Salming Nisaopen 2021 - Rozpis utkání
ID zápasu Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Fáze playoff
Kategorie
Skupina
Fáze playoff
Domácí Hosté Skore Hala Rozhodčí Rozpis utkání
12010201 13.08.
14:00
13.08. 14:00
HMS 1
M B M
B
FBK Bobrky IBK Kedel 2 : 2 HMS 1 13.08. 14:00
HMS 1
M
12010201   B
FBK Bobrky 2
IBK Kedel 2
22010101 13.08.
14:00
13.08. 14:00
HMS 2
W A W
A
Bráchoo Kájova Republika 5 : 0 k HMS 2 13.08. 14:00
HMS 2
W
22010101   A
Bráchoo 5
Kájova Republika 0
12010402 13.08.
14:00
13.08. 14:00
HMS 3
M D M
D
IBK Tulimme Juoda NHL STARS 0 : 5 k HMS 3 13.08. 14:00
HMS 3
M
12010402   D
IBK Tulimme Juoda 0
NHL STARS 5
12010202 13.08.
14:40
13.08. 14:40
HMS 1
M B M
B
IBK Södra Böhmen RS Tygří stádo 11 : 1 HMS 1 13.08. 14:40
HMS 1
M
12010202   B
IBK Södra Böhmen 11
RS Tygří stádo 1
22010102 13.08.
14:40
13.08. 14:40
HMS 2
W A W
A
No Skills Rumové víly 3 : 4 HMS 2 13.08. 14:40
HMS 2
W
22010102   A
No Skills 3
Rumové víly 4
12010401 13.08.
14:40
13.08. 14:40
HMS 3
M D M
D
Džusto Hegešáci 1 : 4 HMS 3 13.08. 14:40
HMS 3
M
12010401   D
Džusto 1
Hegešáci 4
12010301 13.08.
15:20
13.08. 15:20
HMS 1
M C M
C
Drobci GKS FC Jablonecké legendy 5 : 0 k HMS 1 13.08. 15:20
HMS 1
M
12010301   C
Drobci GKS 5
FC Jablonecké legendy 0
12010501 13.08.
15:20
13.08. 15:20
HMS 2
M E M
E
FBC Duha IBF Chadíci 2 : 7 HMS 2 13.08. 15:20
HMS 2
M
12010501   E
FBC Duha 2
IBF Chadíci 7
12010101 13.08.
15:20
13.08. 15:20
HMS 3
M A M
A
BK Zmijozel FbC Sokol Předměřice 8 : 3 HMS 3 13.08. 15:20
HMS 3
M
12010101   A
BK Zmijozel 8
FbC Sokol Předměřice 3
12010203 13.08.
16:00
13.08. 16:00
HMS 1
M B M
B
Fbi Jokerz České Budějovice FBK Bobrky 2 : 9 HMS 1 13.08. 16:00
HMS 1
M
12010203   B
Fbi Jokerz České Budějovice 2
FBK Bobrky 9
12010502 13.08.
16:00
13.08. 16:00
HMS 2
M E M
E
IBK Wodr No Limit 1 : 1 HMS 2 13.08. 16:00
HMS 2
M
12010502   E
IBK Wodr 1
No Limit 1
12010102 13.08.
16:00
13.08. 16:00
HMS 3
M A M
A
IBK Bizoni POBŘEŽÍ KOCOVINY 7 : 1 HMS 3 13.08. 16:00
HMS 3
M
12010102   A
IBK Bizoni 7
POBŘEŽÍ KOCOVINY 1
12010603 13.08.
16:40
13.08. 16:40
HMS 1
M F M
F
PIVO4LIFE Ibf Tüppar Stresborg 1 : 5 HMS 1 13.08. 16:40
HMS 1
M
12010603   F
PIVO4LIFE 1
Ibf Tüppar Stresborg 5
22010201 13.08.
