Nastavení skupin
# Název družstva Z V R P Skore Body Průměr body Průměr rozdíl Průměr vstřel. Pořadí skupina Pořadí kategorie
1 ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 6 6 0 0 94:18 18 3,00 12,67 15,67 1 1
2 USK Akademik Cheb 6 6 0 0 71:12 18 3,00 9,83 11,83 1 2
3 FBC Lomnice 6 6 0 0 61:20 18 3,00 6,83 10,17 1 3
4 TJ Tlučná 5 5 0 0 45:12 15 3,00 6,60 9,00 1 4
5 Florbal Tachov 5 5 0 0 42:7 15 3,00 7,00 8,40 1 5
6 FbC Sokol Předměřice 5 4 1 0 47:16 13 2,60 6,20 9,40 1 6
7 FbC Vlci Skuteč 6 5 0 1 62:25 15 2,50 6,17 10,33 2 7
8 Floorball Club FALCON 6 5 0 1 54:25 15 2,50 4,83 9,00 2 8
9 FBC Peaksport Litomyšl B 6 5 0 1 48:15 15 2,50 5,50 8,00 2 9
10 PSKC Okříšky 5 4 0 1 31:27 12 2,40 0,80 6,20 2 10
11 FC Bučis Team Black 5 3 1 1 30:25 10 2,00 1,00 6,00 2 11
12 FbC Hradec Králové Lions 5 3 0 2 39:25 9 1,80 2,80 7,80 2 12
13 Florbalová škola Plzeň 6 4 0 2 67:34 12 2,00 5,50 11,17 3 13
14 Animals DDM Praha 2 5 3 0 2 33:26 9 1,80 1,40 6,60 3 14
15 ASK Bystřice n.P. Zubři 5 3 0 2 33:30 9 1,80 0,60 6,60 3 15
16 FBC STŘELCI UNHOŠŤ 6 3 1 2 32:28 10 1,67 0,67 5,33 3 16
17 DDM Liberec 6 3 1 2 25:38 10 1,67 -2,17 4,17 3 17
18 FBC PANTHERS LIBEREC - orange 5 2 1 2 26:35 7 1,40 -1,80 5,20 3 18
19 SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 5 3 0 2 26:22 9 1,80 0,80 5,20 4 19
20 FBC PANTHERS LIBEREC - black 6 3 0 3 49:29 9 1,50 3,33 8,17 4 20
21 Flobo Praha 6 3 0 3 35:36 9 1,50 -0,17 5,83 4 21
22 SCC SEMILY 5 2 1 2 28:31 7 1,40 -0,60 5,60 4 22
23 TJ Turnov 6 2 1 3 49:37 7 1,17 2,00 8,17 4 23
24 FbK Orlicko-Třebovsko 5 1 2 2 23:24 5 1,00 -0,20 4,60 4 24
25 FBK Piráti Sokol Chrudim 6 2 1 3 34:50 7 1,17 -2,67 5,67 5 25
26 TJ Sokol Koberovy 6 2 1 3 31:42 7 1,17 -1,83 5,17 5 26
27 Start98 6 2 0 4 22:44 6 1,00 -3,67 3,67 5 27
28 ASK Bystřice n.P. Orli 5 1 1 3 22:32 4 0,80 -2,00 4,40 5 28
29 FBK Vosy Praha 5 1 0 4 24:37 3 0,60 -2,60 4,80 5 29
30 Harmonie Florbal PIRATES Chomutov 5 1 0 4 18:37 3 0,60 -3,80 3,60 5 30
31 FbŠ Bohemians 6 1 1 4 22:42 4 0,67 -3,33 3,67 6 31
32 FbC Hradec Králové Sharks 6 1 0 5 19:67 3 0,50 -8,00 3,17 6 32
33 UKS Jedynka Orzysz 6 1 0 5 16:44 3 0,50 -4,67 2,67 6 33
34 FBC Dobruška 5 0 1 4 21:35 1 0,20 -2,80 4,20 6 34
35 FbC Hradec Králové Tigers 5 0 0 5 11:35 0 0,00 -4,80 2,20 6 35
36 FBC Peaksport Litomyšl A 5 0 0 5 10:53 0 0,00 -8,60 2,00 6 36
37 ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 6 0 0 6 18:61 0 0,00 -7,17 3,00 7 37
38 SCC SEMILY - Tigers 6 0 0 6 13:99 0 0,00 -14,33 2,17 7 38
39 FC Bučis Team Yellow 6 0 0 6 11:67 0 0,00 -9,33 1,83 7 39
