Rozpis utkání
ID Kategorie Skup. Datum Čas Hala Domácí Hosté Skore
11710101 BU17 A 1.6.2018 10:00 Arena 1 ACEMA Sparta Praha Vosí Garda 4 : 1
11410201 BU13-5 B 1.6.2018 10:00 Arena 2 SK Florbal Benešov A Kanonýři Kladno Jezdci 4 : 2
11510601 BU15 F 1.6.2018 10:00 Arena 3 SK Florbal Benešov B IBF Tuppar Střešbörg 03 0 : 9
11410202 BU13-5 B 1.6.2018 10:30 Arena 2 TJ Starý Harcov Mývali FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 0 : 3
11510602 BU15 F 1.6.2018 10:30 Arena 3 TJ Turnov IBK Fräjeris 0 : 5
11710102 BU17 A 1.6.2018 10:35 Arena 1 SCC SEMILY FBC CHÁBŘI KALACH 1 : 4
11410203 BU13-5 B 1.6.2018 11:00 Arena 2 Florbal Ústí Floorball Club FALCON 2 : 3
11510101 BU15 A 1.6.2018 11:00 Arena 3 BLACK ANGELS BLACK 101. Sportovní klub 8 : 0
11510301 BU15 C 1.6.2018 11:00 SH Dobiášova BLACK ANGELS WHITE Sokol Rudná 1 : 2
11710103 BU17 A 1.6.2018 11:10 Arena 1 IBF Flamingó DDM Liberec 10 : 0
11410501 BU13-5 E 1.6.2018 11:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha RED Kanonýři Kladno Střelci 1 : 2
11510102 BU15 A 1.6.2018 11:30 Arena 3 PISTOLEROS FBC Kati Kadaň Black 0 : 9
11510302 BU15 C 1.6.2018 11:30 SH Dobiášova FBC Panthers Liberec FBC Kati Kadaň White 3 : 6
11710201 BU17 B 1.6.2018 11:45 Arena 1 BLACK ANGELS DDM Praha 2 1 : 0
11410502 BU13-5 E 1.6.2018 12:00 Arena 2 FBC Lomnice FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 1 : 1
11510603 BU15 F 1.6.2018 12:00 Arena 3 Unicopyta Trutnov SK Florbal Benešov B 4 : 0
11510401 BU15 D 1.6.2018 12:00 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha RED Kanonýři Kladno Jezdci 5 : 0
11710202 BU17 B 1.6.2018 12:20 Arena 1 FbC Sokol Předměřice Vidláci 3 : 4
11410503 BU13-5 E 1.6.2018 12:30 Arena 2 ASK Bystřice n.P. IBK Pink Yogurt 1 : 6
11510103 BU15 A 1.6.2018 12:30 Arena 3 Florbal Sokolov DDM Horní Počernice ORKA 2 : 2
11710302 BU17 C 1.6.2018 12:30 TU Liberec FBC Pitbulls Kolín IBK DŘEVÁCI 2 : 6
11510402 BU15 D 1.6.2018 12:30 SH Dobiášova SCC SEMILY FB Hurrican Karlovy Vary 3 : 3
11710203 BU17 B 1.6.2018 12:55 Arena 1 IBK Wodr PISTOLEROS 4 : 0
11510604 BU15 F 1.6.2018 13:00 Arena 3 IBF Tuppar Střešbörg 03 TJ Turnov 6 : 0
11510501 BU15 E 1.6.2018 13:00 SH Dobiášova SK Florbal Benešov A Wizards DDM Praha 10 BLACK 4 : 1
11710301 BU17 C 1.6.2018 13:05 TU Liberec ACEMA Sparta Praha RED IBF Tuppar Střešbörg 01 1 : 2
11410101 BU13-5 A 1.6.2018 13:20 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLACK IBF Tuppar Střešbörg 05 2 : 6
21710101 GU17 A 1.6.2018 13:30 Arena 1 FBC Dobré FBC Pitbullky Kolín 3 : 2
11510201 BU15 B 1.6.2018 13:30 Arena 3 ACEMA Sparta Praha Wizards DDM Praha 10 ORANGE 0 : 3
11510502 BU15 E 1.6.2018 13:30 SH Dobiášova FBC Liberec Fbk Jokerz 5 : 0
11710303 BU17 C 1.6.2018 13:40 TU Liberec PLECKY IBK go-go Horšovský Týn 4 : 0
11410103 BU13-5 A 1.6.2018 13:50 Arena 2 FBC Pitbulláci Kolín ORKA Čelákovice 7 : 1
11510202 BU15 B 1.6.2018 14:00 Arena 3 ASK Lovosice - LFP IBK Södra Böhmen 0 : 11
