0
11410305 BU13-5 C 1.6.2018 19:50 Arena 2 T-Rexbo ASK Lovosice - LFP 5 : 0
11410215 BU13-5 B 1.6.2018 19:50 Arena 3 Floorball Club FALCON Kanonýři Kladno Jezdci 1 : 3
11710315 BU17 C 1.6.2018 20:05 SH Dobiášova go-go Horšovský Týn IBF Tuppar Střešbörg 01 2 : 5
11710405 BU17 D 1.6.2018 20:10 Arena 1 FbK Orlicko-Třebovsko TJ Turnov 2 : 5
11410306 BU13-5 C 1.6.2018 20:20 Arena 2 Florbal Sokolov Sokol Rudná 1 : 4
11710107 BU17 A 2.6.2018 08:00 Arena 1 IBF Flamingó SCC SEMILY 7 : 0
11410107 BU13-5 A 2.6.2018 08:00 Arena 2 FBC Pitbulláci Kolín FBC PANTHERS Liberec 1 : 2
11510307 BU15 C 2.6.2018 08:00 Arena 3 FBC Plzeň FBC Panthers Liberec 4 : 1
11410307 BU13-5 C 2.6.2018 08:00 TU Liberec ASK Lovosice - LFP Spartak Smržovka 1 : 0
11510107 BU15 A 2.6.2018 08:00 SH Dobiášova Florbal Sokolov PISTOLEROS 1 : 1
11410108 BU13-5 A 2.6.2018 08:30 Arena 2 ORKA Čelákovice ACEMA Sparta Praha BLACK 1 : 12
11510309 BU15 C 2.6.2018 08:30 Arena 3 Sokol Rudná FBC Kati Kadaň White 4 : 1
11410308 BU13-5 C 2.6.2018 08:30 TU Liberec Sokol Rudná ACEMA Sparta Praha BLUE 2 : 2
11510108 BU15 A 2.6.2018 08:30 SH Dobiášova DDM Horní Počernice ORKA BLACK ANGELS BLACK 0 : 4
11710108 BU17 A 2.6.2018 08:35 Arena 1 DDM Liberec ACEMA Sparta Praha 3 : 5
11410109 BU13-5 A 2.6.2018 09:00 Arena 2 IBF Tuppar Střešbörg 05 WSU Wierzchowo 10 : 1
11510405 BU15 D 2.6.2018 09:00 Arena 3 FB Hurrican Karlovy Vary Orka Čelákovice 3 : 3
11410309 BU13-5 C 2.6.2018 09:00 TU Liberec T-Rexbo Florbal Sokolov 2 : 3
11510109 BU15 A 2.6.2018 09:00 SH Dobiášova 101. Sportovní klub FBC Kati Kadaň Black 1 : 5
11710109 BU17 A 2.6.2018 09:10 Arena 1 Vosí Garda FBC CHÁBŘI KALACH 1 : 4
11410207 BU13-5 B 2.6.2018 09:30 Arena 2 Florbal Ústí TJ Starý Harcov Mývali 5 : 1
11510406 BU15 D 2.6.2018 09:30 Arena 3 ACEMA Sparta Praha RED SCC SEMILY 4 : 1
11410407 BU13-5 D 2.6.2018 09:30 TU Liberec SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 FBC Liberec 3 : 3
11510207 BU15 B 2.6.2018 09:30 SH Dobiášova USK Akademik Cheb ASK Lovosice - LFP 5 : 2
11710207 BU17 B 2.6.2018 09:45 Arena 1 IBK Wodr FbC Sokol Předměřice 1 : 4
11410208 BU13-5 B 2.6.2018 10:00 Arena 2 Floorball Club FALCON SK Florbal Benešov A 7 : 0
11510504 BU15 E 2.6.2018 10:00 Arena 3 Wizards DDM Praha 10 BLACK FBC Liberec 0 : 2
11410408 BU13-5 D 2.6.2018 10:00 TU Liberec Eden Beroun SK Florbal Benešov B 1 : 5
11510209 BU15 B 2.6.2018 10:00 SH Dobiášova Wizards DDM Praha 10 ORANGE IBK Södra Böhmen 0 : 3
11710208 BU17 B 2.6.2018 10:20 Arena 1 PISTOLEROS BLACK ANGELS 0 : 4
11410209 BU13-5 B 2.6.2018 10:30 Arena 2 Kanonýři Kladno Jezdci FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 2 : 1
11510505 BU15 E 2.6.2018 10:30 Arena 3 Fbk Jokerz FbC Hradec Králové 2 : 14
11410409 BU13-5 D 2.6.2018 10:30 TU Liberec Wizards DDM Praha 10 FBC Plzeň 2 : 3
11510605 BU15 F 2.6.2018 10:30 SH Dobiášova IBK Fräjeris Unicopyta Trutnov 7 : 1
11710209 BU17 B 2.6.2018 10:55 Arena 1 DDM Praha 2 Vidláci 0 : 6
11410507 BU13-5 E 2.6.2018 11:00 Arena 2 ASK Bystřice n.P. FBC Lomnice 4 : 1
11510111 BU15 A 2.6.2018 11:00 Arena 3 PISTOLEROS DDM Horní Počernice ORKA 1 : 9
11710407 BU17 D 2.6.2018 11:00 TU Liberec TJ Turnov FBC Rakeťáci 2 : 1
11510606 BU15 F 2.6.2018 11:00 SH Dobiášova SK Florbal Benešov B TJ Turnov 1 : 1
11710307 BU17 C 2.6.2018 11:30 Arena 1 PLECKY IBK FBC Pitbulls Kolín 7 : 2
11410508 BU13-5 E 2.6.2018 11:30 Arena 2 IBK Pink Yogurt ACEMA Sparta Praha RED 5 : 1
11510114 BU15 A 2.6.2018 11:30 Arena 3 Florbal Sokolov BLACK ANGELS BLACK 1 : 4
21510103 GU15 A 2.6.2018 11:30 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha IBK Seveřandy 2 : 3
11710408 BU17 D 2.6.2018 11:35 TU Liberec DDM Horní Počernice ORKA IBF Tuppar Střešbörg 02 0 : 1
11410509 BU13-5 E 2.6.2018 12:00 Arena 2 Kanonýři Kladno Střelci FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 3 : 2