# Datum a čas Hřiště Kategorie Skupina Domácí Hosté Skore
11310202 31.5.2019 10:00 Home Credit 1 BU13-3 B FbC Hradec Králové Sharks ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 0 : 21
11310419 31.5.2019 10:00 Home Credit 2 BU13-3 D FBC PANTHERS LIBEREC - black FbŠ Bohemians 5 : 4
11310101 31.5.2019 10:00 Arena 3 BU13-3 A Animals DDM Praha 2 FbC Hradec Králové Lions 5 : 12
11310201 31.5.2019 10:30 Home Credit 1 BU13-3 B SCC SEMILY - Tigers FBK Piráti Sokol Chrudim 3 : 11
11310420 31.5.2019 10:30 Home Credit 2 BU13-3 D FBC STŘELCI UNHOŠŤ FC Bučis Team Yellow 11 : 3
11310103 31.5.2019 10:30 Arena 3 BU13-3 A Florbal Tachov SCC SEMILY 10 : 1
11310203 31.5.2019 11:00 Home Credit 1 BU13-3 B Florbalová škola Plzeň Floorball Club FALCON 5 : 8
11310421 31.5.2019 11:00 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Lomnice FBC Peaksport Litomyšl B 6 : 5
11310302 31.5.2019 11:00 Arena 3 BU13-3 C FbC Sokol Předměřice FC Bučis Team Black 7 : 7
11310205 31.5.2019 11:30 Home Credit 1 BU13-3 B ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI TJ Turnov 11 : 6
11310501 31.5.2019 11:30 Home Credit 2 BU13-3 E TJ Sokol Koberovy DDM Liberec 4 : 4
11310303 31.5.2019 11:30 Arena 3 BU13-3 C Harmonie Florbal PIRATES Chomutov SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 2 : 8
11310204 31.5.2019 12:00 Home Credit 1 BU13-3 B FBK Piráti Sokol Chrudim FbC Hradec Králové Sharks 7 : 2
11310503 31.5.2019 12:00 Home Credit 2 BU13-3 E ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 Flobo Praha 3 : 13
11310604 31.5.2019 12:10 Arena 3 BU13-3 F FBC Dobruška TJ Tlučná 3 : 10
11310206 31.5.2019 12:30 Home Credit 1 BU13-3 B Florbalová škola Plzeň SCC SEMILY - Tigers 20 : 2
11310416 31.5.2019 12:30 Home Credit 2 BU13-3 D FC Bučis Team Yellow FbŠ Bohemians 0 : 9
11310605 31.5.2019 12:40 Arena 3 BU13-3 F FBC PANTHERS LIBEREC - orange FBK Vosy Praha 11 : 10
11310502 31.5.2019 13:00 Home Credit 2 BU13-3 E USK Akademik Cheb FbC Vlci Skuteč 8 : 3
11310104 31.5.2019 13:10 Arena 3 BU13-3 A Animals DDM Praha 2 FBC Peaksport Litomyšl A 11 : 3
11310212 31.5.2019 13:15 Home Credit 1 BU13-3 B TJ Turnov Floorball Club FALCON 6 : 8
11310105 31.5.2019 13:40 Arena 3 BU13-3 A FbC Hradec Králové Lions Florbal Tachov 2 : 8
11310418 31.5.2019 13:45 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Peaksport Litomyšl B FBC PANTHERS LIBEREC - black 7 : 6
11310106 31.5.2019 14:10 Arena 3 BU13-3 A ASK Bystřice n.P. Orli SCC SEMILY 6 : 6
11310417 31.5.2019 14:15 Home Credit 2 BU13-3 D Start98 FBC STŘELCI UNHOŠŤ 2 : 7
11310210 31.5.2019 14:45 Home Credit 1 BU13-3 B FbC Hradec Králové Sharks SCC SEMILY - Tigers 9 : 4
11310504 31.5.2019 14:45 Home Credit 2 BU13-3 E DDM Liberec USK Akademik Cheb 1 : 12
