Registrovaná družstva
# Termín Kategorie Název klubu Název družstva Soupiska
1 1. termín Mini přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
2 1. termín Mini přípravka (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS MINI
3 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec
4 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
5 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec
6 1. termín Mini přípravka (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians girls
7 1. termín Mini přípravka (3+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
8 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
9 1. termín Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
10 1. termín Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
11 1. termín Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha Yellow
12 1. termín Přípravka (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2009
13 1. termín Přípravka (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
14 1. termín Přípravka (3+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň
15 1. termín Přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec Black
16 1. termín Přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec Grey
17 1. termín Přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec Pink
18 1. termín Přípravka (3+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
19 1. termín Přípravka (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Black
20 1. termín Přípravka (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Orange
21 1. termín Přípravka (3+1) FbC Skuteč FbC Skuteč
22 1. termín Přípravka (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians
23 1. termín Přípravka (3+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
24 1. termín Přípravka (3+1) Florbal Tachov Florbal Tachov
25 1. termín Přípravka (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí
26 1. termín Přípravka (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň
27 1. termín Přípravka (3+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
28 1. termín Přípravka (3+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
29 1. termín Přípravka (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - MODŘÍ
30 1. termín Přípravka (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
31 1. termín Přípravka (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Táborská
32 1. termín Přípravka (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
33 1. termín Přípravka (3+1) TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
34 1. termín Elévové (3+1) 101. Sportovní klub 101. Sportovní klub
35 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
36 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
37 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha Pink
38 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
39 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
40 1. termín Elévové (3+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
41 1. termín Elévové (3+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP Black
42 1. termín Elévové (3+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP White
43 1. termín Elévové (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2007
44 1. termín Elévové (3+1) DDM Větrník Liberec DDM Liberec A
45 1. termín Elévové (3+1) DDM Větrník Liberec DDM Liberec B
46 1. termín Elévové (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav - červení
47 1. termín Elévové (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav - modří
48 1. termín Elévové (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav Dračice
49 1. termín Elévové (3+1) FBC Dobruška FBC Dobruška
50 1. termín Elévové (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové bílí
51 1. termín Elévové (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové žlutí
52 1. termín Elévové (3+1) FBC Liberec FBC Liberec
53 1. termín Elévové (3+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
54 1. termín Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Black
55 1. termín Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Orange
56 1. termín Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec white
57 1. termín Elévové (3+1) FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl
58 1. termín Elévové (3+1) FBC Plzeň FBC Plzeň
59 1. termín Elévové (3+1) FbC Skuteč FbC Skuteč
60 1. termín Elévové (3+1) FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha
61 1. termín Elévové (3+1) FbC Sokol Předměřice nad Labem FbC Sokol Předměřice