16:40
13.08. 16:40
HMS 2
W B W
B
Hoši KOPETO ŠLAPETO 6 : 3 HMS 2 13.08. 16:40
HMS 2
W
22010201   B
Hoši 6
KOPETO ŠLAPETO 3
12010403 13.08.
16:40
13.08. 16:40
HMS 3
M D M
D
SV CHABROS Džusto 2 : 4 HMS 3 13.08. 16:40
HMS 3
M
12010403   D
SV CHABROS 2
Džusto 4
12010303 13.08.
17:20
13.08. 17:20
HMS 1
M C M
C
Saláming Drobci GKS 1 : 6 HMS 1 13.08. 17:20
HMS 1
M
12010303   C
Saláming 1
Drobci GKS 6
12010503 13.08.
17:20
13.08. 17:20
HMS 2
M E M
E
Tequila Team FBC Duha 2 : 5 HMS 2 13.08. 17:20
HMS 2
M
12010503   E
Tequila Team 2
FBC Duha 5
12010105 13.08.
17:20
13.08. 17:20
HMS 3
M A M
A
FbC Sokol Předměřice Zš Radhošť nad Metují 3 : 6 HMS 3 13.08. 17:20
HMS 3
M
12010105   A
FbC Sokol Předměřice 3
Zš Radhošť nad Metují 6
12010302 13.08.
18:00
13.08. 18:00
HMS 1
M C M
C
IBK ŠÍDLOS tygřík Mírně pozadu 9 : 2 HMS 1 13.08. 18:00
HMS 1
M
12010302   C
IBK ŠÍDLOS tygřík 9
Mírně pozadu 2
22010202 13.08.
18:00
13.08. 18:00
HMS 2
W B W
B
PANTHER`S Cats Žabičky 1 : 2 HMS 2 13.08. 18:00
HMS 2
W
22010202   B
PANTHER`S Cats 1
Žabičky 2
12010106 13.08.
18:00
13.08. 18:00
HMS 3
M A M
A
POBŘEŽÍ KOCOVINY ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 0 : 8 HMS 3 13.08. 18:00
HMS 3
M
12010106   A
POBŘEŽÍ KOCOVINY 0
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 8
12010601 13.08.
18:40
13.08. 18:40
HMS 1
M F M
F
Ibf Tüppar Stresborg IBK Wolves 4 : 2 HMS 1 13.08. 18:40
HMS 1
M
12010601   F
Ibf Tüppar Stresborg 4
IBK Wolves 2
12010504 13.08.
18:40
13.08. 18:40
HMS 2
M E M
E
IBF Chadíci IBK Wodr 2 : 5 HMS 2 13.08. 18:40
HMS 2
M
12010504   E
IBF Chadíci 2
IBK Wodr 5
12010104 13.08.
18:40
13.08. 18:40
HMS 3
M A M
A
BK Zmijozel IBK Bizoni 6 : 0 HMS 3 13.08. 18:40
HMS 3
M
12010104   A
BK Zmijozel 6
IBK Bizoni 0
12010602 13.08.
19:20
13.08. 19:20
HMS 1
M F M
F
DAKŘÍŠKY WARRIORS 0 : 5 HMS 1 13.08. 19:20
HMS 1
M
12010602   F
DAKŘÍŠKY 0
WARRIORS 5
12010505 13.08.
19:20
13.08. 19:20
HMS 2
M E M
E
No Limit Tequila Team 8 : 1 HMS 2 13.08. 19:20
HMS 2
M
12010505   E
No Limit 8
Tequila Team 1
12010103 13.08.
19:20
13.08. 19:20
HMS 3
M A M
A
Zš Radhošť nad Metují ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 1 : 1 HMS 3 13.08. 19:20
HMS 3
M
12010103   A
Zš Radhošť nad Metují 1
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 1
12010506 14.08.
08:30
14.08. 08:30
HMS 1
M E M
E
FBC Duha IBK Wodr 2 : 4 HMS 1 14.08. 08:30
HMS 1
M
12010506   E
FBC Duha 2
IBK Wodr 4
12010210 14.08.