11310304 31.5.2019 14:50 Arena 3 BU13-3 C ASK Bystřice n.P. Zubři FbC Sokol Předměřice 2 : 11
11310211 31.5.2019 15:15 Home Credit 1 BU13-3 B FBK Piráti Sokol Chrudim Florbalová škola Plzeň 3 : 12
11310506 31.5.2019 15:15 Home Credit 2 BU13-3 E ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 TJ Sokol Koberovy 5 : 10
11310606 31.5.2019 15:20 Arena 3 BU13-3 F PSKC Okříšky FbK Orlicko-Třebovsko 5 : 4
11310601 31.5.2019 15:45 Home Credit 1 BU13-3 F FBC Dobruška FBC PANTHERS LIBEREC - orange 6 : 8
11310401 31.5.2019 15:45 Home Credit 2 BU13-3 D Start98 FbŠ Bohemians 8 : 4
11310102 31.5.2019 15:50 Arena 3 BU13-3 A FBC Peaksport Litomyšl A ASK Bystřice n.P. Orli 3 : 8
11310505 31.5.2019 16:15 Home Credit 2 BU13-3 E FbC Vlci Skuteč UKS Jedynka Orzysz 11 : 4
11310305 31.5.2019 16:20 Arena 3 BU13-3 C FbC Hradec Králové Tigers Harmonie Florbal PIRATES Chomutov 2 : 4
11310508 31.5.2019 16:30 Home Credit 3 BU13-3 E Flobo Praha USK Akademik Cheb 4 : 13
11310402 31.5.2019 17:00 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Lomnice FBC STŘELCI UNHOŠŤ 11 : 3
11310306 31.5.2019 17:00 Arena 3 BU13-3 C FC Bučis Team Black SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 0 : 7
11310403 31.5.2019 17:30 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Peaksport Litomyšl B FC Bučis Team Yellow 13 : 0
11310509 31.5.2019 17:30 Home Credit 3 BU13-3 E TJ Sokol Koberovy UKS Jedynka Orzysz 9 : 1
11310107 31.5.2019 17:30 Arena 3 BU13-3 A Animals DDM Praha 2 ASK Bystřice n.P. Orli 8 : 3
11310602 31.5.2019 18:00 Home Credit 1 BU13-3 F TJ Tlučná PSKC Okříšky 12 : 3
11310507 31.5.2019 18:00 Home Credit 2 BU13-3 E DDM Liberec FbC Vlci Skuteč 2 : 14
11310108 31.5.2019 18:00 Arena 3 BU13-3 A SCC SEMILY FbC Hradec Králové Lions 7 : 6
11310603 31.5.2019 18:30 Home Credit 1 BU13-3 F FBK Vosy Praha FbK Orlicko-Třebovsko 6 : 7
11310109 31.5.2019 18:30 Home Credit 2 BU13-3 A Florbal Tachov FBC Peaksport Litomyšl A 12 : 0
11310301 31.5.2019 18:30 Arena 3 BU13-3 C ASK Bystřice n.P. Zubři FbC Hradec Králové Tigers 8 : 1
11310413 1.6.2019 08:00 Home Credit 1 BU13-3 D FBC PANTHERS LIBEREC - black FBC Lomnice 5 : 8
11310207 1.6.2019 08:00 Arena 3 BU13-3 B FBK Piráti Sokol Chrudim ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 4 : 15
11310510 1.6.2019 08:00 Arena 4 BU13-3 E USK Akademik Cheb TJ Sokol Koberovy 13 : 1
11310307 1.6.2019 08:30 Home Credit 1 BU13-3 C ASK Bystřice n.P. Zubři FC Bučis Team Black 4 : 9
11310208 1.6.2019 08:30 Arena 3 BU13-3 B Floorball Club FALCON FbC Hradec Králové Sharks 10 : 4