62 1. termín Elévové (3+1) FBC Vipers Most FBC Vipers Most
63 1. termín Elévové (3+1) FBK Kobra Tatran Hostinné FBK Kobra Tatran Hostinné
64 1. termín Elévové (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
65 1. termín Elévové (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians
66 1. termín Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň
67 1. termín Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň Orange
68 1. termín Elévové (3+1) FC Bučis team FC Bučis team Black
69 1. termín Elévové (3+1) FC Bučis team FC Bučis team Yellow
70 1. termín Elévové (3+1) Flobo Praha Flobo Academy
71 1. termín Elévové (3+1) Flobo Praha FLOBO elévové
72 1. termín Elévové (3+1) Flobo Praha Flobo Jílovská
73 1. termín Elévové (3+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
74 1. termín Elévové (3+1) Florbal Sokolov Florbal Sokolov
75 1. termín Elévové (3+1) Florbal Tachov Florbal Tachov
76 1. termín Elévové (3+1) Florbal Tachov Florbal Tachov blue
77 1. termín Elévové (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí
78 1. termín Elévové (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Bílí
79 1. termín Elévové (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Oranžoví
80 1. termín Elévové (3+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Jezdci
81 1. termín Elévové (3+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Stíhači
82 1. termín Elévové (3+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Střelci
83 1. termín Elévové (3+1) PSKC Okříšky PSKC Okříšky
84 1. termín Elévové (3+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
85 1. termín Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
86 1. termín Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
87 1. termín Elévové (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - MODŘÍ
88 1. termín Elévové (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
89 1. termín Elévové (3+1) Sokol Rudná Sokol Rudná
90 1. termín Elévové (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Kunratice 1
91 1. termín Elévové (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Kunratice 2
92 1. termín Elévové (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Táborská
93 1. termín Elévové (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
94 1. termín Elévové (3+1) TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
95 1. termín Elévové (3+1) Tj Sokol Královské Vinohrady TJ Sokol Královské Vinohrady
96 1. termín Elévové (3+1) TJ Tlučná TJ Tlučná
97 1. termín Elévové (3+1) Tělovýchovná Jednota Turnov, z.s. TJ Turnov
98 1. termín Elévové (3+1) ILO UKS FLOORBALL GORZÓW WLKP UKS FLOORBALL GORZÓW
99 1. termín Elévové (3+1) USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
100 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 BLACK
101 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 GREY
102 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 ORANGE
103 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 WHITE
104 1. termín Mladší žákyně (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav Dračice
105 1. termín Mladší žákyně (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav Tygřice
106 1. termín Mladší žákyně (3+1) FBC Dobruška FBC Dobruška
107 1. termín Mladší žákyně (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians bílé
108 1. termín Mladší žákyně (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians zelené
109 1. termín Mladší žákyně (3+1) TJ Tlučná TJ Tlučná
110 1. termín Mladší žáci (3+1) 101. Sportovní klub 101. Sportovní klub
111 1. termín Mladší žáci (3+1) DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
112 1. termín Mladší žáci (3+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P. Orli
113 1. termín Mladší žáci (3+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P. Zubři
114 1. termín Mladší žáci (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS I
115 1. termín Mladší žáci (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS II
116 1. termín Mladší žáci (3+1) DDM Liberec DDM Liberec
117 1. termín Mladší žáci (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
118 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Dobruška FBC Dobruška
119 1. termín Mladší žáci (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové
120 1. termín Mladší žáci (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové černí
121 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň Black
122 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň White
123 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec
