Nastavení skupin
Skupina E DDM Liberec USK Akademik Cheb FbC Vlci Skuteč Flobo Praha ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 TJ Sokol Koberovy UKS Jedynka Orzysz Skore Rozdíl Body Pořadí
DDM Liberec Logo Salming Nisaopen 2019 1 : 12 2 : 14 4 : 2 7 : 5 4 : 4 7 : 1 25:38 -13 10 3
USK Akademik Cheb 12 : 1 Logo Salming Nisaopen 2019 8 : 3 13 : 4 15 : 1 13 : 1 10 : 2 71:12 59 18 1
FbC Vlci Skuteč 14 : 2 3 : 8 Logo Salming Nisaopen 2019 10 : 5 11 : 2 13 : 4 11 : 4 62:25 37 15 2
Flobo Praha 2 : 4 4 : 13 5 : 10 Logo Salming Nisaopen 2019 13 : 3 6 : 3 5 : 3 35:36 -1 9 4
ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 5 : 7 1 : 15 2 : 11 3 : 13 Logo Salming Nisaopen 2019 5 : 10 2 : 5 18:61 -43 0 7
TJ Sokol Koberovy 4 : 4 1 : 13 4 : 13 3 : 6 10 : 5 Logo Salming Nisaopen 2019 9 : 1 31:42 -11 7 5
UKS Jedynka Orzysz 1 : 7 2 : 10 4 : 11 3 : 5 5 : 2 1 : 9 Logo Salming Nisaopen 2019 16:44 -28 3 6
# Datum a čas Hřiště Kategorie Skupina Domácí Hosté Skore
11310501 31.5.2019 11:30 Home Credit 2 BU13-3 E TJ Sokol Koberovy DDM Liberec 4 : 4
11310503 31.5.2019 12:00 Home Credit 2 BU13-3 E ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 Flobo Praha 3 : 13
11310502 31.5.2019 13:00 Home Credit 2 BU13-3 E USK Akademik Cheb FbC Vlci Skuteč 8 : 3
11310504 31.5.2019 14:45 Home Credit 2 BU13-3 E DDM Liberec USK Akademik Cheb 1 : 12
11310506 31.5.2019 15:15 Home Credit 2 BU13-3 E ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 TJ Sokol Koberovy 5 : 10
11310505 31.5.2019 16:15 Home Credit 2 BU13-3 E FbC Vlci Skuteč UKS Jedynka Orzysz 11 : 4
11310508 31.5.2019 16:30 Home Credit 3 BU13-3 E Flobo Praha USK Akademik Cheb 4 : 13
11310509 31.5.2019 17:30 Home Credit 3 BU13-3 E TJ Sokol Koberovy UKS Jedynka Orzysz 9 : 1
11310507 31.5.2019 18:00 Home Credit 2 BU13-3 E DDM Liberec FbC Vlci Skuteč 2 : 14
11310510 1.6.2019 08:00 Arena 4 BU13-3 E USK Akademik Cheb TJ Sokol Koberovy 13 : 1
11310511 1.6.2019 08:30 Arena 4 BU13-3 E DDM Liberec ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 7 : 5
11310512 1.6.2019 09:00 Arena 4 BU13-3 E UKS Jedynka Orzysz Flobo Praha 3 : 5
11310513 1.6.2019 11:00 Arena 4 BU13-3 E UKS Jedynka Orzysz USK Akademik Cheb 2 : 10
11310514 1.6.2019 11:30 Arena 4 BU13-3 E Flobo Praha TJ Sokol Koberovy 6 : 3
11310515 1.6.2019 12:00 Arena 4 BU13-3 E FbC Vlci Skuteč ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 11 : 2
11310516 1.6.2019 14:00 Arena 3 BU13-3 E Flobo Praha DDM Liberec 2 : 4
11310517 1.6.2019 14:30 Arena 3 BU13-3 E TJ Sokol Koberovy FbC Vlci Skuteč 4 : 13
11310518 1.6.2019 15:00 Arena 3 BU13-3 E ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 UKS Jedynka Orzysz 2 : 5
11310519 1.6.2019 17:00 Arena 3 BU13-3 E UKS Jedynka Orzysz DDM Liberec 1 : 7
11310520 1.6.2019 17:30 Arena 2 BU13-3 E FbC Vlci Skuteč Flobo Praha 10 : 5
11310521 1.6.2019 18:00 Arena 2 BU13-3 E USK Akademik Cheb ITM SK BIVOJKY LITVÍNOV 2005 15 : 1
Partneři
Generální partner
Partneři