11710110 BU17 A 2.6.2018 12:00 Arena 3 ACEMA Sparta Praha FBC CHÁBŘI KALACH 3 : 1
21510104 GU15 A 2.6.2018 12:00 SH Dobiášova Spartak Smržovka FA Mladá Boleslav 2 : 0
11710308 BU17 C 2.6.2018 12:05 Arena 1 go-go Horšovský Týn ACEMA Sparta Praha RED 2 : 4
11710409 BU17 D 2.6.2018 12:10 TU Liberec FbK Orlicko-Třebovsko Pivo4Life 1 : 6
11410110 BU13-5 A 2.6.2018 12:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLACK WSU Wierzchowo 12 : 0
21510203 GU15 B 2.6.2018 12:30 SH Dobiášova BLACK ANGELS SK Dvojka Praha 2 : 0
11710111 BU17 A 2.6.2018 12:35 Arena 3 SCC SEMILY DDM Liberec 4 : 0
11710309 BU17 C 2.6.2018 12:40 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 01 IBK DŘEVÁCI 3 : 0
11510310 BU15 C 2.6.2018 12:45 TU Liberec BLACK ANGELS WHITE FBC Kati Kadaň White 2 : 0
11410111 BU13-5 A 2.6.2018 13:00 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec ORKA Čelákovice 2 : 2
21510204 GU15 B 2.6.2018 13:00 SH Dobiášova FBC Liberec TJ Turnov 3 : 2
11710210 BU17 B 2.6.2018 13:10 Arena 3 BLACK ANGELS Vidláci 0 : 4
11510407 BU15 D 2.6.2018 13:15 Arena 1 Orka Čelákovice Kanonýři Kladno Jezdci 1 : 0
11710411 BU17 D 2.6.2018 13:15 TU Liberec FBC Rakeťáci DDM Horní Počernice ORKA 2 : 1
11410310 BU13-5 C 2.6.2018 13:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE Florbal Sokolov 5 : 1
21710103 GU17 A 2.6.2018 13:30 SH Dobiášova FBC Dobré SK BIVOJ LITVÍNOV 1 : 1
11510408 BU15 D 2.6.2018 13:45 Arena 1 FB Hurrican Karlovy Vary ACEMA Sparta Praha RED 0 : 6
11710211 BU17 B 2.6.2018 13:45 Arena 3 FbC Sokol Předměřice PISTOLEROS 3 : 0
11710410 BU17 D 2.6.2018 13:50 TU Liberec IBF Tuppar Střešbörg 02 Pivo4Life 2 : 1
11410311 BU13-5 C 2.6.2018 14:00 Arena 2 Spartak Smržovka Sokol Rudná 2 : 1
21710104 GU17 A 2.6.2018 14:05 SH Dobiášova FBC Pitbullky Kolín Sklo Bohemia Světlá n/S 2 : 6
11410410 BU13-5 D 2.6.2018 14:15 Arena 1 SK Florbal Benešov B FBC Plzeň 1 : 2
11710310 BU17 C 2.6.2018 14:20 Arena 3 ACEMA Sparta Praha RED IBK DŘEVÁCI 3 : 0
11510506 BU15 E 2.6.2018 14:25 TU Liberec SK Florbal Benešov A FBC Liberec 0 : 2
11510210 BU15 B 2.6.2018 14:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha IBK Södra Böhmen 1 : 5
21710203 GU17 B 2.6.2018 14:40 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha FBC Liberec 0 : 6
11410411 BU13-5 D 2.6.2018 14:45 Arena 1 FBC Liberec Eden Beroun 4 : 0
11710311 BU17 C 2.6.2018 14:55 Arena 3 FBC Pitbulls Kolín go-go Horšovský Týn 2 : 5
11510507 BU15 E 2.6.2018 14:55 TU Liberec FbC Hradec Králové Wizards DDM Praha 10 BLACK 5 : 0
21510105 GU15 A 2.6.2018 15:00 Arena 2 FA Mladá Boleslav ACEMA Sparta Praha 1 : 5
11410510 BU13-5 E 2.6.2018 15:15 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 4 : 3
21710204 GU17 B 2.6.2018 15:15 SH Dobiášova FBC Kati Kadaň FbK Orlicko-Třebovsko 0 : 4
11510607 BU15 F 2.6.2018 15:25 TU Liberec Unicopyta Trutnov IBF Tuppar Střešbörg 03 1 : 7
21510106 GU15 A 2.6.2018 15:30 Arena 2 IBK Seveřandy Spartak Smržovka 5 : 3
11710112 BU17 A 2.6.2018 15:30 Arena 3 FBC CHÁBŘI KALACH IBF Flamingó 0 : 5
11410511 BU13-5 E 2.6.2018 15:45 Arena 1 FBC Lomnice IBK Pink Yogurt 0 : 7
11410210 BU13-5 B 2.6.2018 15:50 SH Dobiášova SK Florbal Benešov A FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 1 : 5
11510608 BU15 F 2.6.2018 15:55 TU Liberec IBK Fräjeris SK Florbal Benešov B 12 : 0
21510205 GU15 B 2.6.2018 16:00 Arena 2 TJ Turnov BLACK ANGELS 1 : 5
11710113 BU17 A 2.6.2018 16:05 Arena 3 Vosí Garda SCC SEMILY 7 : 3
11410112 BU13-5 A 2.6.2018 16:15 Arena 1 WSU Wierzchowo FBC Pitbulláci Kolín 2 : 1
11410211 BU13-5 B 2.6.2018 16:20 SH Dobiášova TJ Starý Harcov Mývali Floorball Club FALCON 1 : 3
11510110 BU15 A 2.6.2018 16:25 TU Liberec BLACK ANGELS BLACK FBC Kati Kadaň Black 0 : 1
21510206 GU15 B 2.6.2018 16:30 Arena 2 SK Dvojka Praha FBC Liberec 0 : 7
