Rozpis utkání
ID Kategorie Skup. Datum Čas Hala Domácí Hosté Skore
11910201 BU19 B 8.6.2018 10:20 Arena 1 IBF Flamingó Shooting stars 7 : 1
22110203 W B 8.6.2018 10:40 Arena 2 Zahoď dres Bohové 4 : 5
12110201 M B 8.6.2018 10:40 Arena 3 FbC Sokol Předměřice Piškopinky 0 : 1
11910202 BU19 B 8.6.2018 10:55 Arena 1 IBK Trash IBK Jašťurky 2 : 7
21910101 GU19 A 8.6.2018 11:15 Arena 2 Dva nula jedna FA Mladá Boleslav 0 : 9
12110202 M B 8.6.2018 11:15 Arena 3 FBC Kati Kadaň Bats Černošice 8 : 4
11910301 BU19 C 8.6.2018 11:30 Arena 1 BK Zmijozel Rybičky jsou fajn 6 : 1
21910102 GU19 A 8.6.2018 11:50 Arena 2 IBK Hradec Králové Jeleni 2 : 3
12110305 M C 8.6.2018 11:50 Arena 3 IBK Täpec Vaalec FBC PANTHERS Liberec 5 : 5
12110501 M E 8.6.2018 12:00 SH Dobiášova Šňup a si v pohodě IBK Floor&Beer 0 : 6
12110601 M F 8.6.2018 12:05 Arena 1 Štěňátka k nakousnutí Absinthenti 4 : 2
11910101 BU19 A 8.6.2018 12:25 Arena 2 Agresivní hovada PISTOLEROS 1 : 0
12110103 M A 8.6.2018 12:25 Arena 3 Chalapeños Bezmozci 1 : 4
12110502 M E 8.6.2018 12:35 SH Dobiášova FBC Young boys Liberec Pivo4Life 2 : 4
12110401 M D 8.6.2018 12:40 Arena 1 Gumak Team Lokomotiv Koťátka 5 : 2
11910102 BU19 A 8.6.2018 13:00 Arena 2 FBC Duha FISHKI Kladno 0 : 6
12110402 M D 8.6.2018 13:00 Arena 3 Excellent SK Florbal Benešov 3 : 2
12110602 M F 8.6.2018 13:10 SH Dobiášova IBK Kotelníci FBC Pitbulls Kolín 5 : 2
11910401 BU19 D 8.6.2018 13:30 Arena 1 Drobci GKS Hegešáci 3 : 2
22110205 W B 8.6.2018 13:35 Arena 2 Bohové HodněVysokoMíříš 4 : 3
12110203 M B 8.6.2018 13:35 Arena 3 Hruška Team FbC Sokol Předměřice 4 : 2
12110701 M G 8.6.2018 13:45 SH Dobiášova Tak dort jo Morgan Boys 4 : 0
11910402 BU19 D 8.6.2018 14:05 Arena 1 IBK Poblitos IBK Södra Böhmen 3 : 4
22110206 W B 8.6.2018 14:10 Arena 2 Lineárně Nezávislé Zahoď dres 1 : 1
12110204 M B 8.6.2018 14:10 Arena 3 Piškopinky FBC Kati Kadaň 3 : 7
12110702 M G 8.6.2018 14:20 SH Dobiášova Gumový Rumídci Florbal Tachov 2 : 2
12110503 M E 8.6.2018 14:40 Arena 1 Group de La Zkurv Šňup a si v pohodě 4 : 4
22110204 W B 8.6.2018 14:45 Arena 2 FC WC Holčiny pod zámkem 2 : 1
12110301 M C 8.6.2018 14:45 Arena 3 IBK Snus Time IBK Condom of Nations 1 : 5
12110801 M H 8.6.2018 14:55 SH Dobiášova IBK Orangutan Chlastej 2 : 4
12110504 M E 8.6.2018 15:15 Arena 1 IBK Floor&Beer FBC Young boys Liberec 3 : 1
21910105 GU19 A 8.6.2018 15:20 Arena 2 Jeleni Kinder 2 : 4
12110302 M C 8.6.2018 15:20 Arena 3 IBK Borovička IBK Täpec Vaalec 5 : 0