08:30
14.08. 08:30
HMS 2
M B M
B
IBK Kedel RS Tygří stádo 8 : 3 HMS 2 14.08. 08:30
HMS 2
M
12010210   B
IBK Kedel 8
RS Tygří stádo 3
12010304 14.08.
08:30
14.08. 08:30
HMS 3
M C M
C
FC Jablonecké legendy IBK ŠÍDLOS tygřík 0 : 5 k HMS 3 14.08. 08:30
HMS 3
M
12010304   C
FC Jablonecké legendy 0
IBK ŠÍDLOS tygřík 5
12010507 14.08.
09:10
14.08. 09:10
HMS 1
M E M
E
Tequila Team IBF Chadíci 1 : 15 HMS 1 14.08. 09:10
HMS 1
M
12010507   E
Tequila Team 1
IBF Chadíci 15
12010209 14.08.
09:10
14.08. 09:10
HMS 2
M B M
B
IBK Södra Böhmen Fbi Jokerz České Budějovice 11 : 0 HMS 2 14.08. 09:10
HMS 2
M
12010209   B
IBK Södra Böhmen 11
Fbi Jokerz České Budějovice 0
12010305 14.08.
09:10
14.08. 09:10
HMS 3
M C M
C
Mírně pozadu Saláming 7 : 5 HMS 3 14.08. 09:10
HMS 3
M
12010305   C
Mírně pozadu 7
Saláming 5
12010107 14.08.
09:50
14.08. 09:50
HMS 1
M A M
A
BK Zmijozel POBŘEŽÍ KOCOVINY 5 : 3 HMS 1 14.08. 09:50
HMS 1
M
12010107   A
BK Zmijozel 5
POBŘEŽÍ KOCOVINY 3
22010103 14.08.
09:50
14.08. 09:50
HMS 2
W A W
A
Bráchoo No Skills 4 : 3 HMS 2 14.08. 09:50
HMS 2
W
22010103   A
Bráchoo 4
No Skills 3
12010404 14.08.
09:50
14.08. 09:50
HMS 3
M D M
D
Hegešáci IBK Tulimme Juoda 5 : 0 k HMS 3 14.08. 09:50
HMS 3
M
12010404   D
Hegešáci 5
IBK Tulimme Juoda 0
12010508 14.08.
10:30
14.08. 10:30
HMS 1
M E M
E
No Limit FBC Duha 7 : 1 HMS 1 14.08. 10:30
HMS 1
M
12010508   E
No Limit 7
FBC Duha 1
22010104 14.08.
10:30
14.08. 10:30
HMS 2
W A W
A
Kájova Republika Rumové víly 0 : 5 k HMS 2 14.08. 10:30
HMS 2
W
22010104   A
Kájova Republika 0
Rumové víly 5
12010405 14.08.
10:30
14.08. 10:30
HMS 3
M D M
D
NHL STARS SV CHABROS 4 : 3 HMS 3 14.08. 10:30
HMS 3
M
12010405   D
NHL STARS 4
SV CHABROS 3
12010108 14.08.
11:10
14.08. 11:10
HMS 1
M A M
A
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW FbC Sokol Předměřice 6 : 0 HMS 1 14.08. 11:10
HMS 1
M
12010108   A
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 6
FbC Sokol Předměřice 0
12010208 14.08.
11:10
14.08. 11:10
HMS 2
M B M
B
RS Tygří stádo FBK Bobrky 3 : 16 HMS 2 14.08. 11:10
HMS 2
M
12010208   B
RS Tygří stádo 3
FBK Bobrky 16
12010308 14.08.
11:10
14.08. 11:10
HMS 3
M C M
C
Mírně pozadu Drobci GKS 1 : 5 HMS 3 14.08. 11:10
HMS 3
M
12010308   C
Mírně pozadu 1
Drobci GKS 5
12010109 14.08.
