Nastavení skupin
Skupina D FbŠ Bohemians FBC Lomnice FBC STŘELCI UNHOŠŤ FC Bučis Team Yellow FBC Peaksport Litomyšl B Start98 FBC PANTHERS LIBEREC - black Skore Rozdíl Body Pořadí
FbŠ Bohemians Logo Salming Nisaopen 2019 1 : 12 4 : 4 9 : 0 0 : 13 4 : 8 4 : 5 22:42 -20 4 6
FBC Lomnice 12 : 1 Logo Salming Nisaopen 2019 11 : 3 13 : 2 6 : 5 11 : 4 8 : 5 61:20 41 18 1
FBC STŘELCI UNHOŠŤ 4 : 4 3 : 11 Logo Salming Nisaopen 2019 11 : 3 2 : 4 7 : 2 5 : 4 32:28 4 10 3
FC Bučis Team Yellow 0 : 9 2 : 13 3 : 11 Logo Salming Nisaopen 2019 0 : 13 3 : 5 3 : 16 11:67 -56 0 7
FBC Peaksport Litomyšl B 13 : 0 5 : 6 4 : 2 13 : 0 Logo Salming Nisaopen 2019 6 : 1 7 : 6 48:15 33 15 2
Start98 8 : 4 4 : 11 2 : 7 5 : 3 1 : 6 Logo Salming Nisaopen 2019 2 : 13 22:44 -22 6 5
FBC PANTHERS LIBEREC - black 5 : 4 5 : 8 4 : 5 16 : 3 6 : 7 13 : 2 Logo Salming Nisaopen 2019 49:29 20 9 4
# Datum a čas Hřiště Kategorie Skupina Domácí Hosté Skore
11310419 31.5.2019 10:00 Home Credit 2 BU13-3 D FBC PANTHERS LIBEREC - black FbŠ Bohemians 5 : 4
11310420 31.5.2019 10:30 Home Credit 2 BU13-3 D FBC STŘELCI UNHOŠŤ FC Bučis Team Yellow 11 : 3
11310421 31.5.2019 11:00 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Lomnice FBC Peaksport Litomyšl B 6 : 5
11310416 31.5.2019 12:30 Home Credit 2 BU13-3 D FC Bučis Team Yellow FbŠ Bohemians 0 : 9
11310418 31.5.2019 13:45 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Peaksport Litomyšl B FBC PANTHERS LIBEREC - black 7 : 6
11310417 31.5.2019 14:15 Home Credit 2 BU13-3 D Start98 FBC STŘELCI UNHOŠŤ 2 : 7
11310401 31.5.2019 15:45 Home Credit 2 BU13-3 D Start98 FbŠ Bohemians 8 : 4
11310402 31.5.2019 17:00 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Lomnice FBC STŘELCI UNHOŠŤ 11 : 3
11310403 31.5.2019 17:30 Home Credit 2 BU13-3 D FBC Peaksport Litomyšl B FC Bučis Team Yellow 13 : 0
11310413 1.6.2019 08:00 Home Credit 1 BU13-3 D FBC PANTHERS LIBEREC - black FBC Lomnice 5 : 8
11310406 1.6.2019 09:30 Arena 3 BU13-3 D FBC Peaksport Litomyšl B Start98 6 : 1
11310404 1.6.2019 10:00 Arena 3 BU13-3 D FbŠ Bohemians FBC Lomnice 1 : 12
11310405 1.6.2019 10:30 Arena 3 BU13-3 D FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBC PANTHERS LIBEREC - black 5 : 4
11310407 1.6.2019 12:30 Arena 3 BU13-3 D FbŠ Bohemians FBC STŘELCI UNHOŠŤ 4 : 4
11310408 1.6.2019 13:00 Arena 3 BU13-3 D FC Bučis Team Yellow FBC Lomnice 2 : 13
11310409 1.6.2019 13:30 Arena 3 BU13-3 D Start98 FBC PANTHERS LIBEREC - black 2 : 13
11310411 1.6.2019 15:30 Arena 3 BU13-3 D FbŠ Bohemians FBC Peaksport Litomyšl B 0 : 13
11310412 1.6.2019 16:00 Arena 3 BU13-3 D FBC PANTHERS LIBEREC - black FC Bučis Team Yellow 16 : 3
11310410 1.6.2019 16:30 Arena 3 BU13-3 D FBC Lomnice Start98 11 : 4
11310415 1.6.2019 17:30 Arena 3 BU13-3 D FBC STŘELCI UNHOŠŤ FBC Peaksport Litomyšl B 2 : 4
11310414 1.6.2019 18:00 Arena 3 BU13-3 D FC Bučis Team Yellow Start98 3 : 5
Partneři
Generální partner
Partneři