21510201 GU15 B 1.6.2018 14:00 SH Dobiášova BLACK ANGELS FBC Liberec 1 : 1
21710102 GU17 A 1.6.2018 14:05 Arena 1 SK BIVOJ LITVÍNOV Sklo Bohemia Světlá n/S 5 : 3
11710401 BU17 D 1.6.2018 14:15 TU Liberec IBF Tuppar Střešbörg 02 FbK Orlicko-Třebovsko 8 : 4
11410401 BU13-5 D 1.6.2018 14:20 Arena 2 SK Florbal Benešov B Wizards DDM Praha 10 0 : 2
11510104 BU15 A 1.6.2018 14:30 Arena 3 BLACK ANGELS BLACK PISTOLEROS 3 : 0
21510202 GU15 B 1.6.2018 14:30 SH Dobiášova SK Dvojka Praha TJ Turnov 0 : 4
21710201 GU17 B 1.6.2018 14:40 Arena 1 ACEMA Sparta Praha FBC Kati Kadaň 2 : 2
11410402 BU13-5 D 1.6.2018 14:50 Arena 2 FBC Liberec FBC Plzeň 1 : 1
11710402 BU17 D 1.6.2018 14:50 TU Liberec FBC Rakeťáci Pivo4Life 1 : 4
11510105 BU15 A 1.6.2018 15:00 Arena 3 101. Sportovní klub Florbal Sokolov 1 : 2
11410204 BU13-5 B 1.6.2018 15:00 SH Dobiášova SK Florbal Benešov A TJ Starý Harcov Mývali 1 : 4
21710202 GU17 B 1.6.2018 15:15 Arena 1 FBC Liberec FbK Orlicko-Třebovsko 1 : 1
11410403 BU13-5 D 1.6.2018 15:20 Arena 2 SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 Eden Beroun 6 : 1
11710403 BU17 D 1.6.2018 15:25 TU Liberec TJ Turnov DDM Horní Počernice ORKA 0 : 4
11510106 BU15 A 1.6.2018 15:30 Arena 3 FBC Kati Kadaň Black DDM Horní Počernice ORKA 1 : 2
11410205 BU13-5 B 1.6.2018 15:30 SH Dobiášova Kanonýři Kladno Jezdci Florbal Ústí 1 : 5
11710304 BU17 C 1.6.2018 15:50 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED FBC Pitbulls Kolín 9 : 1
11410301 BU13-5 C 1.6.2018 15:50 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE T-Rexbo 3 : 2
11510204 BU15 B 1.6.2018 16:00 Arena 3 ACEMA Sparta Praha ASK Lovosice - LFP 5 : 1
11710104 BU17 A 1.6.2018 16:00 TU Liberec ACEMA Sparta Praha SCC SEMILY 1 : 2
11410206 BU13-5 B 1.6.2018 16:00 SH Dobiášova FB Hurrican Karlovy Vary WHITE Floorball Club FALCON 1 : 5
11410102 BU13-5 A 1.6.2018 16:20 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec WSU Wierzchowo 4 : 2
11710305 BU17 C 1.6.2018 16:25 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 01 PLECKY IBK 2 : 0
11510205 BU15 B 1.6.2018 16:30 Arena 3 Wizards DDM Praha 10 ORANGE USK Akademik Cheb 4 : 2
11410504 BU13-5 E 1.6.2018 16:30 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha RED FBC Lomnice 0 : 1
11710105 BU17 A 1.6.2018 16:35 TU Liberec Vosí Garda IBF Flamingó 0 : 8
11410302 BU13-5 C 1.6.2018 16:50 Arena 2 Spartak Smržovka Florbal Sokolov 3 : 1
11710306 BU17 C 1.6.2018 17:00 Arena 1 IBK DŘEVÁCI go-go Horšovský Týn 2 : 1
21510101 GU15 A 1.6.2018 17:00 Arena 3 ACEMA Sparta Praha Spartak Smržovka 0 : 2
11410505 BU13-5 E 1.6.2018 17:00 SH Dobiášova Kanonýři Kladno Střelci ASK Bystřice n.P. 6 : 2
11710106 BU17 A 1.6.2018 17:10 TU Liberec FBC CHÁBŘI KALACH DDM Liberec 5 : 0
11410303 BU13-5 C 1.6.2018 17:20 Arena 2 ASK Lovosice - LFP Sokol Rudná 1 : 2
21510102 GU15 A 1.6.2018 17:30 Arena 3 IBK Seveřandy FA Mladá Boleslav 1 : 0
