Nastavení skupin
# Datum a čas Hřiště Kategorie Skupina Domácí Hosté Skore
31110517 31.5.2019 10:00 Arena 2 MU11 E ASK Lovosice-LFP Black TJ Turnov 9 : 4
31110213 31.5.2019 10:00 Arena 6 MU11 B FBŠ SLAVIA Plzeň white Wizards DDM Praha 10 RED 4 : 5
31110519 31.5.2019 10:30 Arena 2 MU11 E Floorball Club FALCON Florbalová škola Plzeň 3 : 5
31110402 31.5.2019 10:30 Arena 5 MU11 D FBŠ SLAVIA Plzeň red FbŠ Bohemians 1 : 19
31110214 31.5.2019 10:30 Arena 6 MU11 B FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBK Vosy Praha 11 : 9
31110520 31.5.2019 11:00 Arena 2 MU11 E Sokol Rudná - Black FBC Dobruška 8 : 4
31110403 31.5.2019 11:00 Arena 5 MU11 D FBC Slavia Praha bílí IBF Falun academy 0 : 16
31110215 31.5.2019 11:00 Arena 6 MU11 B FbC Hradec Králové černí Florbal Ústí red 6 : 3
31110601 31.5.2019 11:30 Arena 2 MU11 F TJ Sokol Koberovy ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW 3 : 14
31110701 31.5.2019 11:30 Arena 5 MU11 G ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK Flobo Praha (elévové) 3 : 6
31110103 31.5.2019 11:30 Arena 6 MU11 A FbC Vlci Skuteč FBC PANTHERS LIBEREC - orange 6 : 4
31110602 31.5.2019 12:00 Arena 2 MU11 F Flobo Praha (academy) FBC Lomnice 3 : 20
31110502 31.5.2019 12:00 Arena 4 MU11 E Floorball Club FALCON Sokol Rudná - Black 9 : 5
31110703 31.5.2019 12:00 Arena 5 MU11 G FBC Česká Lipa FC Bučis Team Black 2 : 9
31110104 31.5.2019 12:00 Arena 6 MU11 A DDM Liberec ACEMA Sparta Praha YELLOW 3 : 8
31110603 31.5.2019 12:30 Arena 2 MU11 F ASK Lovosice - LFP White FA Mladá Boleslav - modří 12 : 2
31110503 31.5.2019 12:30 Arena 4 MU11 E Florbalová škola Plzeň FBC Dobruška 9 : 0
31110704 31.5.2019 12:30 Arena 5 MU11 G 101. Sportovní red FBC Liberec black 3 : 12
31110101 31.5.2019 12:30 Arena 6 MU11 A Wizards DDM Praha 10 YELLOW Sokol Rudná - Green 5 : 7
31110107 31.5.2019 13:00 Arena 4 MU11 A FbC Vlci Skuteč DDM Liberec 18 : 3
31110702 31.5.2019 13:00 Arena 5 MU11 G FBC Peaksport Litomyšl ASK Bystřice n.P. 2 : 11
31110102 31.5.2019 13:00 Arena 6 MU11 A FBC Plzeň FbK Orlicko-Třebovsko 6 : 4
31110216 31.5.2019 13:00 ZŠ U Školy MU11 B BLACK ANGELS ELÉVKY ACEMA Sparta Praha RED 0 : 15
31110108 31.5.2019 13:30 Arena 4 MU11 A FBC PANTHERS LIBEREC - orange ACEMA Sparta Praha YELLOW 15 : 0
31110802 31.5.2019 13:30 Arena 5 MU11 H FBC Došwich Milevsko FC Bučis Team Yellow 11 : 3
31110301 31.5.2019 13:30 Arena 6 MU11 C Wizards DDM Praha 10 BLUE SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 7 : 6
31110404 31.5.2019 13:30 ZŠ U Školy MU11 D BLACK ANGELS 2008 ACEMA Sparta Praha BLUE 16 : 0