11710212 BU17 B 2.6.2018 16:40 Arena 3 Vidláci IBK Wodr 4 : 1
11410113 BU13-5 A 2.6.2018 16:45 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 05 FBC PANTHERS Liberec 5 : 2
11510409 BU15 D 2.6.2018 16:50 SH Dobiášova SCC SEMILY Orka Čelákovice 1 : 2
11510113 BU15 A 2.6.2018 16:55 TU Liberec 101. Sportovní klub PISTOLEROS 11 : 0
11510212 BU15 B 2.6.2018 17:00 Arena 2 IBK Södra Böhmen USK Akademik Cheb 2 : 3
11410312 BU13-5 C 2.6.2018 17:15 Arena 1 Florbal Sokolov ASK Lovosice - LFP 5 : 0
11710213 BU17 B 2.6.2018 17:15 Arena 3 DDM Praha 2 FbC Sokol Předměřice 1 : 2
11510410 BU15 D 2.6.2018 17:20 SH Dobiášova Kanonýři Kladno Jezdci FB Hurrican Karlovy Vary 0 : 1
21710105 GU17 A 2.6.2018 17:25 TU Liberec Sklo Bohemia Světlá n/S FBC Dobré 5 : 0
11510213 BU15 B 2.6.2018 17:30 Arena 2 Wizards DDM Praha 10 ORANGE ASK Lovosice - LFP 5 : 0
11410313 BU13-5 C 2.6.2018 17:45 Arena 1 T-Rexbo Spartak Smržovka 2 : 1
11710312 BU17 C 2.6.2018 17:50 Arena 3 IBK DŘEVÁCI PLECKY IBK 1 : 4
11510508 BU15 E 2.6.2018 17:50 SH Dobiášova Fbk Jokerz SK Florbal Benešov A 2 : 2
11510312 BU15 C 2.6.2018 18:00 Arena 2 FBC Kati Kadaň White FBC Plzeň 0 : 2
21710106 GU17 A 2.6.2018 18:00 TU Liberec SK BIVOJ LITVÍNOV FBC Pitbullky Kolín 6 : 0
11410412 BU13-5 D 2.6.2018 18:15 Arena 1 FBC Plzeň SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 2 : 2
11510509 BU15 E 2.6.2018 18:20 SH Dobiášova FBC Liberec FbC Hradec Králové 1 : 6
11710313 BU17 C 2.6.2018 18:25 Arena 3 IBF Tuppar Střešbörg 01 FBC Pitbulls Kolín 8 : 2
11410114 BU13-5 A 2.6.2018 18:30 Arena 2 FBC Pitbulláci Kolín ACEMA Sparta Praha BLACK 0 : 6
21710205 GU17 B 2.6.2018 18:35 TU Liberec FbK Orlicko-Třebovsko ACEMA Sparta Praha 3 : 0
11410413 BU13-5 D 2.6.2018 18:45 Arena 1 Wizards DDM Praha 10 FBC Liberec 1 : 2
11510609 BU15 F 2.6.2018 18:50 SH Dobiášova TJ Turnov Unicopyta Trutnov 6 : 1
11410115 BU13-5 A 2.6.2018 19:00 Arena 2 ORKA Čelákovice IBF Tuppar Střešbörg 05 0 : 7
11710412 BU17 D 2.6.2018 19:00 Arena 3 Pivo4Life TJ Turnov 2 : 1
21710206 GU17 B 2.6.2018 19:10 TU Liberec FBC Liberec FBC Kati Kadaň 7 : 0
11510313 BU15 C 2.6.2018 19:15 Arena 1 Sokol Rudná FBC Panthers Liberec 8 : 1
11510610 BU15 F 2.6.2018 19:20 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 03 IBK Fräjeris 0 : 0
11410512 BU13-5 E 2.6.2018 19:30 Arena 2 FB Hurrican Karlovy Vary BLACK ASK Bystřice n.P. 0 : 4
11710413 BU17 D 2.6.2018 19:35 Arena 3 FbK Orlicko-Třebovsko FBC Rakeťáci 3 : 5
11710114 BU17 A 2.6.2018 19:45 Arena 1 IBF Flamingó ACEMA Sparta Praha 7 : 0
11710215 BU17 B 2.6.2018 19:50 SH Dobiášova PISTOLEROS DDM Praha 2 2 : 1
11410513 BU13-5 E 2.6.2018 20:00 Arena 2 Kanonýři Kladno Střelci FBC Lomnice 5 : 1
11710214 BU17 B 2.6.2018 20:10 Arena 3 IBK Wodr BLACK ANGELS 0 : 1
11710115 BU17 A 2.6.2018 20:20 Arena 1 DDM Liberec Vosí Garda 3 : 5
11410415 BU13-5 D 3.6.2018 08:00 Arena 1 Eden Beroun Wizards DDM Praha 10 0 : 7
11410314 BU13-5 C 3.6.2018 08:00 Arena 2 ASK Lovosice - LFP ACEMA Sparta Praha BLUE 0 : 5
11410212 BU13-5 B 3.6.2018 08:00 Arena 3 FB Hurrican Karlovy Vary WHITE Florbal Ústí 1 : 7
11410515 BU13-5 E 3.6.2018 08:30 Arena 1 IBK Pink Yogurt Kanonýři Kladno Střelci 2 : 0
11410315 BU13-5 C 3.6.2018 08:30 Arena 2 Sokol Rudná T-Rexbo 1 : 0
11410213 BU13-5 B 3.6.2018 08:30 Arena 3 Kanonýři Kladno Jezdci TJ Starý Harcov Mývali 1 : 2
11710414 BU17 D 3.6.2018 08:30 SH Dobiášova TJ Turnov IBF Tuppar Střešbörg 02 3 : 3
11510214 BU15 B 3.6.2018 09:00 Arena 1 USK Akademik Cheb ACEMA Sparta Praha 3 : 1
11410414 BU13-5 D 3.6.2018 09:00 Arena 2 SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 SK Florbal Benešov B 6 : 5
11410514 BU13-5 E 3.6.2018 09:00 Arena 3 ASK Bystřice n.P. ACEMA Sparta Praha RED 2 : 4
11710415 BU17 D 3.6.2018 09:05 SH Dobiášova DDM Horní Počernice ORKA FbK Orlicko-Třebovsko 1 : 0