11410506 BU13-5 E 1.6.2018 17:30 SH Dobiášova FB Hurrican Karlovy Vary BLACK IBK Pink Yogurt 0 : 10
11510304 BU15 C 1.6.2018 17:35 Arena 1 BLACK ANGELS WHITE FBC Panthers Liberec 3 : 1
11710204 BU17 B 1.6.2018 17:45 TU Liberec BLACK ANGELS FbC Sokol Předměřice 1 : 4
11410404 BU13-5 D 1.6.2018 17:50 Arena 2 SK Florbal Benešov B FBC Liberec 1 : 1
11510403 BU15 D 1.6.2018 18:00 Arena 3 Orka Čelákovice ACEMA Sparta Praha RED 2 : 2
11410105 BU13-5 A 1.6.2018 18:00 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 05 FBC Pitbulláci Kolín 7 : 0
11510305 BU15 C 1.6.2018 18:05 Arena 1 Sokol Rudná FBC Plzeň 2 : 0
11410405 BU13-5 D 1.6.2018 18:20 Arena 2 Wizards DDM Praha 10 SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 1 : 1
11710406 BU17 D 1.6.2018 18:20 TU Liberec Pivo4Life DDM Horní Počernice ORKA 3 : 3
11410214 BU13-5 B 1.6.2018 18:30 Arena 3 Florbal Ústí SK Florbal Benešov A 7 : 2
11410104 BU13-5 A 1.6.2018 18:30 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha BLACK FBC PANTHERS Liberec 11 : 0
11510510 BU15 E 1.6.2018 18:35 Arena 1 Wizards DDM Praha 10 BLACK Fbk Jokerz 3 : 2
11410406 BU13-5 D 1.6.2018 18:50 Arena 2 FBC Plzeň Eden Beroun 6 : 0
11710205 BU17 B 1.6.2018 18:55 TU Liberec DDM Praha 2 IBK Wodr 0 : 5
11410106 BU13-5 A 1.6.2018 19:00 SH Dobiášova WSU Wierzchowo ORKA Čelákovice 1 : 5
11510503 BU15 E 1.6.2018 19:05 Arena 1 FbC Hradec Králové SK Florbal Benešov A 2 : 0
11410304 BU13-5 C 1.6.2018 19:20 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE Spartak Smržovka 3 : 4
11510404 BU15 D 1.6.2018 19:20 Arena 3 Kanonýři Kladno Jezdci SCC SEMILY 3 : 2
11710206 BU17 B 1.6.2018 19:30 TU Liberec Vidláci PISTOLEROS 11 : 0
11710314 BU17 C 1.6.2018 19:30 SH Dobiášova PLECKY IBK ACEMA Sparta Praha RED 2 : 1
11710404 BU17 D 1.6.2018 19:35 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 02 FBC Rakeťáci 2 : 0
11410305 BU13-5 C 1.6.2018 19:50 Arena 2 T-Rexbo ASK Lovosice - LFP 5 : 0
11410215 BU13-5 B 1.6.2018 19:50 Arena 3 Floorball Club FALCON Kanonýři Kladno Jezdci 1 : 3
11710315 BU17 C 1.6.2018 20:05 SH Dobiášova go-go Horšovský Týn IBF Tuppar Střešbörg 01 2 : 5
11710405 BU17 D 1.6.2018 20:10 Arena 1 FbK Orlicko-Třebovsko TJ Turnov 2 : 5
11410306 BU13-5 C 1.6.2018 20:20 Arena 2 Florbal Sokolov Sokol Rudná 1 : 4
11710107 BU17 A 2.6.2018 08:00 Arena 1 IBF Flamingó SCC SEMILY 7 : 0
11410107 BU13-5 A 2.6.2018 08:00 Arena 2 FBC Pitbulláci Kolín FBC PANTHERS Liberec 1 : 2
11510307 BU15 C 2.6.2018 08:00 Arena 3 FBC Plzeň FBC Panthers Liberec 4 : 1
11410307 BU13-5 C 2.6.2018 08:00 TU Liberec ASK Lovosice - LFP Spartak Smržovka 1 : 0
11510107 BU15 A 2.6.2018 08:00 SH Dobiášova Florbal Sokolov PISTOLEROS 1 : 1
11410108 BU13-5 A 2.6.2018 08:30 Arena 2 ORKA Čelákovice ACEMA Sparta Praha BLACK 1 : 12
11510309 BU15 C 2.6.2018 08:30 Arena 3 Sokol Rudná FBC Kati Kadaň White 4 : 1