11310511 1.6.2019 08:30 Arena 4 BU13-3 E DDM Liberec ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 7 : 5
11310308 1.6.2019 09:00 Home Credit 1 BU13-3 C SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ FbC Hradec Králové Tigers 5 : 3
11310209 1.6.2019 09:00 Arena 3 BU13-3 B SCC SEMILY - Tigers TJ Turnov 0 : 18
11310512 1.6.2019 09:00 Arena 4 BU13-3 E UKS Jedynka Orzysz Flobo Praha 3 : 5
11310309 1.6.2019 09:30 Home Credit 1 BU13-3 C Harmonie Florbal PIRATES Chomutov FbC Sokol Předměřice 5 : 10
11310406 1.6.2019 09:30 Arena 3 BU13-3 D FBC Peaksport Litomyšl B Start98 6 : 1
11310607 1.6.2019 10:00 Home Credit 1 BU13-3 F FBC Dobruška PSKC Okříšky 4 : 7
11310404 1.6.2019 10:00 Arena 3 BU13-3 D FbŠ Bohemians FBC Lomnice 1 : 12
11310608 1.6.2019 10:30 Home Credit 1 BU13-3 F FbK Orlicko-Třebovsko FBC PANTHERS LIBEREC - orange 2 : 2
11310405 1.6.2019 10:30 Arena 3 BU13-3 D FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBC PANTHERS LIBEREC - black 5 : 4
11310609 1.6.2019 11:00 Home Credit 1 BU13-3 F FBK Vosy Praha TJ Tlučná 0 : 8
11310213 1.6.2019 11:00 Arena 3 BU13-3 B TJ Turnov FbC Hradec Králové Sharks 9 : 2
11310513 1.6.2019 11:00 Arena 4 BU13-3 E UKS Jedynka Orzysz USK Akademik Cheb 2 : 10
11310115 1.6.2019 11:30 Home Credit 1 BU13-3 A ASK Bystřice n.P. Orli Florbal Tachov 2 : 9
11310214 1.6.2019 11:30 Arena 3 BU13-3 B Floorball Club FALCON SCC SEMILY - Tigers 16 : 2
11310514 1.6.2019 11:30 Arena 4 BU13-3 E Flobo Praha TJ Sokol Koberovy 6 : 3
11310110 1.6.2019 12:00 Home Credit 1 BU13-3 A FBC Peaksport Litomyšl A SCC SEMILY 2 : 9
11310215 1.6.2019 12:00 Arena 3 BU13-3 B ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI Florbalová škola Plzeň 16 : 5
11310515 1.6.2019 12:00 Arena 4 BU13-3 E FbC Vlci Skuteč ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 11 : 2
11310111 1.6.2019 12:30 Home Credit 1 BU13-3 A Florbal Tachov Animals DDM Praha 2 3 : 2
11310407 1.6.2019 12:30 Arena 3 BU13-3 D FbŠ Bohemians FBC STŘELCI UNHOŠŤ 4 : 4
11310310 1.6.2019 13:00 Home Credit 1 BU13-3 C FbC Sokol Předměřice SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 7 : 1
11310408 1.6.2019 13:00 Arena 3 BU13-3 D FC Bučis Team Yellow FBC Lomnice 2 : 13
11310311 1.6.2019 13:30 Home Credit 1 BU13-3 C Harmonie Florbal PIRATES Chomutov ASK Bystřice n.P. Zubři 4 : 9
11310409 1.6.2019 13:30 Arena 3 BU13-3 D Start98 FBC PANTHERS LIBEREC - black 2 : 13
11310312 1.6.2019 14:00 Home Credit 1 BU13-3 C FbC Hradec Králové Tigers FC Bučis Team Black 4 : 6
11310516 1.6.2019 14:00 Arena 3 BU13-3 E Flobo Praha DDM Liberec 2 : 4
11310216 1.6.2019 14:00 Arena 4 BU13-3 B Floorball Club FALCON FBK Piráti Sokol Chrudim 11 : 2