124 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl
125 1. termín Mladší žáci (3+1) FbC Sokol Předměřice nad Labem FbC Sokol Předměřice
126 1. termín Mladší žáci (3+1) FBK Fat Pipe Voy Praha FBK Fat Pipe Vosy Praha
127 1. termín Mladší žáci (3+1) FBK Fat Pipe Voy Praha FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci
128 1. termín Mladší žáci (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
129 1. termín Mladší žáci (3+1) FC Bučis team FC Bučis team
130 1. termín Mladší žáci (3+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
131 1. termín Mladší žáci (3+1) Florbal Teplice Florbal Teplice
132 1. termín Mladší žáci (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí Red
133 1. termín Mladší žáci (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí White
134 1. termín Mladší žáci (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Bílí
135 1. termín Mladší žáci (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Oranžoví
136 1. termín Mladší žáci (3+1) Harmonie Florbal PIRATES Chomutov Harmonie Chomutov
137 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC UNHOŠŤ M Florbal Family
138 1. termín Mladší žáci (3+1) PSKC Okříšky PSKC Okříšky
139 1. termín Mladší žáci (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov
140 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
141 1. termín Mladší žáci (3+1) Tj Sokol Královské Vinohrady TJ Sokol Královské Vinohrady
142 1. termín Mladší žáci (3+1) TJ Tlučná TJ Tlučná
143 1. termín Mladší žáci (3+1) Tělovýchovná Jednota Turnov, z.s. TJ Turnov
144 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Trutnov (DTJ) trutnovští draci
145 1. termín Mladší žáci (3+1) USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
146 2. termín Starší žákyně (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
147 2. termín Starší žákyně (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS
148 2. termín Starší žákyně (5+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
149 2. termín Starší žákyně (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
150 2. termín Starší žákyně (5+1) Florbal Ústí IBK Seveřandy
151 2. termín Starší žákyně (5+1) SK Dvojka Praha z.s. SK Dvojka Praha
152 2. termín Starší žákyně (5+1) Spartak Smržovka Spartak Smržovka
153 2. termín Starší žákyně (5+1) Tělovýchovná Jednota Turnov, z.s. TJ Turnov
154 2. termín Dorostenky (5+1) ACEMA Sparta Praha dorostenky ACEMA Sparta Praha
155 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Dobré FBC Dobré
156 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň
157 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
158 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbullky Kolín
159 2. termín Dorostenky (5+1) FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
160 2. termín Dorostenky (5+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV
161 2. termín Dorostenky (5+1) Sklo Bohemia Světlá n/S Sklo Bohemia Světlá n/S
162 2. termín Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
163 2. termín Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
164 2. termín Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
165 2. termín Mladší žáci (5+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
166 2. termín Mladší žáci (5+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP
167 2. termín Mladší žáci (5+1) Sport Eden Beroun Eden Beroun
168 2. termín Mladší žáci (5+1) FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary BLACK
169 2. termín Mladší žáci (5+1) FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
170 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
171 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
172 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec
173 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbulláci Kolín
174 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Plzeň FBC Plzeň
175 2. termín Mladší žáci (5+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
176 2. termín Mladší žáci (5+1) Florbal Sokolov Florbal Sokolov
177 2. termín Mladší žáci (5+1) Florbal Ústí Florbal Ústí
178 2. termín Mladší žáci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 05
179 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Liberec IBK Pink Yogurt
180 2. termín Mladší žáci (5+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Jezdci
181 2. termín Mladší žáci (5+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Střelci
182 2. termín Mladší žáci (5+1) Orka florbal ORKA Čelákovice
183 2. termín Mladší žáci (5+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV 2005