11:50
14.08. 11:50
HMS 1
M A M
A
Zš Radhošť nad Metují IBK Bizoni 4 : 1 HMS 1 14.08. 11:50
HMS 1
M
12010109   A
Zš Radhošť nad Metují 4
IBK Bizoni 1
12010207 14.08.
11:50
14.08. 11:50
HMS 2
M B M
B
Fbi Jokerz České Budějovice IBK Kedel 1 : 7 HMS 2 14.08. 11:50
HMS 2
M
12010207   B
Fbi Jokerz České Budějovice 1
IBK Kedel 7
12010604 14.08.
11:50
14.08. 11:50
HMS 3
M F M
F
IBK Wolves DAKŘÍŠKY 1 : 0 HMS 3 14.08. 11:50
HMS 3
M
12010604   F
IBK Wolves 1
DAKŘÍŠKY 0
12010509 14.08.
12:30
14.08. 12:30
HMS 1
M E M
E
IBK Wodr Tequila Team 7 : 2 HMS 1 14.08. 12:30
HMS 1
M
12010509   E
IBK Wodr 7
Tequila Team 2
22010105 14.08.
12:30
14.08. 12:30
HMS 2
W A W
A
Rumové víly Bráchoo 4 : 9 HMS 2 14.08. 12:30
HMS 2
W
22010105   A
Rumové víly 4
Bráchoo 9
12010605 14.08.
12:30
14.08. 12:30
HMS 3
M F M
F
WARRIORS PIVO4LIFE 3 : 2 HMS 3 14.08. 12:30
HMS 3
M
12010605   F
WARRIORS 3
PIVO4LIFE 2
12010510 14.08.
13:10
14.08. 13:10
HMS 1
M E M
E
IBF Chadíci No Limit 2 : 2 HMS 1 14.08. 13:10
HMS 1
M
12010510   E
IBF Chadíci 2
No Limit 2
12010206 14.08.
13:10
14.08. 13:10
HMS 2
M B M
B
FBK Bobrky IBK Södra Böhmen 1 : 6 HMS 2 14.08. 13:10
HMS 2
M
12010206   B
FBK Bobrky 1
IBK Södra Böhmen 6
12010406 14.08.
13:10
14.08. 13:10
HMS 3
M D M
D
Džusto IBK Tulimme Juoda 5 : 0 k HMS 3 14.08. 13:10
HMS 3
M
12010406   D
Džusto 5
IBK Tulimme Juoda 0
12010110 14.08.
13:50
14.08. 13:50
HMS 1
M A M
A
IBK Bizoni ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 0 : 6 HMS 1 14.08. 13:50
HMS 1
M
12010110   A
IBK Bizoni 0
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 6
22010106 14.08.
13:50
14.08. 13:50
HMS 2
W A W
A
No Skills Kájova Republika 5 : 0 k HMS 2 14.08. 13:50
HMS 2
W
22010106   A
No Skills 5
Kájova Republika 0
12010407 14.08.
13:50
14.08. 13:50
HMS 3
M D M
D
SV CHABROS Hegešáci 1 : 3 HMS 3 14.08. 13:50
HMS 3
M
12010407   D
SV CHABROS 1
Hegešáci 3
12010111 14.08.
14:30
14.08. 14:30
HMS 1
M A M
A
Zš Radhošť nad Metují BK Zmijozel 2 : 6 HMS 1 14.08. 14:30
HMS 1
M
12010111   A
Zš Radhošť nad Metují 2
BK Zmijozel 6
12010306 14.08.
14:30
14.08. 14:30
HMS 2
M C M
C
Drobci GKS IBK ŠÍDLOS tygřík 6 : 5 HMS 2 14.08. 14:30
HMS 2
M
12010306   C
Drobci GKS 6
IBK ŠÍDLOS tygřík 5
12010606 14.08.
14:30
14.08. 14:30
HMS 3
M F M
F
Ibf Tüppar Stresborg DAKŘÍŠKY 7 : 1 HMS 3 14.08. 14:30
HMS 3
M
12010606   F
Ibf Tüppar Stresborg 7
DAKŘÍŠKY 1
12010112 14.08.
