Nastavení skupin
Skupina B FBK Piráti Sokol Chrudim FbC Hradec Králové Sharks ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI Floorball Club FALCON Florbalová škola Plzeň SCC SEMILY - Tigers TJ Turnov Skore Rozdíl Body Pořadí
FBK Piráti Sokol Chrudim Logo Salming Nisaopen 2019 7 : 2 4 : 15 2 : 11 3 : 12 11 : 3 7 : 7 34:50 -16 7 5
FbC Hradec Králové Sharks 2 : 7 Logo Salming Nisaopen 2019 0 : 21 4 : 10 2 : 16 9 : 4 2 : 9 19:67 -48 3 6
ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 15 : 4 21 : 0 Logo Salming Nisaopen 2019 6 : 1 16 : 5 25 : 2 11 : 6 94:18 76 18 1
Floorball Club FALCON 11 : 2 10 : 4 1 : 6 Logo Salming Nisaopen 2019 8 : 5 16 : 2 8 : 6 54:25 29 15 2
Florbalová škola Plzeň 12 : 3 16 : 2 5 : 16 5 : 8 Logo Salming Nisaopen 2019 20 : 2 9 : 3 67:34 33 12 3
SCC SEMILY - Tigers 3 : 11 4 : 9 2 : 25 2 : 16 2 : 20 Logo Salming Nisaopen 2019 0 : 18 13:99 -86 0 7
TJ Turnov 7 : 7 9 : 2 6 : 11 6 : 8 3 : 9 18 : 0 Logo Salming Nisaopen 2019 49:37 12 7 4
# Datum a čas Hřiště Kategorie Skupina Domácí Hosté Skore
11310202 31.5.2019 10:00 Home Credit 1 BU13-3 B FbC Hradec Králové Sharks ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 0 : 21
11310201 31.5.2019 10:30 Home Credit 1 BU13-3 B SCC SEMILY - Tigers FBK Piráti Sokol Chrudim 3 : 11
11310203 31.5.2019 11:00 Home Credit 1 BU13-3 B Florbalová škola Plzeň Floorball Club FALCON 5 : 8
11310205 31.5.2019 11:30 Home Credit 1 BU13-3 B ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI TJ Turnov 11 : 6
11310204 31.5.2019 12:00 Home Credit 1 BU13-3 B FBK Piráti Sokol Chrudim FbC Hradec Králové Sharks 7 : 2
11310206 31.5.2019 12:30 Home Credit 1 BU13-3 B Florbalová škola Plzeň SCC SEMILY - Tigers 20 : 2
11310212 31.5.2019 13:15 Home Credit 1 BU13-3 B TJ Turnov Floorball Club FALCON 6 : 8
11310210 31.5.2019 14:45 Home Credit 1 BU13-3 B FbC Hradec Králové Sharks SCC SEMILY - Tigers 9 : 4
11310211 31.5.2019 15:15 Home Credit 1 BU13-3 B FBK Piráti Sokol Chrudim Florbalová škola Plzeň 3 : 12
11310207 1.6.2019 08:00 Arena 3 BU13-3 B FBK Piráti Sokol Chrudim ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 4 : 15
11310208 1.6.2019 08:30 Arena 3 BU13-3 B Floorball Club FALCON FbC Hradec Králové Sharks 10 : 4
11310209 1.6.2019 09:00 Arena 3 BU13-3 B SCC SEMILY - Tigers TJ Turnov 0 : 18
11310213 1.6.2019 11:00 Arena 3 BU13-3 B TJ Turnov FbC Hradec Králové Sharks 9 : 2
11310214 1.6.2019 11:30 Arena 3 BU13-3 B Floorball Club FALCON SCC SEMILY - Tigers 16 : 2
11310215 1.6.2019 12:00 Arena 3 BU13-3 B ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI Florbalová škola Plzeň 16 : 5
11310216 1.6.2019 14:00 Arena 4 BU13-3 B Floorball Club FALCON FBK Piráti Sokol Chrudim 11 : 2
11310217 1.6.2019 14:30 Arena 4 BU13-3 B SCC SEMILY - Tigers ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI 2 : 25
11310218 1.6.2019 15:00 Arena 4 BU13-3 B Florbalová škola Plzeň TJ Turnov 9 : 3
11310219 1.6.2019 17:00 Arena 4 BU13-3 B TJ Turnov FBK Piráti Sokol Chrudim 7 : 7
11310220 1.6.2019 17:30 Arena 4 BU13-3 B ITM SK BIVOJ LITVÍNOV BYGIGI Floorball Club FALCON 6 : 1
11310221 1.6.2019 18:30 Arena 1 BU13-3 B FbC Hradec Králové Sharks Florbalová škola Plzeň 2 : 16
Partneři
Generální partner
Partneři