11410308 BU13-5 C 2.6.2018 08:30 TU Liberec Sokol Rudná ACEMA Sparta Praha BLUE 2 : 2
11510108 BU15 A 2.6.2018 08:30 SH Dobiášova DDM Horní Počernice ORKA BLACK ANGELS BLACK 0 : 4
11710108 BU17 A 2.6.2018 08:35 Arena 1 DDM Liberec ACEMA Sparta Praha 3 : 5
11410109 BU13-5 A 2.6.2018 09:00 Arena 2 IBF Tuppar Střešbörg 05 WSU Wierzchowo 10 : 1
11510405 BU15 D 2.6.2018 09:00 Arena 3 FB Hurrican Karlovy Vary Orka Čelákovice 3 : 3
11410309 BU13-5 C 2.6.2018 09:00 TU Liberec T-Rexbo Florbal Sokolov 2 : 3
11510109 BU15 A 2.6.2018 09:00 SH Dobiášova 101. Sportovní klub FBC Kati Kadaň Black 1 : 5
11710109 BU17 A 2.6.2018 09:10 Arena 1 Vosí Garda FBC CHÁBŘI KALACH 1 : 4
11410207 BU13-5 B 2.6.2018 09:30 Arena 2 Florbal Ústí TJ Starý Harcov Mývali 5 : 1
11510406 BU15 D 2.6.2018 09:30 Arena 3 ACEMA Sparta Praha RED SCC SEMILY 4 : 1
11410407 BU13-5 D 2.6.2018 09:30 TU Liberec SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 FBC Liberec 3 : 3
11510207 BU15 B 2.6.2018 09:30 SH Dobiášova USK Akademik Cheb ASK Lovosice - LFP 5 : 2
11710207 BU17 B 2.6.2018 09:45 Arena 1 IBK Wodr FbC Sokol Předměřice 1 : 4
11410208 BU13-5 B 2.6.2018 10:00 Arena 2 Floorball Club FALCON SK Florbal Benešov A 7 : 0
11510504 BU15 E 2.6.2018 10:00 Arena 3 Wizards DDM Praha 10 BLACK FBC Liberec 0 : 2
11410408 BU13-5 D 2.6.2018 10:00 TU Liberec Eden Beroun SK Florbal Benešov B 1 : 5
11510209 BU15 B 2.6.2018 10:00 SH Dobiášova Wizards DDM Praha 10 ORANGE IBK Södra Böhmen 0 : 3
11710208 BU17 B 2.6.2018 10:20 Arena 1 PISTOLEROS BLACK ANGELS 0 : 4
11410209 BU13-5 B 2.6.2018 10:30 Arena 2 Kanonýři Kladno Jezdci FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 2 : 1
11510505 BU15 E 2.6.2018 10:30 Arena 3 Fbk Jokerz FbC Hradec Králové 2 : 14
11410409 BU13-5 D 2.6.2018 10:30 TU Liberec Wizards DDM Praha 10 FBC Plzeň 2 : 3
11510605 BU15 F 2.6.2018 10:30 SH Dobiášova IBK Fräjeris Unicopyta Trutnov 7 : 1
11710209 BU17 B 2.6.2018 10:55 Arena 1 DDM Praha 2 Vidláci 0 : 6
11410507 BU13-5 E 2.6.2018 11:00 Arena 2 ASK Bystřice n.P. FBC Lomnice 4 : 1
11510111 BU15 A 2.6.2018 11:00 Arena 3 PISTOLEROS DDM Horní Počernice ORKA 1 : 9
11710407 BU17 D 2.6.2018 11:00 TU Liberec TJ Turnov FBC Rakeťáci 2 : 1
11510606 BU15 F 2.6.2018 11:00 SH Dobiášova SK Florbal Benešov B TJ Turnov 1 : 1
11710307 BU17 C 2.6.2018 11:30 Arena 1 PLECKY IBK FBC Pitbulls Kolín 7 : 2
11410508 BU13-5 E 2.6.2018 11:30 Arena 2 IBK Pink Yogurt ACEMA Sparta Praha RED 5 : 1
11510114 BU15 A 2.6.2018 11:30 Arena 3 Florbal Sokolov BLACK ANGELS BLACK 1 : 4
21510103 GU15 A 2.6.2018 11:30 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha IBK Seveřandy 2 : 3
11710408 BU17 D 2.6.2018 11:35 TU Liberec DDM Horní Počernice ORKA IBF Tuppar Střešbörg 02 0 : 1
11410509 BU13-5 E 2.6.2018 12:00 Arena 2 Kanonýři Kladno Střelci FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 3 : 2
11710110 BU17 A 2.6.2018 12:00 Arena 3 ACEMA Sparta Praha FBC CHÁBŘI KALACH 3 : 1