31110504 31.5.2019 13:45 Home Credit 1 MU11 E ASK Lovosice-LFP Black ACEMA Sparta Praha BLACK 4 : 7
31110501 31.5.2019 14:00 Arena 4 MU11 E TJ Turnov PSKC Okříšky 7 : 5
31110801 31.5.2019 14:00 Arena 5 MU11 H 101. Sportovní blue Start98 3 : 6
31110302 31.5.2019 14:00 Arena 6 MU11 C Florbal Tachov FLORBAL JABLONEC 4 : 5
31110201 31.5.2019 14:00 ZŠ U Školy MU11 B FBŠ SLAVIA Plzeň white FBC STŘELCI UNHOŠŤ 4 : 10
31110604 31.5.2019 14:15 Home Credit 1 MU11 F Start98 Black FBC Liberec white 11 : 4
31110105 31.5.2019 14:30 Arena 4 MU11 A FBC Plzeň Wizards DDM Praha 10 YELLOW 7 : 2
31110804 31.5.2019 14:30 Arena 5 MU11 H FA Mladá Boleslav - červení Florbal Ústí white 2 : 2
31110303 31.5.2019 14:30 Arena 6 MU11 C FBC Slavia Praha červení FbC Hradec Králové bílí 8 : 4
31110204 31.5.2019 14:30 ZŠ U Školy MU11 B FBK Vosy Praha Wizards DDM Praha 10 RED 5 : 13
31110106 31.5.2019 15:00 Arena 4 MU11 A Sokol Rudná - Green FbK Orlicko-Třebovsko 10 : 4
31110803 31.5.2019 15:00 Arena 5 MU11 H FBK Harvard Partizánske FBC PANTHERS LIBEREC - black 9 : 2
31110304 31.5.2019 15:00 Arena 6 MU11 C BLACK ANGELS 2009 FBK Piráti Sokol Chrudim 9 : 1
31110401 31.5.2019 15:00 ZŠ U Školy MU11 D UKS FLOORBALL GORZÓW SK Florbal Benešov - MODŘÍ 8 : 5
31110202 31.5.2019 15:30 Arena 4 MU11 B FbC Hradec Králové černí BLACK ANGELS ELÉVKY 6 : 3
31110707 31.5.2019 15:30 Arena 5 MU11 G FBC Česká Lipa 101. Sportovní red 15 : 3
31110705 31.5.2019 15:30 Arena 6 MU11 G FBC Peaksport Litomyšl ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 12 : 2
31110415 31.5.2019 15:30 ZŠ U Školy MU11 D FBŠ SLAVIA Plzeň red IBF Falun academy 1 : 22
31110203 31.5.2019 16:00 Arena 4 MU11 B ACEMA Sparta Praha RED Florbal Ústí red 15 : 1
31110708 31.5.2019 16:00 Arena 5 MU11 G FC Bučis Team Black FBC Liberec black 9 : 8
31110706 31.5.2019 16:00 Arena 6 MU11 G Flobo Praha (elévové) ASK Bystřice n.P. 0 : 16
31110416 31.5.2019 16:00 ZŠ U Školy MU11 D FbŠ Bohemians FBC Slavia Praha bílí 15 : 7
31110605 31.5.2019 16:15 Home Credit 1 MU11 F Flobo Praha (academy) TJ Sokol Koberovy 3 : 11
31110518 31.5.2019 16:30 Arena 4 MU11 E ACEMA Sparta Praha BLACK PSKC Okříšky 12 : 4
31110805 31.5.2019 16:30 Arena 5 MU11 H FBC Došwich Milevsko 101. Sportovní blue 14 : 3
31110305 31.5.2019 16:30 Arena 6 MU11 C Florbal Tachov Wizards DDM Praha 10 BLUE 2 : 7
31110414 31.5.2019 16:30 ZŠ U Školy MU11 D SK Florbal Benešov - MODŘÍ BLACK ANGELS 2008 0 : 17
31110606 31.5.2019 17:00 Home Credit 1 MU11 F ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW FBC Lomnice 15 : 4