11310610 1.6.2019 14:30 Home Credit 1 BU13-3 F TJ Tlučná FbK Orlicko-Třebovsko 6 : 5
11310517 1.6.2019 14:30 Arena 3 BU13-3 E TJ Sokol Koberovy FbC Vlci Skuteč 4 : 13
11310217 1.6.2019 14:30 Arena 4 BU13-3 B SCC SEMILY - Tigers ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 2 : 25
11310611 1.6.2019 15:00 Home Credit 1 BU13-3 F FBK Vosy Praha FBC Dobruška 5 : 3
11310518 1.6.2019 15:00 Arena 3 BU13-3 E ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 UKS Jedynka Orzysz 2 : 5
11310218 1.6.2019 15:00 Arena 4 BU13-3 B Florbalová škola Plzeň TJ Turnov 9 : 3
11310612 1.6.2019 15:30 Home Credit 1 BU13-3 F FBC PANTHERS LIBEREC - orange PSKC Okříšky 4 : 8
11310411 1.6.2019 15:30 Arena 3 BU13-3 D FbŠ Bohemians FBC Peaksport Litomyšl B 0 : 13
11310313 1.6.2019 15:30 Arena 4 BU13-3 C SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ ASK Bystřice n.P. Zubři 5 : 10
11310112 1.6.2019 16:00 Home Credit 1 BU13-3 A FbC Hradec Králové Lions ASK Bystřice n.P. Orli 6 : 3
11310412 1.6.2019 16:00 Arena 3 BU13-3 D FBC PANTHERS LIBEREC - black FC Bučis Team Yellow 16 : 3
11310314 1.6.2019 16:00 Arena 4 BU13-3 C FbC Hradec Králové Tigers FbC Sokol Předměřice 1 : 12
11310113 1.6.2019 16:30 Home Credit 1 BU13-3 A SCC SEMILY Animals DDM Praha 2 5 : 7
11310410 1.6.2019 16:30 Arena 3 BU13-3 D FBC Lomnice Start98 11 : 4
11310315 1.6.2019 16:30 Arena 4 BU13-3 C FC Bučis Team Black Harmonie Florbal PIRATES Chomutov 8 : 3
11310114 1.6.2019 17:00 Home Credit 1 BU13-3 A FbC Hradec Králové Lions FBC Peaksport Litomyšl A 13 : 2
11310519 1.6.2019 17:00 Arena 3 BU13-3 E UKS Jedynka Orzysz DDM Liberec 1 : 7
11310219 1.6.2019 17:00 Arena 4 BU13-3 B TJ Turnov FBK Piráti Sokol Chrudim 7 : 7
11310613 1.6.2019 17:30 Home Credit 1 BU13-3 F FbK Orlicko-Třebovsko FBC Dobruška 5 : 5
11310520 1.6.2019 17:30 Arena 2 BU13-3 E FbC Vlci Skuteč Flobo Praha 10 : 5
11310415 1.6.2019 17:30 Arena 3 BU13-3 D FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBC Peaksport Litomyšl B 2 : 4
11310220 1.6.2019 17:30 Arena 4 BU13-3 B ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI Floorball Club FALCON 6 : 1
11310614 1.6.2019 18:00 Home Credit 1 BU13-3 F FBC PANTHERS LIBEREC - orange TJ Tlučná 1 : 9
11310521 1.6.2019 18:00 Arena 2 BU13-3 E USK Akademik Cheb ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 15 : 1
11310414 1.6.2019 18:00 Arena 3 BU13-3 D FC Bučis Team Yellow Start98 3 : 5
11310615 1.6.2019 18:00 Arena 4 BU13-3 F PSKC Okříšky FBK Vosy Praha 8 : 3
11310221 1.6.2019 18:30 Arena 1 BU13-3 B FbC Hradec Králové Sharks Florbalová škola Plzeň 2 : 16
Partneři
Generální partner
Partneři