184 2. termín Mladší žáci (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov A
185 2. termín Mladší žáci (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov B
186 2. termín Mladší žáci (5+1) Sokol Rudná Sokol Rudná
187 2. termín Mladší žáci (5+1) Spartak Smržovka Spartak Smržovka
188 2. termín Mladší žáci (5+1) T-Rexbo T-Rexbo
189 2. termín Mladší žáci (5+1) TJ Starý Harcov TJ Starý Harcov Mývali
190 2. termín Mladší žáci (5+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
191 2. termín Mladší žáci (5+1) WSU Wierzchowo WSU Wierzchowo
192 2. termín Starší žácí (5+1) 101. Sportovní klub 101. Sportovní klub
193 2. termín Starší žácí (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
194 2. termín Starší žácí (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
195 2. termín Starší žácí (5+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP
196 2. termín Starší žácí (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS BLACK
197 2. termín Starší žácí (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS WHITE
198 2. termín Starší žácí (5+1) Cigáni Cigáni
199 2. termín Starší žácí (5+1) Orka florbal DDM Horní Počernice ORKA
200 2. termín Starší žácí (5+1) FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary
201 2. termín Starší žácí (5+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové
202 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň Black
203 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň White
204 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
205 2. termín Starší žácí (5+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC Panthers Liberec
206 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Plzeň FBC Plzeň
207 2. termín Starší žácí (5+1) FBK Jokerz Fbk Jokerz
208 2. termín Starší žácí (5+1) Florbal Sokolov Florbal Sokolov
209 2. termín Starší žácí (5+1) Group de La Zkurv Horsepower
210 2. termín Starší žácí (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 03
211 2. termín Starší žácí (5+1) IBK Fräjeris IBK Fräjeris
212 2. termín Starší žácí (5+1) IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
213 2. termín Starší žácí (5+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Jezdci
214 2. termín Starší žácí (5+1) Orka florbal Orka Čelákovice
215 2. termín Starší žácí (5+1) FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
216 2. termín Starší žácí (5+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
217 2. termín Starší žácí (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov A
218 2. termín Starší žácí (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov B
219 2. termín Starší žácí (5+1) Sokol Rudná Sokol Rudná
220 2. termín Starší žácí (5+1) TJ Turnov TJ Turnov
221 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Trutnov (DTJ) Unicopyta Trutnov
222 2. termín Starší žácí (5+1) USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
223 2. termín Starší žácí (5+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 BLACK
224 2. termín Starší žácí (5+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 ORANGE
225 2. termín Dorostenci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
226 2. termín Dorostenci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
227 2. termín Dorostenci (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS
228 2. termín Dorostenci (5+1) Orka florbal DDM Horní Počernice ORKA
229 2. termín Dorostenci (5+1) DDM Liberec DDM Liberec
230 2. termín Dorostenci (5+1) DDM Praha 2 DDM Praha 2
231 2. termín Dorostenci (5+1) FBC CHÁBŘI KALACH FBC CHÁBŘI KALACH
232 2. termín Dorostenci (5+1) FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbulls Kolín
233 2. termín Dorostenci (5+1) FbC Rakeťáci FBC Rakeťáci
234 2. termín Dorostenci (5+1) FbC Sokol Předměřice nad Labem FbC Sokol Předměřice
235 2. termín Dorostenci (5+1) FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
236 2. termín Dorostenci (5+1) go- go Horšovský Týn go-go Horšovský Týn
237 2. termín Dorostenci (5+1) IBF Flamingó IBF Flamingó
238 2. termín Dorostenci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 01
239 2. termín Dorostenci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 02
240 2. termín Dorostenci (5+1) IBK DŘEVÁCI IBK DŘEVÁCI
241 2. termín Dorostenci (5+1) IBK Wodr IBK Wodr
242 2. termín Dorostenci (5+1) FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
243 2. termín Dorostenci (5+1) Black Angels Pivo4Life
244 2. termín Dorostenci (5+1) PLECKY IBK PLECKY IBK
245 2. termín Dorostenci (5+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
246 2. termín Dorostenci (5+1) TJ Turnov TJ Turnov