12110802 M H 8.6.2018 15:30 SH Dobiášova Do Příjemna FBC DMNC CHEB 5 : 1
12110603 M F 8.6.2018 15:50 Arena 1 PSKC Okříšky Štěňátka k nakousnutí 1 : 2
22110101 W A 8.6.2018 15:55 Arena 2 Tatramatky DEJ SI DVACET 0 : 6
11910103 BU19 A 8.6.2018 15:55 Arena 3 ASK Lovosice - LFP Agresivní hovada 2 : 3
11910203 BU19 B 8.6.2018 16:05 SH Dobiášova Pink Flappy Unicorn IBF Flamingó 1 : 5
12110604 M F 8.6.2018 16:25 Arena 1 Absinthenti IBK Kotelníci 1 : 5
22110102 W A 8.6.2018 16:30 Arena 2 ACEMA Sparta Praha Panthers Moms 7 : 0
11910104 BU19 A 8.6.2018 16:30 Arena 3 PISTOLEROS FBC Duha 1 : 8
11910204 BU19 B 8.6.2018 16:40 SH Dobiášova Shooting stars IBK Trash 2 : 3
12110703 M G 8.6.2018 17:00 Arena 1 Říčany Tak dort jo 3 : 4
22110103 W A 8.6.2018 17:05 Arena 2 Rumové víly Princezny Salámky 0 : 6
12110105 M A 8.6.2018 17:05 Arena 3 Gymnázium Chomutov Chalapeños 6 : 1
11910303 BU19 C 8.6.2018 17:15 SH Dobiášova IBK Rodeo 42 BK Zmijozel 1 : 8
12110104 M A 8.6.2018 17:35 Arena 1 PISTOLEROS POBŘEŽÍ KOCOVINY 3 : 2
21910103 GU19 A 8.6.2018 17:40 Arena 2 Kinder Dva nula jedna 9 : 1
12110205 M B 8.6.2018 17:40 Arena 3 Bats Černošice Hruška Team 4 : 10
12110403 M D 8.6.2018 17:50 SH Dobiášova IBF Točky Gumak Team 3 : 4
12110704 M G 8.6.2018 18:10 Arena 1 Morgan Boys Gumový Rumídci 2 : 1
21910104 GU19 A 8.6.2018 18:15 Arena 2 FA Mladá Boleslav IBK Hradec Králové 1 : 2
11910105 BU19 A 8.6.2018 18:15 Arena 3 FISHKI Kladno ASK Lovosice - LFP 2 : 1
12110404 M D 8.6.2018 18:25 SH Dobiášova Lokomotiv Koťátka Excellent 0 : 4
12110803 M H 8.6.2018 18:45 Arena 1 Zanzibar Team IBK Orangutan 4 : 1
22110104 W A 8.6.2018 18:50 Arena 2 Tatramatky ACEMA Sparta Praha 1 : 4
12110303 M C 8.6.2018 18:50 Arena 3 FBC PANTHERS Liberec IBK Snus Time 6 : 2
11910205 BU19 B 8.6.2018 19:00 SH Dobiášova IBK Jašťurky Pink Flappy Unicorn 3 : 0
12110804 M H 8.6.2018 19:20 Arena 1 Chlastej Do Příjemna 4 : 2
22110105 W A 8.6.2018 19:25 Arena 2 Princezny Salámky DEJ SI DVACET 2 : 3
12110304 M C 8.6.2018 19:25 Arena 3 IBK Condom of Nations IBK Borovička 3 : 1
11910305 BU19 C 8.6.2018 19:35 SH Dobiášova DANN Autistic IBK Rodeo 42 4 : 1
12110505 M E 8.6.2018 19:55 Arena 1 Pivo4Life Group de La Zkurv 2 : 4
22110106 W A 8.6.2018 20:00 Arena 2 Panthers Moms Rumové víly 0 : 9
12110805 M H 8.6.2018 20:00 Arena 3 FBC DMNC CHEB Zanzibar Team 2 : 9
12110405 M D 8.6.2018 20:10 SH Dobiášova SK Florbal Benešov IBF Točky 1 : 3
12110605 M F 8.6.2018 20:30 Arena 1 FBC Pitbulls Kolín PSKC Okříšky 0 : 5