15:10
14.08. 15:10
HMS 1
M A M
A
FbC Sokol Předměřice POBŘEŽÍ KOCOVINY 5 : 3 HMS 1 14.08. 15:10
HMS 1
M
12010112   A
FbC Sokol Předměřice 5
POBŘEŽÍ KOCOVINY 3
12010307 14.08.
15:10
14.08. 15:10
HMS 2
M C M
C
Saláming FC Jablonecké legendy 5 : 0 k HMS 2 14.08. 15:10
HMS 2
M
12010307   C
Saláming 5
FC Jablonecké legendy 0
12010607 14.08.
15:10
14.08. 15:10
HMS 3
M F M
F
PIVO4LIFE IBK Wolves 2 : 4 HMS 3 14.08. 15:10
HMS 3
M
12010607   F
PIVO4LIFE 2
IBK Wolves 4
12010408 14.08.
15:50
14.08. 15:50
HMS 1
M D M
D
NHL STARS Džusto 5 : 4 HMS 1 14.08. 15:50
HMS 1
M
12010408   D
NHL STARS 5
Džusto 4
22010203 14.08.
15:50
14.08. 15:50
HMS 2
W B W
B
Hoši PANTHER`S Cats 5 : 1 HMS 2 14.08. 15:50
HMS 2
W
22010203   B
Hoši 5
PANTHER`S Cats 1
12010205 14.08.
15:50
14.08. 15:50
HMS 3
M B M
B
RS Tygří stádo Fbi Jokerz České Budějovice 8 : 4 HMS 3 14.08. 15:50
HMS 3
M
12010205   B
RS Tygří stádo 8
Fbi Jokerz České Budějovice 4
12010113 14.08.
16:30
14.08. 16:30
HMS 1
M A M
A
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW BK Zmijozel 1 : 3 HMS 1 14.08. 16:30
HMS 1
M
12010113   A
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 1
BK Zmijozel 3
22010204 14.08.
16:30
14.08. 16:30
HMS 2
W B W
B
KOPETO ŠLAPETO Žabičky 0 : 3 HMS 2 14.08. 16:30
HMS 2
W
22010204   B
KOPETO ŠLAPETO 0
Žabičky 3
12010608 14.08.
16:30
14.08. 16:30
HMS 3
M F M
F
WARRIORS Ibf Tüppar Stresborg 4 : 3 HMS 3 14.08. 16:30
HMS 3
M
12010608   F
WARRIORS 4
Ibf Tüppar Stresborg 3
12010114 14.08.
17:10
14.08. 17:10
HMS 1
M A M
A
FbC Sokol Předměřice IBK Bizoni 2 : 7 HMS 1 14.08. 17:10
HMS 1
M
12010114   A
FbC Sokol Předměřice 2
IBK Bizoni 7
12010309 14.08.
17:10
14.08. 17:10
HMS 2
M C M
C
IBK ŠÍDLOS tygřík Saláming 8 : 2 HMS 2 14.08. 17:10
HMS 2
M
12010309   C
IBK ŠÍDLOS tygřík 8
Saláming 2
12010204 14.08.
17:10
14.08. 17:10
HMS 3
M B M
B
IBK Kedel IBK Södra Böhmen 1 : 4 HMS 3 14.08. 17:10
HMS 3
M
12010204   B
IBK Kedel 1
IBK Södra Böhmen 4
12010115 14.08.
17:50
14.08. 17:50
HMS 1
M A M
A
POBŘEŽÍ KOCOVINY Zš Radhošť nad Metují 3 : 4 HMS 1 14.08. 17:50
HMS 1
M
12010115   A
POBŘEŽÍ KOCOVINY 3
Zš Radhošť nad Metují 4
22010206 14.08.
