Registrovaná družstva
# Termín Kategorie Název klubu Název družstva Soupiska
1 2. termín Starší žákyně (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
2 2. termín Starší žákyně (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS
3 2. termín Starší žákyně (5+1) FA Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav
4 2. termín Starší žákyně (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
5 2. termín Starší žákyně (5+1) Florbal Ústí IBK Seveřandy
6 2. termín Starší žákyně (5+1) SK Dvojka Praha z.s. SK Dvojka Praha
7 2. termín Starší žákyně (5+1) Spartak Smržovka Spartak Smržovka
8 2. termín Starší žákyně (5+1) Tělovýchovná Jednota Turnov, z.s. TJ Turnov
9 2. termín Dorostenky (5+1) ACEMA Sparta Praha dorostenky ACEMA Sparta Praha
10 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Dobré FBC Dobré
11 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň
12 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
13 2. termín Dorostenky (5+1) FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbullky Kolín
14 2. termín Dorostenky (5+1) FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
15 2. termín Dorostenky (5+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV
16 2. termín Dorostenky (5+1) Sklo Bohemia Světlá n/S Sklo Bohemia Světlá n/S
17 2. termín Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLACK
18 2. termín Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha BLUE
19 2. termín Mladší žáci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
20 2. termín Mladší žáci (5+1) ASK Bystřice n.P. ASK Bystřice n.P.
21 2. termín Mladší žáci (5+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP
22 2. termín Mladší žáci (5+1) Sport Eden Beroun Eden Beroun
23 2. termín Mladší žáci (5+1) FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary BLACK
24 2. termín Mladší žáci (5+1) FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
25 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
26 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Lomnice FBC Lomnice
27 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC PANTHERS Liberec
28 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbulláci Kolín
29 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Plzeň FBC Plzeň
30 2. termín Mladší žáci (5+1) Floorball Club FALCON Floorball Club FALCON
31 2. termín Mladší žáci (5+1) Florbal Sokolov Florbal Sokolov
32 2. termín Mladší žáci (5+1) Florbal Ústí Florbal Ústí
33 2. termín Mladší žáci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 05
34 2. termín Mladší žáci (5+1) FBC Liberec IBK Pink Yogurt
35 2. termín Mladší žáci (5+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Jezdci
36 2. termín Mladší žáci (5+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Střelci
37 2. termín Mladší žáci (5+1) Orka florbal ORKA Čelákovice
38 2. termín Mladší žáci (5+1) SK BIVOJ LITVINOV SK BIVOJ LITVÍNOV 2005
39 2. termín Mladší žáci (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov A
40 2. termín Mladší žáci (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov B
41 2. termín Mladší žáci (5+1) Sokol Rudná Sokol Rudná
42 2. termín Mladší žáci (5+1) Spartak Smržovka Spartak Smržovka
43 2. termín Mladší žáci (5+1) T-Rexbo T-Rexbo
44 2. termín Mladší žáci (5+1) TJ Starý Harcov TJ Starý Harcov Mývali
45 2. termín Mladší žáci (5+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10
46 2. termín Mladší žáci (5+1) WSU Wierzchowo WSU Wierzchowo
47 2. termín Starší žácí (5+1) 101. Sportovní klub 101. Sportovní klub
48 2. termín Starší žácí (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
49 2. termín Starší žácí (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