22110202 W B 8.6.2018 20:35 Arena 2 Holčiny pod zámkem Lineárně Nezávislé 2 : 2
12110101 M A 8.6.2018 20:35 Arena 3 Bezmozci PISTOLEROS 2 : 2
12110705 M G 8.6.2018 21:05 Arena 1 Florbal Tachov Říčany 2 : 2
22110201 W B 8.6.2018 21:10 Arena 2 FC WC HodněVysokoMíříš 1 : 0
12110102 M A 8.6.2018 21:10 Arena 3 POBŘEŽÍ KOCOVINY Gymnázium Chomutov 0 : 10
12110406 M D 9.6.2018 08:00 Arena 2 Gumak Team Excellent 2 : 2
22110107 W A 9.6.2018 08:00 Arena 3 Rumové víly ACEMA Sparta Praha 0 : 5 k
12110306 M C 9.6.2018 08:00 SH Dobiášova IBK Snus Time IBK Borovička 1 : 10
11910308 BU19 C 9.6.2018 08:30 Arena 1 DANN Autistic BK Zmijozel 5 : 4
12110407 M D 9.6.2018 08:35 Arena 2 IBF Točky Lokomotiv Koťátka 5 : 0 k
22110108 W A 9.6.2018 08:35 Arena 3 Princezny Salámky Tatramatky 4 : 3
12110307 M C 9.6.2018 08:35 SH Dobiášova FBC PANTHERS Liberec IBK Condom of Nations 1 : 1
12110506 M E 9.6.2018 09:05 Arena 1 Šňup a si v pohodě FBC Young boys Liberec 2 : 0
12110606 M F 9.6.2018 09:10 Arena 2 Štěňátka k nakousnutí IBK Kotelníci 4 : 1
22110109 W A 9.6.2018 09:10 Arena 3 DEJ SI DVACET Panthers Moms 10 : 2
12110206 M B 9.6.2018 09:10 SH Dobiášova FbC Sokol Předměřice FBC Kati Kadaň 2 : 3
12110507 M E 9.6.2018 09:40 Arena 1 Group de La Zkurv IBK Floor&Beer 0 : 8
12110607 M F 9.6.2018 09:45 Arena 2 PSKC Okříšky Absinthenti 3 : 0
22110207 W B 9.6.2018 09:45 Arena 3 Zahoď dres Holčiny pod zámkem 4 : 2
12110207 M B 9.6.2018 09:45 SH Dobiášova Hruška Team Piškopinky 0 : 4
11910210 BU19 B 9.6.2018 10:15 Arena 1 Shooting stars IBK Jašťurky 0 : 5
12110706 M G 9.6.2018 10:20 Arena 2 Tak dort jo Gumový Rumídci 4 : 0
22110208 W B 9.6.2018 10:20 Arena 3 Bohové FC WC 2 : 6
12110107 M A 9.6.2018 10:20 SH Dobiášova Chalapeños PISTOLEROS 2 : 2
11910310 BU19 C 9.6.2018 10:50 Arena 1 Rybičky jsou fajn DANN Autistic 2 : 1
12110707 M G 9.6.2018 10:55 Arena 2 Říčany Morgan Boys 1 : 3
22110209 W B 9.6.2018 10:55 Arena 3 HodněVysokoMíříš Lineárně Nezávislé 1 : 0
12110308 M C 9.6.2018 10:55 SH Dobiášova IBK Täpec Vaalec IBK Snus Time 5 : 0 k
12110106 M A 9.6.2018 11:25 Arena 1 Bezmozci POBŘEŽÍ KOCOVINY 6 : 3
12110408 M D 9.6.2018 11:30 Arena 2 SK Florbal Benešov Gumak Team 1 : 3
22110110 W A 9.6.2018 11:30 Arena 3 Tatramatky Panthers Moms 5 : 1
11910110 BU19 A 9.6.2018 11:30 SH Dobiášova PISTOLEROS FISHKI Kladno 1 : 5
12110808 M H 9.6.2018 12:00 Arena 1 FBC DMNC CHEB IBK Orangutan 3 : 0
12110409 M D 9.6.2018 12:05 Arena 2 Excellent IBF Točky 1 : 4
22110111 W A 9.6.2018 12:05 Arena 3 DEJ SI DVACET Rumové víly 4 : 2
