Nastavení skupin
# Název družstva Z V R P Skore Body Průměr body Průměr rozdíl Průměr vstřel. Pořadí skupina Pořadí kategorie
1 IBK Dřeváci 4 4 0 0 33:2 12 3,00 7,75 8,25 1 1
2 IBF Tuppar Střešbörg 02 4 4 0 0 27:8 12 3,00 4,75 6,75 1 2
3 IBF Tuppar Střešbörg 03 4 4 0 0 13:2 12 3,00 2,75 3,25 1 3
4 Ibk Fräjeris 4 3 1 0 22:5 10 2,50 4,25 5,50 1 4
5 FBC Došwich Milevsko 4 3 1 0 15:2 10 2,50 3,25 3,75 1 5
6 Žlutá Fabie 4 3 1 0 18:6 10 2,50 3,00 4,50 2 6
7 Vidláci 4 3 0 1 20:7 9 2,25 3,25 5,00 2 7
8 ACEMA Sparta Praha UNYP 4 3 0 1 13:8 9 2,25 1,25 3,25 2 8
9 DDM Horní Počernice Orka 4 2 1 1 7:5 7 1,75 0,50 1,75 2 9
10 IBK Gatorade 4 2 1 1 9:8 7 1,75 0,25 2,25 2 10
11 Florbal Teplice 4 2 1 1 14:7 7 1,75 1,75 3,50 3 11
12 Plecky IBK 4 2 0 2 15:7 6 1,50 2,00 3,75 3 12
13 Sokol Rudná 4 2 0 2 13:8 6 1,50 1,25 3,25 3 13
14 FBK Vosy Praha 4 2 0 2 11:16 6 1,50 -1,25 2,75 3 14
15 IBK Vøcäsove 4 1 1 2 6:12 4 1,00 -1,50 1,50 3 15
16 TJ Turnov 4 1 0 3 4:5 3 0,75 -0,25 1,00 4 16
17 IBK jELITA 4 1 0 3 9:17 3 0,75 -2,00 2,25 4 17
18 PISTOLEROS 4 1 0 3 6:19 3 0,75 -3,25 1,50 4 18
19 FB Hurrican Karlovy Vary 4 1 0 3 6:27 3 0,75 -5,25 1,50 4 19
20 SCC SEMILY 4 0 2 2 2:14 2 0,50 -3,00 0,50 4 20
21 FbK Orlicko-Třebovsko 4 0 2 2 5:11 2 0,50 -1,50 1,25 5 21
22 ACEMA Sparta Praha BLUE 4 0 1 3 4:13 1 0,25 -2,25 1,00 5 22
23 Florbal Letovice 4 0 0 4 5:21 0 0,00 -4,00 1,25 5 23
24 FBC Pitbulls Kolín 4 0 0 4 2:23 0 0,00 -5,25 0,50 5 24
25 DDM Liberec 4 0 0 4 1:27 0 0,00 -6,50 0,25 5 25
# Datum a čas Hřiště Kategorie Skupina Domácí Hosté Skore
11710501 7.6.2019 10:00 Arena 1 BU17 E FB Hurrican Karlovy Vary Florbal Letovice 3 : 1
11710301 7.6.2019 10:00 Arena 3 BU17 C IBF Tuppar Střešbörg 03 IBK Vøcäsove 6 : 1
11710502 7.6.2019 10:30 Arena 1 BU17 E Ibk Fräjeris Plecky IBK 4 : 0
11710201 7.6.2019 10:30 Arena 3 BU17 B FBC Pitbulls Kolín IBF Tuppar Střešbörg 02 1 : 6
11710401 7.6.2019 11:00 Arena 1 BU17 D DDM Liberec FBK Vosy Praha 0 : 5
11710302 7.6.2019 11:00 Arena 3 BU17 C FbK Orlicko-Třebovsko TJ Turnov 0 : 3
11710402 7.6.2019 11:30 Arena 1 BU17 D IBK Dřeváci PISTOLEROS 8 : 0
11710202 7.6.2019 11:30 Arena 3 BU17 B IBK jELITA Sokol Rudná 0 : 2
11710101 7.6.2019 12:00 Arena 1 BU17 A FBC Došwich Milevsko Florbal Teplice 2 : 2
11710102 7.6.2019 12:00 Arena 3 BU17 A IBK Gatorade SCC SEMILY 1 : 1
11710203 7.6.2019 12:30 Arena 1 BU17 B ACEMA Sparta Praha UNYP FBC Pitbulls Kolín 4 : 0
11710403 7.6.2019 12:30 Arena 3 BU17 D Vidláci DDM Liberec 11 : 0
11710303 7.6.2019 13:00 Arena 1 BU17 C DDM Horní Počernice Orka IBF Tuppar Střešbörg 03 0 : 2
11710503 7.6.2019 13:00 Arena 3 BU17 E Žlutá Fabie FB Hurrican Karlovy Vary 8 : 1
11710103 7.6.2019 13:30 Arena 1 BU17 A ACEMA Sparta Praha BLUE FBC Došwich Milevsko 0 : 4
11710304 7.6.2019 13:30 ZŠ Dobiášova BU17 C IBK Vøcäsove FbK Orlicko-Třebovsko 2 : 2