31110111 31.5.2019 17:00 Arena 4 MU11 A FbC Vlci Skuteč ACEMA Sparta Praha YELLOW 6 : 1
31110806 31.5.2019 17:00 Arena 5 MU11 H Start98 FC Bučis Team Yellow 7 : 3
31110306 31.5.2019 17:00 Arena 6 MU11 C SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ FLORBAL JABLONEC 9 : 4
31110413 31.5.2019 17:00 ZŠ U Školy MU11 D UKS FLOORBALL GORZÓW ACEMA Sparta Praha BLUE 9 : 1
31110607 31.5.2019 17:30 Home Credit 1 MU11 F ASK Lovosice - LFP White Start98 Black 6 : 10
31110112 31.5.2019 17:30 Arena 4 MU11 A FBC PANTHERS LIBEREC - orange DDM Liberec 12 : 4
31110807 31.5.2019 17:30 Arena 5 MU11 H FBK Harvard Partizánske FA Mladá Boleslav - červení 4 : 7
31110307 31.5.2019 17:30 Arena 6 MU11 C FBC Slavia Praha červení BLACK ANGELS 2009 5 : 5
31110217 31.5.2019 17:30 ZŠ U Školy MU11 B FBK Vosy Praha FBŠ SLAVIA Plzeň white 7 : 9
31110220 31.5.2019 17:50 Arena 1 MU11 B BLACK ANGELS ELÉVKY Florbal Ústí red 9 : 4
31110109 31.5.2019 18:00 Arena 4 MU11 A Wizards DDM Praha 10 YELLOW FbK Orlicko-Třebovsko 2 : 9
31110808 31.5.2019 18:00 Arena 5 MU11 H FBC PANTHERS LIBEREC - black Florbal Ústí white 1 : 13
31110308 31.5.2019 18:00 Arena 6 MU11 C FbC Hradec Králové bílí FBK Piráti Sokol Chrudim 7 : 6
31110218 31.5.2019 18:00 ZŠ U Školy MU11 B Wizards DDM Praha 10 RED FBC STŘELCI UNHOŠŤ 9 : 12
31110219 31.5.2019 18:20 Arena 1 MU11 B FbC Hradec Králové černí ACEMA Sparta Praha RED 0 : 13
31110110 31.5.2019 18:30 Arena 4 MU11 A Sokol Rudná - Green FBC Plzeň 6 : 8
31110608 31.5.2019 18:30 Arena 5 MU11 F FA Mladá Boleslav - modří FBC Liberec white 2 : 14
31110309 1.6.2019 08:00 Arena 1 MU11 C Wizards DDM Praha 10 BLUE FLORBAL JABLONEC 13 : 3
31110405 1.6.2019 08:00 Arena 2 MU11 D FBŠ SLAVIA Plzeň red UKS FLOORBALL GORZÓW 2 : 11
31110205 1.6.2019 08:00 Arena 5 MU11 B FbC Hradec Králové černí FBŠ SLAVIA Plzeň white 2 : 6
31110207 1.6.2019 08:00 Arena 6 MU11 B ACEMA Sparta Praha RED FBK Vosy Praha 12 : 3
31110310 1.6.2019 08:30 Arena 1 MU11 C SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ Florbal Tachov 7 : 5
31110406 1.6.2019 08:30 Arena 2 MU11 D SK Florbal Benešov - MODŘÍ FbŠ Bohemians 1 : 10
31110206 1.6.2019 08:30 Arena 5 MU11 B FBC STŘELCI UNHOŠŤ BLACK ANGELS ELÉVKY 8 : 2
31110208 1.6.2019 08:30 Arena 6 MU11 B Florbal Ústí red Wizards DDM Praha 10 RED 1 : 8
31110311 1.6.2019 09:00 Arena 1 MU11 C FBC Slavia Praha červení FBK Piráti Sokol Chrudim 11 : 5
31110407 1.6.2019 09:00 Arena 2 MU11 D FBC Slavia Praha bílí BLACK ANGELS 2008 0 : 8
31110505 1.6.2019 09:00 Arena 5 MU11 E Floorball Club FALCON TJ Turnov 3 : 5
31110507 1.6.2019 09:00 Arena 6 MU11 E Florbalová škola Plzeň ASK Lovosice-LFP Black 4 : 2