11510115 BU15 A 3.6.2018 09:30 Arena 1 DDM Horní Počernice ORKA 101. Sportovní klub 2 : 1
21799603 GU17 ČF 3.6.2018 09:30 Arena 2 Sklo Bohemia Světlá n/S ACEMA Sparta Praha 2 : 0
11510314 BU15 C 3.6.2018 09:30 Arena 3 FBC Plzeň BLACK ANGELS WHITE 3 : 1
21799601 GU17 ČF 3.6.2018 09:40 SH Dobiášova SK BIVOJ LITVÍNOV FBC Kati Kadaň 2 : 0
21599601 GU15 ČF 3.6.2018 10:00 Arena 1 IBK Seveřandy SK Dvojka Praha 6 : 2
11510112 BU15 A 3.6.2018 10:00 Arena 3 FBC Kati Kadaň Black Florbal Sokolov 5 : 0
11499201 BU13-5 OF 3.6.2018 10:05 Arena 2 Florbal Ústí SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 3 : 2
21799602 GU17 ČF 3.6.2018 10:15 SH Dobiášova FBC Liberec FBC Pitbullky Kolín 6 : 2
21599604 GU15 ČF 3.6.2018 10:30 Arena 1 BLACK ANGELS ACEMA Sparta Praha 2 : 0
21599602 GU15 ČF 3.6.2018 10:30 Arena 3 FBC Liberec FA Mladá Boleslav 1 : 0
11499202 BU13-5 OF 3.6.2018 10:35 Arena 2 Kanonýři Kladno Střelci Sokol Rudná 1 : 2
11799601 BU17 ČF 3.6.2018 10:50 SH Dobiášova IBF Flamingó FbC Sokol Předměřice 2 : 1
11599204 BU15 OF 3.6.2018 11:00 Arena 1 BLACK ANGELS BLACK FBC Plzeň 2 : 0
21599603 GU15 ČF 3.6.2018 11:00 Arena 3 Spartak Smržovka TJ Turnov 0 : 3
11599202 BU15 OF 3.6.2018 11:05 Arena 2 FBC Kati Kadaň Black FBC Liberec 5 : 2
11799604 BU17 ČF 3.6.2018 11:25 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 02 PLECKY IBK 2 : 3
11599203 BU15 OF 3.6.2018 11:30 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 03 USK Akademik Cheb 4 : 0
21799604 GU17 ČF 3.6.2018 11:30 Arena 3 FbK Orlicko-Třebovsko FBC Dobré 2 : 0
11499603 BU13-5 ČF 3.6.2018 11:35 Arena 2 Floorball Club FALCON ACEMA Sparta Praha BLACK 1 : 7
11499601 BU13-5 ČF 3.6.2018 12:00 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 05 Sokol Rudná 8 : 0
11799602 BU17 ČF 3.6.2018 12:00 SH Dobiášova Vidláci ACEMA Sparta Praha 3 : 1
11499604 BU13-5 ČF 3.6.2018 12:05 Arena 2 FBC Plzeň ACEMA Sparta Praha BLUE 1 : 4
11599201 BU15 OF 3.6.2018 12:05 Arena 3 IBK Södra Böhmen Orka Čelákovice 4 : 1
11599601 BU15 ČF 3.6.2018 12:30 Arena 1 FbC Hradec Králové BLACK ANGELS BLACK 2 : 0
11599602 BU15 ČF 3.6.2018 12:35 Arena 2 Sokol Rudná IBF Tuppar Střešbörg 03 0 : 2
11499602 BU13-5 ČF 3.6.2018 12:35 Arena 3 IBK Pink Yogurt Florbal Ústí 5 : 0
11799603 BU17 ČF 3.6.2018 12:35 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 01 Pivo4Life 0 : 1
11599604 BU15 ČF 3.6.2018 13:00 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED IBK Södra Böhmen 1 : 0
21599702 GU15 SF 3.6.2018 13:05 Arena 2 FBC Liberec TJ Turnov 3 : 1
11599603 BU15 ČF 3.6.2018 13:05 Arena 3 IBK Fräjeris FBC Kati Kadaň Black 5 : 1
11799701 BU17 SF 3.6.2018 13:10 SH Dobiášova IBF Flamingó PLECKY IBK 0 : 1
21799701 GU17 SF 3.6.2018 13:30 Arena 1 SK BIVOJ LITVÍNOV FbK Orlicko-Třebovsko 1 : 4
11499701 BU13-5 SF 3.6.2018 13:35 Arena 2 IBF Tuppar Střešbörg 05 ACEMA Sparta Praha BLUE 6 : 0
21599701 GU15 SF 3.6.2018 13:35 Arena 3 IBK Seveřandy BLACK ANGELS 0 : 5
11799702 BU17 SF 3.6.2018 13:45 SH Dobiášova Vidláci Pivo4Life 4 : 3
11599701 BU15 SF 3.6.2018 14:05 Arena 1 FbC Hradec Králové ACEMA Sparta Praha RED 1 : 3
21799702 GU17 SF 3.6.2018 14:05 Arena 2 FBC Liberec Sklo Bohemia Světlá n/S 0 : 1
11499702 BU13-5 SF 3.6.2018 14:05 Arena 3 IBK Pink Yogurt ACEMA Sparta Praha BLACK 2 : 3
21599901 GU15 FIN 3.6.2018 14:35 Arena 1 BLACK ANGELS FBC Liberec 4 : 1
21599801 GU15 o 3. 3.6.2018 14:35 Arena 3 IBK Seveřandy TJ Turnov 3 : 1
11599702 BU15 SF 3.6.2018 14:40 Arena 2 IBF Tuppar Střešbörg 03 IBK Fräjeris 1 : 2 sn
11499901 BU13-5 FIN 3.6.2018 15:05 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 05 ACEMA Sparta Praha BLACK 4 : 1
11499801 BU13-5 o 3. 3.6.2018 15:05 Arena 3 ACEMA Sparta Praha BLUE IBK Pink Yogurt 2 : 6
11599901 BU15 FIN 3.6.2018 15:35 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED IBK Fräjeris 2 : 5