17:50
14.08. 17:50
HMS 2
W B W
B
PANTHER`S Cats KOPETO ŠLAPETO 2 : 4 HMS 2 14.08. 17:50
HMS 2
W
22010206   B
PANTHER`S Cats 2
KOPETO ŠLAPETO 4
12010609 14.08.
17:50
14.08. 17:50
HMS 3
M F M
F
DAKŘÍŠKY PIVO4LIFE 2 : 3 HMS 3 14.08. 17:50
HMS 3
M
12010609   F
DAKŘÍŠKY 2
PIVO4LIFE 3
12010410 14.08.
18:30
14.08. 18:30
HMS 1
M D M
D
Hegešáci NHL STARS 2 : 2 HMS 1 14.08. 18:30
HMS 1
M
12010410   D
Hegešáci 2
NHL STARS 2
22010205 14.08.
18:30
14.08. 18:30
HMS 2
W B W
B
Žabičky Hoši 1 : 3 HMS 2 14.08. 18:30
HMS 2
W
22010205   B
Žabičky 1
Hoši 3
12010610 14.08.
18:30
14.08. 18:30
HMS 3
M F M
F
IBK Wolves WARRIORS 2 : 6 HMS 3 14.08. 18:30
HMS 3
M
12010610   F
IBK Wolves 2
WARRIORS 6
12010409 14.08.
19:10
14.08. 19:10
HMS 1
M D M
D
IBK Tulimme Juoda SV CHABROS 0 : 5 k HMS 1 14.08. 19:10
HMS 1
M
12010409   D
IBK Tulimme Juoda 0
SV CHABROS 5
12010310 14.08.
19:10
14.08. 19:10
HMS 2
M C M
C
FC Jablonecké legendy Mírně pozadu 0 : 5 k HMS 2 14.08. 19:10
HMS 2
M
12010310   C
FC Jablonecké legendy 0
Mírně pozadu 5
12099201 15.08.
09:00
15.08. 09:00
HMS 1
M OF M
OF
IBK Wodr FBK Bobrky 6 : 3 HMS 1 15.08. 09:00
HMS 1
M
12099201   OF
IBK Wodr 6
FBK Bobrky 3
12099204 15.08.
09:00
15.08. 09:00
HMS 2
M OF M
OF
IBK ŠÍDLOS tygřík Ibf Tüppar Stresborg 6 : 8 HMS 2 15.08. 09:00
HMS 2
M
12099204   OF
IBK ŠÍDLOS tygřík 6
Ibf Tüppar Stresborg 8
12099202 15.08.
09:00
15.08. 09:00
HMS 3
M OF M
OF
Hegešáci No Limit 1 : 2 HMS 3 15.08. 09:00
HMS 3
M
12099202   OF
Hegešáci 1
No Limit 2
22099601 15.08.
09:45
15.08. 09:45
HMS 1
W ČF W
ČF
Bráchoo PANTHER`S Cats 10 : 1 HMS 1 15.08. 09:45
HMS 1
W
22099601   ČF
Bráchoo 10
PANTHER`S Cats 1
22099602 15.08.
09:45
15.08. 09:45
HMS 2
W ČF W
ČF
Hoši Kájova Republika 5 : 0 k HMS 2 15.08. 09:45
HMS 2
W
22099602   ČF
Hoši 5
Kájova Republika 0
12099203 15.08.
09:45
15.08. 09:45
HMS 3
M OF M
OF
NHL STARS ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 2 : 3 HMS 3 15.08. 09:45
HMS 3
M
12099203   OF
NHL STARS 2
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 3
12099601 15.08.
10:30
15.08. 10:30
HMS 1
M ČF M
ČF
IBK Södra Böhmen Ibf Tüppar Stresborg 5 : 0 k HMS 1 15.08. 10:30
HMS 1
M
12099601   ČF
IBK Södra Böhmen 5
Ibf Tüppar Stresborg 0
22099603 15.08.
10:30
15.08. 10:30
HMS 2
W ČF W
ČF
Rumové víly KOPETO ŠLAPETO 3 : 4 HMS 2 15.08. 10:30
HMS 2
W
22099603   ČF
Rumové víly 3
KOPETO ŠLAPETO 4
22099604 15.08.