31110312 1.6.2019 09:30 Arena 1 MU11 C FbC Hradec Králové bílí BLACK ANGELS 2009 1 : 7
31110408 1.6.2019 09:30 Arena 2 MU11 D IBF Falun academy ACEMA Sparta Praha BLUE 18 : 1
31110506 1.6.2019 09:30 Arena 5 MU11 E PSKC Okříšky Sokol Rudná - Black 11 : 5
31110508 1.6.2019 09:30 Arena 6 MU11 E FBC Dobruška ACEMA Sparta Praha BLACK 1 : 11
31110113 1.6.2019 10:00 Arena 1 MU11 A Wizards DDM Praha 10 YELLOW ACEMA Sparta Praha YELLOW 5 : 4
31110115 1.6.2019 10:00 Arena 2 MU11 A FBC Plzeň FBC PANTHERS LIBEREC - orange 9 : 6
31110609 1.6.2019 10:00 Arena 5 MU11 F TJ Sokol Koberovy FBC Lomnice 6 : 7
31110611 1.6.2019 10:00 Arena 6 MU11 F ASK Lovosice - LFP White FBC Liberec white 6 : 1
31110114 1.6.2019 10:30 Arena 1 MU11 A Sokol Rudná - Green DDM Liberec 9 : 3
31110116 1.6.2019 10:30 Arena 2 MU11 A FbK Orlicko-Třebovsko FbC Vlci Skuteč 2 : 7
31110610 1.6.2019 10:30 Arena 5 MU11 F ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW Flobo Praha (academy) 24 : 1
31110612 1.6.2019 10:30 Arena 6 MU11 F FA Mladá Boleslav - modří Start98 Black 3 : 11
31110409 1.6.2019 11:00 Arena 1 MU11 D UKS FLOORBALL GORZÓW FbŠ Bohemians 1 : 8
31110313 1.6.2019 11:00 Arena 2 MU11 C Wizards DDM Praha 10 BLUE FBK Piráti Sokol Chrudim 14 : 3
31110209 1.6.2019 11:00 Arena 5 MU11 B FBŠ SLAVIA Plzeň white BLACK ANGELS ELÉVKY 9 : 6
31110211 1.6.2019 11:00 Arena 6 MU11 B ACEMA Sparta Praha RED Wizards DDM Praha 10 RED 9 : 1
31110709 1.6.2019 11:25 Home Credit 4 MU11 G ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK ASK Bystřice n.P. 2 : 20
31110412 1.6.2019 11:30 Arena 1 MU11 D IBF Falun academy BLACK ANGELS 2008 3 : 5
31110314 1.6.2019 11:30 Arena 2 MU11 C SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ BLACK ANGELS 2009 7 : 2
31110210 1.6.2019 11:30 Arena 5 MU11 B FBC STŘELCI UNHOŠŤ FbC Hradec Králové černí 5 : 4
31110212 1.6.2019 11:30 Arena 6 MU11 B Florbal Ústí red FBK Vosy Praha 6 : 11
31110809 1.6.2019 11:50 ZŠ U Školy MU11 H 101. Sportovní blue FC Bučis Team Yellow 5 : 6
31110710 1.6.2019 11:55 Home Credit 4 MU11 G Flobo Praha (elévové) FBC Peaksport Litomyšl 2 : 3
31110410 1.6.2019 12:00 Arena 1 MU11 D SK Florbal Benešov - MODŘÍ FBŠ SLAVIA Plzeň red 8 : 2
31110315 1.6.2019 12:00 Arena 2 MU11 C Florbal Tachov FbC Hradec Králové bílí 11 : 2
31110810 1.6.2019 12:00 Arena 5 MU11 H Start98 FBC Došwich Milevsko 2 : 7
31110811 1.6.2019 12:00 Arena 6 MU11 H FBK Harvard Partizánske Florbal Ústí white 2 : 4
31110509 1.6.2019 12:15 Home Credit 3 MU11 E TJ Turnov Sokol Rudná - Black 8 : 2