11599801 BU15 o 3. 3.6.2018 15:35 Arena 3 FbC Hradec Králové IBF Tuppar Střešbörg 03 3 : 1
21799901 GU17 FIN 3.6.2018 16:05 Arena 1 FbK Orlicko-Třebovsko Sklo Bohemia Světlá n/S 0 : 6
21799801 GU17 o 3. 3.6.2018 16:05 Arena 3 SK BIVOJ LITVÍNOV FBC Liberec 4 : 3 sn
11799901 BU17 FIN 3.6.2018 16:40 Arena 1 PLECKY IBK Vidláci 3 : 2
11799801 BU17 o 3. 3.6.2018 16:40 Arena 3 IBF Flamingó Pivo4Life 2 : 1 sn
11910201 BU19 B 8.6.2018 10:20 Arena 1 IBF Flamingó Shooting stars 7 : 1
22110203 W B 8.6.2018 10:40 Arena 2 Zahoď dres Bohové 4 : 5
12110201 M B 8.6.2018 10:40 Arena 3 FbC Sokol Předměřice Piškopinky 0 : 1
11910202 BU19 B 8.6.2018 10:55 Arena 1 IBK Trash IBK Jašťurky 2 : 7
21910101 GU19 A 8.6.2018 11:15 Arena 2 Dva nula jedna FA Mladá Boleslav 0 : 9
12110202 M B 8.6.2018 11:15 Arena 3 FBC Kati Kadaň Bats Černošice 8 : 4
11910301 BU19 C 8.6.2018 11:30 Arena 1 BK Zmijozel Rybičky jsou fajn 6 : 1
21910102 GU19 A 8.6.2018 11:50 Arena 2 IBK Hradec Králové Jeleni 2 : 3
12110305 M C 8.6.2018 11:50 Arena 3 IBK Täpec Vaalec FBC PANTHERS Liberec 5 : 5
12110501 M E 8.6.2018 12:00 SH Dobiášova Šňup a si v pohodě IBK Floor&Beer 0 : 6
12110601 M F 8.6.2018 12:05 Arena 1 Štěňátka k nakousnutí Absinthenti 4 : 2
11910101 BU19 A 8.6.2018 12:25 Arena 2 Agresivní hovada PISTOLEROS 1 : 0
12110103 M A 8.6.2018 12:25 Arena 3 Chalapeños Bezmozci 1 : 4
12110502 M E 8.6.2018 12:35 SH Dobiášova FBC Young boys Liberec Pivo4Life 2 : 4
12110401 M D 8.6.2018 12:40 Arena 1 Gumak Team Lokomotiv Koťátka 5 : 2
11910102 BU19 A 8.6.2018 13:00 Arena 2 FBC Duha FISHKI Kladno 0 : 6
12110402 M D 8.6.2018 13:00 Arena 3 Excellent SK Florbal Benešov 3 : 2
12110602 M F 8.6.2018 13:10 SH Dobiášova IBK Kotelníci FBC Pitbulls Kolín 5 : 2
11910401 BU19 D 8.6.2018 13:30 Arena 1 Drobci GKS Hegešáci 3 : 2
22110205 W B 8.6.2018 13:35 Arena 2 Bohové HodněVysokoMíříš 4 : 3
12110203 M B 8.6.2018 13:35 Arena 3 Hruška Team FbC Sokol Předměřice 4 : 2
12110701 M G 8.6.2018 13:45 SH Dobiášova Tak dort jo Morgan Boys 4 : 0
11910402 BU19 D 8.6.2018 14:05 Arena 1 IBK Poblitos IBK Södra Böhmen 3 : 4
22110206 W B 8.6.2018 14:10 Arena 2 Lineárně Nezávislé Zahoď dres 1 : 1
12110204 M B 8.6.2018 14:10 Arena 3 Piškopinky FBC Kati Kadaň 3 : 7
12110702 M G 8.6.2018 14:20 SH Dobiášova Gumový Rumídci Florbal Tachov 2 : 2
12110503 M E 8.6.2018 14:40 Arena 1 Group de La Zkurv Šňup a si v pohodě 4 : 4
22110204 W B 8.6.2018 14:45 Arena 2 FC WC Holčiny pod zámkem 2 : 1
12110301 M C 8.6.2018 14:45 Arena 3 IBK Snus Time IBK Condom of Nations 1 : 5
12110801 M H 8.6.2018 14:55 SH Dobiášova IBK Orangutan Chlastej 2 : 4
12110504 M E 8.6.2018 15:15 Arena 1 IBK Floor&Beer FBC Young boys Liberec 3 : 1
21910105 GU19 A 8.6.2018 15:20 Arena 2 Jeleni Kinder 2 : 4
12110302 M C 8.6.2018 15:20 Arena 3 IBK Borovička IBK Täpec Vaalec 5 : 0
12110802 M H 8.6.2018 15:30 SH Dobiášova Do Příjemna FBC DMNC CHEB 5 : 1
12110603 M F 8.6.2018 15:50 Arena 1 PSKC Okříšky Štěňátka k nakousnutí 1 : 2
22110101 W A 8.6.2018 15:55 Arena 2 Tatramatky DEJ SI DVACET 0 : 6
11910103 BU19 A 8.6.2018 15:55 Arena 3 ASK Lovosice - LFP Agresivní hovada 2 : 3
11910203 BU19 B 8.6.2018 16:05 SH Dobiášova Pink Flappy Unicorn IBF Flamingó 1 : 5
12110604 M F 8.6.2018 16:25 Arena 1 Absinthenti IBK Kotelníci 1 : 5
22110102 W A 8.6.2018 16:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha Panthers Moms 7 : 0
11910104 BU19 A 8.6.2018 16:30 Arena 3 PISTOLEROS FBC Duha 1 : 8
11910204 BU19 B 8.6.2018 16:40 SH Dobiášova Shooting stars IBK Trash 2 : 3
12110703 M G 8.6.2018 17:00 Arena 1 Říčany Tak dort jo 3 : 4
22110103 W A 8.6.2018 17:05 Arena 2 Rumové víly Princezny Salámky 0 : 6
12110105 M A 8.6.2018 17:05 Arena 3 Gymnázium Chomutov Chalapeños 6 : 1
11910303 BU19 C 8.6.2018 17:15 SH Dobiášova IBK Rodeo 42 BK Zmijozel 1 : 8
12110104 M A 8.6.2018 17:35 Arena 1 PISTOLEROS POBŘEŽÍ KOCOVINY 3 : 2