21510104 GU15 A 2.6.2018 12:00 SH Dobiášova Spartak Smržovka FA Mladá Boleslav 2 : 0
11710308 BU17 C 2.6.2018 12:05 Arena 1 go-go Horšovský Týn ACEMA Sparta Praha RED 2 : 4
11710409 BU17 D 2.6.2018 12:10 TU Liberec FbK Orlicko-Třebovsko Pivo4Life 1 : 6
11410110 BU13-5 A 2.6.2018 12:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLACK WSU Wierzchowo 12 : 0
21510203 GU15 B 2.6.2018 12:30 SH Dobiášova BLACK ANGELS SK Dvojka Praha 2 : 0
11710111 BU17 A 2.6.2018 12:35 Arena 3 SCC SEMILY DDM Liberec 4 : 0
11710309 BU17 C 2.6.2018 12:40 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 01 IBK DŘEVÁCI 3 : 0
11510310 BU15 C 2.6.2018 12:45 TU Liberec BLACK ANGELS WHITE FBC Kati Kadaň White 2 : 0
11410111 BU13-5 A 2.6.2018 13:00 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec ORKA Čelákovice 2 : 2
21510204 GU15 B 2.6.2018 13:00 SH Dobiášova FBC Liberec TJ Turnov 3 : 2
11710210 BU17 B 2.6.2018 13:10 Arena 3 BLACK ANGELS Vidláci 0 : 4
11510407 BU15 D 2.6.2018 13:15 Arena 1 Orka Čelákovice Kanonýři Kladno Jezdci 1 : 0
11710411 BU17 D 2.6.2018 13:15 TU Liberec FBC Rakeťáci DDM Horní Počernice ORKA 2 : 1
11410310 BU13-5 C 2.6.2018 13:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha BLUE Florbal Sokolov 5 : 1
21710103 GU17 A 2.6.2018 13:30 SH Dobiášova FBC Dobré SK BIVOJ LITVÍNOV 1 : 1
11510408 BU15 D 2.6.2018 13:45 Arena 1 FB Hurrican Karlovy Vary ACEMA Sparta Praha RED 0 : 6
11710211 BU17 B 2.6.2018 13:45 Arena 3 FbC Sokol Předměřice PISTOLEROS 3 : 0
11710410 BU17 D 2.6.2018 13:50 TU Liberec IBF Tuppar Střešbörg 02 Pivo4Life 2 : 1
11410311 BU13-5 C 2.6.2018 14:00 Arena 2 Spartak Smržovka Sokol Rudná 2 : 1
21710104 GU17 A 2.6.2018 14:05 SH Dobiášova FBC Pitbullky Kolín Sklo Bohemia Světlá n/S 2 : 6
11410410 BU13-5 D 2.6.2018 14:15 Arena 1 SK Florbal Benešov B FBC Plzeň 1 : 2
11710310 BU17 C 2.6.2018 14:20 Arena 3 ACEMA Sparta Praha RED IBK DŘEVÁCI 3 : 0
11510506 BU15 E 2.6.2018 14:25 TU Liberec SK Florbal Benešov A FBC Liberec 0 : 2
11510210 BU15 B 2.6.2018 14:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha IBK Södra Böhmen 1 : 5
21710203 GU17 B 2.6.2018 14:40 SH Dobiášova ACEMA Sparta Praha FBC Liberec 0 : 6
11410411 BU13-5 D 2.6.2018 14:45 Arena 1 FBC Liberec Eden Beroun 4 : 0
11710311 BU17 C 2.6.2018 14:55 Arena 3 FBC Pitbulls Kolín go-go Horšovský Týn 2 : 5
11510507 BU15 E 2.6.2018 14:55 TU Liberec FbC Hradec Králové Wizards DDM Praha 10 BLACK 5 : 0
21510105 GU15 A 2.6.2018 15:00 Arena 2 FA Mladá Boleslav ACEMA Sparta Praha 1 : 5
11410510 BU13-5 E 2.6.2018 15:15 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 4 : 3
21710204 GU17 B 2.6.2018 15:15 SH Dobiášova FBC Kati Kadaň FbK Orlicko-Třebovsko 0 : 4
11510607 BU15 F 2.6.2018 15:25 TU Liberec Unicopyta Trutnov IBF Tuppar Střešbörg 03 1 : 7
21510106 GU15 A 2.6.2018 15:30 Arena 2 IBK Seveřandy Spartak Smržovka 5 : 3
11710112 BU17 A 2.6.2018 15:30 Arena 3 FBC CHÁBŘI KALACH IBF Flamingó 0 : 5