31110613 1.6.2019 12:20 ZŠ U Školy MU11 F TJ Sokol Koberovy FBC Liberec white 4 : 7
31110511 1.6.2019 12:25 Home Credit 4 MU11 E Florbalová škola Plzeň ACEMA Sparta Praha BLACK 2 : 8
31110411 1.6.2019 12:30 Arena 1 MU11 D FBC Slavia Praha bílí ACEMA Sparta Praha BLUE 3 : 5
31110316 1.6.2019 12:30 Arena 2 MU11 C FLORBAL JABLONEC FBC Slavia Praha červení 5 : 9
31110615 1.6.2019 12:30 Arena 5 MU11 F Flobo Praha (academy) FA Mladá Boleslav - modří 4 : 4
31110812 1.6.2019 12:30 Arena 6 MU11 H FBC PANTHERS LIBEREC - black FA Mladá Boleslav - červení 1 : 11
31110711 1.6.2019 12:45 Home Credit 2 MU11 G FBC Česká Lipa FBC Liberec black 9 : 7
31110510 1.6.2019 12:45 Home Credit 3 MU11 E PSKC Okříšky Floorball Club FALCON 8 : 8
31110614 1.6.2019 12:50 ZŠ U Školy MU11 F ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW Start98 Black 3 : 6
31110512 1.6.2019 12:55 Home Credit 4 MU11 E FBC Dobruška ASK Lovosice-LFP Black 0 : 15
31110117 1.6.2019 13:00 Arena 1 MU11 A DDM Liberec Wizards DDM Praha 10 YELLOW 4 : 8
31110119 1.6.2019 13:00 Arena 2 MU11 A FBC Plzeň FbC Vlci Skuteč 8 : 6
31110221 1.6.2019 13:00 Arena 5 MU11 B ACEMA Sparta Praha RED FBŠ SLAVIA Plzeň white 10 : 6
31110616 1.6.2019 13:00 Arena 6 MU11 F FBC Lomnice ASK Lovosice - LFP White 6 : 10
31110712 1.6.2019 13:15 Home Credit 2 MU11 G FC Bučis Team Black 101. Sportovní red 16 : 2
31110417 1.6.2019 13:15 Home Credit 3 MU11 D BLACK ANGELS 2008 UKS FLOORBALL GORZÓW 14 : 1
31110224 1.6.2019 13:20 ZŠ U Školy MU11 B Wizards DDM Praha 10 RED BLACK ANGELS ELÉVKY 6 : 0
31110120 1.6.2019 13:25 Home Credit 4 MU11 A FbK Orlicko-Třebovsko FBC PANTHERS LIBEREC - orange 2 : 9
31110118 1.6.2019 13:30 Arena 1 MU11 A ACEMA Sparta Praha YELLOW Sokol Rudná - Green 3 : 8
31110317 1.6.2019 13:30 Arena 2 MU11 C BLACK ANGELS 2009 Wizards DDM Praha 10 BLUE 3 : 8
31110222 1.6.2019 13:30 Arena 5 MU11 B Florbal Ústí red FBC STŘELCI UNHOŠŤ 4 : 5
31110223 1.6.2019 13:30 Arena 6 MU11 B FBK Vosy Praha FbC Hradec Králové černí 4 : 6
31110418 1.6.2019 13:45 Home Credit 2 MU11 D ACEMA Sparta Praha BLUE SK Florbal Benešov - MODŘÍ 7 : 4
31110420 1.6.2019 13:45 Home Credit 3 MU11 D FbŠ Bohemians IBF Falun academy 3 : 13
31110813 1.6.2019 13:50 ZŠ U Školy MU11 H 101. Sportovní blue Florbal Ústí white 1 : 21
31110816 1.6.2019 13:55 Home Credit 4 MU11 H FC Bučis Team Yellow FBK Harvard Partizánske 0 : 16
31110319 1.6.2019 14:00 Arena 1 MU11 C Florbal Tachov FBC Slavia Praha červení 6 : 4
31110318 1.6.2019 14:00 Arena 2 MU11 C FBK Piráti Sokol Chrudim SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 3 : 9
