Registrovaná družstva
# Termín Kategorie Název klubu Název družstva Soupiska
1 1. termín Mini přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
2 1. termín Mini přípravka (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS MINI
3 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec
4 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
5 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec
6 1. termín Mini přípravka (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians girls
7 1. termín Mini přípravka (3+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
8 1. termín Mini přípravka (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
9 1. termín Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
10 1. termín Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
11 1. termín Přípravka (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha Yellow
12 1. termín Přípravka (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2009
13 1. termín Přípravka (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
14 1. termín Přípravka (3+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň
15 1. termín Přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec Black
16 1. termín Přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec Grey
17 1. termín Přípravka (3+1) FBC Liberec FBC Liberec Pink
18 1. termín Přípravka (3+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
19 1. termín Přípravka (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Black
20 1. termín Přípravka (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Orange
21 1. termín Přípravka (3+1) FbC Skuteč FbC Skuteč
22 1. termín Přípravka (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians
23 1. termín Přípravka (3+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
24 1. termín Přípravka (3+1) Florbal Tachov Florbal Tachov
25 1. termín Přípravka (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí
26 1. termín Přípravka (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň
27 1. termín Přípravka (3+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
28 1. termín Přípravka (3+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
29 1. termín Přípravka (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - MODŘÍ
30 1. termín Přípravka (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
31 1. termín Přípravka (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Táborská
32 1. termín Přípravka (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
33 1. termín Přípravka (3+1) TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
34 1. termín Elévové (3+1) 101. Sportovní klub 101. Sportovní klub
35 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
36 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
37 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha Pink
38 1. termín Elévové (3+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
39 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
40 1. termín Elévové (3+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
41 1. termín Elévové (3+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP Black
42 1. termín Elévové (3+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP White
43 1. termín Elévové (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS 2007
44 1. termín Elévové (3+1) DDM Větrník Liberec DDM Liberec A
45 1. termín Elévové (3+1) DDM Větrník Liberec DDM Liberec B
46 1. termín Elévové (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav - červení
47 1. termín Elévové (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav - modří
48 1. termín Elévové (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav Dračice
49 1. termín Elévové (3+1) FBC Dobruška FBC Dobruška
50 1. termín Elévové (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové bílí
51 1. termín Elévové (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové žlutí
52 1. termín Elévové (3+1) FBC Liberec FBC Liberec
53 1. termín Elévové (3+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
54 1. termín Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Black
55 1. termín Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec Orange
56 1. termín Elévové (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec white
57 1. termín Elévové (3+1) FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl
58 1. termín Elévové (3+1) FBC Plzeň FBC Plzeň
59 1. termín Elévové (3+1) FbC Skuteč FbC Skuteč
60 1. termín Elévové (3+1) FBC Slavia Praha FBC Slavia Praha
61 1. termín Elévové (3+1) FbC Sokol Předměřice nad Labem FbC Sokol Předměřice
62 1. termín Elévové (3+1) FBC Vipers Most FBC Vipers Most
63 1. termín Elévové (3+1) FBK Kobra Tatran Hostinné FBK Kobra Tatran Hostinné
64 1. termín Elévové (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
65 1. termín Elévové (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians
66 1. termín Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň
67 1. termín Elévové (3+1) FBŠ SLAVIA Plzeň FBŠ SLAVIA Plzeň Orange
68 1. termín Elévové (3+1) FC Bučis team FC Bučis team Black
69 1. termín Elévové (3+1) FC Bučis team FC Bučis team Yellow
70 1. termín Elévové (3+1) Flobo Praha Flobo Academy
71 1. termín Elévové (3+1) Flobo Praha FLOBO elévové
72 1. termín Elévové (3+1) Flobo Praha Flobo Jílovská
73 1. termín Elévové (3+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
74 1. termín Elévové (3+1) Florbal Sokolov Florbal Sokolov