11410511 BU13-5 E 2.6.2018 15:45 Arena 1 FBC Lomnice IBK Pink Yogurt 0 : 7
11410210 BU13-5 B 2.6.2018 15:50 SH Dobiášova SK Florbal Benešov A FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 1 : 5
11510608 BU15 F 2.6.2018 15:55 TU Liberec IBK Fräjeris SK Florbal Benešov B 12 : 0
21510205 GU15 B 2.6.2018 16:00 Arena 2 TJ Turnov BLACK ANGELS 1 : 5
11710113 BU17 A 2.6.2018 16:05 Arena 3 Vosí Garda SCC SEMILY 7 : 3
11410112 BU13-5 A 2.6.2018 16:15 Arena 1 WSU Wierzchowo FBC Pitbulláci Kolín 2 : 1
11410211 BU13-5 B 2.6.2018 16:20 SH Dobiášova TJ Starý Harcov Mývali Floorball Club FALCON 1 : 3
11510110 BU15 A 2.6.2018 16:25 TU Liberec BLACK ANGELS BLACK FBC Kati Kadaň Black 0 : 1
21510206 GU15 B 2.6.2018 16:30 Arena 2 SK Dvojka Praha FBC Liberec 0 : 7
11710212 BU17 B 2.6.2018 16:40 Arena 3 Vidláci IBK Wodr 4 : 1
11410113 BU13-5 A 2.6.2018 16:45 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 05 FBC PANTHERS Liberec 5 : 2
11510409 BU15 D 2.6.2018 16:50 SH Dobiášova SCC SEMILY Orka Čelákovice 1 : 2
11510113 BU15 A 2.6.2018 16:55 TU Liberec 101. Sportovní klub PISTOLEROS 11 : 0
11510212 BU15 B 2.6.2018 17:00 Arena 2 IBK Södra Böhmen USK Akademik Cheb 2 : 3
11410312 BU13-5 C 2.6.2018 17:15 Arena 1 Florbal Sokolov ASK Lovosice - LFP 5 : 0
11710213 BU17 B 2.6.2018 17:15 Arena 3 DDM Praha 2 FbC Sokol Předměřice 1 : 2
11510410 BU15 D 2.6.2018 17:20 SH Dobiášova Kanonýři Kladno Jezdci FB Hurrican Karlovy Vary 0 : 1
21710105 GU17 A 2.6.2018 17:25 TU Liberec Sklo Bohemia Světlá n/S FBC Dobré 5 : 0
11510213 BU15 B 2.6.2018 17:30 Arena 2 Wizards DDM Praha 10 ORANGE ASK Lovosice - LFP 5 : 0
11410313 BU13-5 C 2.6.2018 17:45 Arena 1 T-Rexbo Spartak Smržovka 2 : 1
11710312 BU17 C 2.6.2018 17:50 Arena 3 IBK DŘEVÁCI PLECKY IBK 1 : 4
11510508 BU15 E 2.6.2018 17:50 SH Dobiášova Fbk Jokerz SK Florbal Benešov A 2 : 2
11510312 BU15 C 2.6.2018 18:00 Arena 2 FBC Kati Kadaň White FBC Plzeň 0 : 2
21710106 GU17 A 2.6.2018 18:00 TU Liberec SK BIVOJ LITVÍNOV FBC Pitbullky Kolín 6 : 0
11410412 BU13-5 D 2.6.2018 18:15 Arena 1 FBC Plzeň SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 2 : 2
11510509 BU15 E 2.6.2018 18:20 SH Dobiášova FBC Liberec FbC Hradec Králové 1 : 6
11710313 BU17 C 2.6.2018 18:25 Arena 3 IBF Tuppar Střešbörg 01 FBC Pitbulls Kolín 8 : 2
11410114 BU13-5 A 2.6.2018 18:30 Arena 2 FBC Pitbulláci Kolín ACEMA Sparta Praha BLACK 0 : 6
21710205 GU17 B 2.6.2018 18:35 TU Liberec FbK Orlicko-Třebovsko ACEMA Sparta Praha 3 : 0
11410413 BU13-5 D 2.6.2018 18:45 Arena 1 Wizards DDM Praha 10 FBC Liberec 1 : 2
11510609 BU15 F 2.6.2018 18:50 SH Dobiášova TJ Turnov Unicopyta Trutnov 6 : 1
11410115 BU13-5 A 2.6.2018 19:00 Arena 2 ORKA Čelákovice IBF Tuppar Střešbörg 05 0 : 7
11710412 BU17 D 2.6.2018 19:00 Arena 3 Pivo4Life TJ Turnov 2 : 1
21710206 GU17 B 2.6.2018 19:10 TU Liberec FBC Liberec FBC Kati Kadaň 7 : 0
11510313 BU15 C 2.6.2018 19:15 Arena 1 Sokol Rudná FBC Panthers Liberec 8 : 1