31110814 1.6.2019 14:00 Arena 5 MU11 H Start98 FA Mladá Boleslav - červení 1 : 9
31110815 1.6.2019 14:00 Arena 6 MU11 H FBC Došwich Milevsko FBC PANTHERS LIBEREC - black 10 : 4
31110715 1.6.2019 14:20 ZŠ U Školy MU11 G FBC Peaksport Litomyšl FC Bučis Team Black 3 : 11
31110716 1.6.2019 14:25 Home Credit 4 MU11 G ASK Bystřice n.P. FBC Česká Lipa 7 : 7
31110320 1.6.2019 14:30 Arena 1 MU11 C FLORBAL JABLONEC FbC Hradec Králové bílí 7 : 2
31110419 1.6.2019 14:30 Arena 2 MU11 D FBŠ SLAVIA Plzeň red FBC Slavia Praha bílí 2 : 6
31110713 1.6.2019 14:30 Arena 5 MU11 G ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK FBC Liberec black 4 : 8
31110714 1.6.2019 14:30 Arena 6 MU11 G Flobo Praha (elévové) 101. Sportovní red 4 : 4
31110514 1.6.2019 14:50 ZŠ U Školy MU11 E PSKC Okříšky ASK Lovosice-LFP Black 6 : 17
31110513 1.6.2019 14:55 Home Credit 4 MU11 E TJ Turnov ACEMA Sparta Praha BLACK 7 : 8
31110123 1.6.2019 15:00 Arena 1 MU11 A DDM Liberec FBC Plzeň 0 : 12
31110121 1.6.2019 15:00 Arena 2 MU11 A FbC Vlci Skuteč Wizards DDM Praha 10 YELLOW 8 : 2
31110515 1.6.2019 15:00 Arena 5 MU11 E Floorball Club FALCON FBC Dobruška 5 : 1
31110516 1.6.2019 15:00 Arena 6 MU11 E Sokol Rudná - Black Florbalová škola Plzeň 3 : 6
31110618 1.6.2019 15:20 ZŠ U Školy MU11 F FBC Liberec white ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW 7 : 8
31110617 1.6.2019 15:25 Home Credit 4 MU11 F Start98 Black TJ Sokol Koberovy 6 : 7
31110124 1.6.2019 15:30 Arena 1 MU11 A ACEMA Sparta Praha YELLOW FbK Orlicko-Třebovsko 0 : 7
31110122 1.6.2019 15:30 Arena 2 MU11 A FBC PANTHERS LIBEREC - orange Sokol Rudná - Green 8 : 3
31110619 1.6.2019 15:30 Arena 5 MU11 F Flobo Praha (academy) ASK Lovosice - LFP White 0 : 15
31110620 1.6.2019 15:30 Arena 6 MU11 F FBC Lomnice FA Mladá Boleslav - modří 12 : 1
31110818 1.6.2019 15:50 ZŠ U Školy MU11 H Florbal Ústí white Start98 13 : 0
31110817 1.6.2019 15:55 Home Credit 4 MU11 H FA Mladá Boleslav - červení 101. Sportovní blue 19 : 0
31110321 1.6.2019 16:00 Arena 1 MU11 C FBC Slavia Praha červení Wizards DDM Praha 10 BLUE 3 : 10
31110819 1.6.2019 16:00 Arena 5 MU11 H FBC Došwich Milevsko FBK Harvard Partizánske 1 : 8
31110820 1.6.2019 16:00 Arena 6 MU11 H FC Bučis Team Yellow FBC PANTHERS LIBEREC - black 4 : 7
31110718 1.6.2019 16:20 ZŠ U Školy MU11 G FBC Liberec black Flobo Praha (elévové) 4 : 4
31110717 1.6.2019 16:25 Home Credit 4 MU11 G 101. Sportovní red ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 4 : 0
31110322 1.6.2019 16:30 Arena 1 MU11 C FbC Hradec Králové bílí SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ 6 : 17