11710504 7.6.2019 14:00 ZŠ Dobiášova BU17 E Florbal Letovice Ibk Fräjeris 2 : 7
11710204 7.6.2019 14:30 ZŠ Dobiášova BU17 B IBF Tuppar Střešbörg 02 IBK jELITA 13 : 2
11710404 7.6.2019 15:00 ZŠ Dobiášova BU17 D FBK Vosy Praha IBK Dřeváci 1 : 11
11710104 7.6.2019 15:30 ZŠ Dobiášova BU17 A Florbal Teplice IBK Gatorade 2 : 4
11710305 7.6.2019 16:00 ZŠ Dobiášova BU17 C TJ Turnov DDM Horní Počernice Orka 0 : 2
11710505 7.6.2019 16:30 ZŠ Dobiášova BU17 E Plecky IBK Žlutá Fabie 2 : 3
11710405 7.6.2019 17:00 ZŠ Dobiášova BU17 D PISTOLEROS Vidláci 1 : 6
11710105 7.6.2019 17:30 ZŠ Dobiášova BU17 A SCC SEMILY ACEMA Sparta Praha BLUE 1 : 1
11710205 7.6.2019 20:00 ZŠ Dobiášova BU17 B Sokol Rudná ACEMA Sparta Praha UNYP 2 : 4
11710109 8.6.2019 09:30 Arena 3 BU17 A IBK Gatorade ACEMA Sparta Praha BLUE 4 : 2
11710506 8.6.2019 09:30 ZŠ Dobiášova BU17 E FB Hurrican Karlovy Vary Ibk Fräjeris 2 : 10
11710110 8.6.2019 10:00 Arena 3 BU17 A Florbal Teplice SCC SEMILY 6 : 0
11710306 8.6.2019 10:00 ZŠ Dobiášova BU17 C IBF Tuppar Střešbörg 03 FbK Orlicko-Třebovsko 4 : 1
11710210 8.6.2019 10:30 Arena 3 BU17 B IBF Tuppar Střešbörg 02 Sokol Rudná 3 : 2
11710209 8.6.2019 11:00 Arena 3 BU17 B IBK jELITA ACEMA Sparta Praha UNYP 1 : 2
11710107 8.6.2019 12:30 Home Credit 1 BU17 A ACEMA Sparta Praha BLUE Florbal Teplice 1 : 4
11710407 8.6.2019 12:30 Arena 1 BU17 D Vidláci FBK Vosy Praha 2 : 1
11710108 8.6.2019 13:00 Home Credit 1 BU17 A SCC SEMILY FBC Došwich Milevsko 0 : 6
11710408 8.6.2019 13:00 Arena 1 BU17 D PISTOLEROS DDM Liberec 2 : 1
11710208 8.6.2019 13:30 Home Credit 1 BU17 B Sokol Rudná FBC Pitbulls Kolín 7 : 1
11710507 8.6.2019 13:30 Arena 1 BU17 E Žlutá Fabie Florbal Letovice 6 : 2
11710308 8.6.2019 14:00 Home Credit 1 BU17 C TJ Turnov IBF Tuppar Střešbörg 03 0 : 1
11710508 8.6.2019 14:00 Arena 1 BU17 E Plecky IBK FB Hurrican Karlovy Vary 8 : 0
11710207 8.6.2019 14:30 Home Credit 1 BU17 B ACEMA Sparta Praha UNYP IBF Tuppar Střešbörg 02 3 : 5
11710409 8.6.2019 15:00 Home Credit 1 BU17 D IBK Dřeváci Vidláci 5 : 1
11710307 8.6.2019 15:30 Home Credit 1 BU17 C DDM Horní Počernice Orka IBK Vøcäsove 3 : 1
11710410 8.6.2019 16:00 Home Credit 1 BU17 D FBK Vosy Praha PISTOLEROS 4 : 3
11710509 8.6.2019 16:30 Home Credit 1 BU17 E Ibk Fräjeris Žlutá Fabie 1 : 1
11710510 8.6.2019 17:00 Home Credit 1 BU17 E Florbal Letovice Plecky IBK 0 : 5 k
11710406 8.6.2019 19:00 ZŠ Dobiášova BU17 D DDM Liberec IBK Dřeváci 0 : 9
11710309 8.6.2019 19:30 Home Credit 1 BU17 C FbK Orlicko-Třebovsko DDM Horní Počernice Orka 2 : 2
11710206 8.6.2019 19:30 ZŠ Dobiášova BU17 B FBC Pitbulls Kolín IBK jELITA 0 : 6
11710310 8.6.2019 20:00 Home Credit 1 BU17 C IBK Vøcäsove TJ Turnov 2 : 1
11710106 8.6.2019 20:00 ZŠ Dobiášova BU17 A FBC Došwich Milevsko IBK Gatorade 3 : 0
Partneři
Generální partner
Partneři