75 1. termín Elévové (3+1) Florbal Tachov Florbal Tachov
76 1. termín Elévové (3+1) Florbal Tachov Florbal Tachov blue
77 1. termín Elévové (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí
78 1. termín Elévové (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Bílí
79 1. termín Elévové (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Oranžoví
80 1. termín Elévové (3+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Jezdci
81 1. termín Elévové (3+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Stíhači
82 1. termín Elévové (3+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Střelci
83 1. termín Elévové (3+1) PSKC Okříšky PSKC Okříšky
84 1. termín Elévové (3+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
85 1. termín Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
86 1. termín Elévové (3+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
87 1. termín Elévové (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - MODŘÍ
88 1. termín Elévové (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov - ŽLUTÍ
89 1. termín Elévové (3+1) Sokol Rudná Sokol Rudná
90 1. termín Elévové (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Kunratice 1
91 1. termín Elévové (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Kunratice 2
92 1. termín Elévové (3+1) Start98 Praha-Kunratice Start98 Táborská
93 1. termín Elévové (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
94 1. termín Elévové (3+1) TJ Sokol Koberovy TJ Sokol Koberovy
95 1. termín Elévové (3+1) Tj Sokol Královské Vinohrady TJ Sokol Královské Vinohrady
96 1. termín Elévové (3+1) TJ Tlučná TJ Tlučná
97 1. termín Elévové (3+1) Tělovýchovná Jednota Turnov, z.s. TJ Turnov
98 1. termín Elévové (3+1) ILO UKS FLOORBALL GORZÓW WLKP UKS FLOORBALL GORZÓW
99 1. termín Elévové (3+1) USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
100 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 BLACK
101 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 GREY
102 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 ORANGE
103 1. termín Elévové (3+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 WHITE
104 1. termín Mladší žákyně (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav Dračice
105 1. termín Mladší žákyně (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav Tygřice
106 1. termín Mladší žákyně (3+1) FBC Dobruška FBC Dobruška
107 1. termín Mladší žákyně (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians bílé
108 1. termín Mladší žákyně (3+1) FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians zelené
109 1. termín Mladší žákyně (3+1) TJ Tlučná TJ Tlučná
110 1. termín Mladší žáci (3+1) 101. Sportovní klub 101. Sportovní klub
111 1. termín Mladší žáci (3+1) DDM Praha 2 Animals DDM Praha 2
112 1. termín Mladší žáci (3+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P. Orli
113 1. termín Mladší žáci (3+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P. Zubři
114 1. termín Mladší žáci (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS I
115 1. termín Mladší žáci (3+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS II
116 1. termín Mladší žáci (3+1) DDM Liberec DDM Liberec
117 1. termín Mladší žáci (3+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
118 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Dobruška FBC Dobruška
119 1. termín Mladší žáci (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové
120 1. termín Mladší žáci (3+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové černí
121 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň Black
122 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň White
123 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec
124 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Peaksport Litomyšl FBC Peaksport Litomyšl
125 1. termín Mladší žáci (3+1) FbC Sokol Předměřice nad Labem FbC Sokol Předměřice
126 1. termín Mladší žáci (3+1) FBK Fat Pipe Voy Praha FBK Fat Pipe Vosy Praha
127 1. termín Mladší žáci (3+1) FBK Fat Pipe Voy Praha FBK Fat Pipe Vosy Praha Borci
128 1. termín Mladší žáci (3+1) FBK Piráti Sokol Chrudim FBK Piráti Sokol Chrudim
129 1. termín Mladší žáci (3+1) FC Bučis team FC Bučis team
130 1. termín Mladší žáci (3+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
131 1. termín Mladší žáci (3+1) Florbal Teplice Florbal Teplice
132 1. termín Mladší žáci (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí Red
133 1. termín Mladší žáci (3+1) Florbal Ústí Florbal Ústí White
134 1. termín Mladší žáci (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Bílí
135 1. termín Mladší žáci (3+1) Gorily Plzeň Gorily Plzeň Oranžoví
136 1. termín Mladší žáci (3+1) Harmonie Florbal PIRATES Chomutov Harmonie Chomutov
137 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC UNHOŠŤ M Florbal Family
138 1. termín Mladší žáci (3+1) PSKC Okříšky PSKC Okříšky
139 1. termín Mladší žáci (3+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov
140 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC UNHOŠŤ STŘELCI Unhošť
141 1. termín Mladší žáci (3+1) Tj Sokol Královské Vinohrady TJ Sokol Královské Vinohrady
142 1. termín Mladší žáci (3+1) TJ Tlučná TJ Tlučná
143 1. termín Mladší žáci (3+1) Tělovýchovná Jednota Turnov, z.s. TJ Turnov
144 1. termín Mladší žáci (3+1) FBC Trutnov (DTJ) trutnovští draci
145 1. termín Mladší žáci (3+1) USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
Partneři
Generální partner
Partneři
Facebook