31110719 1.6.2019 16:30 Arena 5 MU11 G FBC Peaksport Litomyšl FBC Česká Lipa 3 : 9
31110720 1.6.2019 16:30 Arena 6 MU11 G ASK Bystřice n.P. FC Bučis Team Black 11 : 4
31110522 1.6.2019 16:50 ZŠ U Školy MU11 E FBC Dobruška PSKC Okříšky 5 : 6
31110521 1.6.2019 16:55 Home Credit 4 MU11 E Florbalová škola Plzeň TJ Turnov 5 : 3
31110323 1.6.2019 17:00 Arena 1 MU11 C BLACK ANGELS 2009 Florbal Tachov 4 : 1
31110523 1.6.2019 17:00 Arena 5 MU11 E ASK Lovosice-LFP Black Floorball Club FALCON 10 : 1
31110524 1.6.2019 17:00 Arena 6 MU11 E ACEMA Sparta Praha BLACK Sokol Rudná - Black 11 : 2
31110421 1.6.2019 17:10 Home Credit 3 MU11 D FBC Slavia Praha bílí UKS FLOORBALL GORZÓW 4 : 11
31110622 1.6.2019 17:20 ZŠ U Školy MU11 F FA Mladá Boleslav - modří ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW 0 : 23
31110621 1.6.2019 17:25 Home Credit 4 MU11 F ASK Lovosice - LFP White TJ Sokol Koberovy 12 : 6
31110324 1.6.2019 17:30 Arena 1 MU11 C FBK Piráti Sokol Chrudim FLORBAL JABLONEC 5 : 13
31110623 1.6.2019 17:30 Arena 5 MU11 F Start98 Black Flobo Praha (academy) 14 : 0
31110624 1.6.2019 17:30 Arena 6 MU11 F FBC Liberec white FBC Lomnice 7 : 6
31110422 1.6.2019 17:40 Home Credit 3 MU11 D IBF Falun academy SK Florbal Benešov - MODŘÍ 20 : 1
31110822 1.6.2019 17:50 ZŠ U Školy MU11 H FBC PANTHERS LIBEREC - black Start98 4 : 5
31110821 1.6.2019 17:55 Home Credit 4 MU11 H FBK Harvard Partizánske 101. Sportovní blue 14 : 0
31110424 1.6.2019 18:00 Arena 1 MU11 D ACEMA Sparta Praha BLUE FbŠ Bohemians 2 : 6
31110823 1.6.2019 18:00 Arena 5 MU11 H FA Mladá Boleslav - červení FBC Došwich Milevsko 13 : 0
31110824 1.6.2019 18:00 Arena 6 MU11 H Florbal Ústí white FC Bučis Team Yellow 20 : 1
31110423 1.6.2019 18:10 Home Credit 3 MU11 D BLACK ANGELS 2008 FBŠ SLAVIA Plzeň red 15 : 0
31110722 1.6.2019 18:20 ZŠ U Školy MU11 G FC Bučis Team Black Flobo Praha (elévové) 12 : 2
31110721 1.6.2019 18:25 Home Credit 4 MU11 G FBC Česká Lipa ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 14 : 1
31110723 1.6.2019 18:30 Arena 5 MU11 G 101. Sportovní red FBC Peaksport Litomyšl 3 : 6
31110724 1.6.2019 18:30 Arena 6 MU11 G FBC Liberec black ASK Bystřice n.P. 3 : 18
31110125 2.6.2019 08:00 Home Credit 3 MU11 A Wizards DDM Praha 10 YELLOW FBC PANTHERS LIBEREC - orange 2 : 9
31110126 2.6.2019 08:00 Home Credit 4 MU11 A Sokol Rudná - Green FbC Vlci Skuteč 4 : 12
31110127 2.6.2019 08:00 Arena 1 MU11 A ACEMA Sparta Praha YELLOW FBC Plzeň 2 : 12
31110128 2.6.2019 08:00 Arena 2 MU11 A FbK Orlicko-Třebovsko DDM Liberec 7 : 1