21910103 GU19 A 8.6.2018 17:40 Arena 2 Kinder Dva nula jedna 9 : 1
12110205 M B 8.6.2018 17:40 Arena 3 Bats Černošice Hruška Team 4 : 10
12110403 M D 8.6.2018 17:50 SH Dobiášova IBF Točky Gumak Team 3 : 4
12110704 M G 8.6.2018 18:10 Arena 1 Morgan Boys Gumový Rumídci 2 : 1
21910104 GU19 A 8.6.2018 18:15 Arena 2 FA Mladá Boleslav IBK Hradec Králové 1 : 2
11910105 BU19 A 8.6.2018 18:15 Arena 3 FISHKI Kladno ASK Lovosice - LFP 2 : 1
12110404 M D 8.6.2018 18:25 SH Dobiášova Lokomotiv Koťátka Excellent 0 : 4
12110803 M H 8.6.2018 18:45 Arena 1 Zanzibar Team IBK Orangutan 4 : 1
22110104 W A 8.6.2018 18:50 Arena 2 Tatramatky ACEMA Sparta Praha 1 : 4
12110303 M C 8.6.2018 18:50 Arena 3 FBC PANTHERS Liberec IBK Snus Time 6 : 2
11910205 BU19 B 8.6.2018 19:00 SH Dobiášova IBK Jašťurky Pink Flappy Unicorn 3 : 0
12110804 M H 8.6.2018 19:20 Arena 1 Chlastej Do Příjemna 4 : 2
22110105 W A 8.6.2018 19:25 Arena 2 Princezny Salámky DEJ SI DVACET 2 : 3
12110304 M C 8.6.2018 19:25 Arena 3 IBK Condom of Nations IBK Borovička 3 : 1
11910305 BU19 C 8.6.2018 19:35 SH Dobiášova DANN Autistic IBK Rodeo 42 4 : 1
12110505 M E 8.6.2018 19:55 Arena 1 Pivo4Life Group de La Zkurv 2 : 4
22110106 W A 8.6.2018 20:00 Arena 2 Panthers Moms Rumové víly 0 : 9
12110805 M H 8.6.2018 20:00 Arena 3 FBC DMNC CHEB Zanzibar Team 2 : 9
12110405 M D 8.6.2018 20:10 SH Dobiášova SK Florbal Benešov IBF Točky 1 : 3
12110605 M F 8.6.2018 20:30 Arena 1 FBC Pitbulls Kolín PSKC Okříšky 0 : 5
22110202 W B 8.6.2018 20:35 Arena 2 Holčiny pod zámkem Lineárně Nezávislé 2 : 2
12110101 M A 8.6.2018 20:35 Arena 3 Bezmozci PISTOLEROS 2 : 2
12110705 M G 8.6.2018 21:05 Arena 1 Florbal Tachov Říčany 2 : 2
22110201 W B 8.6.2018 21:10 Arena 2 FC WC HodněVysokoMíříš 1 : 0
12110102 M A 8.6.2018 21:10 Arena 3 POBŘEŽÍ KOCOVINY Gymnázium Chomutov 0 : 10
12110406 M D 9.6.2018 08:00 Arena 2 Gumak Team Excellent 2 : 2
22110107 W A 9.6.2018 08:00 Arena 3 Rumové víly ACEMA Sparta Praha 0 : 5 k
12110306 M C 9.6.2018 08:00 SH Dobiášova IBK Snus Time IBK Borovička 1 : 10
11910308 BU19 C 9.6.2018 08:30 Arena 1 DANN Autistic BK Zmijozel 5 : 4
12110407 M D 9.6.2018 08:35 Arena 2 IBF Točky Lokomotiv Koťátka 5 : 0 k
22110108 W A 9.6.2018 08:35 Arena 3 Princezny Salámky Tatramatky 4 : 3
12110307 M C 9.6.2018 08:35 SH Dobiášova FBC PANTHERS Liberec IBK Condom of Nations 1 : 1
12110506 M E 9.6.2018 09:05 Arena 1 Šňup a si v pohodě FBC Young boys Liberec 2 : 0
12110606 M F 9.6.2018 09:10 Arena 2 Štěňátka k nakousnutí IBK Kotelníci 4 : 1
22110109 W A 9.6.2018 09:10 Arena 3 DEJ SI DVACET Panthers Moms 10 : 2
12110206 M B 9.6.2018 09:10 SH Dobiášova FbC Sokol Předměřice FBC Kati Kadaň 2 : 3
12110507 M E 9.6.2018 09:40 Arena 1 Group de La Zkurv IBK Floor&Beer 0 : 8
12110607 M F 9.6.2018 09:45 Arena 2 PSKC Okříšky Absinthenti 3 : 0
22110207 W B 9.6.2018 09:45 Arena 3 Zahoď dres Holčiny pod zámkem 4 : 2
12110207 M B 9.6.2018 09:45 SH Dobiášova Hruška Team Piškopinky 0 : 4
11910210 BU19 B 9.6.2018 10:15 Arena 1 Shooting stars IBK Jašťurky 0 : 5
12110706 M G 9.6.2018 10:20 Arena 2 Tak dort jo Gumový Rumídci 4 : 0
22110208 W B 9.6.2018 10:20 Arena 3 Bohové FC WC 2 : 6
12110107 M A 9.6.2018 10:20 SH Dobiášova Chalapeños PISTOLEROS 2 : 2
11910310 BU19 C 9.6.2018 10:50 Arena 1 Rybičky jsou fajn DANN Autistic 2 : 1
12110707 M G 9.6.2018 10:55 Arena 2 Říčany Morgan Boys 1 : 3
22110209 W B 9.6.2018 10:55 Arena 3 HodněVysokoMíříš Lineárně Nezávislé 1 : 0
12110308 M C 9.6.2018 10:55 SH Dobiášova IBK Täpec Vaalec IBK Snus Time 5 : 0 k
12110106 M A 9.6.2018 11:25 Arena 1 Bezmozci POBŘEŽÍ KOCOVINY 6 : 3
12110408 M D 9.6.2018 11:30 Arena 2 SK Florbal Benešov Gumak Team 1 : 3
22110110 W A 9.6.2018 11:30 Arena 3 Tatramatky Panthers Moms 5 : 1
11910110 BU19 A 9.6.2018 11:30 SH Dobiášova PISTOLEROS FISHKI Kladno 1 : 5