10:30
15.08. 10:30
HMS 3
W ČF W
ČF
Žabičky No Skills 2 : 3 HMS 3 15.08. 10:30
HMS 3
W
22099604   ČF
Žabičky 2
No Skills 3
12099604 15.08.
11:15
15.08. 11:15
HMS 1
M ČF M
ČF
WARRIORS IBK Wodr 1 : 5 HMS 1 15.08. 11:15
HMS 1
M
12099604   ČF
WARRIORS 1
IBK Wodr 5
12099602 15.08.
11:15
15.08. 11:15
HMS 2
M ČF M
ČF
BK Zmijozel ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 7 : 4 HMS 2 15.08. 11:15
HMS 2
M
12099602   ČF
BK Zmijozel 7
ILO UKS FLOORBALL GORZÓW 4
12099603 15.08.
11:15
15.08. 11:15
HMS 3
M ČF M
ČF
Drobci GKS No Limit 2 : 1 HMS 3 15.08. 11:15
HMS 3
M
12099603   ČF
Drobci GKS 2
No Limit 1
22099701 15.08.
12:00
15.08. 12:00
HMS 1
W SF W
SF
Bráchoo No Skills 4 : 5 sn HMS 1 15.08. 12:00
HMS 1
W
22099701   SF
Bráchoo 4
No Skills 5
22099702 15.08.
12:00
15.08. 12:00
HMS 3
W SF W
SF
Hoši KOPETO ŠLAPETO 2 : 1 HMS 3 15.08. 12:00
HMS 3
W
22099702   SF
Hoši 2
KOPETO ŠLAPETO 1
12099701 15.08.
12:45
15.08. 12:45
HMS 1
M SF M
SF
IBK Södra Böhmen IBK Wodr 7 : 2 HMS 1 15.08. 12:45
HMS 1
M
12099701   SF
IBK Södra Böhmen 7
IBK Wodr 2
12099702 15.08.
12:45
15.08. 12:45
HMS 3
M SF M
SF
BK Zmijozel Drobci GKS 1 : 2 sn HMS 3 15.08. 12:45
HMS 3
M
12099702   SF
BK Zmijozel 1
Drobci GKS 2
22099901 15.08.
13:30
15.08. 13:30
HMS 1
W FIN W
FIN
No Skills Hoši 4 : 3 HMS 1 15.08. 13:30
HMS 1
W
22099901   FIN
No Skills 4
Hoši 3
22099801 15.08.
13:30
15.08. 13:30
HMS 3
W o 3. W
o 3.
Bráchoo KOPETO ŠLAPETO 4 : 1 HMS 3 15.08. 13:30
HMS 3
W
22099801   o 3.
Bráchoo 4
KOPETO ŠLAPETO 1
12099901 15.08.
14:15
15.08. 14:15
HMS 1
M FIN M
FIN
IBK Södra Böhmen Drobci GKS 5 : 3 HMS 1 15.08. 14:15
HMS 1
M
12099901   FIN
IBK Södra Böhmen 5
Drobci GKS 3
12099801 15.08.
14:15
15.08. 14:15
HMS 3
M o 3. M
o 3.
IBK Wodr BK Zmijozel 2 : 4 HMS 3 15.08. 14:15
HMS 3
M
12099801   o 3.
IBK Wodr 2
BK Zmijozel 4
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM

Generální partner


Salming Nisaopen
  • Místo konání: Liberec, Česká republika
  • Organizátor: Žijeme a sportujeme z.s.
O turnaji

Salming Nisaopen je florbalový turnaj pro mládež i dospělé, konaný již jako 21. ročník v Liberci. Ve třech víkendech se setkají hráči a hráčky a krom zážitků z florbalových zápasů získají i vzpomínky na mimoflorbalové akce! Neváhejte a buďte u toho!

Důležité odkazy