31110225 2.6.2019 08:00 Arena 4 MU11 B FBŠ SLAVIA Plzeň white Florbal Ústí red 2 : 2
31110325 2.6.2019 08:00 Arena 5 MU11 C Wizards DDM Praha 10 BLUE FbC Hradec Králové bílí 12 : 1
31110327 2.6.2019 08:00 Arena 6 MU11 C FBK Piráti Sokol Chrudim Florbal Tachov 1 : 10
31110227 2.6.2019 08:00 ZŠ U Školy MU11 B Wizards DDM Praha 10 RED FbC Hradec Králové černí 6 : 3
31110425 2.6.2019 08:30 Home Credit 3 MU11 D UKS FLOORBALL GORZÓW IBF Falun academy 2 : 17
31110426 2.6.2019 08:30 Home Credit 4 MU11 D SK Florbal Benešov - MODŘÍ FBC Slavia Praha bílí 7 : 5
31110427 2.6.2019 08:30 Arena 1 MU11 D ACEMA Sparta Praha BLUE FBŠ SLAVIA Plzeň red 9 : 3
31110428 2.6.2019 08:30 Arena 2 MU11 D FbŠ Bohemians BLACK ANGELS 2008 1 : 11
31110226 2.6.2019 08:30 Arena 4 MU11 B FBC STŘELCI UNHOŠŤ ACEMA Sparta Praha RED 3 : 10
31110326 2.6.2019 08:30 Arena 5 MU11 C SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ FBC Slavia Praha červení 5 : 5
31110328 2.6.2019 08:30 Arena 6 MU11 C FLORBAL JABLONEC BLACK ANGELS 2009 3 : 9
31110228 2.6.2019 08:30 ZŠ U Školy MU11 B BLACK ANGELS ELÉVKY FBK Vosy Praha 4 : 13
31110625 2.6.2019 09:00 Home Credit 3 MU11 F TJ Sokol Koberovy FA Mladá Boleslav - modří 12 : 0
31110626 2.6.2019 09:00 Arena 1 MU11 F ITM SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW ASK Lovosice - LFP White 7 : 7
31110627 2.6.2019 09:00 Arena 2 MU11 F FBC Liberec white Flobo Praha (academy) 16 : 0
31110525 2.6.2019 09:00 Arena 5 MU11 E TJ Turnov FBC Dobruška 11 : 4
31110527 2.6.2019 09:00 Arena 6 MU11 E ACEMA Sparta Praha BLACK Floorball Club FALCON 14 : 4
31110628 2.6.2019 09:00 ZŠ U Školy MU11 F FBC Lomnice Start98 Black 6 : 8
31110725 2.6.2019 09:30 Home Credit 3 MU11 G ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK FC Bučis Team Black 3 : 12
31110726 2.6.2019 09:30 Arena 1 MU11 G Flobo Praha (elévové) FBC Česká Lipa 4 : 13
31110727 2.6.2019 09:30 Arena 2 MU11 G FBC Liberec black FBC Peaksport Litomyšl 3 : 5
31110526 2.6.2019 09:30 Arena 5 MU11 E PSKC Okříšky Florbalová škola Plzeň 5 : 11
31110528 2.6.2019 09:30 Arena 6 MU11 E Sokol Rudná - Black ASK Lovosice-LFP Black 1 : 12
31110728 2.6.2019 09:30 ZŠ U Školy MU11 G ASK Bystřice n.P. 101. Sportovní red 12 : 2
31110825 2.6.2019 10:00 Home Credit 3 MU11 H 101. Sportovní blue FBC PANTHERS LIBEREC - black 1 : 6
31110826 2.6.2019 10:00 Arena 1 MU11 H Start98 FBK Harvard Partizánske 1 : 11
31110827 2.6.2019 10:00 Arena 2 MU11 H Florbal Ústí white FBC Došwich Milevsko 13 : 2
31110828 2.6.2019 10:00 ZŠ U Školy MU11 H FC Bučis Team Yellow FA Mladá Boleslav - červení 1 : 17
Partneři
Generální partner
Partneři