12110808 M H 9.6.2018 12:00 Arena 1 FBC DMNC CHEB IBK Orangutan 3 : 0
12110409 M D 9.6.2018 12:05 Arena 2 Excellent IBF Točky 1 : 4
22110111 W A 9.6.2018 12:05 Arena 3 DEJ SI DVACET Rumové víly 4 : 2
12110208 M B 9.6.2018 12:05 SH Dobiášova Bats Černošice FbC Sokol Předměřice 7 : 3
12110608 M F 9.6.2018 12:35 Arena 1 FBC Pitbulls Kolín Štěňátka k nakousnutí 1 : 4
12110508 M E 9.6.2018 12:40 Arena 2 Pivo4Life Šňup a si v pohodě 1 : 1
22110112 W A 9.6.2018 12:40 Arena 3 ACEMA Sparta Praha Princezny Salámky 4 : 2
11910403 BU19 D 9.6.2018 12:40 SH Dobiášova Drobci GKS IBK Poblitos 4 : 2
12110609 M F 9.6.2018 13:10 Arena 1 IBK Kotelníci PSKC Okříšky 4 : 3
12110509 M E 9.6.2018 13:15 Arena 2 FBC Young boys Liberec Group de La Zkurv 6 : 9
21910106 GU19 A 9.6.2018 13:15 Arena 3 Dva nula jedna IBK Hradec Králové 0 : 3
11910404 BU19 D 9.6.2018 13:15 SH Dobiášova Hegešáci IBK Södra Böhmen 0 : 2
12110309 M C 9.6.2018 13:45 Arena 1 IBK Borovička FBC PANTHERS Liberec 3 : 4
12110807 M H 9.6.2018 13:50 Arena 2 Zanzibar Team Chlastej 3 : 3
21910107 GU19 A 9.6.2018 13:50 Arena 3 Kinder FA Mladá Boleslav 3 : 3
11910206 BU19 B 9.6.2018 13:50 SH Dobiášova IBF Flamingó IBK Trash 5 : 4
12110310 M C 9.6.2018 14:20 Arena 1 IBK Condom of Nations IBK Täpec Vaalec 3 : 4
12110806 M H 9.6.2018 14:25 Arena 2 IBK Orangutan Do Příjemna 1 : 2
22110210 W B 9.6.2018 14:25 Arena 3 FC WC Lineárně Nezávislé 3 : 1
11910207 BU19 B 9.6.2018 14:25 SH Dobiášova Pink Flappy Unicorn Shooting stars 2 : 3
22110113 W A 9.6.2018 14:55 Arena 1 Rumové víly Tatramatky 5 : 3
12110209 M B 9.6.2018 15:00 Arena 2 FBC Kati Kadaň Hruška Team 10 : 3
22110211 W B 9.6.2018 15:00 Arena 3 HodněVysokoMíříš Zahoď dres 0 : 2
11910106 BU19 A 9.6.2018 15:00 SH Dobiášova Agresivní hovada FBC Duha 3 : 3
22110114 W A 9.6.2018 15:30 Arena 1 DEJ SI DVACET ACEMA Sparta Praha 3 : 1
12110210 M B 9.6.2018 15:35 Arena 2 Piškopinky Bats Černošice 1 : 2
22110212 W B 9.6.2018 15:35 Arena 3 Holčiny pod zámkem Bohové 0 : 3
11910107 BU19 A 9.6.2018 15:35 SH Dobiášova ASK Lovosice - LFP PISTOLEROS 4 : 4
22110115 W A 9.6.2018 16:05 Arena 1 Panthers Moms Princezny Salámky 1 : 4
12110708 M G 9.6.2018 16:10 Arena 2 Florbal Tachov Tak dort jo 1 : 5
21910108 GU19 A 9.6.2018 16:10 Arena 3 Jeleni Dva nula jedna 9 : 0
11910307 BU19 C 9.6.2018 16:10 SH Dobiášova IBK Rodeo 42 Rybičky jsou fajn 4 : 2
12110108 M A 9.6.2018 16:40 Arena 1 Gymnázium Chomutov Bezmozci 3 : 0
12110810 M H 9.6.2018 16:45 Arena 2 Chlastej FBC DMNC CHEB 5 : 5
21910109 GU19 A 9.6.2018 16:45 Arena 3 IBK Hradec Králové Kinder 3 : 1
11910208 BU19 B 9.6.2018 16:45 SH Dobiášova IBK Jašťurky IBF Flamingó 1 : 5
12110109 M A 9.6.2018 17:15 Arena 1 POBŘEŽÍ KOCOVINY Chalapeños 1 : 9
12110410 M D 9.6.2018 17:20 Arena 2 Lokomotiv Koťátka SK Florbal Benešov 1 : 7
11910405 BU19 D 9.6.2018 17:20 Arena 3 IBK Södra Böhmen Drobci GKS 1 : 2
22110213 W B 9.6.2018 17:20 SH Dobiášova Zahoď dres FC WC 1 : 7
12110709 M G 9.6.2018 17:50 Arena 1 Gumový Rumídci Říčany 2 : 0
11910209 BU19 B 9.6.2018 17:55 Arena 2 IBK Trash Pink Flappy Unicorn 8 : 1
11910406 BU19 D 9.6.2018 17:55 Arena 3 IBK Poblitos Hegešáci 0 : 4
22110214 W B 9.6.2018 17:55 SH Dobiášova HodněVysokoMíříš Holčiny pod zámkem 2 : 2
12110809 M H 9.6.2018 18:25 Arena 1 Do Příjemna Zanzibar Team 6 : 5
12110110 M A 9.6.2018 18:30 Arena 2 PISTOLEROS Gymnázium Chomutov 1 : 9
21910110 GU19 A 9.6.2018 18:30 Arena 3 FA Mladá Boleslav Jeleni 2 : 1
22110215 W B 9.6.2018 18:30 SH Dobiášova Lineárně Nezávislé Bohové 5 : 4
12110510 M E 9.6.2018 19:00 Arena 1 IBK Floor&Beer Pivo4Life 4 : 1
12110710 M G 9.6.2018 19:05 Arena 2 Morgan Boys Florbal Tachov 3 : 0
11910108 BU19 A 9.6.2018 19:05 Arena 3 FISHKI Kladno Agresivní hovada 1 : 4
12110610 M F 9.6.2018 19:35 Arena 1 Absinthenti FBC Pitbulls Kolín 5 : 2
11910109 BU19 A 9.6.2018 19:40 Arena 3 FBC Duha ASK Lovosice - LFP 3 : 2