12110208 M B 9.6.2018 12:05 SH Dobiášova Bats Černošice FbC Sokol Předměřice 7 : 3
12110608 M F 9.6.2018 12:35 Arena 1 FBC Pitbulls Kolín Štěňátka k nakousnutí 1 : 4
12110508 M E 9.6.2018 12:40 Arena 2 Pivo4Life Šňup a si v pohodě 1 : 1
22110112 W A 9.6.2018 12:40 Arena 3 ACEMA Sparta Praha Princezny Salámky 4 : 2
11910403 BU19 D 9.6.2018 12:40 SH Dobiášova Drobci GKS IBK Poblitos 4 : 2
12110609 M F 9.6.2018 13:10 Arena 1 IBK Kotelníci PSKC Okříšky 4 : 3
12110509 M E 9.6.2018 13:15 Arena 2 FBC Young boys Liberec Group de La Zkurv 6 : 9
21910106 GU19 A 9.6.2018 13:15 Arena 3 Dva nula jedna IBK Hradec Králové 0 : 3
11910404 BU19 D 9.6.2018 13:15 SH Dobiášova Hegešáci IBK Södra Böhmen 0 : 2
12110309 M C 9.6.2018 13:45 Arena 1 IBK Borovička FBC PANTHERS Liberec 3 : 4
12110807 M H 9.6.2018 13:50 Arena 2 Zanzibar Team Chlastej 3 : 3
21910107 GU19 A 9.6.2018 13:50 Arena 3 Kinder FA Mladá Boleslav 3 : 3
11910206 BU19 B 9.6.2018 13:50 SH Dobiášova IBF Flamingó IBK Trash 5 : 4
12110310 M C 9.6.2018 14:20 Arena 1 IBK Condom of Nations IBK Täpec Vaalec 3 : 4
12110806 M H 9.6.2018 14:25 Arena 2 IBK Orangutan Do Příjemna 1 : 2
22110210 W B 9.6.2018 14:25 Arena 3 FC WC Lineárně Nezávislé 3 : 1
11910207 BU19 B 9.6.2018 14:25 SH Dobiášova Pink Flappy Unicorn Shooting stars 2 : 3
22110113 W A 9.6.2018 14:55 Arena 1 Rumové víly Tatramatky 5 : 3
12110209 M B 9.6.2018 15:00 Arena 2 FBC Kati Kadaň Hruška Team 10 : 3
22110211 W B 9.6.2018 15:00 Arena 3 HodněVysokoMíříš Zahoď dres 0 : 2
11910106 BU19 A 9.6.2018 15:00 SH Dobiášova Agresivní hovada FBC Duha 3 : 3
22110114 W A 9.6.2018 15:30 Arena 1 DEJ SI DVACET ACEMA Sparta Praha 3 : 1
12110210 M B 9.6.2018 15:35 Arena 2 Piškopinky Bats Černošice 1 : 2
22110212 W B 9.6.2018 15:35 Arena 3 Holčiny pod zámkem Bohové 0 : 3
11910107 BU19 A 9.6.2018 15:35 SH Dobiášova ASK Lovosice - LFP PISTOLEROS 4 : 4
22110115 W A 9.6.2018 16:05 Arena 1 Panthers Moms Princezny Salámky 1 : 4
12110708 M G 9.6.2018 16:10 Arena 2 Florbal Tachov Tak dort jo 1 : 5
21910108 GU19 A 9.6.2018 16:10 Arena 3 Jeleni Dva nula jedna 9 : 0
11910307 BU19 C 9.6.2018 16:10 SH Dobiášova IBK Rodeo 42 Rybičky jsou fajn 4 : 2
12110108 M A 9.6.2018 16:40 Arena 1 Gymnázium Chomutov Bezmozci 3 : 0
12110810 M H 9.6.2018 16:45 Arena 2 Chlastej FBC DMNC CHEB 5 : 5
21910109 GU19 A 9.6.2018 16:45 Arena 3 IBK Hradec Králové Kinder 3 : 1
11910208 BU19 B 9.6.2018 16:45 SH Dobiášova IBK Jašťurky IBF Flamingó 1 : 5