50 2. termín Starší žácí (5+1) ASK Lovosice - LFP ASK Lovosice - LFP
51 2. termín Starší žácí (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS BLACK
52 2. termín Starší žácí (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS WHITE
53 2. termín Starší žácí (5+1) Cigáni Cigáni
54 2. termín Starší žácí (5+1) Orka florbal DDM Horní Počernice ORKA
55 2. termín Starší žácí (5+1) FB Hurrican Karlovy Vary FB Hurrican Karlovy Vary
56 2. termín Starší žácí (5+1) FbC Hradec Králové, z.s. FbC Hradec Králové
57 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň Black
58 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Kati Kadaň FBC Kati Kadaň White
59 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Liberec FBC Liberec
60 2. termín Starší žácí (5+1) FBC PANTHERS Liberec, z.s. FBC Panthers Liberec
61 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Plzeň FBC Plzeň
62 2. termín Starší žácí (5+1) FBK Jokerz Fbk Jokerz
63 2. termín Starší žácí (5+1) Florbal Sokolov Florbal Sokolov
64 2. termín Starší žácí (5+1) Group de La Zkurv Horsepower
65 2. termín Starší žácí (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 03
66 2. termín Starší žácí (5+1) IBK Fräjeris IBK Fräjeris
67 2. termín Starší žácí (5+1) IBK Södra Böhmen IBK Södra Böhmen
68 2. termín Starší žácí (5+1) Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno Jezdci
69 2. termín Starší žácí (5+1) Orka florbal Orka Čelákovice
70 2. termín Starší žácí (5+1) FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
71 2. termín Starší žácí (5+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
72 2. termín Starší žácí (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov A
73 2. termín Starší žácí (5+1) SK Florbal Benešov SK Florbal Benešov B
74 2. termín Starší žácí (5+1) Sokol Rudná Sokol Rudná
75 2. termín Starší žácí (5+1) TJ Turnov TJ Turnov
76 2. termín Starší žácí (5+1) FBC Trutnov (DTJ) Unicopyta Trutnov
77 2. termín Starší žácí (5+1) USK Akademik Cheb USK Akademik Cheb
78 2. termín Starší žácí (5+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 BLACK
79 2. termín Starší žácí (5+1) DDM Praha 10 Wizards DDM Praha 10 ORANGE
80 2. termín Dorostenci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha
81 2. termín Dorostenci (5+1) ACEMA Sparta Praha ACEMA Sparta Praha RED
82 2. termín Dorostenci (5+1) BLACK ANGELS BLACK ANGELS
83 2. termín Dorostenci (5+1) Orka florbal DDM Horní Počernice ORKA
84 2. termín Dorostenci (5+1) DDM Liberec DDM Liberec
85 2. termín Dorostenci (5+1) DDM Praha 2 DDM Praha 2
86 2. termín Dorostenci (5+1) FBC CHÁBŘI KALACH FBC CHÁBŘI KALACH
87 2. termín Dorostenci (5+1) FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbulls Kolín
88 2. termín Dorostenci (5+1) FbC Rakeťáci FBC Rakeťáci
89 2. termín Dorostenci (5+1) FbC Sokol Předměřice nad Labem FbC Sokol Předměřice
90 2. termín Dorostenci (5+1) FbK Orlicko-Třebovsko FbK Orlicko-Třebovsko
91 2. termín Dorostenci (5+1) go- go Horšovský Týn go-go Horšovský Týn
92 2. termín Dorostenci (5+1) IBF Flamingó IBF Flamingó
93 2. termín Dorostenci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 01
94 2. termín Dorostenci (5+1) IBF Tuppar Střešbörg IBF Tuppar Střešbörg 02
95 2. termín Dorostenci (5+1) IBK DŘEVÁCI IBK DŘEVÁCI
96 2. termín Dorostenci (5+1) IBK Wodr IBK Wodr
97 2. termín Dorostenci (5+1) FBC UNHOŠŤ PISTOLEROS
98 2. termín Dorostenci (5+1) Black Angels Pivo4Life
99 2. termín Dorostenci (5+1) PLECKY IBK PLECKY IBK
100 2. termín Dorostenci (5+1) SCC SEMILY z.s. SCC SEMILY
101 2. termín Dorostenci (5+1) TJ Turnov TJ Turnov
102 2. termín Dorostenci (5+1) Vidláci Vidláci
103 2. termín Dorostenci (5+1) FBK Fat Pipe Voy Praha Vosí Garda
Partneři
Generální partner
Partneři
Facebook