11510610 BU15 F 2.6.2018 19:20 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 03 IBK Fräjeris 0 : 0
11410512 BU13-5 E 2.6.2018 19:30 Arena 2 FB Hurrican Karlovy Vary BLACK ASK Bystřice n.P. 0 : 4
11710413 BU17 D 2.6.2018 19:35 Arena 3 FbK Orlicko-Třebovsko FBC Rakeťáci 3 : 5
11710114 BU17 A 2.6.2018 19:45 Arena 1 IBF Flamingó ACEMA Sparta Praha 7 : 0
11710215 BU17 B 2.6.2018 19:50 SH Dobiášova PISTOLEROS DDM Praha 2 2 : 1
11410513 BU13-5 E 2.6.2018 20:00 Arena 2 Kanonýři Kladno Střelci FBC Lomnice 5 : 1
11710214 BU17 B 2.6.2018 20:10 Arena 3 IBK Wodr BLACK ANGELS 0 : 1
11710115 BU17 A 2.6.2018 20:20 Arena 1 DDM Liberec Vosí Garda 3 : 5
11410415 BU13-5 D 3.6.2018 08:00 Arena 1 Eden Beroun Wizards DDM Praha 10 0 : 7
11410314 BU13-5 C 3.6.2018 08:00 Arena 2 ASK Lovosice - LFP ACEMA Sparta Praha BLUE 0 : 5
11410212 BU13-5 B 3.6.2018 08:00 Arena 3 FB Hurrican Karlovy Vary WHITE Florbal Ústí 1 : 7
11410515 BU13-5 E 3.6.2018 08:30 Arena 1 IBK Pink Yogurt Kanonýři Kladno Střelci 2 : 0
11410315 BU13-5 C 3.6.2018 08:30 Arena 2 Sokol Rudná T-Rexbo 1 : 0
11410213 BU13-5 B 3.6.2018 08:30 Arena 3 Kanonýři Kladno Jezdci TJ Starý Harcov Mývali 1 : 2
11710414 BU17 D 3.6.2018 08:30 SH Dobiášova TJ Turnov IBF Tuppar Střešbörg 02 3 : 3
11510214 BU15 B 3.6.2018 09:00 Arena 1 USK Akademik Cheb ACEMA Sparta Praha 3 : 1
11410414 BU13-5 D 3.6.2018 09:00 Arena 2 SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 SK Florbal Benešov B 6 : 5
11410514 BU13-5 E 3.6.2018 09:00 Arena 3 ASK Bystřice n.P. ACEMA Sparta Praha RED 2 : 4
11710415 BU17 D 3.6.2018 09:05 SH Dobiášova DDM Horní Počernice ORKA FbK Orlicko-Třebovsko 1 : 0
11510115 BU15 A 3.6.2018 09:30 Arena 1 DDM Horní Počernice ORKA 101. Sportovní klub 2 : 1
21799603 GU17 ČF 3.6.2018 09:30 Arena 2 Sklo Bohemia Světlá n/S ACEMA Sparta Praha 2 : 0
11510314 BU15 C 3.6.2018 09:30 Arena 3 FBC Plzeň BLACK ANGELS WHITE 3 : 1
21799601 GU17 ČF 3.6.2018 09:40 SH Dobiášova SK BIVOJ LITVÍNOV FBC Kati Kadaň 2 : 0
21599601 GU15 ČF 3.6.2018 10:00 Arena 1 IBK Seveřandy SK Dvojka Praha 6 : 2
11510112 BU15 A 3.6.2018 10:00 Arena 3 FBC Kati Kadaň Black Florbal Sokolov 5 : 0
11499201 BU13-5 OF 3.6.2018 10:05 Arena 2 Florbal Ústí SK BIVOJ LITVÍNOV 2005 3 : 2
21799602 GU17 ČF 3.6.2018 10:15 SH Dobiášova FBC Liberec FBC Pitbullky Kolín 6 : 2
21599604 GU15 ČF 3.6.2018 10:30 Arena 1 BLACK ANGELS ACEMA Sparta Praha 2 : 0
21599602 GU15 ČF 3.6.2018 10:30 Arena 3 FBC Liberec FA Mladá Boleslav 1 : 0
11499202 BU13-5 OF 3.6.2018 10:35 Arena 2 Kanonýři Kladno Střelci Sokol Rudná 1 : 2
11799601 BU17 ČF 3.6.2018 10:50 SH Dobiášova IBF Flamingó FbC Sokol Předměřice 2 : 1
11599204 BU15 OF 3.6.2018 11:00 Arena 1 BLACK ANGELS BLACK FBC Plzeň 2 : 0
21599603 GU15 ČF 3.6.2018 11:00 Arena 3 Spartak Smržovka TJ Turnov 0 : 3
11599202 BU15 OF 3.6.2018 11:05 Arena 2 FBC Kati Kadaň Black FBC Liberec 5 : 2