12110109 M A 9.6.2018 17:15 Arena 1 POBŘEŽÍ KOCOVINY Chalapeños 1 : 9
12110410 M D 9.6.2018 17:20 Arena 2 Lokomotiv Koťátka SK Florbal Benešov 1 : 7
11910405 BU19 D 9.6.2018 17:20 Arena 3 IBK Södra Böhmen Drobci GKS 1 : 2
22110213 W B 9.6.2018 17:20 SH Dobiášova Zahoď dres FC WC 1 : 7
12110709 M G 9.6.2018 17:50 Arena 1 Gumový Rumídci Říčany 2 : 0
11910209 BU19 B 9.6.2018 17:55 Arena 2 IBK Trash Pink Flappy Unicorn 8 : 1
11910406 BU19 D 9.6.2018 17:55 Arena 3 IBK Poblitos Hegešáci 0 : 4
22110214 W B 9.6.2018 17:55 SH Dobiášova HodněVysokoMíříš Holčiny pod zámkem 2 : 2
12110809 M H 9.6.2018 18:25 Arena 1 Do Příjemna Zanzibar Team 6 : 5
12110110 M A 9.6.2018 18:30 Arena 2 PISTOLEROS Gymnázium Chomutov 1 : 9
21910110 GU19 A 9.6.2018 18:30 Arena 3 FA Mladá Boleslav Jeleni 2 : 1
22110215 W B 9.6.2018 18:30 SH Dobiášova Lineárně Nezávislé Bohové 5 : 4
12110510 M E 9.6.2018 19:00 Arena 1 IBK Floor&Beer Pivo4Life 4 : 1
12110710 M G 9.6.2018 19:05 Arena 2 Morgan Boys Florbal Tachov 3 : 0
11910108 BU19 A 9.6.2018 19:05 Arena 3 FISHKI Kladno Agresivní hovada 1 : 4
12110610 M F 9.6.2018 19:35 Arena 1 Absinthenti FBC Pitbulls Kolín 5 : 2
11910109 BU19 A 9.6.2018 19:40 Arena 3 FBC Duha ASK Lovosice - LFP 3 : 2
12198403 M 1/16 10.6.2018 08:00 Arena 1 IBK Täpec Vaalec PISTOLEROS 2 : 1 sn
12198405 M 1/16 10.6.2018 08:00 Arena 2 Group de La Zkurv Zanzibar Team 1 : 4
12198407 M 1/16 10.6.2018 08:00 Arena 3 Morgan Boys Šňup a si v pohodě 6 : 3
12198401 M 1/16 10.6.2018 08:00 SH Dobiášova Bezmozci Excellent 2 : 4
12198404 M 1/16 10.6.2018 08:35 Arena 1 IBF Točky Hruška Team 5 : 3
12198406 M 1/16 10.6.2018 08:35 Arena 2 IBK Kotelníci Gumový Rumídci 3 : 0
12198408 M 1/16 10.6.2018 08:35 Arena 3 Chlastej PSKC Okříšky 2 : 1
12198402 M 1/16 10.6.2018 08:35 SH Dobiášova Piškopinky IBK Condom of Nations 4 : 3
11999202 BU19 OF 10.6.2018 09:10 Arena 1 IBF Flamingó Rybičky jsou fajn 5 : 0 k
11999201 BU19 OF 10.6.2018 09:10 Arena 2 Agresivní hovada IBK Poblitos 1 : 2 sn
11999208 BU19 OF 10.6.2018 09:10 Arena 3 IBK Södra Böhmen IBK Rodeo 42 11 : 0
21999701 GU19 SF 10.6.2018 09:10 SH Dobiášova IBK Hradec Králové Jeleni 0 : 3
11999207 BU19 OF 10.6.2018 09:45 Arena 1 BK Zmijozel Hegešáci 1 : 0
11999203 BU19 OF 10.6.2018 09:45 Arena 2 DANN Autistic Shooting stars 1 : 4
11999206 BU19 OF 10.6.2018 09:45 Arena 3 IBK Jašťurky FBC Duha 7 : 1
21999702 GU19 SF 10.6.2018 09:45 SH Dobiášova FA Mladá Boleslav Kinder 1 : 3
12199204 M OF 10.6.2018 10:20 Arena 1 Gumak Team Zanzibar Team 5 : 6