12198403 M 1/16 10.6.2018 08:00 Arena 1 IBK Täpec Vaalec PISTOLEROS 2 : 1 sn
12198405 M 1/16 10.6.2018 08:00 Arena 2 Group de La Zkurv Zanzibar Team 1 : 4
12198407 M 1/16 10.6.2018 08:00 Arena 3 Morgan Boys Šňup a si v pohodě 6 : 3
12198401 M 1/16 10.6.2018 08:00 SH Dobiášova Bezmozci Excellent 2 : 4
12198404 M 1/16 10.6.2018 08:35 Arena 1 IBF Točky Hruška Team 5 : 3
12198406 M 1/16 10.6.2018 08:35 Arena 2 IBK Kotelníci Gumový Rumídci 3 : 0
12198408 M 1/16 10.6.2018 08:35 Arena 3 Chlastej PSKC Okříšky 2 : 1
12198402 M 1/16 10.6.2018 08:35 SH Dobiášova Piškopinky IBK Condom of Nations 4 : 3
11999202 BU19 OF 10.6.2018 09:10 Arena 1 IBF Flamingó Rybičky jsou fajn 5 : 0 k
11999201 BU19 OF 10.6.2018 09:10 Arena 2 Agresivní hovada IBK Poblitos 1 : 2 sn
11999208 BU19 OF 10.6.2018 09:10 Arena 3 IBK Södra Böhmen IBK Rodeo 42 11 : 0
21999701 GU19 SF 10.6.2018 09:10 SH Dobiášova IBK Hradec Králové Jeleni 0 : 3
11999207 BU19 OF 10.6.2018 09:45 Arena 1 BK Zmijozel Hegešáci 1 : 0
11999203 BU19 OF 10.6.2018 09:45 Arena 2 DANN Autistic Shooting stars 1 : 4
11999206 BU19 OF 10.6.2018 09:45 Arena 3 IBK Jašťurky FBC Duha 7 : 1
21999702 GU19 SF 10.6.2018 09:45 SH Dobiášova FA Mladá Boleslav Kinder 1 : 3
12199204 M OF 10.6.2018 10:20 Arena 1 Gumak Team Zanzibar Team 5 : 6
11999205 BU19 OF 10.6.2018 10:20 Arena 2 FISHKI Kladno IBK Trash 2 : 1
11999204 BU19 OF 10.6.2018 10:20 Arena 3 Drobci GKS ASK Lovosice - LFP 2 : 3
12199208 M OF 10.6.2018 10:20 SH Dobiášova Do Příjemna Excellent 0 : 2
12199202 M OF 10.6.2018 10:55 Arena 1 FBC Kati Kadaň Morgan Boys 6 : 1
12199206 M OF 10.6.2018 10:55 Arena 2 Štěňátka k nakousnutí IBK Täpec Vaalec 1 : 4
12199201 M OF 10.6.2018 10:55 Arena 3 Gymnázium Chomutov Chlastej 3 : 1
12199207 M OF 10.6.2018 10:55 SH Dobiášova Tak dort jo Piškopinky 4 : 2
12199205 M OF 10.6.2018 11:30 Arena 1 IBK Floor&Beer IBF Točky 4 : 2
12199203 M OF 10.6.2018 11:30 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec IBK Kotelníci 2 : 0
11999603 BU19 ČF 10.6.2018 11:30 Arena 3 Shooting stars IBK Jašťurky 1 : 2
11999601 BU19 ČF 10.6.2018 12:15 Arena 1 IBK Poblitos IBK Södra Böhmen 1 : 6
11999602 BU19 ČF 10.6.2018 12:15 Arena 2 IBF Flamingó BK Zmijozel 2 : 1
22199602 W ČF 10.6.2018 12:15 Arena 3 Bohové Princezny Salámky 4 : 3
11999604 BU19 ČF 10.6.2018 12:50 Arena 1 ASK Lovosice - LFP FISHKI Kladno 0 : 4
22199601 W ČF 10.6.2018 12:50 Arena 2 ACEMA Sparta Praha Zahoď dres 1 : 2
12199603 M ČF 10.6.2018 12:50 Arena 3 FBC PANTHERS Liberec IBK Täpec Vaalec 2 : 3
12199604 M ČF 10.6.2018 13:25 Arena 1 Zanzibar Team IBK Floor&Beer 1 : 5
12199601 M ČF 10.6.2018 13:25 Arena 2 Gymnázium Chomutov Excellent 5 : 0
12199602 M ČF 10.6.2018 13:25 Arena 3 FBC Kati Kadaň Tak dort jo 2 : 3 sn
11999701 BU19 SF 10.6.2018 14:00 Arena 1 IBK Södra Böhmen FISHKI Kladno 4 : 2
22199701 W SF 10.6.2018 14:00 Arena 2 DEJ SI DVACET Bohové 4 : 1
11999702 BU19 SF 10.6.2018 14:00 Arena 3 IBF Flamingó IBK Jašťurky 2 : 0
12199701 M SF 10.6.2018 14:35 Arena 1 Gymnázium Chomutov IBK Floor&Beer 3 : 4
22199702 W SF 10.6.2018 14:35 Arena 2 FC WC Zahoď dres 1 : 0
12199702 M SF 10.6.2018 14:35 Arena 3 Tak dort jo IBK Täpec Vaalec 5 : 3
21999901 GU19 FIN 10.6.2018 15:20 Arena 1 Jeleni Kinder 1 : 3
21999801 GU19 o 3. 10.6.2018 15:20 Arena 3 IBK Hradec Králové FA Mladá Boleslav 0 : 2
11999901 BU19 FIN 10.6.2018 15:55 Arena 1 IBK Södra Böhmen IBF Flamingó 5 : 0
11999801 BU19 o 3. 10.6.2018 15:55 Arena 3 FISHKI Kladno IBK Jašťurky 2 : 1
22199901 W FIN 10.6.2018 16:30 Arena 1 DEJ SI DVACET FC WC 3 : 2 sn
22199801 W o 3. 10.6.2018 16:30 Arena 3 Bohové Zahoď dres 1 : 5
12199901 M FIN 10.6.2018 17:05 Arena 1 IBK Floor&Beer Tak dort jo 2 : 3 sn
12199801 M o 3. 10.6.2018 17:05 Arena 3 Gymnázium Chomutov IBK Täpec Vaalec 4 : 2
Partneři
Generální partner
Partneři
Facebook