247 2. termín Dorostenci (5+1) Vidláci Vidláci
248 2. termín Dorostenci (5+1) FBK Fat Pipe Voy Praha Vosí Garda
249 3. termín Juniorky (5+1) Dva nula jedna Dva nula jedna
250 3. termín Juniorky (5+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
251 3. termín Juniorky (5+1) IBK Hradec Králové IBK Hradec Králové
252 3. termín Juniorky (5+1) Jeleni Jeleni
253 3. termín Juniorky (5+1) Kinder Kinder
254 3. termín Junioři (5+1) Agresivní hovada Agresivní hovada
255 3. termín Junioři (5+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP
256 3. termín Junioři (5+1) BK Zmijozel BK Zmijozel
257 3. termín Junioři (5+1) Autistic DANN Autistic
258 3. termín Junioři (5+1) Drobci GKS Drobci GKS
259 3. termín Junioři (5+1) FBC Duha FBC Duha
260 3. termín Junioři (5+1) FBK Jokerz Fbk Jokerz
261 3. termín Junioři (5+1) FISHKI Kladno FISHKI Kladno
262 3. termín Junioři (5+1) Hegešáci Hegešáci
263 3. termín Junioři (5+1) IBF Flamingó IBF Flamingó
264 3. termín Junioři (5+1) IBK Jašťurky IBK Jašťurky
265 3. termín Junioři (5+1) IBK Poblitos IBK Poblitos
266 3. termín Junioři (5+1) IBK Rodeo 42 Praha IBK Rodeo 42
267 3. termín Junioři (5+1) IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
268 3. termín Junioři (5+1) IBK Trash IBK Trash
269 3. termín Junioři (5+1) Pink Flappy Unicorns Pink Flappy Unicorn
270 3. termín Junioři (5+1) FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
271 3. termín Junioři (5+1) Rybičky jsou fajn Rybičky jsou fajn
272 3. termín Junioři (5+1) Shooting stars Shooting stars
273 3. termín Ženy (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
274 3. termín Ženy (5+1) Bohové Bohové
275 3. termín Ženy (5+1) DEJ SI DVACET DEJ SI DVACET
276 3. termín Ženy (5+1) FC WC FC WC
277 3. termín Ženy (5+1) HodněVysokoMíříš HodněVysokoMíříš
278 3. termín Ženy (5+1) 1. FBC DDM Děčín IV Holčiny pod zámkem
279 3. termín Ženy (5+1) Lineárně Nezávislé Lineárně Nezávislé
280 3. termín Ženy (5+1) Panthers Moms Panthers Moms
281 3. termín Ženy (5+1) Princezny Salámky Princezny Salámky
282 3. termín Ženy (5+1) Rumové víly Rumové víly
283 3. termín Ženy (5+1) Tatramatky Tatramatky
284 3. termín Ženy (5+1) Zahoď dres Zahoď dres
285 3. termín Muži (5+1) Absinthenti Absinthenti
286 3. termín Muži (5+1) Bats Černošice Bats Černošice
287 3. termín Muži (5+1) Bezmozci Bezmozci
288 3. termín Muži (5+1) Do Příjemna Do Příjemna
289 3. termín Muži (5+1) Excellent Excellent
290 3. termín Muži (5+1) FBC DMNC CHEB FBC DMNC CHEB
291 3. termín Muži (5+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň
292 3. termín Muži (5+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec
293 3. termín Muži (5+1) FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbulls Kolín
294 3. termín Muži (5+1) FbC Sokol Předměřice nad Labem FbC Sokol Předměřice
295 3. termín Muži (5+1) FBC Young boys Liberec FBC Young boys Liberec
296 3. termín Muži (5+1) Florbal Tachov Florbal Tachov
297 3. termín Muži (5+1) Group de La Zkurv Group de La Zkurv
298 3. termín Muži (5+1) Gumak Team Gumak Team
299 3. termín Muži (5+1) FBK Fat Pipe Voy Praha Gumový Rumídci
300 3. termín Muži (5+1) Gymnázium Chomutov Gymnázium Chomutov
301 3. termín Muži (5+1) Hruška Team Hruška Team
302 3. termín Muži (5+1) Chalapeños Chalapeños
303 3. termín Muži (5+1) Chlastej Chlastej
304 3. termín Muži (5+1) IBF Točky IBF Točky
305 3. termín Muži (5+1) IBK Borovička IBK Borovička
306 3. termín Muži (5+1) IBK Condoms of Nation IBK Condom of Nations
307 3. termín Muži (5+1) IBK Floor&Beer IBK Floor&Beer
308 3. termín Muži (5+1) IBK Kotelníci IBK Kotelníci
309 3. termín Muži (5+1) IBK Orangutan IBK Orangutan
310 3. termín Muži (5+1) IBK Snus Time IBK Snus Time
311 3. termín Muži (5+1) IBK Täpec Vaalec IBK Täpec Vaalec
312 3. termín Muži (5+1) Lokomotiv Koťátka Lokomotiv Koťátka
313 3. termín Muži (5+1) Pinky Boys Morgan Boys
314 3. termín Muži (5+1) NEO NEO
315 3. termín Muži (5+1) FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
316 3. termín Muži (5+1) Piškopinky Piškopinky
317 3. termín Muži (5+1) Black Angels Pivo4Life
318 3. termín Muži (5+1) POBŘEŽÍ KOCOVINY POBŘEŽÍ KOCOVINY
319 3. termín Muži (5+1) PSKC Okříšky PSKC Okříšky
320 3. termín Muži (5+1) FBC Říčany Říčany
321 3. termín Muži (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov
322 3. termín Muži (5+1) Šňup a si v pohodě Šňup a si v pohodě
323 3. termín Muži (5+1) Štěňátka k nakousnutí Štěňátka k nakousnutí
324 3. termín Muži (5+1) Tak dort jo Tak dort jo
325 3. termín Muži (5+1) Zanzibar Team Zanzibar Team
Partneři
Generální partner
Partneři
Facebook