11999205 BU19 OF 10.6.2018 10:20 Arena 2 FISHKI Kladno IBK Trash 2 : 1
11999204 BU19 OF 10.6.2018 10:20 Arena 3 Drobci GKS ASK Lovosice - LFP 2 : 3
12199208 M OF 10.6.2018 10:20 SH Dobiášova Do Příjemna Excellent 0 : 2
12199202 M OF 10.6.2018 10:55 Arena 1 FBC Kati Kadaň Morgan Boys 6 : 1
12199206 M OF 10.6.2018 10:55 Arena 2 Štěňátka k nakousnutí IBK Täpec Vaalec 1 : 4
12199201 M OF 10.6.2018 10:55 Arena 3 Gymnázium Chomutov Chlastej 3 : 1
12199207 M OF 10.6.2018 10:55 SH Dobiášova Tak dort jo Piškopinky 4 : 2
12199205 M OF 10.6.2018 11:30 Arena 1 IBK Floor&Beer IBF Točky 4 : 2
12199203 M OF 10.6.2018 11:30 Arena 2 FBC PANTHERS Liberec IBK Kotelníci 2 : 0
11999603 BU19 ČF 10.6.2018 11:30 Arena 3 Shooting stars IBK Jašťurky 1 : 2
11999601 BU19 ČF 10.6.2018 12:15 Arena 1 IBK Poblitos IBK Södra Böhmen 1 : 6
11999602 BU19 ČF 10.6.2018 12:15 Arena 2 IBF Flamingó BK Zmijozel 2 : 1
22199602 W ČF 10.6.2018 12:15 Arena 3 Bohové Princezny Salámky 4 : 3
11999604 BU19 ČF 10.6.2018 12:50 Arena 1 ASK Lovosice - LFP FISHKI Kladno 0 : 4
22199601 W ČF 10.6.2018 12:50 Arena 2 ACEMA Sparta Praha Zahoď dres 1 : 2
12199603 M ČF 10.6.2018 12:50 Arena 3 FBC PANTHERS Liberec IBK Täpec Vaalec 2 : 3
12199604 M ČF 10.6.2018 13:25 Arena 1 Zanzibar Team IBK Floor&Beer 1 : 5
12199601 M ČF 10.6.2018 13:25 Arena 2 Gymnázium Chomutov Excellent 5 : 0
12199602 M ČF 10.6.2018 13:25 Arena 3 FBC Kati Kadaň Tak dort jo 2 : 3 sn
11999701 BU19 SF 10.6.2018 14:00 Arena 1 IBK Södra Böhmen FISHKI Kladno 4 : 2
22199701 W SF 10.6.2018 14:00 Arena 2 DEJ SI DVACET Bohové 4 : 1
11999702 BU19 SF 10.6.2018 14:00 Arena 3 IBF Flamingó IBK Jašťurky 2 : 0
12199701 M SF 10.6.2018 14:35 Arena 1 Gymnázium Chomutov IBK Floor&Beer 3 : 4
22199702 W SF 10.6.2018 14:35 Arena 2 FC WC Zahoď dres 1 : 0
12199702 M SF 10.6.2018 14:35 Arena 3 Tak dort jo IBK Täpec Vaalec 5 : 3
21999901 GU19 FIN 10.6.2018 15:20 Arena 1 Jeleni Kinder 1 : 3
21999801 GU19 o 3. 10.6.2018 15:20 Arena 3 IBK Hradec Králové FA Mladá Boleslav 0 : 2
11999901 BU19 FIN 10.6.2018 15:55 Arena 1 IBK Södra Böhmen IBF Flamingó 5 : 0
11999801 BU19 o 3. 10.6.2018 15:55 Arena 3 FISHKI Kladno IBK Jašťurky 2 : 1
22199901 W FIN 10.6.2018 16:30 Arena 1 DEJ SI DVACET FC WC 3 : 2 sn
22199801 W o 3. 10.6.2018 16:30 Arena 3 Bohové Zahoď dres 1 : 5
12199901 M FIN 10.6.2018 17:05 Arena 1 IBK Floor&Beer Tak dort jo 2 : 3 sn
12199801 M o 3. 10.6.2018 17:05 Arena 3 Gymnázium Chomutov IBK Täpec Vaalec 4 : 2
Partneři
Generální partner
Partneři
Facebook