11799604 BU17 ČF 3.6.2018 11:25 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 02 PLECKY IBK 2 : 3
11599203 BU15 OF 3.6.2018 11:30 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 03 USK Akademik Cheb 4 : 0
21799604 GU17 ČF 3.6.2018 11:30 Arena 3 FbK Orlicko-Třebovsko FBC Dobré 2 : 0
11499603 BU13-5 ČF 3.6.2018 11:35 Arena 2 Floorball Club FALCON ACEMA Sparta Praha BLACK 1 : 7
11499601 BU13-5 ČF 3.6.2018 12:00 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 05 Sokol Rudná 8 : 0
11799602 BU17 ČF 3.6.2018 12:00 SH Dobiášova Vidláci ACEMA Sparta Praha 3 : 1
11499604 BU13-5 ČF 3.6.2018 12:05 Arena 2 FBC Plzeň ACEMA Sparta Praha BLUE 1 : 4
11599201 BU15 OF 3.6.2018 12:05 Arena 3 IBK Södra Böhmen Orka Čelákovice 4 : 1
11599601 BU15 ČF 3.6.2018 12:30 Arena 1 FbC Hradec Králové BLACK ANGELS BLACK 2 : 0
11599602 BU15 ČF 3.6.2018 12:35 Arena 2 Sokol Rudná IBF Tuppar Střešbörg 03 0 : 2
11499602 BU13-5 ČF 3.6.2018 12:35 Arena 3 IBK Pink Yogurt Florbal Ústí 5 : 0
11799603 BU17 ČF 3.6.2018 12:35 SH Dobiášova IBF Tuppar Střešbörg 01 Pivo4Life 0 : 1
11599604 BU15 ČF 3.6.2018 13:00 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED IBK Södra Böhmen 1 : 0
21599702 GU15 SF 3.6.2018 13:05 Arena 2 FBC Liberec TJ Turnov 3 : 1
11599603 BU15 ČF 3.6.2018 13:05 Arena 3 IBK Fräjeris FBC Kati Kadaň Black 5 : 1
11799701 BU17 SF 3.6.2018 13:10 SH Dobiášova IBF Flamingó PLECKY IBK 0 : 1
21799701 GU17 SF 3.6.2018 13:30 Arena 1 SK BIVOJ LITVÍNOV FbK Orlicko-Třebovsko 1 : 4
11499701 BU13-5 SF 3.6.2018 13:35 Arena 2 IBF Tuppar Střešbörg 05 ACEMA Sparta Praha BLUE 6 : 0
21599701 GU15 SF 3.6.2018 13:35 Arena 3 IBK Seveřandy BLACK ANGELS 0 : 5
11799702 BU17 SF 3.6.2018 13:45 SH Dobiášova Vidláci Pivo4Life 4 : 3
11599701 BU15 SF 3.6.2018 14:05 Arena 1 FbC Hradec Králové ACEMA Sparta Praha RED 1 : 3
21799702 GU17 SF 3.6.2018 14:05 Arena 2 FBC Liberec Sklo Bohemia Světlá n/S 0 : 1
11499702 BU13-5 SF 3.6.2018 14:05 Arena 3 IBK Pink Yogurt ACEMA Sparta Praha BLACK 2 : 3
21599901 GU15 FIN 3.6.2018 14:35 Arena 1 BLACK ANGELS FBC Liberec 4 : 1
21599801 GU15 o 3. 3.6.2018 14:35 Arena 3 IBK Seveřandy TJ Turnov 3 : 1
11599702 BU15 SF 3.6.2018 14:40 Arena 2 IBF Tuppar Střešbörg 03 IBK Fräjeris 1 : 2 sn
11499901 BU13-5 FIN 3.6.2018 15:05 Arena 1 IBF Tuppar Střešbörg 05 ACEMA Sparta Praha BLACK 4 : 1
11499801 BU13-5 o 3. 3.6.2018 15:05 Arena 3 ACEMA Sparta Praha BLUE IBK Pink Yogurt 2 : 6
11599901 BU15 FIN 3.6.2018 15:35 Arena 1 ACEMA Sparta Praha RED IBK Fräjeris 2 : 5
11599801 BU15 o 3. 3.6.2018 15:35 Arena 3 FbC Hradec Králové IBF Tuppar Střešbörg 03 3 : 1
21799901 GU17 FIN 3.6.2018 16:05 Arena 1 FbK Orlicko-Třebovsko Sklo Bohemia Světlá n/S 0 : 6
21799801 GU17 o 3. 3.6.2018 16:05 Arena 3 SK BIVOJ LITVÍNOV FBC Liberec 4 : 3 sn
11799901 BU17 FIN 3.6.2018 16:40 Arena 1 PLECKY IBK Vidláci 3 : 2
11799801 BU17 o 3. 3.6.2018 16:40 Arena 3 IBF Flamingó Pivo4Life 2 : 1 sn
Partneři
Generální partner
Partneři
Facebook